Przedłużanie rzęs - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 15:47   #301
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez GR33N Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny

Skuszona niska ceną oferty z Allegro (250zł), postanowiłam przedłużyć sobie rzęsy. Miały trzymać się ok. 3 miesięcy... Rzęsy przedłużałam w Warszawie na Bemowie.
Sam zabieg był dla mnie koszmarem, oczy piekły niemiłosiernie, obficie łzawilam, powieki i okolice oczu były podrażnione jeszcze przez kilka godzin po zabiegu. Rzęsy miały być doczepione metodą 1 do 1. Czytalam w necie, że klej nie powinien mieć kontaktu ze skórą, natomiast ja mam na powiekach klej pod i nad rzęsami W dodatku klej w połączeniu z moimi lzami zmienił kolor z przeźroczystego na biały i wygląda teraz, jakbym miała zaropiale oczy Rzęsy oczywiście odpadają (dzis jest wtorek a przyklejane były w sobotę). W dodatku z kawałkami moich wlasnych i grudkami kleju. Na dole nie mam już tylko jedną sztuczną. Jest ona przyklejona do 5!!! moich naturalnych. Z resztą niekóre wypadały już podczas zabiegu, w kilku miejscach były doklejane kilkukrotnie. Zamówiłam sobie profesjonalny tusz i odżywkę do rzęs przedłużanych ale pewnie zanim przesyłka dotrze, nie będę już miała czego malować

pozdrowienia,
M.
pojac nie moge ze skoro szczypaly cie oczy to dalas sobie cos przy nich robic i jeszcze za to zaplaclas!!!!! odzywka do przedluzanych rzes??? zalozone na dolne rzesy?? Cos potfornego!!!!

Ufam ze choc zglosilas do Allego ze to jakis mega oszust ktory bierze kase za oszpecanie ludzi! Jestem zbulwersowana maksymalnie....
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:45   #302
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Dziewczęta chciałabym przedłużyć rzęsy i znalazłam taką oto ofertę
http://www.beautycaffe.pl/kosmetyka-...nouveau-lashes
jak myślicie -to dobry wybór?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 15:52   #303
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

NL to dobry wybor czy ten salon to trudno stwierdzic...
a;e jest pare dziewczyn na tym forum ktore robią NL i maja swoje oferty na Allegro, a ufam ze robia dobrze
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 17:34   #304
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Jak miałyście źle założone rzęsy to proponuję zgłaszać taki salon lub stylistkę do firmy w której było szkolenie i tej firmy jest certyfikat.Firma powinna zdjąć taką osobę ze strony z swoimi specjalistami ,a i pewnie w razie zapytań odradzi wizytę.Myślę że to najlepsza metoda poszukiwania fachowca-wykaz autoryzowanych salonów,ja żeby się na niej znaleźć musiałam się napracować,wysyłać zdjęcia z zabiegów do akceptacji itp. Ale teraz nawet jak jestem w UK i robię zabieg,to każdy może wejść na stronę Lash Perfect i sprawdzić,a miałam taki telefon do centrali od konkurencji,czy aby na pewno mam certyfikat,mimo że do wglądu wożę zalaminowane ksero .
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 11:55   #305
Anula8715
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez agatassssaaaa Pokaż wiadomość
zapraszam was do siebie,pracuje na firmie lash perfect,mam salonik w olsztynie,zdjecia moich *rzes*moge przesłać na maila..zapraszam!!!
POPROSZE O INFO NA MEILA MOJEGO aniolek94@buziaczek.pl, jakies zdjecia i adres
Anula8715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 19:03   #306
kudlata44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Witam mam problem: chce wydłużyć i zagescić rzęsy, ale która metoda jest najlepsza. Znalazłam najbardziej rozreklamowane metody takie jak xtreme lashes, perfect silk lashes i 3d lashes- która z nich jest najlepsza? A moze jest jeszcze jakaś bardziej profesjonalna? Szczerze mówiąc trochę się boje o koje naturalne rzęsy, stąd moje pytanie.
Z góry dziękuje za pomoc.

