Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-03, 17:50   #3301
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Czy moglby moze ktos mi podac linka do tych farb topazowych ? Z gory dziekuje
amelliiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-04, 17:28   #3302
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Nie¶mia³o do³±czam

Przeczyta³am w±tek (ten i czê¶æ I.). Niektóre posty po ³ebkach, inne dwa razy. Du¿o wiedzia³am, ale teraz wiem jeszcze wiêcej. Szkoda, ¿e w starych postach czêsto pousuwane s± zdjêcia w³osów Zdjêcia w³osów + opis u¿ytych specyfików = bezcenny skarb.

Farbujê siê ostatnio (od jakich¶ 2 lat, mo¿e krócej) ró¿nymi pi±tkami drogeryjnymi. Wybieram 5, 5.0, 5.1, 5.13. Uciekam przed mahoniami, czerwieniami, pomarañczami ale jak siê domy¶lacie, one mnie goni±

Postanowi³am przej¶æ na farby profesjonalne, wiem jakie cyferki >po kropce< chcê przetestowaæ, ale jedna my¶l nie daje mi spokoju.. Wydaje mi siê, ¿e pi±tki profesjonalne s± sporo ciemniejsze od pi±tek drogeryjnych. Mam racjê, czy tylko tak mi siê wydaje? Wiem, ¿e odcienie popielate wygl±daj± na ciemniejsze. Ale mi siê wydaje, ¿e 5 drogeryjna jest ja¶niejsza ni¿ 5 profesjonalna. 5.1 drogeryjna jest ja¶niejsza ni¿ 5.1 profesjonalna. Drogeryjne pi±tki wychodz± mi zawsze br±zowe (podobnie jak na pude³ku), natomiast patrz±c na próbniki pi±tek profesjonalnych widzê bardzo ciemny br±z, który mo¿na pos±dziæ o konszachty z czerni±.

Czy kto¶, kto ma do¶wiadczenia z pi±tkami sklepowymi i fryzjerskimi, móg³by zweryfikowaæ moje przemy¶lenia?
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 01:14   #3303
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Nie¶mia³o do³±czam

Przeczyta³am w±tek (ten i czê¶æ I.). Niektóre posty po ³ebkach, inne dwa razy. Du¿o wiedzia³am, ale teraz wiem jeszcze wiêcej. Szkoda, ¿e w starych postach czêsto pousuwane s± zdjêcia w³osów Zdjêcia w³osów + opis u¿ytych specyfików = bezcenny skarb.

Farbujê siê ostatnio (od jakich¶ 2 lat, mo¿e krócej) ró¿nymi pi±tkami drogeryjnymi. Wybieram 5, 5.0, 5.1, 5.13. Uciekam przed mahoniami, czerwieniami, pomarañczami ale jak siê domy¶lacie, one mnie goni±

Postanowi³am przej¶æ na farby profesjonalne, wiem jakie cyferki >po kropce< chcê przetestowaæ, ale jedna my¶l nie daje mi spokoju.. Wydaje mi siê, ¿e pi±tki profesjonalne s± sporo ciemniejsze od pi±tek drogeryjnych. Mam racjê, czy tylko tak mi siê wydaje? Wiem, ¿e odcienie popielate wygl±daj± na ciemniejsze. Ale mi siê wydaje, ¿e 5 drogeryjna jest ja¶niejsza ni¿ 5 profesjonalna. 5.1 drogeryjna jest ja¶niejsza ni¿ 5.1 profesjonalna. Drogeryjne pi±tki wychodz± mi zawsze br±zowe (podobnie jak na pude³ku), natomiast patrz±c na próbniki pi±tek profesjonalnych widzê bardzo ciemny br±z, który mo¿na pos±dziæ o konszachty z czerni±.

Czy kto¶, kto ma do¶wiadczenia z pi±tkami sklepowymi i fryzjerskimi, móg³by zweryfikowaæ moje przemy¶lenia?
Ja mam, ja mam
W ogóle to fajnie, ¿e jeste¶! Podziwiam, je¶li przeczyta³a¶ obie czê¶ci w±tku!!

