Dziwny okres, proszę o poradę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 00:09   #1
16igla
Raczkowanie
 
Avatar 16igla
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 371

Dziwny okres, proszę o poradę.


Witam.
Panna Igła ma znów jakiś problem ze sobą i całkowicie się gubi z tym, co ma robić. Ale do rzeczy. Dzisiaj dostałam okres, ale jest on inny niż zwykle. Na podpasce/tamponie krew jest gęsta, ciemna, niemalże brązowa. I jest jej dosyć mało. Jednak kiedy idę do toalety to się leje ze mnie, krew jest czerwona, ale wszystko jest tak jak było w trakcie poprzednich miesiączek, które miałam dosyć obfite. Dzisiaj użyłam dwóch tamponów i dwie podpaski, dla higieny, ale wcześniej musiałam zmieniać co 2 godziny, bo obficie miesiączkowałam, dzisiaj było krwi mniej, pi razy drzwi koło 2-3 łyżek stołowych.
Od maja zeszłego roku współżyję, może nie regularnie, ale jednak. Dwa razy zdarzyło się, że bez zabezpieczenia, ale ciąża jest wykluczona. Po pierwsze po testach, poza tym przy badaniach krwi poprosiłam o dodatkowe, by sprawdzić czy jestem w ciąży. Okazało się, że nie. Nie wiem, co się może dziać. Poza tym dzień przed dostaniem okresu, w trakcie oddawania moczu, wylatywały mi bardzo duże brązowe skrzepy, zresztą teraz też tak miałam.
Dodam, że zawsze miałam bolesne miesiączki, teraz nawet nie czuję, żebym ją miała. Tylko od czasu do czasu leciutko jajniki mnie zabolą.
Nie wiem, co mam robić, oczywiście prócz pójścia do lekarza, bo myślę, że to konieczne. Czy któraś z was miała coś takiego? Jak to się skończyło? Strasznie panikuję i nie wiem już sama, co mam robić.
__________________
'You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as on'




Praca nad samoakceptacją w toku! ;D

16igla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 02:21   #2
aquana2607
Raczkowanie
 
Avatar aquana2607
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
GG do aquana2607
Dot.: Dziwny okres, proszę o poradę.

ja taka miałam po odstawieniu tabletek( przez 5 mies. na nich nie krwawiłam w ogóle) 2 dni paskudne brązowe plamienie potem dopiero zwykłe krwawienie.
__________________
“Death is a natural part of life. Rejoice for those around you who transform into the Force. Mourn them do not. Miss them do not. Attachment leads to jealously. The shadow of greed, that is.”

“Train yourself to let go of everything you fear to lose.”

aquana2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 15:17   #3
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Dziwny okres, proszę o poradę.

Miesiączki mogą być różne, mniej lub bardziej obfite, bolesne lub nie. Obecność skrzepów w krwi miesiączkowej też nie jest niczym niezwykłym.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.