Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 18:05   #1681
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

MsTseTse, mi nauczycielka na zajęciach mówiła że gdy wrastają włoski to trzeba je wycisnąć ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 07:05   #1682
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

inverso-wstawię za kilka dni, bo dziś tak przelotem dosłownie zajrzalam na sekundke i nie mam czasu na pstrykanie foteczek

w weekend wrzucę wszystkie
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:53   #1683
moneys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Brasil
Wiadomości: 8
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Młódka czekamy
moneys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 07:26   #1684
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

też czekam na zdjęcia
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:25   #1685
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Hej,

Dziewczyny, widzę że jesteście ekspertkami w temacie blizn potrądzikowych, a że mam już serdecznie dosyć swoich nieudolnych eksperymentów i prób pozbycia się tego g... z twarzy - proszę o pomoc!

Wcześniej nie miałam problemu z trądzikiem - dwie krosty miesięcznie i to tyle, jednak zawsze zostawały po nich czerwone ślady, które blakły przez około 6 miesięcy albo i dłużej... No ale to było kiedyś - bo teraz nagle od jakiś 2-3 miesięcy przeżywam (jak na siebie) wysyp syfów - zagoję jeden, pojawia się kolejny itd. Używałam do tej pory Effaclar duo i ten sam punktowy (A.I bodajże?) ale niestety mam wrażenie, że nie dość, że nie pomaga, to nie wysusza i nie zalecza tylko podrażnia - po syfach zostają mi czerwone, brzydkie ślady, których za NIC nie mogę się pozbyć! Ponad to mam cerę bardzo wrażliwą i naczynkową, więc wszelkie peelingi mechaniczne odpadają - zresztą te mocno chemiczne także.

Ręce mi już opadają, bo aktualnie przeżywam wysyp dookoła ust - broda i nad górną wargą. Czoło jest w porządku - na policzkach mam z 2 krosty. Niestety jestem bardzo blada i te czerwone plamy wyglądają na takiej cerze naprawdę paskudnie - zwłaszcza, że nie da się ich niczym zatuszować

Nie mam już absolutnie pomysłu co robić Dzisiaj zamówiłam avene diacneal, bo czytałam dużo pozytywnych opinii, ale obawiam się, że albo mnie znowu podrażni albo nie będzie działał.

Wizyta u dermatologa skończyła się tym, że usłyszałam, że "taka moja uroda" i mam się nie opalać, to mi te plamki zaczną znikać szybciej. Bzdura. Filtruje się 12 miesięcy dzień w dzień i guzik

Więc podsumowując - proszę o jakieś rady, jakie zabiegi, kremy nadadzą się do cery naczynkowej i trądzikowej jednocześnie, co mi pomoże na te czerwone plamy?

Sorrki, że się tak rozpisałam, ale musiałam się wyżalić
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:30   #1686
alicja1234588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Hej,

Mam 15 lat i wcześniej wyciskałam syfki, teraz już jest ich na szczęście coraz mniej ale mam blizny, nie są one aż tak widoczne, dopóki nie napłynie mi krew do głowy np. podczas mycia głowy, wtedy robią się widoczne.
Planuje wizytę u dermatologa i chciałabym zastosować jakiś peeling jednak chciałabym się dowiedzieć (może wy wiecie) który jest dość tani ale skuteczny. Czytałam że należy zrobić około 5 zabiegów jednak jeden zabieg np. kwasami owocowymi kosztuje około 200 zł a nie każdy ma aż tyle pieniędzy.
Może znacie jakieś skuteczne zabiegi i w miarę tanie?
alicja1234588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:56   #1687
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alicja1234588 Pokaż wiadomość
Hej,

Mam 15 lat i wcześniej wyciskałam syfki, teraz już jest ich na szczęście coraz mniej ale mam blizny, nie są one aż tak widoczne, dopóki nie napłynie mi krew do głowy np. podczas mycia głowy, wtedy robią się widoczne.
Planuje wizytę u dermatologa i chciałabym zastosować jakiś peeling jednak chciałabym się dowiedzieć (może wy wiecie) który jest dość tani ale skuteczny. Czytałam że należy zrobić około 5 zabiegów jednak jeden zabieg np. kwasami owocowymi kosztuje około 200 zł a nie każdy ma aż tyle pieniędzy.
Może znacie jakieś skuteczne zabiegi i w miarę tanie?
idź do dermatologa najpierw, on ci wszystko powie
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 20:14   #1688
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
inverso-wstawię za kilka dni, bo dziś tak przelotem dosłownie zajrzalam na sekundke i nie mam czasu na pstrykanie foteczek

w weekend wrzucę wszystkie
Cytat:
Napisane przez moneys Pokaż wiadomość
Młódka czekamy
Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
też czekam na zdjęcia

