Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 20:53   #1081
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

dziękuję za odpowiedź : )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 12:04   #1082
Transcendentna energia
Przyczajenie
 
Avatar Transcendentna energia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandra139 Pokaż wiadomość
strasznie podoba mi sie kolczyk w wardze ale rodzice mi zabronili ale za pare dni jade na 3 dniowa wycieczke i se tak postanowilam ze se tam zrobie a jak przyjade do domu to przy rodzicach bede wyciagac czy to mozliwe ze jak se sama przekuje to po trzech dniach nie bede miala juz opuchniete i czy bede mogla go wyciagnoc???

wiesz, nikt mądry sam sobie nie przekłuwa nic... ciekawe czy w ogóle będziesz wiedziała jak to zrobić. Siostra mojej koleżanki kiedyś sobie sama zrobiła, wzięła kilka piw na odwage i zrobiła... Trafiła w jakiś nerw, kolczyk był prosto ze sklepu, nawet nie przemyty, jedynie igłe miała sterylną... A jak się dziewczyna zdziwiła, gdy wytrzeźwiała i zdrętwiało jej pół twarzy...
Transcendentna energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:09   #1083
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Hej. bylam dzis zrobic w salonie kolczyk w wardze. Obczytalam praktycznie caly ten watek dlatego baaaaardzo mnie zdziwilo co facet (wlasciciel chyba) w salonie mi powiedzial.
Tytulem wstepu: mam labret (tytan) a marzy mi sie koleczko.
Akcja wlasciwa:
ja mowie ze chce miec w przyszlosci lip ringa. Na to on mi ze jak kolko chce miec to po co z poczatku chce miec labreta jak od razu mozna kolko zalozyc i bedzie na wymiar dokladnie pod te kolko dziurka zrobiona. Ja na to (wyedukowana przez to forum) ze ok. ale to wpierw do zagojenia i tak musze miec ciut wieksze, ze opuchlizna itp.
Co uslyszlam w odpowiedzi?
Iż "kolko sie daje juz dopasowane takie jak sie chce miec, bo po co przeplacac na dodatkowy kolczyk, a opuchlizny nie bedzie... a jesli, to sie kostkami lodu przylozy..."
i co wy na to? Takie madrosci wypowiadal bodaj wlasciciel.
Na szczescie sam kolczy krobil mi inny facet.
Dobrze ze mialam wlasny dluzszy labret bo z pewnoscia by mi dali juz "dopasowany" i to ze stali chir.

Mam jeden klopot: dysk od labretu przypada mi wprost na granice zeba z dziaslem i mi o niego ociera.
Czy jest to spowodowane tym ze mam go narazie dlugi (10mm) i ze jest "ciezki" bo ma 5mm kukle? Jest mozliwe ze zmieni sie to po zmianie na krotszy lub przy kolku ustapi?
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:19   #1084
brewka*
Raczkowanie
 
Avatar brewka*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Hey...
zastanawiam się nad kolczykiem w wardze i moglabym przeczytać te 37 stron, jednak szczerze mówiąc mi sie nie chce...
Interesuje mnie przede wsyztskim to, czy -kiedy sciągnie sie kolczyk- zostaje blizna? Tzn wiem że jakas na pewno jest, ale czy jest nieestetyczna? I czy zarośnie sie z czasem? Kiedy bede miała 35 lat - nie bede juz chciała nosić.

I drugie pytanie, czy są takie kolczyki które symulują prawdziwe przebicie danego miejsca?
brewka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:04   #1085
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
dysk od labretu przypada mi wprost na granice zeba z dziaslem i mi o niego ociera.
Czy jest to spowodowane tym ze mam go narazie dlugi (10mm) i ze jest "ciezki" bo ma 5mm kukle? Jest mozliwe ze zmieni sie to po zmianie na krotszy lub przy kolku ustapi?
5mm kulka ? jak Ci ociera to będzie ocierać przynajmniej ja tak miałam i musiałam przebić na nowo, wyżej. (ale dziąsło obniżone mi zostało)
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:06   #1086
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez brewka* Pokaż wiadomość
Hey...
zastanawiam się nad kolczykiem w wardze i moglabym przeczytać te 37 stron, jednak szczerze mówiąc mi sie nie chce...
Interesuje mnie przede wsyztskim to, czy -kiedy sciągnie sie kolczyk- zostaje blizna? Tzn wiem że jakas na pewno jest, ale czy jest nieestetyczna? I czy zarośnie sie z czasem? Kiedy bede miała 35 lat - nie bede juz chciała nosić.

