INOA - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 21:51   #1
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325

INOA - wątek zbiorczy


to jakaś nowość l'oreala, czy stosowałyście ?
czy efekty są spektakularne ?
czy da się to nałożyć samemu ?
czy warto kupić na allegro ?
ma ktoś namiary na paletę kolorów ?
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 13:40   #2
ewewe89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: inoa

Ja dziś byłam na szkoleniu INOA w charakterze modelki (więc na moich włosach pokazywali tę koloryzacje) i wydaje mi się, że ciężko by były samemu sobie zrobić taką koloryzację. Sama technika nakładania farby jest prosta, ale żeby stworzyć mieszkankę potrzebujesz 2 tubki żelu koloryzacyjnego oraz oleożel i aktywator ( a te są dostępne tylko w dużych opakowaniach). Raczej te farby są stworzone pod zakłady fryzjerskie.
ewewe89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:36   #3
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: inoa

podłaczam sie do tego wątku, też jestem strasznie ciekawa działania tej farby od kiedy zobaczyłam ją jako nowość w Urodzie. Ewewe89 jakie są efekty? Jakim kolorem miałaś robione włosy? Są miękkie i błyszczące czy nie ma spatakularnych efektów? Co do mieszania to nie będzie większego problemu, bo na allegro są już sprzedawane w potrzebnych do jednego farbowania pojemnościach. Póki co czekam do wtorku na wypłate i raczej zaryzykuje, milo byloby jednak usłyszeć jakieś opinie... Pozdrawiam
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:25   #4
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: inoa

A może ktos znalazl palete kolorów ??
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 20:19   #5
agagan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: inoa

Hej,
znalazłam tylko taka palete kolorów:
http://www.inoa-us.com/inoa/_en/_us/...-internet2.pdf
pozdrawiam Aga
agagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 20:07   #6
angsunamon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: inoa

Witam serdecznie! Ja byłam wczoraj na koloryzacji tą farbą w Katowicach. Miałam robiony na włosach odcień 4,35- czyli brąz złocisto machoniowy. Kolor wyszedł identyczny jak w palecie, włosy są pokryte równomiernie, są gładkie, błyszczące, świetnie się rozczesują. Farba ma wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne, jej regularne stosowanie powoduje niesamowitą poprawę kondycji włosa-porównywalną z ich stanem przed jakimikolwiek niszczącymi zabiegami fryz.
Bardzo ważne dla mnie jest to, że kolor wyszedł naturalnie, a nie jest to chyba takie łatwe. Chętnie podzielę się informacjami!
angsunamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 09:43   #7
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: inoa

Cytat:
Napisane przez angsunamon Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Ja byłam wczoraj na koloryzacji tą farbą w Katowicach. Miałam robiony na włosach odcień 4,35- czyli brąz złocisto machoniowy. Kolor wyszedł identyczny jak w palecie, włosy są pokryte równomiernie, są gładkie, błyszczące, świetnie się rozczesują. Farba ma wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne, jej regularne stosowanie powoduje niesamowitą poprawę kondycji włosa-porównywalną z ich stanem przed jakimikolwiek niszczącymi zabiegami fryz.
Bardzo ważne dla mnie jest to, że kolor wyszedł naturalnie, a nie jest to chyba takie łatwe. Chętnie podzielę się informacjami!
Dzięki za informacje ja robiłam wcześniej 5,35 ale majirel i niestety nie podoba mi się ten czerwonawy odcień, a kupilam go przez pomyłkę zamiast 5,3... Teraz właśnie farbą inoa 5,17 próbuje zabić ten nieszczęsny ciepły brąz, dzięki informacjom jakich uzyskałam z wątku "brąz zimny czy popielaty", farbka powinna być u mnie już dzisiaj, mimo wielkiej niecierpliwości postaram sie wytrzymać do jutra pozdrawiam i chętnie przeczytam następne opinie o tej farbie
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 14:26   #8
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: inoa

A ja mam takie pytanie. Wszędzie podają, ze nalezy trzymac tą farbę na włosach 35min, przy czym liczy się czas od nałozenia mieszanki na odrosty. Potem trzeba przeciągnac na całosc. Ok, ale to wszytsko w wypadku włosów niekoloryzowanych, nic nie pisza o włosach wczesniej farbowanych. Ile w takim wypadku trzymac?

