30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 20:51   #121
justlikeheaven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 73
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

Dziewczyny dzisiaj niestety coś we mnie pękło i zjadałam o wiele więcej niż powinnam.. Mam nadzieje, że jednak jutro moj plan osiagne..
__________________
89 kg, 88, 87, 86 --------> 65 kg

Wszyscy jesteśmy szaleni.
Niektórzy tylko ukrywają się lepiej niż inni.

justlikeheaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 15:46   #122
marzenkie1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

Hej, postanawiam się przyłączyć, też mam dużo do stracenia.. Mianowicie przy wzroście 164cm ważę 83kg. Już nie chodzi o wagę, bo mniej więcej proporcjonalna jestem, ale czuję się okropnie, ciągle senna, pełna, ciężka no po prostu masakra!
Mam nadzieję, że wytrwamy dłuuugo w tym wątku, nawet jeśli któraś z nas poniesie małą klęskę
Pozdrawiam
marzenkie1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 07:38   #123
milenaLenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 53
GG do milenaLenka
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

i jak tam kochane? jak się trzymacie?
milenaLenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 23:24   #124
olcia1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

Dzieewczyny. Olcia wraca do Was.
Miałam pare spraw do pozałatwiania. Mianowicie koniec roku i te sprawy
Powiem Wam, że jak słysze od znajomych, że wyszczuplałam to się czuje mega świetnie !
Uzależniłam się od pochłaniania błonnika. Mogłabym jeść jogurty zbozowe + blonnik ze śliwką codziennie. W sumie, jem codziennie na sniadanie i kolacje. Tak lekko się czuje i to jest bardzo syte.
__________________
Początek: 80kg

Cel I: 60 kg

Cel II: 50 kg
olcia1801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 11:51   #125
pannaSkitlesowa
Przyczajenie
 
Avatar pannaSkitlesowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 29
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

Cześć dziewczynki! Jak wiecie jestem na wakacjach we Francji, więc nie bujcie za to, że nie pisałam Muszę przyznać,że pofolgowałam sobie trochę. Jem croissanty i inne smakołyki, ale nigdy nie biorę już nic do ust poza piciem po 19 NIe miałam się gdzie zważyć,więc nie wiem jak tam z wagą, ale na pewno dam o niej znać jak wrócę. Albo będę nią załamana, albo będę skakać do nieba
OK, lecę, morze na mnie czeka
Trzymajcie się dziewczyny i bądźcie wytrwałe, super figury czekają tylko,żeby wyjść spod naszego tłuszczyku
pannaSkitlesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 14:51   #126
uluubione
Raczkowanie
 
Avatar uluubione
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 60
GG do uluubione
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

Hej, też bym do was chętnie dołączyła
jestem Paula, wiek 18 lat, waga 90 kg nawet 91kg, wzrost 180cm, chcę schudnąć, ale moja przyjaciółka czekolada nie daje mi spokoju.
Mam nadzieję, że przez wakacje uda mi się zrzucić 10kg żeby wyglądać lepiej, a potem jeszcze trochę, bo w końcu za niedługo studniówka
Liczę również na wasze wsparcie

Jakby ktoś chciał popisać też na gg to chętnie, bo tutaj trochę cicho

Edytowane przez uluubione
Czas edycji: 2012-06-30 o 21:53
uluubione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:16   #127
adu950
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

Witajcie dziewczyny,
wracam po dość długiej przerwie... niestety nie miałam dostępu do internetu, ale przez ten czas zgubiłam 2 kilogramy w 2,5 tygodnia(z tego co wiem, to dobrze jest gubić 1 kg na tydzień, prawda? więc chyba zmieściłam się w tej granicy... ). Dziś rano wstałam z uśmiechem na twarzy, poszłam się zważyć i nie mogę w to do tej pory uwierzyć, że mam o 2 kg mniej!
teraz mam motywację do dalszych osiągnięć w gubieniu zbędnych kg.
pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia!

Edytowane przez adu950
Czas edycji: 2012-07-01 o 09:20
adu950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 10:54   #128
pannaSkitlesowa
Przyczajenie
 
Avatar pannaSkitlesowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 29
Exclamation Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

Kobiety!
Wybaczcie,że tak długo nie pisałam,ale wakacje mi się trochę przedłużyły:P co Wy tak milczycie hm?