Młodka, czekamy dalej ... a długo jeszcze?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:22   #1689
JamieLynn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Tak.. ja mam ten sam problem. Mam 15 lat a od jakiś 3-4 lat nie mogę pozbyć się trądziku. Najwięcej mam na czole. Mam też blzny które nie bardzo chcą się ze mną pożegnać
JamieLynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:27   #1690
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

bianca8333, pamiętasz krem złuszczający Bandi z AHA 5%?
Po tygodniu, wyskoczyły mi jakieś krosteczki, myślałam że to uczulenie jakieś ... ale dziś się dowiedziałam, że nie! Kosmetyczka mi powiedziała, że ten krem właśnie tak działa, to znak ze skóra się oczyszcza. I te krosteczki miałam cały czas, w żaden sposób nie mogłam się ich pozbyć i dopiero gdy posmarowałam je Epiduo to pomogło!
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:10   #1691
americanme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Blizny

Jak ja mam się pozbyć przebarwień, blizn po trądziku???
americanme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 16:46   #1692
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Re: Blizny

Cytat:
Napisane przez americanme Pokaż wiadomość
Jak ja mam się pozbyć przebarwień, blizn po trądziku???
wystarczy przejrzeć forum, poczytać tematy i wybrać coś dla siebie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:13   #1693
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
bianca8333, pamiętasz krem złuszczający Bandi z AHA 5%?
Po tygodniu, wyskoczyły mi jakieś krosteczki, myślałam że to uczulenie jakieś ... ale dziś się dowiedziałam, że nie! Kosmetyczka mi powiedziała, że ten krem właśnie tak działa, to znak ze skóra się oczyszcza. I te krosteczki miałam cały czas, w żaden sposób nie mogłam się ich pozbyć i dopiero gdy posmarowałam je Epiduo to pomogło!
Ja tez musiałam odstawic - nie chcę sobie na lato pogorszyć cery;/ cieklawe ile czasu takie "oczyszczanie: by potrwało... może na zimę ponownie do niego powróce, na razie - ścieranie, ścieranie i jeszcze raz ścieranie
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 06:36   #1694
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Hej a ja mam poytanie ,bo w zasazie to nie umiem okreslic czyto sa juz blizny czy przebarwienia czy taki tradzic,podobno MASC ALCEPALAN jest dobra na blizny a czy mogae ja stosowac rownierz podczas tego typu przypadkow,prosze pilnie o odpowiedz
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 21:35   #1695
Olesza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Ślady po pryszczach

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
acne derm w aptece ok 20 zl
Ja smaruję się Acne dermem czy jakoś tak i mi to nie pomaga ; (
Olesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 21:52   #1696
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Czesc. Powiedzcie mi prosze czy ja mam blizny potradzikowe, czy to jest tradzik, czy moze tylko rozszerzone pory. A moze wszystko naraz? Nie wiem czy moja cera kwalifikuje sie juz na jakies ostrzejsze metody, czy wystarczy moze jakis krem z apteki? Dzis postanowilam sie tym zajac wiec jeszcze jestem zielona w temacie.

Pozdrawiam
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:15   #1697
milagros_
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 050
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

czesc chciałam się was poradzić. Mam duże blizny po leczonym pare lat trądziku, przeszłam dwie kuracje acnenorminem itp. Teraz już jest w miare więc wziełam się za blizny, mój derm polecił mi zabieg laserowy u niego w klinice, dzięki temu, że się u niego lecze mam taniej itp. Na razie jestem po jednym zabiegu, ale bardzo zdziwiło mnie , że wgl nie łuszczyła mi się skóra ;( przez cały tydzien moje policzki to była jedna wielka , czerwona rana.. po tygodniu troche zaczynała blednąc chociaż i tak bardzo powoli bladła, po jakimś miesiącu znikneła, przebarwienia są nadal, naskórek w widoczny dla mnie sposób się nie łuszczył, a przecież lasery to najbardziej drastyczna metoda, a po waszych zdjęciach widzę, ze bardziej wam się skóra łuszczy po kwasach... Nie oczekiwałam też cudów po jednym zabiegu, bo muszę mieć przynajmniej 3, ale czy jest taka możliwość, że moja skóra na niego nie reaguje ? czy warto iść we wrześniu na kolejny ? bo jednak jest to spora kasa.
milagros_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:20   #1698
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Czesc. Powiedzcie mi prosze czy ja mam blizny potradzikowe, czy to jest tradzik, czy moze tylko rozszerzone pory. A moze wszystko naraz? Nie wiem czy moja cera kwalifikuje sie juz na jakies ostrzejsze metody, czy wystarczy moze jakis krem z apteki? Dzis postanowilam sie tym zajac wiec jeszcze jestem zielona w temacie.