I drugie pytanie, czy są takie kolczyki które symulują prawdziwe przebicie danego miejsca?
a czy to nie jest logiczne, że jak zrobisz dziure to blizna będzie? nie chce Ci się?nam też po raz setny pisać to samo...
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:27   #1087
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ja tam nie wiem - piszecie o jakichs obniżonych dziąsłach a ja nie wiem w ogóle o co chodzi mi się nic nie obniza, a kolczyk mam już rok
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 20:11   #1088
Mettie_
Przyczajenie
 
Avatar Mettie_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: w-w.
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

chciałam spytać - czy medical plastic to jest bioplast? czy można to założyć na świeżo przekłute miejsce? [chodzi oczywiście o wargę].
z góry dzięki.
__________________

Mettie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:13   #1089
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
Hej. bylam dzis zrobic w salonie kolczyk w wardze. Obczytalam praktycznie caly ten watek dlatego baaaaardzo mnie zdziwilo co facet (wlasciciel chyba) w salonie mi powiedzial.
Tytulem wstepu: mam labret (tytan) a marzy mi sie koleczko.
Akcja wlasciwa:
ja mowie ze chce miec w przyszlosci lip ringa. Na to on mi ze jak kolko chce miec to po co z poczatku chce miec labreta jak od razu mozna kolko zalozyc i bedzie na wymiar dokladnie pod te kolko dziurka zrobiona. Ja na to (wyedukowana przez to forum) ze ok. ale to wpierw do zagojenia i tak musze miec ciut wieksze, ze opuchlizna itp.
Co uslyszlam w odpowiedzi?
Iż "kolko sie daje juz dopasowane takie jak sie chce miec, bo po co przeplacac na dodatkowy kolczyk, a opuchlizny nie bedzie... a jesli, to sie kostkami lodu przylozy..."
i co wy na to? Takie madrosci wypowiadal bodaj wlasciciel.
Na szczescie sam kolczy krobil mi inny facet.
Dobrze ze mialam wlasny dluzszy labret bo z pewnoscia by mi dali juz "dopasowany" i to ze stali chir.

Mam jeden klopot: dysk od labretu przypada mi wprost na granice zeba z dziaslem i mi o niego ociera.
Czy jest to spowodowane tym ze mam go narazie dlugi (10mm) i ze jest "ciezki" bo ma 5mm kukle? Jest mozliwe ze zmieni sie to po zmianie na krotszy lub przy kolku ustapi?
i dlatego mówię żeby piercera i salon wybierać świadomie-i niestety trzeba posiadać jakąkolwiek wiedze na temat wybranego przez siebie przekłucia bo zbyt duzo ignorantów uznaje piercing za łatwy sposób zarobienia pieniędzy
kulka 5 mm wcale nie jest duża-ale przekłucie na lini dziąseł ja uważam za techniczne niedociagnięcie-czasem lepiej odrobinke pod kątem przekłuc żeby nie piłowac stopką labretu-poczekaj do wymiany jęsli nadal będzie duzy dyskomfort to wyjmij i kłuj jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez NoPasaran Pokaż wiadomość
ja tam nie wiem - piszecie o jakichs obniżonych dziąsłach a ja nie wiem w ogóle o co chodzi mi się nic nie obniza, a kolczyk mam już rok
to bądź szczęśliwa w swej ignorancji-mówie poważnie
bo wiele osób ma problem z osuwaniem sie dziąseł-a odsłonięte szyjki zębowe to nic przyjemnego-i ja jako piercer informuje przy przekłuciu możliwości zaistnienia takowej dolegliwości

Cytat:
Napisane przez Mettie_ Pokaż wiadomość
chciałam spytać - czy medical plastic to jest bioplast? czy można to założyć na świeżo przekłute miejsce? [chodzi oczywiście o wargę].
z góry dzięki.
czyżby jakiś cud z allegro-
nie bioplast to bioplast-i należy go kupowac w sprawdzonych firmach-bo już widziałam takie allegrowe cuda z pseudobioplastu,które gniły w ciele
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:30   #1090
Mettie_
Przyczajenie
 
Avatar Mettie_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: w-w.
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

nie, akurat kolczyka kupiłam w sklepie.
mogę jedynie nosić srebro, złoto, stal chirurgiczną... i właśnie nie wiem jak to jest z tym bioplastem.
__________________