Jest 74! a nawet nie ćwiczę zbytnio, co rusz tylko rowerek. Piję dużo, odstawiłam smakołyki takie jak orzeszki, chipsy i paluszki i jest! 6 kg mniej jeszcze 14 wyeliminować i będę szczęśliwa

Strasznie gorąco, u mnie basen w lipcu zawsze zamknięty i tylko w wannie mogę niestety pływać, a mój TŻ znalazł jakieś ćwiczenia, które chce,żebyśmy oboje ćwiczyli... P90X to się nazywa. Ćwiczy się po godzinie dziennie. Raz jest wycisk, a drugiego dnia się tylko skacze, robi przysiady itp. Nie chce mi się trochę, bo to jest ścisły grafik jak i co wykonywać i wiem,że będę miała momenty załamki i nie będzie mi się chciało, bo albo będę zmęczona (mój TŻ uznaje tylko i wyłącznie ćwiczenie wieczorami) albo będę ze znajomymi w barze (a tu tel 'kochanie, chodź do domku, ćwiczonka czekają' ). Ale tak sobie pomyślałam,że jeśli chcę być z siebie dumna i doprowadzić się w końcu do takiego wyglądu, to muszę ruszyć zad i spróbować!!! Haja gińcie kilogramy!

Witam wszystkie nowe dziewczyny, które chcą powalczyć o swoje boskie ciała Damy radę! W kupie siła i powiem Wam,że takie pisnie to niby nic, ale mi się udało te 6 kg zrzucić, bo wiem,że mogę z kimś swoją radość podzielić i ktoś zrozumie moją radość.
Więc piszcie dziewczynki jak się macie i jak sobie radzicie!
Do napisania

Paula, jak chcesz na gg popisać, to wyślij mi nr na priv, może dziewczyny będą zazdrosne i się będą częściej odzywały



Aha! i bilansik
Było- 80 kg
Jest- 74 kg
Cel - 62 kg

Edytowane przez pannaSkitlesowa
Czas edycji: 2012-07-10 o 10:58
pannaSkitlesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 08:47   #129
Margolcia369
Przyczajenie
 
Avatar Margolcia369
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

I mnie nie było tu całkiem długo. I niestety totalna załamka. Nic nie schudłam. Przez dwa tygodnie nic, a dziś mogłabym mieć 68 No ale nie powinnam się dziwić, bo ruchu nie miałam prawie w ogóle. Jedynym plusem jest to, ze tez nie przytyłam. Ale teraz już mogę wrócić do chudnięcia i mam nadzieję, ze jak w sobotę stanę na wadze to zobaczę słodkie 70.
Ps. coś tu cicho.. bardzo cicho.
Margolcia369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:56   #130
pannaSkitlesowa
Przyczajenie
 
Avatar pannaSkitlesowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 29
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

Mrgolcia! Dobrze prawisz, nikt nic nie mówi, nie pisze. Pewnie przez te wakacje:P Ale jak się okaże,że dla innych wątków nas zostawiły, to normalnie.....
Dostałam pracę! Taką jaką chciałam, blisko mnie i całkiem nieźle płacą. Boję się tylko,że jak będę siedzieć na pupalu te 8 godzin to zaraz moje 6 kilo wróci... No teraz to już mam mega motywację,żeby z TŻ robić te P90X! :P
Dajcie znać jak się trzymacie. Buziale
pannaSkitlesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 20:50   #131
pannaSkitlesowa
Przyczajenie
 
Avatar pannaSkitlesowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 29
Dot.: 30/25 kg do zrzucenia ! Kto ze mną?

No i dalej cisza! Oj dziewczyny dziewczyny. Jeśli udzielacie się na jakimś innym forum, to dajcie znać, bo mi tu samotnie jest.
Więc dziś pierwszy raz zebraliśmy się z TŻ na robienie tych ćwiczeń P90X i....ostro było:P pierwszy dzień to ćwiczenia przez dobrą godzinę, ale leci szybko jak strzała Głownie robi się pompki (ja robię na kolanach), podciągania na drążku (można też w powietrzu podnosić się na niewidzialnym-to opcja dl tych, którzy chcą wykisić tłuszczyk, a nie zbudować zbytnio mięśni) i podniesienia ciężarków. Ćwiczenia robi się seriami i nie są aż tak strasznie obciążające jak mogłoby się wydawać, więc polecam
Do tego ciągle staram się zdrowo jeść. Sałaty dużo, pomidorków, owoców i mam nadzieję,że przybliżam się coraz bardziej do moich upragnionych 62 (a może i 60^.^) kg.
Jak u Was? Piszcie kobietki!
pannaSkitlesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.