Pozdrawiam
dziewczyno masz prawie idealną cerę... to jedynie rozszerzone pory i blade przebarwienia potrądzikowe
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:09   #1699
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

No wiem, ze nie mam zlej cery. Dlatego chcialam sie Was doradzic, czy na taka cere (bo jednak jakies male blizny sa) wystarcza mi jakies kremy na blizny. Bylam u kosmetyczki to mi doradzila kawitacje.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 18:36   #1700
Maciek155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny, przebarwienia

Proszę o pomoc
Narobiłem sobie kłopotów przez wyciśnięcie głęboko siedzącego pryszcza na samym czubku nosa. Nacisnalem za mocno az sie zrobila rana z ktorej calkiem sporo krwi leciało. A teraz się zrobiła taka lekko wklęsła blizna..
Mam też taką przy rzuchwie ale mniej ją widać więc nic nie robiłem a taka na samym czubku nosa strasznie widoczna jest ;/ Wiem że z dłuższym czasem powinno zejść bo po 2 latach od zrobienia się takiej samej blizny przy obojczyku zauwazylem ze jej nie ma, ale nie chce 2 lata z tym na czubku nosa chodzić :P
Jaki krem moglbym na to kupić, żeby jakoś wzmocnić regeneracje skóry?
Narazie smaruję to tormentiolem, ale nie wiem czy to mi pomoze na juz zablizniona skore : /

Edytowane przez Maciek155
Czas edycji: 2010-08-10 o 18:38
Maciek155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:01   #1701
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Blizny, przebarwienia

Hej.
Nie mogę znaleźć wątku o Acne derm, więc piszę tutaj. Mam nadzieję ,że mi pomożecie.
Tak więc używałam od ok. trzech miesięcy Acne derm, wczoraj wyrzuciłam pustą tubkę. Przebarwienia co prawda zmalały, lecz nie na tyle ,abym zaprzestała z nimi walkę. Czy muszę teraz odczekać jakiś czas czy odrazu mogę kupić jakąś maść? Co byście mi poradzili?
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:04   #1702
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez nierealnaaa Pokaż wiadomość
Hej.
Nie mogę znaleźć wątku o Acne derm, więc piszę tutaj. Mam nadzieję ,że mi pomożecie.
Tak więc używałam od ok. trzech miesięcy Acne derm, wczoraj wyrzuciłam pustą tubkę. Przebarwienia co prawda zmalały, lecz nie na tyle ,abym zaprzestała z nimi walkę. Czy muszę teraz odczekać jakiś czas czy odrazu mogę kupić jakąś maść? Co byście mi poradzili?
nie musisz czekać, bo po co? możesz od razu używać kolejną tubkę.
A o AcneDermie jest wątek na Biochemii
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:05   #1703
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Blizny, przebarwienia

Dzięki.
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:18   #1704
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Czym można zlikwidować białe plamki? To potrądzikowe blizny [zdrapywanie strupków po pryszczach, wyciskanie], ale też niektóre są od słońca. Lysanel nadaje się, czy już pozostało tylko zbieranie pieniędzy na kwasy u dermatologa?


