Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 09:56   #1
kasiula1693
Przyczajenie
 
Avatar kasiula1693
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27

Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*


Noo dziewczyny ;D od jutra zaczynamy przyjemną wspólną walkę z kilogramami
Piszcie, meldujcie na bierząco wasze poysły i efekty piszcie co ślina na język przyniesie, a palce przeniosą na klawiature xdd
pozdrawiam *
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKUU
__________________
Do wakacji ;DD
kasiula1693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:49   #2
pequenasabrosa
Raczkowanie
 
Avatar pequenasabrosa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 78
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

No to ja jak uprzedzałam - dołączam się

Ok to może zróbmy jakąś listę kroków do osiągnięcia celu, które będziemy podejmować codziennie

(trochę nie po polsku, ale muszę biec z piesem a potem zapomnę)
pequenasabrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:51   #3
pannaanna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1
GG do pannaanna1
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Jestem jak najbardziej ZA
pannaanna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:26   #4
kasiula1693
Przyczajenie
 
Avatar kasiula1693
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

przedewszystkim nie jjemy słodyczy ! ;D (no chyba że już musimy ;> ale wtedy sie nie załamujemy i nie konczymy diety, jeden batonik czy czekolada różnicy nie zrobi)

jjemy częste, ale małe posiłki, bogate w warzywa

NIE GŁODZIMY SIĘ !

ostatni posiłek przed 18 ;>

ćwiczymy ćwiczymy i jeszcze raz ćwiczymy Myslę,że w zimie to w gre wchodza tylko ćwiczenia na poszczególne części ciała no i ograniczamy wożenie dupek samochodem, lepiej na piechotke a na wiosnę zaczniemy bieegać dziewczynki ;D

co jeszcze ?
__________________
Do wakacji ;DD
kasiula1693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:38   #5
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Przyłączę się do Was, ale musicie poczekać do następnego tygodnia. Teraz nie dam rady.
Pozdrawiam
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:46   #6
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

i ja się dołączę... w grupie raźniej
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:49   #7
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Mogę się dołączyć ;> Już 1,5 kg zrzuciłam ale jeszcze by się przydało kilka
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 12:09   #8
sadgatii
Rozeznanie
 
Avatar sadgatii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleeeekaaa :D
Wiadomości: 595
GG do sadgatii
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

ostatni posiłek 3-4h przed snem :P !!!! to i ja się przyłączę,
było 69
jest 63(!!!)
a ma byc 57 Najlepszego od jutra zaczynamy

Edytowane przez sadgatii
Czas edycji: 2009-01-01 o 14:32
sadgatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 12:13   #9
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

dołaczam sieeeeee !!!! Nie nie, nie glodzimy, zdrowo jemy, cwiczymy i pijemy czerwona herbatke jakie macie cele ?? Ja np: 5 kg w dół, zero slodyczy, wieeeeecej ruchu ( o 50% wiecej ) ujedrnianie pupy i brzusia :-P
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 12:22   #10
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Moim celem jest waga 45-47 kg, płaski brzuch i szczupłe uda Może polecicie jakieś ćwiczenia, bo już mi trochę nudzi się rowerek stacjonarny i cardio z Billy Blanksem Chciałabym coś takiego przy czym można się solidnie zmęczyć !
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 14:05   #11
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

nooo to dziewczyny i ja sie do Was przylaczam juz zgubione mam 3 kg ale tylko przez to ze zmienilam troche sposob zywienia sie ale pasuje doloczyc cwiczenia napwno nam sie uda
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 14:14   #12
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

przylaczam sie i ja ! xD tyle ze ja zaczelakm troszke wczesniej ;D bylo 64 ;p jest 54 ;D a ma byc 47 ! xD chociaz nie jest latwo ..;/ ale wierze ze dam rade !
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 14:16   #13
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez AanDziAaAaA Pokaż wiadomość
nooo to dziewczyny i ja sie do Was przylaczam juz zgubione mam 3 kg ale tylko przez to ze zmienilam troche sposob zywienia sie ale pasuje doloczyc cwiczenia napwno nam sie uda
widze ze mamy podobne cele ;D ciesz sie bo nie czuje sie taka ,,samotna'' ;D xD ! ja nie mam rowerku ale wykonuje inne cwiczonka ktore solidnie mnie mecza ;D
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 16:35   #14
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez Majeczka993xy Pokaż wiadomość
widze ze mamy podobne cele ;D ciesz sie bo nie czuje sie taka ,,samotna'' ;D xD ! ja nie mam rowerku ale wykonuje inne cwiczonka ktore solidnie mnie mecza ;D