Mettie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:44   #1091
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

a co alergikiem jesteś?
jesli tak to właśnie nie powninnas nosić,srebra,złota ani stali chirurgicznej--zawierają nikiel
tylko tytan i bioplast są dobre dla alergików
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 21:58   #1092
Mettie_
Przyczajenie
 
Avatar Mettie_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: w-w.
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

założyłam kiedyś nie-srebrnego kolczyka - babka mi wciskała, że srebrny, toć kupiłam. no i na następny dzień masakra... ucho całe w ropie, krwi, totalnie "rozwalone" - jak było ładnie zagojone, tak zrobiła się rana i wszystko musiałam od nowa goić.
po prostu nie wiem, czy taka reakcja będzie również na wardze, choć to prawdopodobne. i zastanawiam się z jakiego materiału kolczyka kupić.
__________________

Mettie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 22:51   #1093
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

no to może alergikiem jesteś na takie pseudo srebro, ale to prawie jak każdy. Mnie też czasem zaczynają uszy ropieć jak noszę takie tanie badziewka...
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:06   #1094
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
i dlatego mówię żeby piercera i salon wybierać świadomie-i niestety trzeba posiadać jakąkolwiek wiedze na temat wybranego przez siebie przekłucia bo zbyt duzo ignorantów uznaje piercing za łatwy sposób zarobienia pieniędzy
kulka 5 mm wcale nie jest duża-ale przekłucie na lini dziąseł ja uważam za techniczne niedociagnięcie-czasem lepiej odrobinke pod kątem przekłuc żeby nie piłowac stopką labretu-poczekaj do wymiany jęsli nadal będzie duzy dyskomfort to wyjmij i kłuj jeszcze raz
dziekuje Miss Venflon za odpowiedz. Zbyt szybko wszsytko chcilam i poszlam do pierwszego salonu piercingu jaki byl w duzym miescie. Moj blad ale jestem o to madrzejsza na przyszlosc
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:42   #1095
brewka*
Raczkowanie
 
Avatar brewka*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 62
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

a czy to nie jest logiczne, że jak zrobisz dziure to blizna będzie? nie chce Ci się?nam też po raz setny pisać to samo... Mówie, że wiem że blizna będzie, pytałam jakiego rodzaju.
Poza tym byłam szczera, powiedziałam, że nie chce mi sie czytać - moim zdaniem to normalne, a jeśli uważasz to za bezczelność to mogłaś wyrazić to w inny sposób albo w ogóle się nie odzywać. Może jakiś inny człowiek napisałby by mi to bez problemu.
brewka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 14:21   #1096
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

no super że jesteś szczera ale to Cię nie tłumaczy moja droga.. wątek jest i potrzebne informacje są... a blizna będzie okrągła. Jakoś żaden 'inny człowiek' się nie pofatygował bo ileż można.
Pozdrawiam.
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:40   #1097
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez brewka* Pokaż wiadomość
Hey...
zastanawiam się nad kolczykiem w wardze i moglabym przeczytać te 37 stron, jednak szczerze mówiąc mi sie nie chce...
Interesuje mnie przede wsyztskim to, czy -kiedy sciągnie sie kolczyk- zostaje blizna? Tzn wiem że jakas na pewno jest, ale czy jest nieestetyczna? I czy zarośnie sie z czasem? Kiedy bede miała 35 lat - nie bede juz chciała nosić.

I drugie pytanie, czy są takie kolczyki które symulują prawdziwe przebicie danego miejsca?
Hehe, no widac ,ktos jeszcze sie pofatyguje - kiedy sie sciagnie kolczyk to kwestia paru dni, jak przeklucie sie zagoi . W moim przypadku bylo tak ,ze juz po paru godzinach nie moglam wlozyc z powrotem kolczyka, a nosilam go 5 lat z hakiem. Wiec raczej nie nastawiaj sie , ze nagle z powrotem zalozysz kolczyka, bo prawdopodobnie bedzie juz po zabawie
Co do blizny, to i tak jest ona umiejscowiona pod warga, wic nie rzuca sie w oczy, jak na przyklad blizny po kolczykach w brwi. Ot takie male cos, zupelnie niewidoczne .
Co do pseudo-piercingow to sa takowe, ale osobiscie glupio bym sie czula z czyms takim, juz lepiej sie przekluc pozdrowka
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:35   #1098
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Smile Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

a ja mam jeszcze pytanko...dziąsła mogą się obsunąć bez względu na to, czy do przekłucia w wardze zakładamy labret czy podkowe/kółko (wszystko z bioplastu)? wszystkie są tak samo niebezpieczne? : >
z góry bardzo dziękuję!
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 15:47   #1099
XxXxSaNdRaxxXxX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wrocLove ;))
Wiadomości: 60
GG do XxXxSaNdRaxxXxX
Wink Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Jam mam kolczyka w wardze i bardzo dobsze....

zrobiłam go sobie w ubiegłą niedziele
[sama]



wcale nie bolało

już mi się goi
musze go cały czas goić
tylko musze teraz sobie kupić jakiegoś fajnego kolczyka \

pisać do mnie na gg plis!!