Te¿ ubolewam nad brakiem zdjêæ w starszych postach, ale to wynik jakiej¶ hakerskiej "zabawy" z tego co pamiêtam

Odno¶nie Twojego pytania... Ja farbowa³am wieloma farbami drogeryjnymi, a tak¿e profesjonalkami. Przewa¿nie by³ to w³a¶nie poziom 5, czasem 6... 7. Powiem tak, mnie siê osobi¶cie wydaje, ¿e raczej to sklepowa paleta bywa przek³amana. Pamiêtam, ¿e drogeryjne br±zy zawsze wychodzi³y mi jak czerñ! Najgorszy w tym wszystkim by³ taki ehm... sztuczny po³ysk. Koñcówki, które zazwyczaj ch³on± farbê jak w¶ciek³e, stawa³y siê totalnie czarne z tym w³a¶nie, jakby plastikowym po³yskiem W farbach profesjonalnych raczej tego nie zauwa¿a³am. Mo¿e to kwestia pewnej wprawy w farbowaniu? Je¶li od d³ugiego czasu "siedzi" siê w produktach prof., to ma siê ju¿ pewien dryg w koloryzacji Jak dla mnie - farby profesjonalne wychodzi³y o wiele ³adniej i naturalniej i jestem za nimi ca³ym sercem, mimo i¿ do popielatych im ci±gle daleko
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 09:30   #3304
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam, ja mam
W ogóle to fajnie, ¿e jeste¶! Podziwiam, je¶li przeczyta³a¶ obie czê¶ci w±tku!!
Dziêkujê za mi³e powitanie i odpowied¼ na moje gdybania
Oczywi¶cie czê¶æ postów >przelecia³am< na szybko, ale i tak dosiada³am siê do w±tku ze 20 razy, aby wszystko prze¶ledziæ.

Cytat:
Odno¶nie Twojego pytania... Ja farbowa³am wieloma farbami drogeryjnymi, a tak¿e profesjonalkami. Przewa¿nie by³ to w³a¶nie poziom 5, czasem 6... 7. Powiem tak, mnie siê osobi¶cie wydaje, ¿e raczej to sklepowa paleta bywa przek³amana. Pamiêtam, ¿e drogeryjne br±zy zawsze wychodzi³y mi jak czerñ! Najgorszy w tym wszystkim by³ taki ehm... sztuczny po³ysk. Koñcówki, które zazwyczaj ch³on± farbê jak w¶ciek³e, stawa³y siê totalnie czarne z tym w³a¶nie, jakby plastikowym po³yskiem W farbach profesjonalnych raczej tego nie zauwa¿a³am. Mo¿e to kwestia pewnej wprawy w farbowaniu? Je¶li od d³ugiego czasu "siedzi" siê w produktach prof., to ma siê ju¿ pewien dryg w koloryzacji Jak dla mnie - farby profesjonalne wychodzi³y o wiele ³adniej i naturalniej i jestem za nimi ca³ym sercem, mimo i¿ do popielatych im ci±gle daleko
A propos farb sklepowych: kiedy¶ farbowa³am w³osy "po ca³o¶ci", pewnie farby mia³y te¿ inny sk³ad, i rzeczywi¶cie koñcówki mia³am po ilu¶ tam farbowaniach prawie czarne. Teraz jestem bardziej zadowolona z efektów, bo przyk³adam siê do farbowania (jestem bardziej ¶wiadoma, jak to robiæ poprawnie). Ponadto nie kombinujê ostatnio z kolorem. Bardziej skupi³am siê na tonacji, nutach w poblasku w³osów, ni¿ na zmianach z ciemnego br±zu na ¶redni blond Aczkolwiek domy¶lam siê, ¿e profesjonalne farby daj± o niebo lepszy efekt.

Sklepowe farby w 99% to kolory ciep³e, nie mo¿na w nie wkrêciæ mixtonu A paleta, nawet jak kto¶ kocha rude nuty, jest uboga. St±d moje zainteresowanie koloryzacj± profesjonaln± Muszê chyba zdobyæ siê na odwagê i tyle. Przetestujê na pasemku, czy nie wychodzi mi za ciemno bo nie marzê o czerni. Czarny mia³am ju¿ w swoim ¿yciu dwa razy. ¦wiadomie. Nosi³am d³ugo granatow± czerñ z dum±, ale ju¿ wystarczy

W ramach dzielenia siê materia³em dowodowym za³±czam dwa zdjêcia. Wczoraj po³o¿y³am Casting Creme Gloss 500, który przez jakie¶ 2 tygodnie nosi siê na mojej g³owie do¶æ ch³odno. Nie jest to odcieñ idealny, ale zwa¿ywszy na to, ¿e to neutral i ¿e to farba sklepowa, kolor jest OK. Nikt mi nie mówi, ¿e jestem ruda Ale, jak to Casting, spiera siê.