Mnie kusi, zeby spróbowac, bo znalazłam zestaw za 52zł. Sa tam i tubki z żelem i ten oleo cos tam , no wsyztsko jest i szampon do tego. Tylko ja mam włosy farbowane poziomem 8 i myślałam, żeby uzyc 8 z Inoa, ale ta ich 8 jest jak na mój gust- na palecie- jaśniejsza i nie wiem czy mi nierówno nie wyjdzie..hmm..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 15:05   #9
angsunamon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: inoa

Ja miałam wcześniej włosy po innej farbie i kolor pokrył się bardzo równomiernie-z tym że był zblizony. Nie mam pojęcia jakby to wyszlo biorąc pod uwagę inny kolor wyjściowy i nakładany. Na szkoleniu mówiono, że farba ma to do siebie że koloryzuje równomiernie, ale czasem aby uzyskać taki efekt należy mieszać kolory z czym bym nie dała rady. Ja miałam odrsot prawie niewidoczny ale jednak był. W tym wypdaku uwaga uwaga po tym jak nałożono mi farbe na odrosty robiąc przy tym przedziałki co 5 mm, niemalże od razu przyciągnięto ją na długość. Fryzjerki brały kolejne pasma włosów, nakładały odrobinę farby i dłońmi rozcierały to na dlugości-także żadne grzebienie itd. Wszytsko w bardzo szybkim tempie. Potem siedziałam sobie 35 minut). Po tym czasie wymasowały mi włosy(co ma być ponoc bardzo wazne bo te ruchy wytwarzają ciepło które uaktywnia niektóre składniki) i spłukane. Płukanie trwało bardzo dłuuugo bo farba jest gęsta przez ten olej.

Nie wyobrażam sobie farbowania włosów w domu. system nakładania na włosy jest zupełnie innowacyjny. Mam na myśli tu przede wszytskim te małe przedziałeczki i to że farbę nakłada się na płasko---->trzymając płasko pędzel.
angsunamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 18:08   #10
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: inoa

a dziś w Pytaniu na śniadanie, Leszek Czajka mówił o tym, że znakomitą farbą jest inoa, bez amoniaku, najnowsza technologia, pokrywa siwe włosy czego nie robią szampony kolor rozumiem z tego, że on poleca
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:15   #11
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: inoa

a ja właśnie siedzę z farbą na głowie... Nie mogłam wytrzymać do jutra... Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie równomiernie, bo farbę nakładał mi... chłopak już wyobrażam sobie piękny, błyszczący brąz bez żadnych czerwieni... trzymajcie kciuki
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 08:51   #12
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: inoa

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
a dziś w Pytaniu na śniadanie, Leszek Czajka mówił o tym, że znakomitą farbą jest inoa, bez amoniaku, najnowsza technologia, pokrywa siwe włosy czego nie robią szampony kolor rozumiem z tego, że on poleca
Czajka poleca, bo jest twarzą L'Oreala. Także akurat jego opinią najmniej bym się sugerowała.

Ja pytałam o INOA wczoraj moją fryzjerkę. Powiedziała, że farba faktycznie nie piecze, daje bardzo ładny połysk i ma ładną paletę brązów. Blondów jeszcze nie miała okazji wypróbować.
Ale... na moje mocno wypłukane włosy nałożyła inną farbę, bo bała się, że INOA nie złapie.

Na francuskich forach znalazłam raczej pozytywne opinie. Jeśli ludzie na coś narzekają, to na skomplikowaną aplikację i to, że farba ciężko się spłukuje.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 13:34   #13
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: inoa

Mam tu dokłądny opis, skopiowane z internetu:


Loreal Inoa
to koloryzujący żel służący do przygotowania mieszanki do innowacyjnej koloryzacji włosów.

