Nie odczuwam już przyjemności z seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-16, 15:13   #1
lena098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22

Nie odczuwam już przyjemności z seksu


Witam,
Szperałam trochę w internecie na ten właśnie temat, były podobne wątki ale nie znalazłam odpowiedzi. Jestem ze swoim TŻ ponad trzy lata. Od prawie trzech lat współzyjemy, od niedawna mieszkamy razem. Zawsze seks kojarzył mi sie z czyms bardzo przyjemnym i taki właśnie był. Nie mieliśmy problemów z tymi sprawami, zaspokajaliśmy sie nawzajem, było naprawdę swietnie, ale.. od dwóch tygodni nie odczuwam żadnej przyjemności ze stosunku. Mam ochotę, chce tego, zaczynamy sie rozkręcać ale jak juz jest we mnie to nic nie czuję. Nawet przy pozycjach, w których było najprzyjemniej. Boję sie, że to popsuje nasze relacje z partnerem, on juz uwaza ze mnie nie kręci. Powinnam iść z tym do lekarza ginekologa..? Miałyście też taki problem? Z góry dziękuję za odpowiedź
lena098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 17:10   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nie odczuwam już przyjemności z seksu

Może po prostu wyluzuj i zrób sobie przerwę, czasem tak bywa. Jeśli te problemy będą się utrzymywały ponad 2 miesiące to wtedy spróbuj uzyskać poradę lekarza. Brak przyjemności z seksu może wynikać z wielu przyczyn, także czysto fizjologicznych jak na przykład przejściowe osłabienie organizmu
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 09:49   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nie odczuwam już przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez lena098 Pokaż wiadomość
Witam,
Szperałam trochę w internecie na ten właśnie temat, były podobne wątki ale nie znalazłam odpowiedzi. Jestem ze swoim TŻ ponad trzy lata. Od prawie trzech lat współzyjemy, od niedawna mieszkamy razem. Zawsze seks kojarzył mi sie z czyms bardzo przyjemnym i taki właśnie był. Nie mieliśmy problemów z tymi sprawami, zaspokajaliśmy sie nawzajem, było naprawdę swietnie, ale.. od dwóch tygodni nie odczuwam żadnej przyjemności ze stosunku. Mam ochotę, chce tego, zaczynamy sie rozkręcać ale jak juz jest we mnie to nic nie czuję. Nawet przy pozycjach, w których było najprzyjemniej. Boję sie, że to popsuje nasze relacje z partnerem, on juz uwaza ze mnie nie kręci. Powinnam iść z tym do lekarza ginekologa..? Miałyście też taki problem? Z góry dziękuję za odpowiedź

Naprawdę?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 15:23   #4
lena098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Nie odczuwam już przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez 201801201734 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zrobimy sobie małą przerwę, w weekend postaramy się o nastrojowy wieczór- winko, świecie. Mam nadzieję, że mi przejdzie.
Pozdrawiam
lena098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 23:14   #5
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Nie odczuwam już przyjemności z seksu

nie przesadzaj, to tylko dwa tygodnie.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 01:53   #6
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Nie odczuwam już przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez lena098 Pokaż wiadomość
Witam,
Szperałam trochę w internecie na ten właśnie temat, były podobne wątki ale nie znalazłam odpowiedzi. Jestem ze swoim TŻ ponad trzy lata. Od prawie trzech lat współzyjemy, od niedawna mieszkamy razem. Zawsze seks kojarzył mi sie z czyms bardzo przyjemnym i taki właśnie był. Nie mieliśmy problemów z tymi sprawami, zaspokajaliśmy sie nawzajem, było naprawdę swietnie, ale.. od dwóch tygodni nie odczuwam żadnej przyjemności ze stosunku. Mam ochotę, chce tego, zaczynamy sie rozkręcać ale jak juz jest we mnie to nic nie czuję. Nawet przy pozycjach, w których było najprzyjemniej. Boję sie, że to popsuje nasze relacje z partnerem, on juz uwaza ze mnie nie kręci. Powinnam iść z tym do lekarza ginekologa..? Miałyście też taki problem? Z góry dziękuję za odpowiedź
.
Czasami pod wpływem czynników zewnętrznych tj. stres nie odczuwa się przyjemności z seksu. Dwa tygodnie to jednak dosyć krótki czas.
Jeżeli nic się nie zmieni do 3 miesięcy pomyśl o seksuologu
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 13:37   #7
Uknob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Nie odczuwam już przyjemności z seksu

moim zdaniem to przesilenie jesienne Przejdzie na pewno
Uknob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 14:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.