Edit: mam jeszcze pytanie do osób, które przeszły kurację kwasami [kremy] lub też chodziły na zabiegi kwasami do dermatologów albo kosmetyczek. Czy naprawdę warto uzbierać te 300-400zł i zainwestować w zabiegi w profesjonalnych salonach, czy są aż tak spektakularne efekty po tych zabiegach? Czy lepiej kupić dobry krem z kwasami, pomęczyć się kilka miesięcy i mieć taki sam efekt?
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2010-08-12 o 11:57
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:19   #1705
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Dołączam zdj.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 13:29   #1706
Maciek155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Proszę o pomoc
Narobiłem sobie kłopotów przez wyciśnięcie głęboko siedzącego pryszcza na samym czubku nosa. Nacisnalem za mocno az sie zrobila rana z ktorej calkiem sporo krwi leciało. A teraz się zrobiła taka lekko wklęsła blizna..
Mam też taką przy rzuchwie ale mniej ją widać więc nic nie robiłem a taka na samym czubku nosa strasznie widoczna jest ;/ Wiem że z dłuższym czasem powinno zejść bo po 2 latach od zrobienia się takiej samej blizny przy obojczyku zauwazylem ze jej nie ma, ale nie chce 2 lata z tym na czubku nosa chodzić :P
Jaki krem moglbym na to kupić, żeby jakoś wzmocnić regeneracje skóry?
Narazie smaruję to tormentiolem, ale nie wiem czy to mi pomoze na juz zablizniona skore : /
Maciek155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:56   #1707
dreamthief
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

ja używam żelu Contractubex na blizny, pomaga ale trzeba uzbroić się w cierpliwość bo trwa to bardzo długo
czytałam w necie najróżniejsze przepisy na domowe płyny i kremy redukujące przebarwienia i blizny, niby najskuteczniejsza jest cytryna, ponoć jeżeli przetrze się na noc przebarwienia sokiem z cytryny to już rano są mniej widoczne...
wzięłam więc sok z cytryny, mleko, spirytus salicylowy (wszystko ma niby zdolność wybielania) do tego benzacne (dla nadtlenka benzoilu oczywiście który niby też wybiela) no i contractubex bo tak sobie pomyślałam że jak mieszanka wybuchowa to co mi tam ;D
dzisiaj już kilka razy nałożyłam to na twarz i na razie nic złego się nie dzieje, powiedziałabym że wręcz przeciwnie na przebarwieniach jeszcze nie widać jakiejś wielkiej poprawy, ale miałam takie cztery małe, ale bardzo widoczne blizenki i zauważyłam że są już jaśniejsze xd
może to będzie taki płyn-cud ? ;]
wieczorem planuje jeszcze dodać wody utlenionej, w końcu też wybiela


a co do wcześniejszej wypowiedzi to hm...
nie rozumiem czy chcesz pozbyć się tej blizny, czy regenerować skórę, bo w sumie rzadko to idzie ze sobą w parze...
a jeżeli już to najlepiej według mnie zastosować peeling najlepiej średnio albo gruboziarnisty, dobre są z DaxCosmetics Perfecta, i polecam też Garnier 3w1 , po tym krem albo maska do codziennego użytku, normalizujące, albo regenrerujące, tutaj też mogłabym polecić Perfectę,
świetnie działają wszelkie maski i kremy z zieloną glinką, właśnie regenerująco, dodatkowo wyrównują koloryt skóry, coś jak mikrodermabrazja.
fajną maską do twarzy jest też Malwa Face Care oczyszczająco-normalizująca, jest w niej taka tybetańska roślina Goja która poprawia koloryt skóry
możesz oczywiście skorzystać też z jakiegoś profesjonalnego zabiegu ale tutaj musisz liczyć się z wydaniem kupy kasy i z pewnymi środkami ubocznymi...
ja dużo czytałam o domowej mikrodermabrazji z Neutrogeny, nie jest droga więc chyba się na nią skuszę
ma dobre opinie i pomaga na wiele rzeczy,
przede wszystkim zmniejsza blizny i przebarwienia
zamyka pory
regeneruje naczynka krwionośne
wygładza skórę i ujednolica jej koloryt
poprawia ogólną kondycję skóry twarzy... może to coś dla Ciebie?

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

a jeżeli masz delikatną skórę twarzy to polecam też peeling enzymatyczny Ziaja Nuno
redukuje ślady potrądzikowe i taka fajna skóra po nim jest jakby odżywała
dreamthief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 19:27   #1708
alojzw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Co lepsze na blizny po trądziku jeden zabieg laserem fraxel restore czy 10 zabiegów kwasem glikolowym ???
alojzw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:04   #1709
xymcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

mnie interesuje zabieg dermabrazji. Czy bardzo jest niebezpieczny ? jaka jest jego skuteczność? i orientacyjnie ile kosztuje ten zabieg ?
xymcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:29   #1710
e16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Czy żel Duac pomaga też na ślady po trądziku?
e16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.