Inoa to skrót od słów Innovation No Ammonia czyli inowacja bez amoniaku.

Rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury, pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy.

Przy zastosowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia niż w przypadku tradycyjnych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak szybko jak po zastosowaniu innych farb do włosów. Nie zawiera amoniaku ani nie ma zapachu.

Koloryzacja Inoa to różnorodne możliwości kolorystyczne: odcienie precyzyjne i przewidywalne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, wyjątkowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; doskonałe pokrycie siwych włosów.

Paleta odcieni Inoa to gama 59 odcieni od podstawowych po cienie z refleksami. Gama odcieni Inoa obejmuje 8 grup refleksów umożliwiających doskonałe pokrycie siwych włosów i uzyskanie wysoce spersonalizowanych kolorów.

Przygotowanie mieszanki
Przygotowanie mieszanki odbywa się w błyskawiczny sposób. Aby przygotować mieszankę na potrzeby jednej aplikacji należy wymieszać:
  • 2 tubki żelu koloryzującego
  • 40 g Oleożelu Inoa
  • 60 g Aktywatora Odżywczego Inoa 6 %

Aplikacja
Aplikację rozpocząć od odrostu (w przypadku włosów wcześniej niekoloryzowanych) lub od długości i końców (w przypadku włosów wcześniej niekoloryzowanych). Aplikować w cienkich, malsymalnie 5 mm separacjach. Następnie przeciągnąć mieszankę na długości i końce. Dzięki swej kremowej konsystencji produkt dobrze przylega do włosa.
Czas trzymania: 35 minut.

Malaksowanie - spłukiwanie bez dodatków wody
5 minut przed upływem czasu trzymania zacznij malaksować produkt na skórze głowy, długościach i końcach. Dokładnie malaksuj przez 5 minut. Nie wolno używać wody w początkowej fazie malaksowania. Po odklejeniu produktu z całej powierzchni skóry oraz długości i końców, dodać niewielką ilość wody i ponownie zmalaksować. Spłukać obficie wodą, aż będzie ona czysta.
Na zakończenie można zastosować dwukrotnie szampon Inoa Post. Jeśli zachodzi potrzeba na zakończenie można zastosować szampon oczyszczający Optimiseur Anti-Residu.

Pokrycie siwych włosów:
  • do 70 % siwych włosów odpowiednia proporcja mieszanki: 16 g (dwie tubki) wybranego odcienia żelu koloryzującego Inoa + 60 g aktywatora odżywczego Inoa 6 % (20 vol.) + 40 g Oleożelu.
    Czas trzymania: 35 minut.
  • od 70 % do 100 % siwych włosów odpowiednia proporcja mieszanki: jedna tubka żelu (8 g) wybranego odcienia żelu koloryzującego Inoa + jedna tubka (8 g) odcienia podstawowego (naturalnego) żelu koloryzującego Inoa na tej samej wysokości tonu. Dodać 60 g Aktywatora Odżywczego Inoa 6 % (20 vol.) + 40 g Oleożelu.
    Czas trzymania: 35 minut.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 00:36   #14
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: inoa

Paulcia Ty diabełkui jak kolorek?No szybciutko,dziel się wrażeniami.Spisał się chłopak jako fryzjer chałupnik
Też się na nią napaliłam bo kłaczyska mam zniszczone i już sama nie wiem co z nimi robić.ale napewno muszę farbować,niestety..
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 22:06   #15
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: inoa