Zdjêcia robione w bezlitosnym ¶wietle dziennym. W g³êbi domu kolor wydaje siê ch³odny, wymarzony... ech.

Wydaje mi siê, ¿e bli¿ej mi do profesjonalnej 6, ni¿ 5 (zw³aszcza, ¿e ten kolor i tak mi siê rozja¶ni, bo to spieralny Casting). Nawet patrz±c na zamieszczon± wy¿ej paletê: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3237
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2casting-creme-gloss-500.jpg (16,2 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg casting-creme-gloss-500.jpg (13,3 KB, 56 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-06-06 o 09:36
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 15:21   #3305
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za mi³e powitanie i odpowied¼ na moje gdybania
Oczywi¶cie czê¶æ postów >przelecia³am< na szybko, ale i tak dosiada³am siê do w±tku ze 20 razy, aby wszystko prze¶ledziæ.



A propos farb sklepowych: kiedy¶ farbowa³am w³osy "po ca³o¶ci", pewnie farby mia³y te¿ inny sk³ad, i rzeczywi¶cie koñcówki mia³am po ilu¶ tam farbowaniach prawie czarne. Teraz jestem bardziej zadowolona z efektów, bo przyk³adam siê do farbowania (jestem bardziej ¶wiadoma, jak to robiæ poprawnie). Ponadto nie kombinujê ostatnio z kolorem. Bardziej skupi³am siê na tonacji, nutach w poblasku w³osów, ni¿ na zmianach z ciemnego br±zu na ¶redni blond Aczkolwiek domy¶lam siê, ¿e profesjonalne farby daj± o niebo lepszy efekt.

Sklepowe farby w 99% to kolory ciep³e, nie mo¿na w nie wkrêciæ mixtonu A paleta, nawet jak kto¶ kocha rude nuty, jest uboga. St±d moje zainteresowanie koloryzacj± profesjonaln± Muszê chyba zdobyæ siê na odwagê i tyle. Przetestujê na pasemku, czy nie wychodzi mi za ciemno bo nie marzê o czerni. Czarny mia³am ju¿ w swoim ¿yciu dwa razy. ¦wiadomie. Nosi³am d³ugo granatow± czerñ z dum±, ale ju¿ wystarczy

W ramach dzielenia siê materia³em dowodowym za³±czam dwa zdjêcia. Wczoraj po³o¿y³am Casting Creme Gloss 500, który przez jakie¶ 2 tygodnie nosi siê na mojej g³owie do¶æ ch³odno. Nie jest to odcieñ idealny, ale zwa¿ywszy na to, ¿e to neutral i ¿e to farba sklepowa, kolor jest OK. Nikt mi nie mówi, ¿e jestem ruda Ale, jak to Casting, spiera siê.

Zdjêcia robione w bezlitosnym ¶wietle dziennym. W g³êbi domu kolor wydaje siê ch³odny, wymarzony... ech.

Wydaje mi siê, ¿e bli¿ej mi do profesjonalnej 6, ni¿ 5 (zw³aszcza, ¿e ten kolor i tak mi siê rozja¶ni, bo to spieralny Casting). Nawet patrz±c na zamieszczon± wy¿ej paletê: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3237
Nie bój siê próbowaæ z profesjonalkami! Wiêkszej krzywdy ni¿ sklepowe na pewno Ci nie zrobi±. Moim zdaniem warto te¿ celowaæ w poziom a nawet dwa (zale¿y od marki) wy¿ej, od wyj¶ciowego koloru w³osów - szczególnie je¶li farbuje siê na niskim oxydancie (np. 3%). A jaka farba Ciê interesuje? Masz ju¿ co¶ upatrzonego?
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 19:49   #3306
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja siedzie i mysle, czy ryzykowac z Oyster i polozyc 8.0 bo to natura, a ostatnio tak wlasnie mi kladla fryzjerka nature z mixami i mi sie podobalo. No to mam wersje 8.0+ mix ash duuuzo+ malusienko niebieskiego i moje pytanie dodac odrobinke zielonego, czy to jakas dziwna reakcje moze zajsc i w efekcie zrobie sobie misza-masz druga opcja, polozyc sam ash+odrobinka niebieskiego z oxy na kilka minut. Siedze i gdybam, jest tu ktos
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 19:58   #3307
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie bój siê próbowaæ z profesjonalkami! Wiêkszej krzywdy ni¿ sklepowe na pewno Ci nie zrobi±.
Bojê siê nie tyle farbowania, co doboru w³a¶ciwego koloru

