Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 11:42   #961
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin - wątek zbiorczy!

Cześć, może ktoś jest zorientowany gdzie w Warszawie najtaniej dostanę Atywię?
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 09:31   #962
PatrycjaxD49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Tabletki antykoncepcyjne a trądzik

Witam wszystkich. Mam 17 lat i ogromny problem od jakiegoś czasu zmagam się z trądzikiem, kremy, maści i inne specyfiki drogeryjne nie pomogły nic a nic, w końcu podczas wizyty u ginekologa dowiedziałam się, że jest to trądzik hormonalny. Dostałam tabletki AIDEE, stosuję od ponad tygodnia i mój trądzik się zaostrzył, Wystraszyłam się i nie wiem czy ma tak być na razie i po czasie on zniknie czy leki po prostu pogarszają mój stan. Proszę o rady ! Z góry dziękuję.
PatrycjaxD49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 16:41   #963
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a trądzik

tabletki nie są cudownym lekiem na trądzik, mogą Ci pomóc go zwalczyć ale równie dobrze mogą go nasilić.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:27   #964
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin - wątek zbiorczy!

Tydzień to trochę krótko organizm musi się przyzwyczaić bo to dla niego nowość po 3 miesiącach będzie można ocenić działanie
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 19:46   #965
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin - wątek zbiorczy!

Muszę dzisiaj wziąć tabletkę, jestem daleko od domu i jako odpowiednik bonadea babka dała mi jeanine. Mogę bezpiecznie brać?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 22:19   #966
panna_atropos
Raczkowanie
 
Avatar panna_atropos
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 125
Tabletki Bonadea na trądzik

Cześć Dziewczyny!
Od 2 miesięcy biorę tabletki Bonadea na trądzik. W pierwszym miesiącu było wszystko ok, a teraz jest naprawdę kiepsko .
Stąd rodzą się moje pytania: jaki wpływ na waszą cerę miały tabletki antykoncepcyjne Bonadea? Po jakim czasie widziałyście efekty na swojej skorze? O ile jakiekolwiek?

Dodam, że brałam kiedyś Diane-35,a potem Atywię i oba leki mi pomagały, nie wiem co jest nie tak z tą Bonadeą.

Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odpowiedzi .
panna_atropos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 16:56   #967
gitarra1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Aidee - tabletki antykoncepcyjne

Witam,
od kilku dni biorę te tabletki i mam mnóstwo skutków ubocznych, czy któraś z Was je bierze/brała i miała podobnie ?
Nie wiem co robić czy przerwać branie, czy przemęczyć się do końca opakowania i wtedy je zmienić...
gitarra1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 17:48   #968
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Aidee - tabletki antykoncepcyjne

Przez 3 pierwsze miesiace nalezy sie liczyc ze skutkami ubocznymi. Jakie to skutki pojawily sie po kilku dniach?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 17:57   #969
gitarra1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Aidee - tabletki antykoncepcyjne