Ps. Byląbym wdzięczna za wskazanie salonu w Krakowie
kudlata44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:37   #307
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Sa juz watki o przedluzaniu i zageszczaniu rzes. wyszukiwarka.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-12-13 o 20:39
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 11:40   #308
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Czesc i czolem!
Z przerazeniem czytam wasze historie odnosnie przedluzania rzes! Naprawde to jakies chore! Ja sama wykonuje zabiegi przedluzania rzes,nie reklamuje sie nigdzie bo robie to dopiero od roku,wiadomo nie codziennie, bo wykonuje te zabiegi tylko znajomym i znajomym znajomych Ciagle sie ucze. Zrobilam sobie szkolenie w firmie w Szczecinie i nie bylo to EL ani NL,zrobilam je by zdobyc certyfikat, nie jest on napewno tak fajny jak z tych firm o ktorych wspomnialam wiadomo uzywam tez "gorszych" klejow rzes bo nie maja na opakowaniu napisu NL ani EL wierze ze napewno jakas roznica w nich jest,ale moj klej nigdy niepodraznil nikogo ,nikt mi nie lzawi ,nie jest to jakis chinski klej z zestawami na allegro po 120 zl, bo to jest koszt samego kleju, rzesy ..no coz syntetyczne a syntetyczne jaka jest roznica? Zmywacz do kleju tez posiadam, bo wiadomo jak juz cos komus zakladam to moim obowiazkiem jest to zdjac i nawet nie pobieram za to oplaty moja praca to trzeba ja wykonac w calosci zakladanie-zdejmowanie.Robie rzesy w domu przy dobrym oswietleniu-zakupilam specjalna lampe do salonow.Nie mam ogromnego asortymenty tylko to o mi potrzebne ,wykonuje zabieg rzesami o grubosci 0,25 jak ktos ma slabe chudziutkie i krotkie rzesy to poprostu mu nie robie, nie jest to moje glowne zrodlo zarobku, robie to aby sie podszkolic i moze kiedys kiedys bedzie mnie stac na to zeby sobie cos wlasnego otworzyc i zrobic kurs z certyfikatem w renomowanej firmie.Oczywista sprawa to zeby pytac czy ktos szkiel nie nosi czy nie ma jakis alergi.Mowicie tu o kosztach... Materialy sa NAPRAWDE TANIEi kupujesz je raz na kilka klientek wiec glownie chodzi o sposob wykonania takiego zabiegu-moim zdaniem o razu mowie ze niejestem jakas super profesjonalistka ,owszem czasem zdazy mi sie ze rzesy mi skleja moze nie po 3 do jednej ale jakas mala wykrzywiona sie gdzies tam zlepi,ale staram sie zeby takich wypadkow bylo jak najmniej.Na oko zakladam ok 50 rzes tej grubosci a sa naprawde grube,wiecej nie wciskam na sile i uwierzcie mi ze wyglada to ladnie i jeszcze nikt nie wyszedl odemnie niezadowolony,fakt takie grube rzesy trzymaja sie krocej bo sa oczywiscie ciezsze i to jedyny minus ale mowie o tym na poczatku zanim wogole zaczne przygotowania do zabiegu no ale moja cena to 70 zl i nie jest to reklama, bo napewno nie zrobie zabiegu nikomu kogo nieznam.Chcialam sie tylko wypowiedziec w tym watku,moge tez wstawic swoje prace jak bedzie taka potrzeba i zaznaczam ze ciagle sie ucze bo przeciez zeby dojsc do perfekcji jednak wielu staran potrzeba.I naprawde wspolczuje dziewczyno ktore przezywaja takie katorgi;/ Ja nigdy klejem nie dotykam powieki nie mowiac juz o jakis rozmazanych plamach na skorze?!?!?! Trzeba miec pewna reke to postawa a jak komus sie lapa trzesie...no cos chirurgiem tez nie kazdy moze bycPozdrawiam cieplutkoI licze z enie zostane skrytykowana:P
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:09   #309
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Kanni! Może cena pojedynczego opakowania rzęs rzeczywiście nie jest powalająca, ale jeśli ja zajmuje się robieniem rzęs zawodowo to nie mogę mieć tylko grubości 0,25 bo dla dużej ilości osób te rzęsy są za ciężkie.
Jeśli chce żeby moje klientki były zadowolone i do mnie wracały staram się im oferować szeroki wybór rzęs.
Chciałabym zwrócić uwagę na pewną sprawę: mamy 4 stopnie podkręcenia rzęs(zaleznie od firmy):