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Paulcia Ty diabełkui jak kolorek?No szybciutko,dziel się wrażeniami.Spisał się chłopak jako fryzjer chałupnik
Też się na nią napaliłam bo kłaczyska mam zniszczone i już sama nie wiem co z nimi robić.ale napewno muszę farbować,niestety..
już Wam odpisuje, nie mogłam wcześniej, bo uczelnia i w ogóle... otóż tak, jak już pisałam wcześniej robiłam kolorem 5.17 (jasny brąz popielato-metaliczny), co do porycia to jest średnio, mam pod spodem prześwity jaśniejszego brązu z poświatą czerwieni ale to wina chłopaka, który tym razem jakoś mniej sie postarał... Kolor... hmm... póki co jest praktycznie czarny, nie przesadzam, naprawdę taki jest, ale to pewnie kwestia 2-3 myć, ogólnie myślałam, że włosy będą bardziej błyszczące, raczej nie widze zniszczenia włosów od tej farby, jednak po zapowiedziach spodziewałam sie chociaż minimalnej poprawy ich kondycji... już myślę o kolejnym farbowaniu ze względu na te prześwity, ale postaram sie wytrzymac chociaz 3 miesiace żeby ich nie zniszczyc... moze nastepnym razem bedzie lepiej...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 13:22   #16
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: inoa

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
już myślę o kolejnym farbowaniu ze względu na te prześwity, ale postaram sie wytrzymac chociaz 3 miesiace żeby ich nie zniszczyc...
... że tak zapytam - farbujesz włosy raz na 3 miesiące?
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 17:12   #17
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: inoa

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
... że tak zapytam - farbujesz włosy raz na 3 miesiące?
powiem tak, zanim pomyślałam, że wróce do swojego koloru farbowałam włosy dość często, przez co coraz bardziej sie niszczyły, od lipca 2009 postanowiłam wrócić do swojego koloru, w styczniu br zrobiłam chemiczne prostowanie farouka, które rozjaśniło mi włosy i tak po miesiącu znów odrosty były nieco innego koloru... Mając już dosyć w końcu pofarbowałam włosy w kwietniu farbą majirel 5.35, a teraz aby pozbyć sie czerwonego refleksu właśnie za Twoją radą Zafirah pofarbowałam 5,17 inoa, chciałabym wytrzymać chociaż 3 miesiące, bo moje włosy po chemicznym prostowaniu sa w nieco gorszej kondycji, z drugiej strony wiem, że kolor po takim czasie już wyblaknie... Przydały mi sie Twoje rady, dlatego jeśli będziesz miala chwilke napisz mi co jaki czas najlepiej farbować włosy żeby nie były zniszczone,bo wiem, że pracujesz na l'orealu a farby tej firmy cenie sobie najbardziej... Dodam, że staram sie zapuścic włosy, więc zbyt częste podcinanie raczej nie jest wskazane, używam profesjonalnych kosmetyków do pielegnacji włosów,a mimo to wciąz nie sa takie jakbym chciała.. Moja fryzjerka powiedziała, że są przekarmione... Po farbowaniu użylam ampułki powerdose color l'oreala i musze przyznać, że liczyłam na lepszy efekt... Przepraszam, że sie tak rozpisałam w tym wątku nie do końca na temat, ale licze na pomoc pozdrawiam ;*
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:51   #18
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: inoa

witam, w sobotę byłam w zakładzie Denique i farbowałam włosy inoa kolor blond nr 913 i co? wyszły rude nieładne ,dobrze że połozył mi pasemka, za okropieństwo zapłaciłam 300zł. koszmar, zastanawiam sie czy nie uderzyć w kolor ciepły karmel, ciemny blond. Naturalne włosy mam ciemny blond i do tej pory wciąż mam balejage. może któraś z was poleci coś do naprawy, brakuje mi ciemniejszych paseme, gdyż obecnie chyba ładnie to niew jest, fakt włosy są błyszczące , ... ale cóż odrosną
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 12:13   #19
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: inoa

Mialam farbowane 3. Wyszedl bardzo ciemny brąz, prawie czarny z rudymi refleksami.
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:45   #20
55Justyna55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: inoa

Jestem zainteresowana farbowaniem tą farbą ale sama w domu, ogladałam paletę u fryzjera i spodobał mi się kolor 7.1, prośba do dziewczyn ktore miały farbowane włosy tą farbą, proszę opiszcie dokładnie jak nakłada się ta farbę, ponieważ na innym forum fryzjerka odpowiedziała mi że jest to zbyt skomplikowane i sama w domu nie dam rady, o co chodzi z tą trudnością , jak ją nałożyć? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź w tym temacie, a także czy jesteście zadowolone z jakości, trwałości, koloru itp. Pozdrawiam
55Justyna55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:17   #21
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: inoa

