krem pod oczy Dr.Brandt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 10:56   #1
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603

krem pod oczy Dr.Brandt


chcialam zapytac czy ktoras z was uzywala juz kremów Dr.Brandt-a, a konkretnie kremu pod oczy.własnie sie zastanawiam na kupnem w/w i nie wiem czy warto wydawac te 230zl
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 14:56   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

mozesz podać link zebym spojrzała na skład? to w sephorze prawda? niedawno patrzałam na to , z tego co sie orientuje(ale nie jestem pewna czy krem btył pod oczy) to naprawdę iał w sobie sporo antyutleniaczy zieloną herbatę czy owoc cytrusowy, i jeśłi chdozi o to to przeciwutleniaczowe własciwosci dobre. nawilżenie powierzchniowe. jak uważasz ale proponowałabym kremy z witaminami a, c, e - też antyuleniacze i wiele kremów posiada własciwości naprawdę (!) dobrze nawilzające , ale podkreślam, ze nie jestem pewna czy oglądałam pod oczy kremi k dlatego prosze o pdanie linka na którym mogę przeanalizować skłąd , wied bedzie jasne wszystko
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 15:05   #3
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

ja znalazłam tylko to i na dodatek na angielskiej str. dodam ze ma 31 lat i skore troche zniszczona po solarium,czesto mam worki pod oczami, moze by mi pani poleciła jakis inny kremik)
Ingredients:
aqua (water), isopropyl palmitate, squalane, glycerin, camellia oleifera seed (green tea) extract, oryza sativa (rice) bran oil, phenyl trimethicone, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, cetyl alcohol, PEG-40 stearate, sorbitan stearate, cyclomethicone, glycosaminoglycans, DEA-cetyl phosphate, butylene glycol,ahnfeltia concinna extract, imidazolidinyl urea, ceratonia siliqua gum, hydrolyzed casein, phenoxyethanol, ethylparaben, PEG-20 methyl glucose sesquistearate,bis-diglyceryl polyacyladipate-2, cholesterol, canola oil, zea mays (corn) starch, xilica, hydroxyethylcellulose, hydrogenated castor oil, BHT, propylparaben, simethicone, salix alba (willow) bark extract, sodium hyaluronate, xanthan gum, aloe barbadensis leaf juice, DMDM hydantoin, iodopropynyl butylcarbamate, methylparaben, tetrasodium EDTA, magnesium aluminium silicate, diazolidinyl urea, geranium maculatum oil, phospholipids, tocopheryl acetate, ascorbyl palmitate
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 15:13   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

dobry krem nawilżający. cena niewspółmierna do składu.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 16:42   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

no to pisałam o tym kremie,czyli wszystko to co wyzej. oczywiście cena za duza , jak napisała Justy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.