J, C, D, B z każdego skrętu jeden rozmiar rzęs to już 4 opakowania rzęs,
mamy 5 grubości rzęs: 0,10 (mało firm je oferuje) 0,15 0,20 0,25 (trzy najpopularniejsze) i 0,30 to już jest np. 5 grubości rzęs ze skrętu J nie zaczynając już mówić o tym że mamy długości rzęs zaczynające się od 5mm do 17, 20mm.
Plus rzęsy kolorowe.
Wiadomo że nie kożystamy ze wszystkich możliwych rodzajów rzęs w tym samym stopniu ale wypada przynajmniej znaczną ilość rodzajów rzęs posiadać bo klientki idąc do specjalistki chcą mieć wybór, więc troche pieniędzy jednak trzeba włożyć w ten interes. Przynajmniej takie jest moje zdanie. A no tak plus wszystkie akcesoria typu odtłuszczasz, microszczoteczki, klej wypada mieć w dwóch rodzajach: normalny mocny i do oczu wrażliwych, część osób używa także jakiś baz pod rzęsy żeby się lepiej trzymały, taśma medyczna itp.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:15   #310
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Ciekawe, ze cena w Warszawie jest 2-3krotnie wieksza za ten sam zabieg wykonywany profesjonalnie np. w Poznaniu... Chyba, ze w Poznaniu producent sprzedaje taniej swoje rzesy. Wiem, wiem..w Warszawie czynsze wysokie i takie tam glupoty... ale zeby az tyle drozej?
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 08:10   #311
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Ciekawe, ze cena w Warszawie jest 2-3krotnie wieksza za ten sam zabieg wykonywany profesjonalnie np. w Poznaniu... Chyba, ze w Poznaniu producent sprzedaje taniej swoje rzesy. Wiem, wiem..w Warszawie czynsze wysokie i takie tam glupoty... ale zeby az tyle drozej?
Bo w Warszawie szkolenie przedłużania rzęs jest także kilkakrotnie wyższe niż w innych miastach, co rozumie się samo przez się bo skoro jak podałaś np. w Poznaniu za zabieg nie bierze się jakiejś zawrotnej kwoty to każdy chce żeby mu się szkolenie zwróciło....
Cena też zależy od tego jaką ma renomę Salon np w Warszawie za wszystko praktycznie najwyższe ceny ma Sharley ale ludzie tam chodzą bo ma renomę. Tak ceny za rzęsy są kilkakrotnie droższe w Warszawie często za dokładnie TAKIE SAME produkty.
Może podam przykład szczoteczek do rzęs które rozdaje klientkom po zabiegu w Warszawie: opakowanie 10szt=20zł, dokładnie taki sam produkt sprzedawany w Gdańsku 10szt=7zł z przesyłką 10zł więc nadal połowę taniej niż w Warszawie.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 20:16   #312
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Przyznam tutaj racje osobom zajmującym się Przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs profesjonalnie . Każda klientke nalezy traktować indywidualnie i musimy mieć w kuferku szeroką gamę rzęs by dopasować je do naturalnych rzęs klientki tak by np. niedokleić zaciężkiej do naturalnej bo jak pisała ,,kanni'' szybciej wypadna naturalne i zaznacze tu ze jewabne rzęsy nieniszczą naturalnych wtedy tylko gdy są odpowiednio dobrane. Zatem jeśli dokleimy zciężkie to naturalne wypadna szybciej i co wtedy : przecież nieprzyspieszymy odrostu naturalnych rzęs. I tak po paru uzupełnieniach klientka faktycznie zostaje prawie bez rzęs i potem wpisy na forum że zabieg ten niszczy naturalne rzęsy.
Co do ceny za zabieg ,powiem tyle wykonując chociaż 2 zabiegi dziennie dzień po dniu mocno obciązamy kręgosłub co za tym idzie trudniej wykonuje nam się naszą pracę. A jak wiadomo dokładność w tym zabiegu jest najważniejsza jak i komfort usługi czy właśnie jakość produktów. Jak i fakt że nasza klientka może w pełni czuć się bezpecznie i zrelaksowac podczas zabiegu a nie zastanawiac czy dobrze zrobiłam kusząc się na tańszą ofertę. Niestety za pene usługi ceny będą sporo wyższe choćby ze wzgledu na fakt jakości świadczonej usługi itd. A koszty produktów w renomowanych firmach niestety nie są tanie.

