Praca przez internet? Istnieje?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 14:17   #1
hanne18
Rozeznanie
 
Avatar hanne18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 687

Praca przez internet? Istnieje??


Witajcie!

Jestem studentką, obecnie mam praktyki i nie mogę pójść do "normalnej" pracy. Potrzebuję pieniędzy na swoje wydatki i stąd moje pytanie.

Czy któraś z Was znalazła pracę, którą może wykonywać w domu?

W internecie są różne oferty:
- składanie długopisów, kopert, uzupełnianie formularzy- wiem, że to zysku mi nie przyniesie (to jest niestety kantowanie ludzi),
- przepisywanie tekstów- wysłałam cztery zgłoszenia, ale przed chwilą czytałam opinie, że jednak na tym też oszukują, bo najpierw trzeba im wpłacić 49 zł i kontakt nagle się urywa,
- pisanie artykułów- tylko tutaj wymagają doświadczenia, którego raz dwa nie zdobędę.

Jesteście w stanie coś polecić? Nie chodzi o duże wynagrodzenie...
hanne18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 14:47   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Praca przez internet? Istnieje??

Cytat:
Napisane przez hanne18 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Jestem studentką, obecnie mam praktyki i nie mogę pójść do "normalnej" pracy. Potrzebuję pieniędzy na swoje wydatki i stąd moje pytanie.

Czy któraś z Was znalazła pracę, którą może wykonywać w domu?

W internecie są różne oferty:
- składanie długopisów, kopert, uzupełnianie formularzy- wiem, że to zysku mi nie przyniesie (to jest niestety kantowanie ludzi),
- przepisywanie tekstów- wysłałam cztery zgłoszenia, ale przed chwilą czytałam opinie, że jednak na tym też oszukują, bo najpierw trzeba im wpłacić 49 zł i kontakt nagle się urywa,
- pisanie artykułów- tylko tutaj wymagają doświadczenia, którego raz dwa nie zdobędę.

Jesteście w stanie coś polecić? Nie chodzi o duże wynagrodzenie...
a ulotki?hostessa?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:58   #3
hanne18
Rozeznanie
 
Avatar hanne18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 687
Dot.: Praca przez internet? Istnieje??

U mnie w mieście o taką pracę trudno, w ogóle trudno o jakąkolwiek pracę, dlatego chciałabym coś robić przez internet, w domu...
hanne18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 21:50   #4
kasia 94
BAN stały
 
Avatar kasia 94
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 52
Dot.: Praca przez internet? Istnieje??

Praca przez internet istnieje, oczywiście nie da się zarobić na tym nie wiadomo jakich kokosów, ale znalazłam forum, gdzie wypowiadają się osoby, które z tego się utrzymują (;o). Oczywiście wszystko zależy od ilości tzw. poleconych
Osobiście polecam: http://www.i-gagnant-barre.com/ (jeśli zdecydowałabyś się zarejestrować to miło by mi było, jeśli zrobiłabyś to poprzez mój reflink: http://www.i-gagnant-barre.com/?u=xkasia&lang=pl )
Jest to surfbar, tzn ściągasz na swój komputer mały banner, na którym wyświetlają się reklamy. Za każdą minutę działania bannera dostajemy 1,25 pkt (przez pierwszy miesiąc kiedy mamy konto vip, później 1pkt). Od czasu do czasu na tym bannerze pojawia się bonus, jeśli na niego klikniemy to dostajemy dodatkowe punkty. Punkty dostajemy także za udział w grach (są 3, w które możemy za darmo zagrać raz dziennie), klikanie w bannery reklamowe i udział w akcjach/konkursach reklamowych. Oczywiście najwięcej punktów dostajemy za poleconych: a każdego dostajemy 20% jego zarobku, a są 2 poziomy poleconych.
Wypłata od 15 euro na paypal [wg. moich obliczeń da się to uzbierać w miesiąc nie mając poleconych i bez udziału w akcjach promocyjnych (bo mi coś nie wychodzą, to coś jak na mypay.pl, wiem że na tym też niektórzy zarabiają, a mi to nie działa...)]
Jeśli ktoś zarejestruje się z mojego linka i będzie potrzebował pomocy, dodatkowych informacji to proszę pisać )
kasia 94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 22:50   #5
altai
Rozeznanie
 
Avatar altai
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kioto
Wiadomości: 745
Dot.: Praca przez internet? Istnieje??

