Shih Tzu cz. III - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 19:14   #5011
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez NESI123 Pokaż wiadomość


Sliczny szczeniaczek....ile ma miesiecy ?
No już właściwie pół roku, urodził się na koniec grudnia.
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:15   #5012
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dzięki

spróbuję tego specyfiku. on jest dla ludzi, prawda?
tak jest dla ludzi odkryłam go ostatnio jak mój TŻ oblał sobie paluchy ciekłym ołowiem nie muszę mówić jakie paskudne oparzenie to było polecił mi lekarz do dezynfekowania ran, jest to taki środek ze jak się rany babrzą ropieją albo robi sie na nich taka lepka wydzielina to świetnie to wszystko likwiduje łagodzi i odkaża, po zbytnim opalaniu też jest dobry bo łagodzi skórę no i ma w zastosowaniu odkażanie po ugryzieniach robali a co najważniejsze jak mnie komar ugryzł i spsikałam to nie swędziało i NIE PIECZE
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:18   #5013
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
jak ja uwielbiam takie małe włochate shih! Nie wiadomo za bardzo gdzie przód a gdzie tył
Furka najbardziej owłosiona była tak (a to juz miała podcięte włosy o ok 5cm żeby nie miała czarnych końcówek) :
hehe, oj czasem się mylę czy stoi przodem czy tyłem, nie no żartuję, aż tak to nie Twoja Furka ma ładne umaszczenie.
Mój biedny pewnie na oczy nie widzi, włoski obok oczu są za krótkie żeby je spiąć lub związać. Twojej obcinałaś sama włoski w okolicach oczu?
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:22   #5014
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

A tu ostatnie świeże zdjęcia Tobiego na działce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0158[1].jpg (145,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0156[1].jpg (166,5 KB, 38 załadowań)
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:41   #5015
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
jak ja uwielbiam takie małe włochate shih! Nie wiadomo za bardzo gdzie przód a gdzie tył
Furka najbardziej owłosiona była tak (a to juz miała podcięte włosy o ok 5cm żeby nie miała czarnych końcówek) :
Ashia jeszcze pare fotek furki pododawaj i jak przyjade do polski to ci ja podprowadze normlanie nie moge sie na nia napatrzec taka jest cudna
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 04:50   #5016
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
hehe, oj czasem się mylę czy stoi przodem czy tyłem, nie no żartuję, aż tak to nie Twoja Furka ma ładne umaszczenie.
Mój biedny pewnie na oczy nie widzi, włoski obok oczu są za krótkie żeby je spiąć lub związać. Twojej obcinałaś sama włoski w okolicach oczu?
pierwszy raz sama obcinałam jak Furka spała, tzn ona była jeszcze na tym etapie ze jak spała to mozna ją było normalnie podnieśc i sie nie obudziła, wiec mąż ja trzymaj a ja z nożyczkami później sie nie dała wiec musielismy jechac do fryzjera i od tamtego czasu normalnie sama podcinam

---------- Dopisano o 05:49 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
A tu ostatnie świeże zdjęcia Tobiego na działce
piękny! On z tym kucykiem cały dzien chodził? bo Furce jak kucyk zrobie to 5 minut i juz rozczochrana, dlatego nigdy nie ma porządnej fryzury na zdjeciach

---------- Dopisano o 05:50 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------

Cytat:
Napisane przez NESI123 Pokaż wiadomość
Ashia jeszcze pare fotek furki pododawaj i jak przyjade do polski to ci ja podprowadze normlanie nie moge sie na nia napatrzec taka jest cudna
nie przesadzaj hehe
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 06:59   #5017
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
pierwszy raz sama obcinałam jak Furka spała, tzn ona była jeszcze na tym etapie ze jak spała to mozna ją było normalnie podnieśc i sie nie obudziła, wiec mąż ja trzymaj a ja z nożyczkami później sie nie dała wiec musielismy jechac do fryzjera i od tamtego czasu normalnie sama podcinam[COLOR="Silver"]
Jak miał ok 3-4 miesiące coś tam w domu próbowali mu wyciąć te zasłaniające widok na świat włoski. Oczywiście też jak smacznie spał teraz dawno nie podcinaliśmy.

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
A tu ostatnie świeże zdjęcia Tobiego na działce
jaki słodki, jednokolorowy shih-tzak, zazwyczaj spotyka się te tricolor.
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 10:00   #5018
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

on nie jest 1 kolorowy ma rude łaty na samym końcu pleców ale to trudno na zdjęciach uchwycić no i ma rude uszy i te podpalenia ale tak ogólnie można go nazwać jednokolorowym

