Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-18, 12:47   #1
sylwusia
Przyczajenie
 
Avatar sylwusia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2
GG do sylwusia
Unhappy

Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!


Witam!
Chciałabym prosić was o poradę. W ciągu roku czasu schudłam ponad 40 kilo (miałam strasznie dużą nadwagę). Jest jednak wcale nie taki mały problem. Moje piersi, z rozmiaru C zmniejszyły się do rozmiaru A... Szczerze mówiąc, trochę się podłamałam z tego powodu Do tego skóra na nich zrobiła się bardzo cienka i stały się obwisłe. Próbowałam ćwiczeń, napinania mięśni, ale nie przyniosło żadnych rezultatów... Poza tym skóra na brzuchu też skutecznie sobie zwisa przy pochylaniu się. Natomiast uda zmniejszyły się niewiele :/
Chciałabym zapytać, czy znacie jakieś naprawdę skuteczne (bo może te moje nie były) ćwiczenia na ujędrnienie biustu, które niekoniecznie muszą być wykonywane na siłowni? A może dodać do tego jakiś kosmetyk (tylko jaki??)?
Co do brzucha, to postaram się wyrobić "szóstkę", o której trochę właśnie przeczytałam
Ale co zrobić z udami, żeby chociaż trochę się pomniejszyły? Mam nawet problem z kupowaniem spodni, bo czasami nie przechodzą mi przez uda...
sylwusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 14:49   #2
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

co do balsamów to polecam:
Serum ujęrniająco-modelujące do biustu z serii Slim Extreme 3D firmy Eveline
- efekty widac juz po 3 tygodniach.
Krem wyszczulacjacy i ujedrniający antycellulit, z tej samej seri tej samej firmy - po 4 tygodniach obwód uda jest mniejszy o 2,5 cm. i fajnie chłodzi
a o ćwiczeniach na biust był gdzieś wątek
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 17:23   #3
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

na nogi polecam bieganie min 3 km na początek (przy okazji ćwiczysz też inne mięśnie), i wykroki z hantlami, co do piersi hm... znam kilka ćwiczeń na klatkę ale nie wiem czy dałoby się je wykonywać w domu.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 22:47   #4
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep
wykroki z hantlami.
Wykroki nie spalą tłuszczyku, a o to chodzi autorce. Dobre efekty przyniesie pływanie, bo ćwiczysz wszystkie mięśnie, bieganie, rower. Cokolwiek przy czym trzeba sie ruszać
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 10:57   #5
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

nie spala? yyyy ten wredny trener powiedział, że tak :[ no ale i tak to owiele przyjemniejsze niż suwnica
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:11   #6
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

Znawcą nie jestem, ja piersi w ogóle nie mam, ale na ujędrnienie jest dobry zimny prysznic na przemian z ciepłym (nie gorącym!). Gorące kąpiele również nie są wskazane. Każdy ruch jest dobry, jesli tyle schudłaś, to gratulacje. Nie wiem, czy tylko zmieniłaś dietę, ale połączone z ćwiczeniami na pewno dałoby o wiele lepsze efekty.
Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Jakiś dobry balsam ujędrniający, moje poprzedniczki już poleciły .
Pozdrawiam.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:11   #7
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

Beauty_sleep śliczny avatorek mniami .....

Sylwusia, na nóżki to dobry jest rower np stacjonarny ale bez obciazen na lekkim, albo normalny rower, ale po plaskim łatwym terenie.
Na spalanie tłuszczu to generalnie aeroby, chód - ale wolno idzie no i bieganie, polecam też taniec, areobik tak sobie przy muzyce no i cierpliwosc trzeba miec, zeby z tych ud ruszylo nie poddawaj sie, nawet jak wolno idzie.
Bo napewno będą efekty ! ! ! głowa do góry ćwiczenia, zdrowe odżywianie, masaż ud i bedzie dobrze, ale regularnie, i nie poddawaj się juz tyle osiągnełaś gratuluje tak w sumie od tego powinnam zaczac
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 11:33   #8
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

no właśnie ja tez jestem ciekawa jak Ty to zrobiłaś? sama dieta czy jeszcze jakieś ćwiczenia?

ooo własnie zauważyłam, że masz zamiar robić szóstke weidera oj namęczysz się biedactwo. ale warto i to bardzo. robię ją już kilka tygodni i czasami z karimaty wstać o własnych siłach nie mogę. ale efekty pojawiają się szybko. pamiętaj tylko że choćby nie wiem co się działo musisz robić wszystko bardzo dokładnie - wszystkie powtórzenia i ćwiczenia pyk jak jedna seria i przetrzymuj 3 sek. będę trzymać za Ciebie kciuki!