Wiem ju¿, ¿e ze sklepowych ¿adna "pi±tka" krzywdy mi nie zrobi. Fakt, ¿e poblask czasem wychodzi mi za rudy, ale sam kolor nie jest ani za ciemny ani za jasny. A jak patrzê na profesjonalne pi±tki, to ch³odne i neutrale wydaj± mi siê bardzo ciemne, prawie czarne (wygl±daj± jak sklepowe "czwórki" a nawet "trójki"). Nie wiem czy nie wybraæ "szóstki". Z drugiej strony nie chcê kupiæ farby za jasnej i mieæ ja¶niejszego odrostu. Trochê zg³upia³am

Zastanawiam siê czy nie skusiæ siê na Toucha Welli (na wodzie 1,9%). Bo nie chcê diametralnie zmieniaæ koloru na d³ugo¶ci, a odrost mam w podobnym kolorze (tylko ch³odny ).

Za³±czam obrazek z moimi ostatnimi kolorami w³osów. Nie jest to dzie³o grafiki komputerowej (sklei³am na szybko), ale mo¿e komu¶ siê przyda taka ¶ci±gawka. A mo¿e kto¶ mi podpowie czy moje w³osy powinnam potraktowaæ profesjonaln± 5 czy 6, aby otrzymaæ zbli¿on± "ciemno¶æ" w³osów z piêknym ch³odnym blaskiem

Cytat:
Moim zdaniem warto te¿ celowaæ w poziom a nawet dwa (zale¿y od marki) wy¿ej, od wyj¶ciowego koloru w³osów - szczególnie je¶li farbuje siê na niskim oxydancie (np. 3%). A jaka farba Ciê interesuje? Masz ju¿ co¶ upatrzonego?
Czyli Ty uwa¿asz, ¿e mog³abym spróbowaæ z 6?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farby-i-moje-wlosy.jpg (35,2 KB, 134 za³adowañ)
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 20:02   #3308
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siedzie i mysle, czy ryzykowac z Oyster i polozyc 8.0 bo to natura, a ostatnio tak wlasnie mi kladla fryzjerka nature z mixami i mi sie podobalo. No to mam wersje 8.0+ mix ash duuuzo+ malusienko niebieskiego i moje pytanie dodac odrobinke zielonego, czy to jakas dziwna reakcje moze zajsc i w efekcie zrobie sobie misza-masz druga opcja, polozyc sam ash+odrobinka niebieskiego z oxy na kilka minut. Siedze i gdybam, jest tu ktos
Kliknê³am w Twój podpis (pierwszy link) i pojawia siê taki komunikat: "B³êdny Album. Je¶li mimo to uwa¿asz, ¿e link by³ prawid³owy, napisz maila do webmastera z opisem komunikatów i Twoich czynno¶ci."
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 20:09   #3309
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Kliknê³am w Twój podpis (pierwszy link) i pojawia siê taki komunikat: "B³êdny Album. Je¶li mimo to uwa¿asz, ¿e link by³ prawid³owy, napisz maila do webmastera z opisem komunikatów i Twoich czynno¶ci."
hmm, u mnie dziala prawidlowo. Zobacz teraz: klik
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 20:26   #3310
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
hmm, u mnie dziala prawidlowo. Zobacz teraz: klik
Nadal mi nie dzia³a
Mo¿e kto¶ jeszcze spróbuje?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (23,0 KB, 14 za³adowañ)
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 20:40   #3311
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Nadal mi nie dzia³a
Mo¿e kto¶ jeszcze spróbuje?
to nie wiem, i tak najswiezszy kolor wstawialam tutaj na forum, a niue do albumu
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 20:46   #3312
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
to nie wiem, i tak najswiezszy kolor wstawialam tutaj na forum, a niue do albumu
Ale tam jest pewnie "historia" i chcia³am sobie poogl±daæ Spróbujê jutro, mo¿e siê "odkrzaczy"

Kojarzê Twoje w³osy z tego w±tku, ale przez to, ¿e przeczyta³am ca³y w bardzo krótkim czasie, to mi siê nieco mieszaj± w³osowe historie
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-06, 21:11   #3313
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ale tam jest pewnie "historia" i chcia³am sobie poogl±daæ Spróbujê jutro, mo¿e siê "odkrzaczy"