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 05:49 ---------- Poprzedni post napisano o 05:46 ----------



piękny! On z tym kucykiem cały dzien chodził? bo Furce jak kucyk zrobie to 5 minut i juz rozczochrana, dlatego nigdy nie ma porządnej fryzury na zdjeciach
tak cały dzień albo dłużej kucyk przy oczach to trzyma sie tydzień albo i jeszcze dłużej. a ten na głowie to spokojnie i 3 dni. Tobi ich nie rusza bo go nie ciągną zawsze robię tak że jak wiąże kucyka to tak "na ścisk" a potem zaczepiam gumkę o ząb grzebienia i przesuwam do góry to powoduje że kucyk sie trzyma a włosy psiaka nie ciągną i już się nie interesuje gumką.
Ja polecam te gumki do tych warkoczyków dla mnie są rewelacyjne i świetnie się trzymają są kolorowe, ja akurat mam czarne. Świetnie z nich się robi gąsieniczki i inne zmyślne fryzury wypróbowałam na Tobiaszku co nie co Poza tym nie tak łatwo je ściągnąć jak zwykłe frotki są jeszcze takie koraliki do warkoczyków też posiadam i one są o 100000% leprze niż te żabki bo w nie się "dostaje" pasmo włosów i one się zatrzaskują i nie spadają tak łatwo a dodatkowo nie mają niczego co psiaka mogło by poranić go są okrągłe.
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:56   #5019
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Shih Tzu cz. III

dziewczyny, ale te nasze psiaki są piękne i bystre

Ashia87 - Furka na tych zdjęciach z długimi włoskami, ma piękny kolorek, bardzo podobają mi się takie shih tzu u mnie na osiedlu jest chyba taki tylko jeden

Tobi jaki fajny, moja Luna też dostaje w pewnych miejscach takiego kolorku

wasze psiaki jedzą samodzielnie???

czas założyć kolejną część wątku, bo ta już przekroczyła ilość postów
mam nadzieję, że żadna z Was się nie pogniewa, że założyłam kolejną część https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=34681710 #post34681710 zapraszam na pogaduchy!
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los

Edytowane przez Hot Lady
Czas edycji: 2012-06-13 o 12:30
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:26   #5020
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale te nasze psiaki są piękne i bystre

Ashia87 - Furka na tych zdjęciach z długimi włoskami, ma piękny kolorek, bardzo podobają mi się takie shih tzu u mnie na osiedlu jest chyba taki tylko jeden

Tobi jaki fajny, moja Luna też dostaje w pewnych miejscach takiego kolorku

wasze psiaki jedzą samodzielnie???

czas założyć kolejną część wątku, bo ta już przekroczyła ilość postów
o tak! nasze psiaki są najpiękniejsze

ja widziałam tylko jednego shih tzu z podobnym umaszczeniem jak Furka, a widziałam ich w swoim życiu juz wiele

tak, je sama a Twoja słodycz nie?

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
on nie jest 1 kolorowy ma rude łaty na samym końcu pleców ale to trudno na zdjęciach uchwycić no i ma rude uszy i te podpalenia ale tak ogólnie można go nazwać jednokolorowym

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------


tak cały dzień albo dłużej kucyk przy oczach to trzyma sie tydzień albo i jeszcze dłużej. a ten na głowie to spokojnie i 3 dni. Tobi ich nie rusza bo go nie ciągną zawsze robię tak że jak wiąże kucyka to tak "na ścisk" a potem zaczepiam gumkę o ząb grzebienia i przesuwam do góry to powoduje że kucyk sie trzyma a włosy psiaka nie ciągną i już się nie interesuje gumką.
Ja polecam te gumki do tych warkoczyków dla mnie są rewelacyjne i świetnie się trzymają są kolorowe, ja akurat mam czarne. Świetnie z nich się robi gąsieniczki i inne zmyślne fryzury wypróbowałam na Tobiaszku co nie co Poza tym nie tak łatwo je ściągnąć jak zwykłe frotki są jeszcze takie koraliki do warkoczyków też posiadam i one są o 100000% leprze niż te żabki bo w nie się "dostaje" pasmo włosów i one się zatrzaskują i nie spadają tak łatwo a dodatkowo nie mają niczego co psiaka mogło by poranić go są okrągłe.
my też używamy zwykłych gumek lateksowych czy jak one sie tam nazywają... ja juz tyle myslałam nad tymi kucykami i różne rzeczy robiłam a ona i tak sie rozczochra... jak zrobie ten malutki z przodu to jeszcze ok, ale ten normalny na głowie to chocbym nie wiem jak poluzowała to Furka i tak głowa przejedzie po dywanie i juz włosy wystaja może gdyby nie to że jest atopikiem to by sie trzymał... wtedy by sie nie ocierała o wszystko pare razy na dobe jak ją ciągnie ten kucyk to Furka sobie łapką mach mach i juz ma ok
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:29   #5021
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
o tak! nasze psiaki są najpiękniejsze

tak, je sama a Twoja słodycz nie?
ja mam swoją pociechę od 6 tygodnia, z przekłamania hodowcy i swojego niedopatrzenia i niestety jada do tej pory z rąk, a sama wcina tylko co smaczniejsze kąski (czyt. domowe jedzenie), swojej karmy sama nie wcina
-------------------------

CZĘŚĆ IV WĄTKU - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post34681710
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2012-06-18 o 12:17
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.