ellebox, a dziękuję bardzo jutro w końcu spotkam się z moim avatarkiem
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:49   #9
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

ja jestem zdania, że wykroki jak i inne ćwiczenia z wykorzystaniem obciążenia mogą spalić tłuszcz z okolic ud i tyłka. I nie wydaje mi się, bym była wyjątkiem, który właśnie w ten sposób osiągnął cel
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:30   #10
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

ellebox, a dziękuję bardzo jutro w końcu spotkam się z moim avatarkiem [/quote] ====> to nie ja sobie napisałam tylko cytuje koleżanke

szczęsciara

Suzana a ja właśnie zawsze się bałam obciażen, a może to zależy jakie ma sie predyspozycjie, tzn rodzaj mięsni ?? czy jakoś tak

Miłego wieczoru
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:39   #11
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

ja też się kiedyś bałam obciążeń i krzywda mi się nie dzieje, tzn nie rosnę w oczach Predyspozycje mogą mieć znaczenie, ale mięśnie moim zdaniem o wiele trudniej jest zbudować, aniżeli zrzucić tłuszcz.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 17:56   #12
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

Cytat:
Napisane przez suzana
ja jestem zdania, że wykroki jak i inne ćwiczenia z wykorzystaniem obciążenia mogą spalić tłuszcz z okolic ud i tyłka. I nie wydaje mi się, bym była wyjątkiem, który właśnie w ten sposób osiągnął cel
Suzanko to teś mnie teraz zabiła ja tu na wizażu wyczytałam, że ćwiczenia ze sztanga sprawią, że mój tyłeczek bedzie większy i nie spali się tłuszczyk, a tu takie coś w takim razie więc powiedzcie mi drogie dziewuszki.. Jeśli takie ćwiczenia spalą tłuszczyk z ud to czemu brzuszki nie spalą tłuszczyku z brzucha
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 18:49   #13
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

ćwiczenia oporowe jak najbardziej mogą pomóc rozbudować pupę, ale nie znaczy to, że jest to łatwe, i że przy okazji nie ubędzie tłuszczu. Ja właśnie dzięki nim pozbyłam się znacznie otłuszczonej pupy (to jest lekko powiedziane) Aeroby na mnie nie działały (6m-cy biegania). Co do Twojego pytania, to moim zdaniem ćwiczenia na brzuch w pewnym stopniu pomagają spalić tłuszcz.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 19:04   #14
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

hmm no to moge się obciązac . Mam jeszcze pytanie co do ćwiczen: Suzana ja mam problem z grubymi udami, tak jak "właścicielka" postu, jak cwiczyc tzn chodzi mi o ćwiczenia siłowe, takie jak wypady, wymachy nóg, wzniosy wen częsci ud i zewnetrznej, czy takie ćwiczenia powinno się ćwiczyc co drugi dzień, zeby mieśnie odpoczeły, czy zeby je wyszczuplic lepiej przetrenowac i cwiczyc codziennie?? ech ale dlugie pytanie
no i jeszcze jedno pytanie, tym razem krótsze czy ćwiczenia areobowe powinno sie ćwiczyc codziennie czy co drugi dzień

<==== ale to fajne, musialam wkleić
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 19:09   #15
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

pierwsze pytanie - mimo że nie do końca rozumiem ćwiczenia - to myślę, że wystarczy 3-4 razy w tygodniu

drugie pytanie- mówi się, że można codziennie, ale dzień odpoczynku nie zawadzi.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 20:56   #16
sylwusia
Przyczajenie
 
Avatar sylwusia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2
GG do sylwusia
Cool Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

Dziękuję bardzo za porady Postaram się do nich stosować jak najdokładniej i mam nadzieję, że efekty będą
A co do chudnięcia: przez ten okres czasu mało ogólnie jadłam, w większości owoce, gotowane i surowe warzywa, gotowane mięso. Bez pieczywa, ziemniaków, ryżu, kaszy, makaronu... Ćwiczenia do tego doszły też, ale widzę teraz, że niezbyt odpowiednie. Poza tym strasznie rozrosły mi się łydki (4 lata siatkówki, rower, 2 lata taniec) i popsułam stawy w kolanach :/ Dlatego musiałam skończyć z tymi sportami :/ Ale do zrzucenia zbędnych kilogramów się przydały...
sylwusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 11:28   #17
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