W sumie pisałam o tym wątku o odstawieniu, ale powtórzę tutaj.
Po pierwszej tabletce miałam lekkie mdłości, po 2 w nocy nie mogłam już spać zwijałam się z bólu brzucha, myślałam, że głowę mi rozsadzi, po kilku godzinach od wzięcia wymiotowałam, rano zadzwoniłam do poradni, gdzie pani położna kazała mi je odstawić, ale stwierdziłam, że może to jelitówka, wiec wzięłam 3 tabletkę, ale dolegliwości się utrzymały, wzięłam wczoraj 4 tabletkę nadal mi niedobrze, głowa mnie już nie boli, ale czuje jakby ból w jajnikach, kołatanie serca.
Przeszukałam opinie w internecie można niby odsatwić antykoncepcję w każdej chwili, ale zaleca się przyjąć do końca dane opakowanie. Boję się o swoje zdrowie, ale również o to, ze cykl bardzo mi się rozreguluje...
Te skutki nie są jakoś strasznie mocne ale się niepokoję najbardziej tym kołataniem i czasami kłuciem w klatce piersiowej. A co do brzucha to czuje się tak jak po braniu antybiotyków jakiś mega silnych bez leków osłonowych.
gitarra1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 16:42   #970
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Aidee - tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez gitarra1 Pokaż wiadomość
W sumie pisałam o tym wątku o odstawieniu, ale powtórzę tutaj.
Po pierwszej tabletce miałam lekkie mdłości, po 2 w nocy nie mogłam już spać zwijałam się z bólu brzucha, myślałam, że głowę mi rozsadzi, po kilku godzinach od wzięcia wymiotowałam, rano zadzwoniłam do poradni, gdzie pani położna kazała mi je odstawić, ale stwierdziłam, że może to jelitówka, wiec wzięłam 3 tabletkę, ale dolegliwości się utrzymały, wzięłam wczoraj 4 tabletkę nadal mi niedobrze, głowa mnie już nie boli, ale czuje jakby ból w jajnikach, kołatanie serca.
Przeszukałam opinie w internecie można niby odsatwić antykoncepcję w każdej chwili, ale zaleca się przyjąć do końca dane opakowanie. Boję się o swoje zdrowie, ale również o to, ze cykl bardzo mi się rozreguluje...
Te skutki nie są jakoś strasznie mocne ale się niepokoję najbardziej tym kołataniem i czasami kłuciem w klatce piersiowej. A co do brzucha to czuje się tak jak po braniu antybiotyków jakiś mega silnych bez leków osłonowych.
Jeżeli czujesz się fatalnie, to po prostu odstaw. Trudno, najwyżej trochę rozregulujesz cykl, ale nie ma co ryzykować
Umów się na wizytę do gina i jeśli chcesz dalej brać tabletki, niech Ci przypisze coś delikatniejszego; jakiś Yaz, Harmonet czy nawet krążek dopochwowy (ten ma o połowę mniej estrogenu niż Atywia).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 14:33   #971
Koziorozka_Bielsko
Raczkowanie
 
Avatar Koziorozka_Bielsko
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 69
GG do Koziorozka_Bielsko
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cześć Dziewczyny, piszecie na poprzednich stronach, że przy atywii raczej jest skąpe krwawienie z odstawienia. Ja zaczélam dopiero brać atywie, mam teraz przerwe 7 dniowa i to krwawienie jest bardzo obfite a brzuch boli mnie do tego stopnia, że teraz w 4tym dniu krwawienia nadal cierpie :-( Myślicie, że po kolejnym opakowaniu nie będzie takiej rzeźni ? Bo teraz mam po prostu mocny okres i okropny ból, a nie krwawienie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koziorozka_Bielsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 14:50   #972
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Koziorozka_Bielsko Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, piszecie na poprzednich stronach, że przy atywii raczej jest skąpe krwawienie z odstawienia. Ja zaczélam dopiero brać atywie, mam teraz przerwe 7 dniowa i to krwawienie jest bardzo obfite a brzuch boli mnie do tego stopnia, że teraz w 4tym dniu krwawienia nadal cierpie :-( Myślicie, że po kolejnym opakowaniu nie będzie takiej rzeźni ? Bo teraz mam po prostu mocny okres i okropny ból, a nie krwawienie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciezko powiedziec, na poczatku na pewno moze tak byc ze bedzie sie normowac przez jakis czas, ja np jak zaczynalam brac anty to mialam plamienie prawie caly miesiac z umiarkowanie silnyn bolem podbrzusza co bardzo mi ciazylo. Na przestrzeni 2-3 miesiecy uspokoilo sie to i potem nie narzekalam wcale. A moze tez byc tak ze te tabletki nie sa dla Ciebie odpowiednie. Trzeba poczekac jeszcze tych pare miesiecy i poobserwowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 14:58   #973
Koziorozka_Bielsko
Raczkowanie
 