To jest skomplikowane bowiem metod jest kilka w zaleznosci od tego jakie masz wlosy. Jaki procent siwych, jaka wrazliwość wlosa, czy farbowane, czy naturalne , czy z odrostem czy bez. Osobiscie bym się nie podjęla samodzielnego farbowaniu.
Samo nakladanie nie rozni się od normalnego farbowania. Nalezy pamiętać , ze od chwili nalozenia farby na odrost wlączamy zegar na 35 min. 5 min przed koncem malaskujemy.
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:51   #22
55Justyna55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: inoa

a o co chodzi z tym malaksowaniem, odklejeniem farby od skóry głowy i wlosów?
55Justyna55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:55   #23
eskimoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: inoa

Hej Miałam farbowane tą metodą włosy w zeszłym tygodniu (na szkoleniu). Kolor 4+4.15 (wcześniej farbowałam sama i miałam na włosach kilka odcieni, 4 to jest kolor bazowy i miał pokryć te moje nierówności). Kolor na początku był bardzo ciemny, prawie czarny ale po tygodniu codziennego mycia jest już to bardzo ładna czekoladka Nie podzielam zachwytów pozostałych dziewczyn, dla mnie INOA to taka sama farba jak inne. Może zauważę różnicę po kolejnym farbowaniu?
Co do malaksowania - nie sądzę że dasz radę zrobić to sama (może przy pomocy przyjaciółki?) Polega to na tym, ze po upływie określonego czasu (35 min od zafarbowania odrostów) fryzjer bardzo (naprawdę BARDZO) mocno masuje skórę głowy i włosy starając się odkleić farbę od włosa. Robi to naprawdę intensywnie (na szkoleniu tłumaczono fryzjerom że można wytłumaczyć klientce, że zrobi się jej teraz masaż co podniesie walor zabiegu, klientka sie zrelaksuje itp. - dla mnie to nie było absolutnie relaksujące, a wręcz bolało jak fryzjerka szarpała intensywnie włosy). Ale podobno tak trzeba - fryzjer który farbował równolegle innej dziewczynie zrobił to za słabo i miała ona po tym takie tłuste strąki - zaraz mył je jeszcze raz. Malaksować trzeba 5 minut, tak żeby z farby wydzieliła się glinka.
Ja jestem w sumie zadowolona z efektu, myślę, że wrócę do tej farby
Jak coś to pytajcie - jak będę znała odp to z pewnością odpowiem
eskimoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:47   #24
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: inoa

Ja wczoraj dowiedziałam sie o tej farbie, zobacze za jakis czas, zdam sie na fryzjerke, kiedys diacolorem robiłam...
podobno rozjasnia o 3 tony

jak ktos znajdzie normalna palete prosze o link
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:40   #25
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: inoa

Cześc, czy stosował ktoś kolor rudy z inoa 7.43?

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

do zaafirah, kolor włosów z awatara to twój, możesz zdradzić czym farbujesz, marka i nr farby?
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:31   #26
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: inoa

Dziewczyny pamiętajcie, że INOA wychodzi na włosach o ton jaśniej niż na palecie i jeśli będziecie sie gdzieś farbować to zwróćcie uwagę czy fryzjer to wie.

Tak, to mój kolor Na początku byłam wierna Majirel 7.44 ale ostatnio testowałam kilka innych firm na sobie:
Revlon 7.44 - bardzo podobny do Majirel, nie wypłukuje się szybko i wygląda jak w avatarze
Renee Blanche - 7 CC absolutnie odradzam! Kolor wyszedł prawie kasztanowy i do tego nie rozjaśnił porządnie odrostów. Byłam na siebie wściekła, że sobie to położyłam na włosy...
Londa - 7.4 za mało intensywnie wychodzi
Rusk - nowa kanadyjska firma, całkiem ładne 7.44 mają choć spłukało się z końcówek po jakiś 3 tygodniach...
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:45   #27
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: inoa