4154353\



czekam!
XxXxSaNdRaxxXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 15:58   #1100
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

może przeczytaj najpierw wątek? potem jak będą jakieś pytania ewentualnie ... ehh ;/ szkoda gadać ;<
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 19:58   #1101
Macius
Przyczajenie
 
Avatar Macius
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Kurka.. najgorzej ma sie z rodzicami( w niektórych przypadkach, np. u mnie). jestem facetem mam 16lat i 4 kolczyki w uchu.. rodzicom to nie przeszkadza ale kolczyk w wardze to już problem... I mam takie pytanko czy często występują przypadki "paprania" miejsca przekłutego...
Macius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 14:43   #1102
teafortwo
Raczkowanie
 
Avatar teafortwo
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 50
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Ok, wybrałam już studio, które poleciło mi dużo osób.
Dowiedziałam się tam, że "koszt przeklucia wraz z kolczykiem, plynem oraz maścią do gojenia to 100zl".
I teraz mam pytanie. Co to może być za płyn i maść? Boje się, żeby nie wcisneli mi tam czegoś, co może bardziej zaszkodzić niż pomóć.

Swoją drogą co myślicie o tat-studiu w gdańsku na bora komorowskiego?
teafortwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 20:12   #1103
kilaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Co sądzicie o studiu tatuazu i piercingu 'Titty twister' Poznań Moze ktoś był
kilaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:01   #1104
kilaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Macius Pokaż wiadomość
Kurka.. najgorzej ma sie z rodzicami( w niektórych przypadkach, np. u mnie). jestem facetem mam 16lat i 4 kolczyki w uchu.. rodzicom to nie przeszkadza ale kolczyk w wardze to już problem... I mam takie pytanko czy często występują przypadki "paprania" miejsca przekłutego...

zalezy od czy będziesz odpowiednio pielęgnował i dbał o higiene dziurki z kolczykiem
kilaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 16:21   #1105
CorradoPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 30
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

ale po zagojeniu juz chyba nic sie nie moze dziac prawda??
CorradoPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 16:50   #1106
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kilaaa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o studiu tatuazu i piercingu 'Titty twister' Poznań Moze ktoś był
Titty Twister odradzam(ja nie wiem czy wy nie widzice w ich galerii na stronie samych rażących błędów)
z Poznania jedyną osobą ,którą mogę z całego serca polecić jest xRonix-pracuje w Monster Tattoo
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 18:58   #1107
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

dubel
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 18:58   #1108
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

mam drobny problem
opatruje moj swiezy kolczyk najlepiej jak umiem. Przemywam czesto sola fizjologiczna, po kazdym posilku plucze jame ustna szalwia. Z poczatku leciala mi z dziurki tylko limfa (przezroczysta) a teraz leci mi tresc ropna przy czym dziurka nie jest zaogniona ani nie boli. Jak mam sobie z tym poradzic?
Samo przejdzie w trakcie dalszej pielegnacji czy uzyc masci? Jakos nie usmiecha mi sie zapychac kanal przeklucia... a moze jakies inne sugestie??
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:21   #1109
krl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Miss Venflon widzę, że musicie się znać z Ronim, bo on poleca Ciebie, a Ty polecasz jego. :D

Edytowane przez krl
Czas edycji: 2008-05-27 o 14:33
krl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 21:39   #1110
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

obok miska 54 -jedyny piercer ,któremu oddałam swe ciało do kłucia-a to wielki zaszczyt-bo byle komu nie pozwalam
razem z Ronim wiele przeszłam-mamy podobne podejście do pracy,do ludzi-zaangazowanie i szacunek. również-ambicje podobne-razem nam się doskonale współpracowało przy suspension(podwieszaniu)
juz poczatkiem czerwca znowu się u niego przekłuwam
nie doś ,że wybrony piercer to jeszcze doskonalszy człowiek
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.