rowniez nie posiadam rowerka ani nic w tym stylu ale takie domowe cwiczenia napewno tez duzo daja po nowym roku zaczynam juz solidnie cwiczyc fakt trudno ale jaka jest uciecha jka sie widzi kolejny stracony kilogram

a polecacie moze jakies cwiczenia na wysmuklenie nog i ujedrnienie pupy?
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 17:22   #15
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

nogi : skakanka, przysiady, 8 minute legs, bieganie, plywanie, rower
pupa : masaze peelingi no a z ćwiczen : 8 minute buns ( swietnie podnosi posladki i sprawia ze sa fajnie twarde ) Tamilee posladki ( dobre jest a przynajmniej wedlug mnie ), rowniez skakanka.. jednak bez diety, ciwczen i masazy nic bedzie wiem po sobie ale toż to sama przyjemność
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 19:17   #16
plotkers
Przyczajenie
 
Avatar plotkers
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
GG do plotkers
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Ja co prawda nie zdąrzyłam napisać nic w 'celach', ale że chciałabym zacząć wraz z Wami, napisze tu; schudnąć do wagi 55kg(obecnie: 62), czerpać radość z ćwiczeń( wykupiłam właśnie karnet na fitness ;D) i zacząć się zdrowiej odżywiać.
Mam nadzieję, że się uda i życzę innym powodzenia!
__________________
'Bo najlepsze co potrafię to jest być' .
plotkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 19:42   #17
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Też bym się przyłączyła
Chcę schudnąć do 50. Potrzebuję do tego odrobiny wsparcia i ochrzanu, gdy zacznę się łamać
w grupie raźniej pomożecie ?
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 23:26   #18
biip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

chyba też do Was dołączę
Chociaż już próbowałam i nic.
Ale jest 2009 rok. Musi się kiedyś udać. Mam zamiar schudnąć 10kg (będzie ciężko) i co najważniejsze - mieć szczupłe uda i brzuch, bo jak na razie to koszmar. Na You tube poszukam jakiś filimików. Poza tym jakieś ćwiczenia z Shape i twister.
Mam nadzieję, że wspomagając siebie nawzajem damy radę.
__________________
matura '11
polski pp
angielski pp
matematyka pr
chemia pr
niemiecki pr
biip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 07:21   #19
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

hej dziewczyny jestem tu nowa ale zamierzam z Wami zaczac walke z tymi przekletymi kilogramami > bylam juz na kilku dietach ale zawsze konczyly sie porazka ( jednak z dobrymi efektami )z powodu jakies depresji.... zamierzam troche schudnac do studniowki i w ogole dla chlopaka, ktory bardzo mi sie podoba ... noooo ale heh chcialabym schudnac 10 kg ( mam 17 lat i waze niestety prawie 69 - koszmar) nie chce pisac ze chce schudnac w 2 tygodnie bo to oczywiscie niemozliwe ale nie mowe tez ze ma to trwac niewiadomo ile mam nadzieje ze do wakacji to spokojnie kuuurcze ale zawsze jestem ''podniecona'':P ze mam checi schudnac a po kilku dniach mowie '' to na nic, i tak nie schudnee'' no i zalamka....no i niestety jem.... mam nadzieje ze bedziemy sie razem wspierac napiszcie czy stosujecie jakas dietke do cwiczen i co za cwiczenia robicie ymmmm... zastanawiam sie nad kupnem laweczki do brzuszkow bo mam straszny waleczek szczerze mowiac nie wiem od czego to jest:/ no napewno tluszczyk ale u innych dziewczyn tego nie widzialam moze to tez od biodrowek....moja lekarka tez nie wiedziala za bardzo od czego:P..... kurcze wczesniej chodzilam na aerobik ale odkad moja sasiadka nie moze nie bylam ani razu od wrzesnia>! nooo ale trudno jesli jeszcze cos dopisac to dopisze ze biegalam ( we wakacje hehe) ale zawsze czulam sie swietnie ale samej to po pewnym czasie sie nudzi ....jak chcialybyscie cos wiecej wiedziec albo poradzic mi jak cwiczyc to dzikuje ( powiem jeszcze ze z moja waga nie mam checi cwiczyc ) wiem ze jak schudne chociaz z 3 kg to samopoczucie rosnie i cwiczyc sie chce co 5 minut ja tak mialam NO DZIEWCZYNKI ZYCZE WAM W TYM NOWYM ROKU WIELE SUKCESOW!!! MAM NADZIEJE ZE UDA NAM SIE SCHUDNAC!! piszmy sobie o wszystkim poniewaz w grupie zawsze raznieji piszmy ze soba tak dlugo az ostatnia z dziewczyn powie ''TO KONIEC!( <--- oczywiscie ze sie udalo)'' pozdrawiam**
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 07:49   #20
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