Cytat:
Napisane przez suzana
ja jestem zdania, że wykroki jak i inne ćwiczenia z wykorzystaniem obciążenia mogą spalić tłuszcz z okolic ud i tyłka. I nie wydaje mi się, bym była wyjątkiem, który właśnie w ten sposób osiągnął cel
O jak dobrze Bo cwiczę posladki z Tamilee Webb, a tam są głównie wykroki. Na płycie "ciało" dodatkowo wykroki z hantlami. I własnie się obawiałam, że nie zrzuce tłuszczyku z tyłka i ud tymi ćwiczeniami. Ale rozwiałaś moje obawy
Dodatkowo jeżdżę tez na rowerze stacjonarnym 3x w tygodniu po 20 min i 1x po 45 min, więc chyba w końcu ten tłuszczyk powinien ruszyć, co nie?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 20:52   #18
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

Cytat:
Napisane przez suzana
pierwsze pytanie - mimo że nie do końca rozumiem ćwiczenia - to myślę, że wystarczy 3-4 razy w tygodniu

drugie pytanie- mówi się, że można codziennie, ale dzień odpoczynku nie zawadzi.
no to git i wszystko jasne
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 00:13   #19
kahema
Przyczajenie
 
Avatar kahema
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

Droga Sylwio,
Ja miałam podobny problem jesli nie gorszy, bo po porodzie mój biust z rozmiaru 80 C zrobił sie 96E!!!a potem po skończeniu karmienia zrobiło sie 85 B. Więc obwisłe to za male słowo, to były dwa leżące plasterki. Nic nie pomagało. Katowałam sie na siłowni, wcierałam maści rózne od najdroższych po własnej roboty. Po 2 latach załamałam sie, ile mozna czekac na efekty i opracowłam własny sposób któr na mnie zadziałał rewelacyjnie. Byc może wynik bedzie uzalezniony od genetycznych uwarunkowań co do skóry itd. ale mimo wszytsko podziele się znim bo jest niedrogi, zajmuje trochę czasu ale działa!!!!
Po pierwsze zakupiłam kilk staników (to jest najdroższa część) sportowych dośc obcisłych czyli o rozmiar mniejszych niz noszę (osobiście preferuje triumph ale to chyba ie ma znaczenia). Codziennie wykonuje bardzo mocny masaż ostra strona gąbki obu piersi zakończony zimnym prysznicem od dołu. nastepnie wcieram byle jaki krem na biust z króciutkim masażem i zakładam stanik. Stanik nosiłam 3 miesiące niemal 24 na dobę, nawet do snu, sciagałam tylko do kapieli, dlatego masaż codzienny jest tu podwójnie wazny żeby pobudzic krążenie. na początku piersi zaczynają bolec i skóra troche tez, zaczerwienila się, ale stopniowo zaczęła sie hartować. W staniku moszonym non-stop zaczęła się jakby zbiegać. oniewaz naskórek był coraz grubszy ale dzieki kremowi nadał gładziudki, skóra nie była az taka wiotka. I naprawdę powiem ci one sie jakby zbiegły. Tzn. skóry obywało, biust wędrował do góry. Zachęcona wynikami wznowiła lekkie cwiczenia na biust w warunkach domowych czyli pompki składanie rąk na klatce piersiowej i do tego najprzyjemniejsza część - dużó sexu!! serio, nawet jak byłam zmęczona a mąz wykazywał inicjatywe to może to głupio zabrzmi ale jak lekarstwo traktowałam ta kuracje i zawsze korzystałam ;-). Jak wiadomo, duzo sexu i hormony zaczynają buzowac i biust zaczyna pęczniec jak przed miesiączką, a stanik co dziennie nadal był w uzyciu. Kochana, minął pół roku i ze łzami w oczach mogę powiedziec ze mam piersi prawie takie jak w wieku 22 lat, czyli przed ślubem. Chciałam zawet kiedys poddac się korekcji piersi ale teraz wiem ze było warto. Profilaktycznie nadal masuje i nosze staniksportowy przynajmniej 10 godzin dziennie.
Mam nadzieję że ci pomogłam, szczerzę ci tego życze bo wiem co to znaczy wstydzic się własnych piersi przed mężęm, nawet jeżeli mąż jest wporządkiu-poczucie wartości spada do 0.
kahema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 23:36   #20
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Mały biust, obwisła skóra, za grube uda... Proszę o poradę!

Dziewczyny, mam do Was ptanie częściowopowiązane z tematem - czy rolletic pomoże chociaż w małym stopniu z obwisłą skórą ud, czy pogorszy sytuację? A jeżeli mam pękające naczynka, co w tym przypadku? Z góry dziękuję za odp i pozdrawiam.
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.