Kojarzê Twoje w³osy z tego w±tku, ale przez to, ¿e przeczyta³am ca³y w bardzo krótkim czasie, to mi siê nieco mieszaj± w³osowe historie
dodalam nowe zdjecie, moze to pomoze bo wiem o co Ci chodzi, nawet nie jestem w stanie wrzucic tych zdj tutaj, bo mialam format, a zapisywac ich i opisywac po kolei, o jezu wybacz
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-07, 14:15   #3314
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja zrobiê ma³ego off'a i reklamê (legaln±) przy okazji
Przesta³am walczyæ z wiatrakami Zostajê przy moim neutralnym br±zie! Do tej pory ci±gle marudzi³am, ¿e kolor jest zbyt br±zowy, zbyt ciep³y, za ma³o popielaty, szary itd. I pewnie nadal bym tak marudzi³a, gdybym nie natknê³a siê na genialny produkt Gosha - Giant Sun Powder. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er.html&next=1 Nie bêdê siê tu rozpisywaæ, bo wszystko jest w recenzji... Do czego zmierzam... Zawsze mi siê wydawa³o, ¿e nie dla mnie s³oneczne kolory. Jak cieñ do powiek, to szary, szaro-br±zowy. Jak podk³ad to zimny be¿, jak bronzer to jak najch³odniejszy itd. Skusi³am siê na zakup Gosh, choæ puderek ten jest totalnie z³oty! U¿y³am i szok... Dotar³o do mnie, ¿e chyba sobie wmawia³am co¶ na si³ê. Moja cera w z³otawo-br±zowych kolorkach wygl±da naprawdê super! Machnê³am do tego na oczka neutralny br±z. Na bu¼kê u¿ywam minera³ów MEOW - i te¿ posz³am w neutral (kolor siamese), gdzie wcze¶niej celowa³am w ch³odne odcienie.
Powiem szczerze, ¿e wygl±dam jako¶ tak zdrowiej, promienniej ni¿ w tych szarych tonach. Podtrzymujê jednak nadal swoje zdanie, ¿e wszelkie "nadmierne" ciep³o u mnie odpada! Kasztany, mahonie, rudo¶ci itd. sprawiaj±, ¿e wygl±dam zmêczona i chora
Tym sposobem dosz³am do punktu, w którym wiem ju¿, ¿e chcê utrzymaæ br±zowy kolor w³osów Nie bêdê ju¿ walczyæ na si³ê. Zostanê póki co przy Herbatint 5N, choæ strasznie siê bojê tych soli amonowych

Wybaczcie to gadanie trochê tak "o niczym", ale my¶lê sobie, ¿e warto czasem otworzyæ siê na co¶ nowego, i tym samym odkryæ now± stronê samej siebie

Oczywi¶cie zostajê tu, z Wami, bo nadal kocham zimne br±zy! Bêdê teraz walczyæ o utrzymanie widocznego, br±zowego, neutralnego kolorku
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 21:32   #3315
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siedzie i mysle, czy ryzykowac z Oyster i polozyc 8.0 bo to natura, a ostatnio tak wlasnie mi kladla fryzjerka nature z mixami i mi sie podobalo. No to mam wersje 8.0+ mix ash duuuzo+ malusienko niebieskiego i moje pytanie dodac odrobinke zielonego, czy to jakas dziwna reakcje moze zajsc i w efekcie zrobie sobie misza-masz druga opcja, polozyc sam ash+odrobinka niebieskiego z oxy na kilka minut. Siedze i gdybam, jest tu ktos

Nie wiem, czy ju¿ wykombinowa³a¶, ale powiem, co ja zrobi³am. 8.11 (wiêcej) + 9.11 (mniej ni¿ 8) - w sumie ok. 50%, ash (du¿o), green (ok 10 cm sik z tubki), blue (ok 5 cm sik z tubki). Woda 6%, bo nie chcia³am przyciemniaæ - ostatnio wszyscy chwalili moje w³osy po wyp³ukaniu siê mixa blue, który do¶æ mocno przyciemni³ mi w³osy. Poza tym na 3% niestety siwe wychodzi³y szybciej... Efekt - ch³odny jasny blond (wg palet), czyli poziom 8. Odrost niestety ciemniejszy i nie taki ch³odny, ale odrobinê, wiêc wiêc nie ma tragedii - mam nadziejê, ¿e po traktowaniu go ponownie farb± na 6% zja¶nieje. Przynajmniej siwe znik³y. Jestem baaardzo zadowolona

Jak zrzucê fotkê, to tu wrzucê.

