Dlaczego aż tak się boję? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 13:45   #1
ladymess96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Post

Dlaczego aż tak się boję?


Witam, jestem z moimi chłopakiem już 10 miesięcy.
Zawsze gdy się spotykamy.. to namiętnie się całujemy i zawsze dochodzi do pieszczot. Jest to miłe i przyjemne. Jednak ja tylko go całuje, ponieważ boję zrobić się coś więcej, nie wiem co mogę. Myślę że mimo to że mówi że mamy jeszcze czas z seksem, myślę że on już bardzo chce to zrobic. On już to robił a ja nie, ( mam 17 lat ) Ale gdy on tak delikatnie mnie pieści to mis ię to tak podoba że mogłoby trwać to wiecznie. Z jednej strony bardzo chiałabym to zrobic ale boję się. Boję się że pierwszy raz będzie bolało, i że bedzie krew. No i boję się też tego że się ośmiesze i że go nie zadowole. nie wiem co mam zrobić. Wstydzę się z nim o tym rozmawiać. nie wiem jak zareaguje.
ladymess96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 14:11   #2
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Dlaczego aż tak się boję?

Cytat:
Napisane przez ladymess96 Pokaż wiadomość
Witam, jestem z moimi chłopakiem już 10 miesięcy.
Zawsze gdy się spotykamy.. to namiętnie się całujemy i zawsze dochodzi do pieszczot. Jest to miłe i przyjemne. Jednak ja tylko go całuje, ponieważ boję zrobić się coś więcej, nie wiem co mogę. Myślę że mimo to że mówi że mamy jeszcze czas z seksem, myślę że on już bardzo chce to zrobic. On już to robił a ja nie, ( mam 17 lat ) Ale gdy on tak delikatnie mnie pieści to mis ię to tak podoba że mogłoby trwać to wiecznie. Z jednej strony bardzo chiałabym to zrobic ale boję się. Boję się że pierwszy raz będzie bolało, i że bedzie krew. No i boję się też tego że się ośmiesze i że go nie zadowole. nie wiem co mam zrobić. Wstydzę się z nim o tym rozmawiać. nie wiem jak zareaguje.
Moim zdaniem albo nie jesteś gotowa, albo to nie ten chłopak.
A sądząc po pogrubionym to i jedno, i drugie.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 14:48   #3
chriselle
Przyczajenie
 
Avatar chriselle
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 26
GG do chriselle
Dot.: Dlaczego aż tak się boję?

Zgadzam się, podchodzisz jak dla mnie zbyt niedojrzale i zbyt się boisz, i wygląda to tak, jakbyś nie potrafiła się przed swoim chłopakiem w pełni otworzyć

Edytowane przez chriselle
Czas edycji: 2012-10-23 o 16:38 Powód: błędy
chriselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 16:01   #4
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Dlaczego aż tak się boję?

Skoro on doświadczony to was poprowadzi daj się ponieść chwili
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:50   #5
justyna9129
Przyczajenie
 
Avatar justyna9129
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Dlaczego aż tak się boję?

Na początek powiedz mu o swoich obawach, porozmawiaj z nim a dopiero później przejdźcie do meritum sprawy
__________________
Razem -> 03.03.2009
Zaręczyny -> 23.06.2011
Ślub -> 08.06.2013





justyna9129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 18:55   #6
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: Dlaczego aż tak się boję?

Nikt z nas nie powie Ci dlaczego aż tak się boisz.
Może to nie ten czas,nie TEN chłopak,nie jesteś gotowa na rozpoczęcie współżycia...Powodów może być 100.
Dopóki chociaż masz cień obawy nie decyduj się na dalszy krok,musisz być tego pewna w 100 % a nie mieć obwy typu"chciałabym,ale się boje".

Gdy przyjdzie właściwy czas nie bedziesz myslała ani o bólu,ani o krwi ani o bożym świecie,poprostu bedziesz chciała to zrobić
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:09   #7
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dlaczego aż tak się boję?

Cytat:
Napisane przez sloniatko007 Pokaż wiadomość
Gdy przyjdzie właściwy czas nie bedziesz myslała ani o bólu,ani o krwi ani o bożym świecie,poprostu bedziesz chciała to zrobić
Dokładnie.

Nie zmuszaj się do niczego. W pewnym momencie po prostu POCZUJESZ, że jesteś gotowa, że CHCESZ. I nic więcej nie będzie miało znaczenia.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 06:00   #8
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dlaczego aż tak się boję?

A jeśli już na 100% będziesz pewna, że tego chcesz, to polecam napić się odrobinę alkoholu. Najlepiej wina, bo ono tak miło "zamracza" (ale nie całą butelkę! najwyżej kieliszek!) Piwa nie polecam, bo jest moczopędne, a to nie byłoby zbyt fajne, kiedy jesteście w trakcie a ty musisz do toalety
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:57   #9
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Dlaczego aż tak się boję?

[QUOTE=ladymess96;37211133]Witam, jestem z moimi chłopakiem już 10 miesięcy.
Zawsze gdy się spotykamy.. to namiętnie się całujemy i zawsze dochodzi do pieszczot. Jest to miłe i przyjemne. Jednak ja tylko go całuje, ponieważ boję zrobić się coś więcej, nie wiem co mogę. Myślę że mimo to że mówi że mamy jeszcze czas z seksem, myślę że on już bardzo chce to zrobic. On już to robił a ja nie, ( mam 17 lat ) Ale gdy on tak delikatnie mnie pieści to mis ię to tak podoba że mogłoby trwać to wiecznie. Z jednej strony bardzo chiałabym to zrobic ale boję się. Boję się że pierwszy raz będzie bolało, i że bedzie krew. No i boję się też tego że się ośmiesze i że go nie zadowole. nie wiem co mam zrobić. Wstydzę się z nim o tym rozmawiać. nie wiem jak zareaguje.[/QUOTE] Moim zdaniem to świadczy o tym że nie jesteś gotowa, daj sobie czas, poczekaj.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 18:08   #10
apetyczna166
Raczkowanie
 
Avatar apetyczna166
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 95
Dot.: Dlaczego aż tak się boję?

Hmm ja pamiętam jak dziś mój pierwszy raz. byłam z chłopakiem 8 miesięcy i tak jak ty ze swoim męzczyzna pieściliśmy się ale też się bałam tego pierwszego razu nawet wtedy kiedy się go zapytałam czy chce... pierwszy raz był dziwny nic nadzwyczajnego trochę bołało ale to dlatego że się nakręciłam na to że będzie boleć i nie umiałam się rozluźnić. Ale nie żałuje, z każdym razem było coraz lepiej z czasem coraz mniej się krępowałam rozmawiać z partnerem o tych sprawach.
Więc ja sądzę że możecie powoli próbować oczywiście jeśli tego chcesz i hamuje cię tylko faktycznie obawa przed krwią i bólem.


Pozdrawiam

Ps. ja ze swoim pierwszym razem specjalnie czekałam do 18 roku życia
__________________
apetyczna166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.