Piszę artykuły do serwisu informacyjnego. Ogłoszenie ukazało się na którymś z portali internetowych.

Dużego doświadczenia redaktorskiego nie miałam, wystarczyły studia humanistyczne, znajomość branży o której piszę - pierwszy miesiąc był na próbę za mniejszą stawkę, kolejny po tym miesięcznym sprawdzeniu się za wyższą. Można zarobić na drobne wydatki.

Zawsze warto spróbować
__________________
Niczego nie należy pozostawiać przypadkowi. Niczego nie pomijać. Należy uwzględniać sprzeczne informacje. Nie spieszyć się z wyciąganiem wniosków.
altai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 12:16   #6
freelancerka
Raczkowanie
 
Avatar freelancerka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 191
Dot.: Praca przez internet? Istnieje??

Praca przez internet istnieje i to jak najbardziej dobrze płatna, ale nie chodzi o żadną pracę chałupniczą(oszust na oszuście), klikanie w bannery i inne tego typu głupoty. Chodzi o wartościową pracę, tworzenie wartościowego produktu. Wtedy to ma sens. Możesz tłumaczyć teksty na zlecenia, pisać artykuły, tworzyć grafiki, ilustracje, animować w 2d, 3d, programować, tworzyć muzykę. To wszystko jest bardzo opłacalne jako praca w domu, jeśli tylko reprezentujesz dobry poziom.

Mówisz, że trzeba mieć doświadczenie, żeby zacząć zarabiać na artykułach? Przecież to super wiadomość! Czyli jeśli zdobędziesz doświadczenie, to konkurencja też je musi mieć, więc nie konkurujesz z każdym, kto ma dostęp do internetu i komu się zechce w ten sposób zarabiać. Odpadają od razu osoby, którym się nie chce i nie są dość cierpliwe, które nie mają talentu. Chcesz mieć doświadczenie? Załóż blog tematyczny, np. o testowaniu kosmetyków, o wychowywaniu dzieci, o szyciu, o czymś co Cię interesuje. Pisz dużo i już będziesz mieć bazę artykułów, które będą reprezentować twoje umiejętności. Po za tym w ten sposób poćwiczysz, wprawisz się. Wyszukaj różne tematy i napisz próbne artykuły pozycjonujące itd. Potem zbierz to wszystko, załóż swoją stronę - portfolio i rozsyłaj zapytania o taką pracę. Moim zdaniem to super, że nie każdy od tak może tutaj startować i trzeba mieć doświadczenie.

Sama tworzę grafikę i animacje i zarabiam przez internet ok 3-4tysięcy zł na czysto pracując mniej niż na etacie (przez ostatnie pół roku tak średnio wychodzi). Głównie pracuje dla zleceniodawców zza granicy. Siedzę w Polsce, a zarabiam głównie w dolarach i euro. Im jest trudniej zdobyć doświadczenie, portfolio, żeby startować w danym obszarze freelancu, tym lepiej dla Ciebie i tym większą kasę możesz ostatecznie zarabiać. Groszowe zarobki, to właśnie są z pracy dla każdego, czyli - nieważne student, czy dzieciak w podstawówce, każdy sobie z nią poradzi. Takie zarabianie przez neta zdecydowanie odradzam..
freelancerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:20   #7
michaqu
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Praca przez internet? Istnieje??

to co wyżej jest to czekanie, aż Ci się uzbiera kasa. wejdź np na zlecenia.przez.net tam jest sporo zleceni do pisania tekstów
michaqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 13:53   #8
hanne18
Rozeznanie
 
Avatar hanne18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 687
Dot.: Praca przez internet? Istnieje??

Dzięki, zajrzę tam zaraz.
własnie tak mi się wydaje, że to jest zbieranie złotówki do złotówki.
hanne18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.