Shade - ja te¿ ostatnio uzna³am, ¿e neutralne mog± byæ, byle nie rude
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-09, 11:39   #3316
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wrzucam foty - kolor nie jest a¿ tak ch³odny, jak na zbli¿eniach, pierwsza najlepiej oddaje kolor. No i niestety mój aparat w telefonie nadaje jaki¶ czerwonawy - bordowy kolor w centralnej czê¶ci zdjêcia, wiêc wydaje siê, ¿e jest bardzo nierówno , z plamami. W rzeczywisto¶ci kolorek jest wyrównany Ciekawe tylko jak d³ugo pozostanie ch³odny/neutralny...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg me 001.jpg (107,5 KB, 98 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg me 002.jpg (123,4 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg me 004.jpg (74,0 KB, 26 za³adowañ)

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-06-09 o 11:43
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-10, 01:10   #3317
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam foty - kolor nie jest a¿ tak ch³odny, jak na zbli¿eniach, pierwsza najlepiej oddaje kolor. No i niestety mój aparat w telefonie nadaje jaki¶ czerwonawy - bordowy kolor w centralnej czê¶ci zdjêcia, wiêc wydaje siê, ¿e jest bardzo nierówno , z plamami. W rzeczywisto¶ci kolorek jest wyrównany Ciekawe tylko jak d³ugo pozostanie ch³odny/neutralny...
Chickenku mnie siê podoba ten kolor!! A poza tym super wycieniowane w³osy!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-10, 11:05   #3318
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
a zapisywac ich i opisywac po kolei, o jezu wybacz
Nawet bym nie wpad³a na to, aby rzuciæ tak± propozycjê. Wierzê, ¿e ten link mi w koñcu zadzia³a

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Przesta³am walczyæ z wiatrakami Zostajê przy moim neutralnym br±zie!
Dla mnie neutral to te¿ satysfakcjonuj±ce rozwi±zanie. Mnie jest nawet dobrze w rudym (ale je NIE chcê byæ rudawa ).

Mam jednak wra¿enie, ¿e neutralne kolory spieraj± siê do rudo¶ci, za¶ ch³odniejsze najpierw do neutrala, a potem do delikatniejszej rudo¶ci.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam foty - kolor nie jest a¿ tak ch³odny, jak na zbli¿eniach, pierwsza najlepiej oddaje kolor. No i niestety mój aparat w telefonie nadaje jaki¶ czerwonawy - bordowy kolor w centralnej czê¶ci zdjêcia, wiêc wydaje siê, ¿e jest bardzo nierówno , z plamami. W rzeczywisto¶ci kolorek jest wyrównany Ciekawe tylko jak d³ugo pozostanie ch³odny/neutralny...
Bardzo ³adny
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-10, 22:42   #3319
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam foty - kolor nie jest a¿ tak ch³odny, jak na zbli¿eniach, pierwsza najlepiej oddaje kolor. No i niestety mój aparat w telefonie nadaje jaki¶ czerwonawy - bordowy kolor w centralnej czê¶ci zdjêcia, wiêc wydaje siê, ¿e jest bardzo nierówno , z plamami. W rzeczywisto¶ci kolorek jest wyrównany Ciekawe tylko jak d³ugo pozostanie ch³odny/neutralny...
u Ciebie to ladnie wyglada
ja skusilam sie na 8.11 (50ml)+ ash (50ml), odrobinke niebieskiego i porudzialam tradycyjnie szybko siegam po oleje, aby jak najszybciej wymyc i mam zamiar zaakceptowac to co mam na glowie. Wytrzymac jak najdluzej i sadze, ze jak wytrzymam 3miesiace to wtedy bede miala wielkie szanse, na farbowanie bez odrostu (probowalam na aktualny i musze przyznac, ze nawet wyszlo, ominac mi odrost i chwala za to).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (65,7 KB, 100 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 22:51   #3320
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A s³ysza³y¶cie o jaki¶ touch'ach do malowania w³osów? Dzisiaj w DDTVN jacy¶ fryzjerzy co¶ wspominali, ¿e niby takie delikatne i do koloryzacji.
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-11, 10:04   #3321
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Slyszelismy o czyms takim np
http://www.amazon.com/Wella-Color-Ch.../dp/B000CS966E
Ale nikt z w±tku jak do tej pory tego nie przetestowal. Wiem ze sa tam dwa kolory T50 i jakis inny, ktore wychodza popiel. Dziewczyna na youtubie nagrala filmik po tym, miala szare wlosy a nie popielate. Chce powiedziec, to ma moc. Ale nie wiem gdzie mogê to kupiæ. Moze ktos kiedys przetestuje z watku.
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-11, 10:10   #3322
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Na alllegro chzyba tego nie ma:/
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-11, 17:15   #3323
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
A s³ysza³y¶cie o jaki¶ touch'ach do malowania w³osów? Dzisiaj w DDTVN jacy¶ fryzjerzy co¶ wspominali, ¿e niby takie delikatne i do koloryzacji.
Ja pisa³am wy¿ej, ¿e rozmy¶lam nad Touchem Welli i my¶la³am, ¿e kto¶ siê odezwie i pozachwala