Avatar Koziorozka_Bielsko
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 69
GG do Koziorozka_Bielsko
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Ciezko powiedziec, na poczatku na pewno moze tak byc ze bedzie sie normowac przez jakis czas, ja np jak zaczynalam brac anty to mialam pl[IMG][/IMG]amienie prawie caly miesiac z umiarkowanie silnyn bolem podbrzusza co bardzo mi ciazylo. Na przestrzeni 2-3 miesiecy uspokoilo sie to i potem nie narzekalam wcale. A moze tez byc tak ze te tabletki nie sa dla Ciebie odpowiednie. Trzeba poczekac jeszcze tych pare miesiecy i poobserwowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi nawet ciężko jest porównać do innych tabletek, bo brałam tylko dianę mając 18 lat. Teraz dopiero po 10 latach bez tabletek zaczęlam brac atywie. Akurat te, bo raz, że powinny mieć dobry wpływ na cerę tradzikową, a dwa, właśnie przy mocno obfitych i bolących bardzo okresach powinny pomõc, bo atywia ma ten składnik który ogranicza mocne krwawienia - diagonest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Koziorozka_Bielsko
Czas edycji: 2017-01-01 o 15:04
Koziorozka_Bielsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 23:34   #974
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Mam pytanie. Od dwóch miesięcy biorę Atywie, zawsze przyjmuje o 22, jutro chciałabym przyjąć o 19 że względu na to, że później będę pić alkohol, czy 3 godziny różnicy nie będą miały wpływu na działanie? Dodam, że wczoraj uprawialam pełny stosunek stąd to pytanie i obawy. Z góry dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 07:23   #975
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Od dwóch miesięcy biorę Atywie, zawsze przyjmuje o 22, jutro chciałabym przyjąć o 19 że względu na to, że później będę pić alkohol, czy 3 godziny różnicy nie będą miały wpływu na działanie? Dodam, że wczoraj uprawialam pełny stosunek stąd to pytanie i obawy. Z góry dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozesz tak zrobic. Nie wplynie na antykoncepcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 07:37   #976
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

O ile nie będziesz wymiotowac to antykoncepcja będzie zachowana

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 13:46   #977
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cześć chciałabym z kimś pogadać o tych tabletkach. Zażywam Dorin/Atywię od marca 2016 czyli niemal rok. Poszłam do ginekologa celem poratowania cery (jestem trzy lata po leczeniu izotekiem), buzia się trochę zaczęła pogarszać więc stwierdziłam czemu nie. Niebawem były mi potrzebne do celów antykoncepcyjnych, więc przy nich zostałam. Na początku było super, poza tym że pobolewały mnie piersi oraz były plamienia w pierwszych tygodniach. Niestety zauważyłam olbrzymie wahania nastroju, ignorowałam to, twierdziłam że może to sobie wmawiam. Jestem osobą, której ciężko przychodzi się rozpłakać, natomiast ostatnio działo się to od ręki, bez powodu. Ponadto ostatnie dwa okresy były dla mnie bardzo bolesne, mimo że wcześniej nic się nie działo. Myślę o umówieniu się do lekarki i porozmawianiu o tym mimo, że byłam na początku grudnia i nie narzekałam na nic. Co o tym myślicie? czy wy zmieniałyście Dorin itd. na coś innego?
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 18:53   #978
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Independentwoman95 Pokaż wiadomość
Cześć chciałabym z kimś pogadać o tych tabletkach. Zażywam Dorin/Atywię od marca 2016 czyli niemal rok. Poszłam do ginekologa celem poratowania cery (jestem trzy lata po leczeniu izotekiem), buzia się trochę zaczęła pogarszać więc stwierdziłam czemu nie. Niebawem były mi potrzebne do celów antykoncepcyjnych, więc przy nich zostałam. Na początku było super, poza tym że pobolewały mnie piersi oraz były plamienia w pierwszych tygodniach. Niestety zauważyłam olbrzymie wahania nastroju, ignorowałam to, twierdziłam że może to sobie wmawiam. Jestem osobą, której ciężko przychodzi się rozpłakać, natomiast ostatnio działo się to od ręki, bez powodu. Ponadto ostatnie dwa okresy były dla mnie bardzo bolesne, mimo że wcześniej nic się nie działo. Myślę o umówieniu się do lekarki i porozmawianiu o tym mimo, że byłam na początku grudnia i nie narzekałam na nic. Co o tym myślicie? czy wy zmieniałyście Dorin itd. na coś innego?
Ja zmienialam atywie na krazki bo bardzo bolaly mnie piersi. Przez 4 lata bylo ok az tu nagle takie cos. Poki co chwale sobie ta zmiane. Jak sie tak meczysz to ja bym sie nie zastanwiala tylko szla do gina. Rok to za dlugo na efekty uboczne nowych lekow...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 08:55   #979
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Tylko ja nie chcę innej formy antykoncepcji niż tabletki, choć słyszę że dziewczyny te krążki sobie chwalą. Do tej pory myślałam, że to jest fanaberia przeciwników tabletek, natomiast zauważyłam że bez dodatkowych bodźców ze środowiska potrafię mieć koszmarny dzień.
Czy któraś z was miała bolesne okresy (krwawienia z odstawienia) przy tabsach, mimo że wcześniej ich nie było?
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-22, 09:09   #980
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Independentwoman95 Pokaż wiadomość
Tylko ja nie chcę innej formy antykoncepcji niż tabletki, choć słyszę że dziewczyny te krążki sobie chwalą. Do tej pory myślałam, że to jest fanaberia przeciwników tabletek, natomiast zauważyłam że bez dodatkowych bodźców ze środowiska potrafię mieć koszmarny dzień.
Czy któraś z was miała bolesne okresy (krwawienia z odstawienia) przy tabsach, mimo że wcześniej ich nie było?
Ja nie mowie ze jedynym rozwiazaniem jest zmiana na krazki ale wyraznie te tabletki Ci nie sluza i warto pojsc do ginekologa, mozna dobrac inne, po co sie meczyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 10:33   #981
Fifarafa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 18
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Czy ktoś zamienił Attywie na Dorin? Bo mnie skusiła cena (16zł w Słonecznej, Atywia 24) Jest ktoś kto używa ich długi czas i jest zadowolony?
Fifarafa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 11:28   #982
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