kasiula1693 powiedz no jak robisz te napisiki pod Twoimi wypowiedziami bo glowkuje a nic nie moge wykombinowac dzieki
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 08:58   #21
kocycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 35
GG do kocycka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

hej
Ja również się do Was dołączam, jak już powiedziano w grupie raźniej Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie rokiem naprawdę mobilizującym. I ten temat pomoże nam wspólnie schudnąć. Moim celem jest zrzucenie 10 kg - jak myślicie w jakim czasie uda mi się to zrzucić? Oczywiście ograniczenie słodyczy, picie duuuuużo wody, nie tylko Nestea, Pepsi i tego typu napojów. Basen i parę wyjść na łyżwy. Zakupiłam ciężarki na Allegro, hula hop i skakankę. Chciałabym kupić jakiś Poradnik Fitnessu albo coś w tym stylu. Szukać w internecie sposobów na ćwiczenia to mi się za bardzo nie chce, w książce będzie tak ładnie napisane - to dotyczy pracy w domu. Trzeba ciągle coś robić, żeby nie siedzieć przed komputerem i coraz zaglądać do lodówki. Trzeba się ograniczyć A w przyszłym tygodniu wraz z koleżanką zapisujemy się na siłownię. No to jestem z Wami na bieżąco i życzę POWODZENIA
kocycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 09:08   #22
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

No witam nooo widze ze sporo dziewczyn rowniez chce zrzucic 10 kilo no to ( moze tak nie wypada hehe) ale ciesze sie bardzo ze bedziemy szly razem noo niestety nie wiem w jakim czasie mozna okreslic schudniecie 10 kg tak racjonalnie to przypuszczam ze 4 miesiace ale moge sie mylic bo naprawde nie wiem jedynym pospieszaczem chudniecia jest oczywiscie ruch jesli bedziesz chociaz poswiecala 20 min na cwiczenia (typu rowerek, skakanka lub brzuszki - takie cwiczenia, ktore daja w kosc przzy ktorych bedziesz sie pocic) to schudniesz oczywiscie szybciej nooo na poczatku waga pojdzie w gore ale nie przejmujcie sie bo spadnie i cialko ladnie zacznie sie formowac hehe ja juz sie zbieram od 2 godzin do cwiczen hehe ale nie moge sie zebrac poniewaz wlaczylam sobie moje ulubione piosenki i nie moge odejsc haha
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 09:28   #23
kocycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 35
GG do kocycka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Ciężka praca przede mną, ale wiem, że będę zadowolona A ja może na początek żeby było trochę więcej ruchu to ogarnę pokój bo po wczorajszym strojeniu nie najlepiej wygląda he Za cztery miesiące wkleję Wam moje zdjęcie z dnia 01.01.2009r. ( w sumie zaraz sobie zrobię ) i z dnia 01.04.2009r. ciekawe czy będą efekty Albo każdego pierwszego dnia miesiąca jedna fotka dla porównania
kocycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 09:35   #24
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