Podoba mi siê to, ¿e dedykowana jest do niego woda 1,9% (ja mam odrosty w kolorze d³ugo¶ci, tylko odrost jest ch³odniejszy, wiêc teoretycznie idealne rozwi±zanie). Ale nie wiem który kolor wybraæ

W Kerashopie jest ten produkt, i to nawet w dobrej cenie, tylko niestety nie wszystkie odcienie i nie ma niebieskiego mix(tonu) a te¿ móg³by siê przydaæ. Plus, dla mnie, jest taki, ¿e mam Kerashop w zasiêgu spaceru i nie musia³abym p³aciæ za przesy³kê.

Jak chcecie to mogê wkleiæ, bo wygrzeba³am w internecie, palety Welli Touch (tylko te ch³odne i neutralne, rzecz jasna).
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-11, 17:59   #3324
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No jasne!;-)
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-11, 19:22   #3325
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Poni¿sze wzorniki pozwalaj± uporz±dkowaæ w g³owie linie Wella Touch

W sklepach internetowych Touche rzadko podzielone s± na linie i przyznam, ¿e na pocz±tku mia³am mêtlik, dlaczego opakowania maj± ró¿ne kolory i nazwy.

1) Jest linia podstawowa Wella Color Touch (opakowanie czerwono-ró¿owo-¿ó³te).
W tym w±tku interesuj±ce nas wzorniki to:
Wella Color Touch DEEP BROWNS
Wella Color Touch PURE NATURALS
Wella Color Touch RICH NATURALS
Ewentualnie jakie¶ ciemne blondy (?)

Kryj± siwiznê przy udziale do 50%.

2) Linia Wella Color Touch Special Mix (opakowanie niebieskie).
Mixtony.

3) Linia Wella Color Touch Sunlights (¿ó³te pude³ka).
Przy tej linii zaznaczone jest, ¿e rozja¶nia do 2 tonów. Nadal na wodzie 1,9%, jak inne linie Touch.

4) Linia Wella Color Touch Relights (¿ó³te pude³ka). Jedna z sublinii to rudo¶ci.

5) Linia Wella Color Touch Plus (opakowanie amarantowe lub fioletowe, w zale¿no¶ci od ustawieñ monitora ró¿ni siê od ca³ej reszty, bo nazwa nie jest umieszczona na czerwonym pasku).
Te dobrze kryj± siwe w³osy (gdy stanowi± do 70% ca³o¶ci).

Te paletki, wzorniki, czy jak je zwa³, pomagaj± ogarn±æ niezliczon± liczbê Touchy i odró¿niæ je od siebie, ale jak ju¿ zainteresujemy siê jakim¶ konkretnym kolorem, to warto znale¼æ sobie zdjêcia pojedynczych pasemek w lepszej jako¶ci.