W jakiej cenie kupujecie Jeanine? Bo mało że co apteka to inna cena to zauważyłam że tam gdzie kupowałam najtaniej teraz sporo podnieśli cenę.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 11:36   #983
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Fifarafa_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś zamienił Attywie na Dorin? Bo mnie skusiła cena (16zł w Słonecznej, Atywia 24) Jest ktoś kto używa ich długi czas i jest zadowolony?
Bez sensu sugerowac sie cena... to sie wszystko moze zaraz zmienic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 20:20   #984
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
W jakiej cenie kupujecie Jeanine? Bo mało że co apteka to inna cena to zauważyłam że tam gdzie kupowałam najtaniej teraz sporo podnieśli cenę.
35 zł
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 12:15   #985
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

ja w krakowie polecam apteki ziko/vita
najtańszy z nich jest dorin, za niego trzeba zapłacić ~25 zł
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 13:50   #986
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Independentwoman95 Pokaż wiadomość
ja w krakowie polecam apteki ziko/vita
najtańszy z nich jest dorin, za niego trzeba zapłacić ~25 zł
W ziko jeanine było po 29,99 a teraz chyba 35 zł. Musze sprawdzić tą aptekę Vita.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 15:06   #987
zlotowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar zlotowlosa_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 26
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Fifarafa_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś zamienił Attywie na Dorin? Bo mnie skusiła cena (16zł w Słonecznej, Atywia 24) Jest ktoś kto używa ich długi czas i jest zadowolony?

Podłączam się pod zapytanie, ktoś jest zadowolony z Dorin, albo innych tabletek które mają taki sam skład?
zlotowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 12:41   #988
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Ja biorę już tydzień Atywia Daily (tak wiem ze to krótko :P) i na razie wszystko w porządku, gdzie kiedyś przy Yasmin/Yasminelle miałam już zbieranie wody i huśtawki nastrojów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 12:56   #989
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zlotowlosa_ Pokaż wiadomość
Podłączam się pod zapytanie, ktoś jest zadowolony z Dorin, albo innych tabletek które mają taki sam skład?
Ja byłam dwa tygodnie temu u pani ginekolog i zmieniła mi z Atywi/Dorinu na Elin. Przy tym dorinie miałam naprawdę strasznie obniżone samopoczucie. To ciężkie do opisania, ale nie sądziłam że mogę przeżywać w ciągu jednego dnia tak szeroki wachlarz emocji.Mam wrażenie, że na razie jest na tym Elinie lepiej - pierwsza miesiączka na nim była łagodniutka, nie bolą piersi, plamień nie mam. To za krótki czas żeby wydawać ocenę, ale dobrze rokuje. Moja lekarka twierdzi, że wg jej doświadczenia są one w miarę dobrze tolerowane i prawie nikt nie zgłaszał skutków ubocznych.
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 19:56   #990
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zlotowlosa_ Pokaż wiadomość
Podłączam się pod zapytanie, ktoś jest zadowolony z Dorin, albo innych tabletek które mają taki sam skład?
Ja dopiero zaczynam brać Dorin (zmieniam z jednoskładnikowych, które okazały się u mnie porażką), więc za jakiś czas mogę dać znać ale brałam parę lat temu Atyvię, która ma identyczny skład (ilościowy i jakościowy) i byłam zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 20:05:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.