no dobry pomysl napewno beda efekty a mozna zapytac ile wazysz ? kuurcze cos mi sie zdaje ze czasami bede miala takie zalamki ze odechce mi sie wszystkiego jeszcze jak pomysle ze trzeba lektury czytac i zaczac przygotowania do matury ustnej z polaka to juz mi sie nic nie chce .... no ale mysle ze bedziemy sie wspierac nawzajem
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 09:36   #25
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Smile Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cześć dziewczyny Jak to mówią razem raźniej więc i ja do Was dołączę. Również chcę schudnąć 10 kg, ale bez wsparcia nie dam rady. Będę chodzić na basen przynajmniej 2 razy w tygodniu, kręcić hula-hop codziennie przez 30 minut (profesjonalne muszę zakupić, narazie będę kręcić zwykłym) no i codziennie ćwiczyć. Tylko jakiś sensowny plan ćwiczeń obczaję . Ograniczę słodycze (mój grzech główny) i zajadanie smutków i stresów.
Życzę wszystkim powodzenia i spełnienia planów
trinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 09:38   #26
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

dziewczyny z tego co czytalam too najlepiej jest chuidnac ok 0.5-1 kg tygodniowo bo jest to najbezpieczniejsze nie ma sensu sie katowac dietami bo to naprawde jest ciezkie ale warto wprowadzic zdrowe nawyki.... ja np od ok 3 tyg nie jem po 18 i pije herbate zielona i udalo mis ie schudnac 3 kg ale jestem zadowolona zadowolona i nie mozemy sobie odpuszczac np czekolady choc ja kochamy bo w ten sposob sie bardziej dolujemy zawsze mozna ja ograniczyc do np paru kostek w tygodniu mam nadzieje ze ten Nowy Rok da Nam siłe by przetrwac i byc szczuplejsza Powodzenia!!
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 09:50   #27
kocycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 35
GG do kocycka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Ja ważę 74 kg i mam wzrostu 183 cm Jakbym ważyła 65 kg to by było boskooo Ja na szczęście jestem już po maturze i bardzo miło wspominam ten czas przygotowań i uczenia hehe
kocycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 09:55   #28
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

hehe wracajac do mojej wczesniejszej wypowiedzi to chyba za malo czasu ( 4 m-ce) na schudniecie tych 10 kilo ale kto wie ymm... czytam sobie ze zamierzacie sobie pokupowac rozne sprzeciki typu hula hop itd. i moglybyscie napisac cos wiecej ile kosztuje takie cos ( no nie wiem czy zamawiacie na allegro ale jakbyscie mogly to poprosze ), no i czy sie oplaca ( w sensie efektow) hehe noooo czekolada to tez moj wrog moge opanowac sie od cukierkow i innych rzeczy ale z czekolada nie tak latwo noooo ale widze ze nam ladnie pojdzie bo ja juz nie moge sie doczekac jak razem bedziemy sie wspierac buzka
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 10:02   #29
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

To i ja dołączam. Mam kilka zbędnych kilogramów, które muszę zrzucić i faktycznie też mi się wydaje, że razem będziemy się zdrowo motywować do odchudzania. U mnie jest 74kg a chciałabym na początek 68kg potem do 64 dążę. Ja chciałabym zacząć regularnie jesć posiłki. Nie jadam śniedań i mam nieustabilizowany czas zajęć więc muszę właśnie nad tą systematycznością "jedzeniową" popracować, w szczególności nauczyć się jeść śniadanko. Po za tym muszę być bardziej aktywna fizycznie i poprawić swoją kondycję. Od siebie mogę wspomnieć o rzeczy, która pomaga mi w nie obżeraniu się, mianowici l-karnityna z chromem do ssania, dobrze reguluje uczucie sytości - najadam się, ale nie obżeram.
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 10:03   #30
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

hehe oczywiscie wsparcie innych jest bardzo wazne* jesli chodzi o takie przyrzady ja ostatniooo zakupilam twister (pomaga prawdopodobnie na boczki;Dale powiem sczezrze ze moze 2 razy sie na nim krecilam boo albo sie nie chcialo albo brak czasu ale teraz mam motywacje
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.