Je¿eli kto¶ wie co¶ wiêcej o tych produktach, niechaj siê odezwie, bo ja nie wiem wiêcej ni¿ napisa³am wy¿ej Ja bym bez wahania rzuci³a siê na pocz±tek na 5/0 z linii Pure Naturals, ale niepokoi mnie to, ¿e 5/0 wygl±da jak 4/0 z linii drogeryjnych. I nie wiem czy wybraæ 5/0 czy 6/0. Jak ju¿ siê zdecydujê i wyjdzie mi za ma³o ch³odno to mam oko na mix niebieski
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_deep_browns.jpg (30,9 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_pure_naturals.jpg (59,3 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_rich_naturals.jpg (32,1 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_special_mix.jpg (24,3 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_sunlights.jpg (65,4 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg re.jpg (22,6 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg re2.jpg (24,2 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg plus.jpg (29,5 KB, 21 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-06-11 o 19:44
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-11, 22:05   #3326
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziêki za palety, a jak cenowo?
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-11, 22:21   #3327
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
u Ciebie to ladnie wyglada
ja skusilam sie na 8.11 (50ml)+ ash (50ml), odrobinke niebieskiego i porudzialam tradycyjnie szybko siegam po oleje, aby jak najszybciej wymyc i mam zamiar zaakceptowac to co mam na glowie. Wytrzymac jak najdluzej i sadze, ze jak wytrzymam 3miesiace to wtedy bede miala wielkie szanse, na farbowanie bez odrostu (probowalam na aktualny i musze przyznac, ze nawet wyszlo, ominac mi odrost i chwala za to).
Jakbym widzia³a swoje w³osy..Identyko tylko moze mam troche nniej rude i bardziej wpadajace gdzieniegdzie w z³oto;/ Przepraszam nie bierz tego do siebie ale sa brzydkie. Ja jestem ok 2 tyg od ostatniego dzia³ania na wlosach i zastanawiam sie co teraz...
Jak to jest ze te 7,11 8,11 itd zamiast chlodzic tak nam wychodza????
__________________
Chwila która trwa, mo¿e byæ najlepsz± z Twoich chwil.. ;-)

kamilaa1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-12, 13:13   #3328
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za palety, a jak cenowo?
Ok. 30-35PLN (sama farba oczywi¶cie)

Cytat:
Napisane przez kamilaa1993 Poka¿ wiadomo¶æ
Jakbym widzia³a swoje w³osy..Identyko tylko moze mam troche nniej rude i bardziej wpadajace gdzieniegdzie w z³oto;/ Przepraszam nie bierz tego do siebie ale sa brzydkie. Ja jestem ok 2 tyg od ostatniego dzia³ania na wlosach i zastanawiam sie co teraz...
Jak to jest ze te 7,11 8,11 itd zamiast chlodzic tak nam wychodza????
A czy to nie jest tak, ¿e 8 na tak ciemnych w³osach zawsze wyjdzie rudo? Choæby by³o to 8,11111
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-12, 16:53   #3329
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mo¿e co¶ w tym jest..tyle ze mialam poziom 7-8 zdaje mi sie i celowalam zawsze w 7.Zawsze na oxy 3% a ostatnio zio³ow± Herbatint ktora byla kompletna klapa
Dopiero teraz bede eksperymentowaæ z ciemniejszymi 5,6 .
__________________
Chwila która trwa, mo¿e byæ najlepsz± z Twoich chwil.. ;-)

kamilaa1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-12, 19:23   #3330
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shadziu, dziêki za komplement - cieniowanie jest stare i ju¿ odros³o, bo w³a¶nie chcia³abym zapu¶ciæ na równo... tyle, ¿e ta góra jako¶ najbardziej siê sama cieniuje kruszy siê i tyle. Podcinam tylko dó³ i czasem te krótsze (wycinam rozdwajaj±ce siê), wiêc obecny efekt jest zupe³nie przypadkowy

Caate - nie wiem, jak kolor Twojej mieszanki, ale moja mia³a odcieñ... zgni³ego b³ota Nie by³o widaæ fioletu (pewnie przez dodatek zielonego mixtonu - tak siê zastanawiam, ¿e by³a to pewnie z 1/5 mieszanki). Ja farbowa³am na 6%, teoretycznie powinno mi bardziej wyrudziæ w³osy, ale zrobi³o siê odwrotnie. Mo¿e faktycznie u Ciebie 8 za jasna, bo jednak masz sporo ciemniejsze w³osy ni¿ ja.

Kamila - ja my¶lê, ¿e u nas musi byæ duuu¿y dodatek mixtonów, niestety. W dodatku w sumie nie ma z³otego ¶rodka i trzeba to indywidualnie dopasowaæ. U mnie wreszcie zaczyna to i¶æ w dobrym kierunku (mam nadziejê), ale jeszcze mnie kusi, ¿eby dodaæ wiêcej mixa blue, ni¿ ostatnio (spróbujê w wakacje, co mi tam ).

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-06-12 o 19:26
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.