Ja również miałam na wlosach kładziona farbe Inoa, ale na bezpłatnym szkoleniu byłam jako modelPołozono mi kolor 4 i 4,35, na poczatku wyszedl ładny braz, wlosy byly super swiecace, az bylam zachwycona i od razu wiedzialam, ze bede ta farba sama farbowac, pomyslalam, ze jakos pewnie dam rade,mimo, ze mowili ze samemu tego nie mozna robic, ale mysle, ze udałoby mi sie cos podobnego uzyskac. Myslalam, ze bede miala kolor dluzej, taki ładny i swiecacy, ale juz mineły 3 tygodni a kolor jest podobny do tego co mialam przed farbowaniem, z tym, ze mysle, ze wlosy mam lepsze nic po innym farbowaniu. Teraz sie zastanawiam, czy warto kupic komplet farb plus dodatki do tego bo caly koszt to ponad 50zl czy lepiej majirel?mysle, ze chyba skusze sie na Inoa i zobacze co wyjdzie...
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:13   #28
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: inoa

Cytat:
Napisane przez madlen_m Pokaż wiadomość
czy warto kupic komplet farb plus dodatki do tego bo caly koszt to ponad 50zl czy lepiej majirel?mysle, ze chyba skusze sie na Inoa i zobacze co wyjdzie...
Zapraszam do wątku o darmowej koloryzacji dla Wizazanek w L'Orealu - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=424492&page=3 napisalam tam mały wykład o tym, dlaczego nie warto kupować INOA samej do domu... Jeśli już farbujesz sama to naprawdę weź Majirel a kolor na pewno lepiej wyjdzie. INOA jest świetną sprawą ale wykonywana w salonie fryzjerskim.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:56   #29
afro81
Raczkowanie
 
Avatar afro81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 44
Dot.: inoa

A robił ktoś blondy inoa? Jak wychodzi na wcześniej rozjaśnianych włosach?

I gdzie w Warszawie ( najlepiej Wola/Bemowo) można sobie zafundować takie farbowanie? Próbowałam poszukać w necie, ale tylko Praga, śródmieście znalazłam.
afro81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:08   #30
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: inoa

Do Zafirach,

.....a to trafiłam w 10, trzy tata farbowałam Majirel 7.44 (może dlatego zwróciłam uwagę na twój kolor) - to najpiękniejsza rudość w palecie Majirel, ale do końca nie było tak cudownie ponieważ przy odroście był efekt bardzo intensywny a reszta szybko się spłukiwała, ale spłukiwała się na ładny miedziany kolor - gdyby nie różnica między nasadą i końcami byłoby super. Poza tym pod koniec już nie mogłam używac tej farby ze względu na duszący zapach amoniaku, i coś mnie chyba w niej zaczęło uczulac. Farbowałam też londą 8.4 nie intensywny rudawy brązik) a obecnie Artego 7.40 (wypłukuje się na złoty blond - więc nie jestem rudzielcem), ostatnio zastanawiałam się nad 8.46 i 8.4 z Alfaparfu ale opinie też są podzielone.
W sklepie fryzjerskim w którym kupuję farby właśnie kiedyś polecano mi Revlon 7.44 - jako farbę z dużą ilością pigmentu...skoro i ty piszesz że jest ok to chyba się skuszę, mam do ciebie parę pytań dotyczących tej farby Revlon: jaka woda bo chyba małej nie ma w sprzedaży? czy śmierdzi amoniak?czy włosy po farbowaniu są tępe?
7.44 to mój ulubiony kolor!!
ogólnie czy odradzasz Inoa, myślałam o kolorku 7.43 + 6.46 ale boję się że efekt nie będzie intensywny dla fanki intensywnego 7.44.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

do Madlen_m:

małe ilości Inoa są sprzedawane w zastępczych opakowaniach ,,nie oryginalnych,,
...nie wiem jak ty ale ja bym się nie skusiła.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-05 12:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.