Coż moge doadać każdy ma prawo zajowac sie tym czym tylko zechce, jenakże wezmy poduwage fakt by niezrobic komuś krzywdy.

np.Podcza szabiegu w jednym z salonów podeszła domnie jedna z klientek korzystających z innego w tym czasie zabiegu i pyta się a do czego służy to a tamto bo mama jej kupiła na gwaizdke taki mini zestw na allegro i ona niedokońca wie co i jak , ale jak najbardziej chce się tym zajmowac. I co tu dużo mówić.

Nikogo nie niezniechęcam do zajmowania czy poddawania się temu zabiegowi, jednakże pomyslmy zanim skusi nas niska cena dlaczego ona taka jest.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 08:01   #313
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Dokładnie!
Zgadzam się z Tiger21
Jak zaczynałam się tym zajmować to nie miałam tak dużego wyboru rzęs i takiej wprawy jak teraz więc wiadomo, za zabieg liczyłam mniej i informowałam o tym klientki. Teraz kiedy idzie mi to sprawnie w praktyce nabyłam sporo umiejętności, wypracowałam swoje sposoby, sprawdziłam produkty różnych firm, więc dlaczego niby miałabym liczyć za zabieg tyle ile osoba świeżo po kursie albo pracująca na chińskich syntetycznych rzęsach które wyginają się na stałe jak za mocno złapiesz pęsetą?
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 15:27   #314
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

a mnie sie zdaje ze ceny warszawa wersus inne miasta to jest jednak w duzej mierze kwestia ogolnej sytuacji ekonomicznej. Tak jest ze my w stolicy mamy troszke wyzsze zarobki (jak i koszty utrzymania). Wiem bo moi rodzice na wsi mieszkaja i dla mojej mamay krem / balzam za 30 zloty to jest juz super drogi podczas gdy dla mnie to jest srednia cena.... bo jestem opatrzona z takimi cenami.

Tak wiec sytuacja ekonomiczna jest taka ze na prowincji - w miejszych miastach trudno znalezc tak duzo klientek jak w w-wa , ktore zaplaca 300 i wiecej wiec i ceny musza byc nizsze

Z drugiej strony biorac pod uwage jak koronkowa praca jest zakaldanie rzes - jakiej wymaga od nas precyzji skupienia i nakladu pracy... nie wyobrazam sobie bym moga robic to za 100zet czy mniej. Acz kto wie co bym mowila mieszkajac w Czestochowie, Radomiu czy gdziekolwiek gdzie ebzrobocie jest 20% ech
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:50   #315
MartaSh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
GG do MartaSh
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Hej, po sylwestrze zaczely zgłaszać się Panie które chciały by ich oczy wygladały oszałamiająco pięknie w tę szaloną noc, a były oszpecone, właśnie przez amatorki i pseudo kosmetyczki które kupiły sobie certyfikat na allego za 20 zł
Nieudolne założenie rzęs u jednej Pani spowodowało mega alergię , leczenie trwa już 3 tyg. a sylwestra spędziła w domu. Cena nie była wcale kusząca bo podobno 700 zł. w "profesjonalnym" Spa na Bemowie. Inna skuszona niską ceną założyła sobie kępki przekonana, iż Pani zakłada jej rzęski metodą 1 do 1 Do czego zmierzam... wydaje mi się, że teraz na rynku pojawiło się strasznie dużo partaczek które tak poprawdzie psują dobre imię wykfalifikowanym osobom. I jeśli nie wyligitymujemy się certyfikatem oraz potwierdzeniem na str www. ( i zdjęciami swoich prac) że odbyłyśmy szkolenie oraz posiadamy pewne materiały to jesteśmy traktowane właśnie jak te partaczki. Bez urazy... może się mylę, może nie ale czy założenie jest za 700 czy za 200 to może być taki sam syf, a z drugiej strony założenie za 250 zł będzie zadowalające. Najlepiej chodzić do poleconych osób i trzymać się ich kurczowo jeśli jest się zadowolonym.
Noszę rzęsy od października 2008r. i nigdy nie miałam problemu z oczami (jestem alergiczką i noszę soczewki a czasem okulary ), zdjęłam je raz, i fakt, czułam się łysa, ale tylko dlatego, że zapomniałam jak one wyglądały zanim się zdecydowałam założyć rzęsy.
pozdrawiam
MartaSh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 10:30   #316
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

MartaSh przyznam Ci racje. Podobnie jak ty mam klienke która kiedyś zaplaciła we Wrocławiu 800zł za założenie rzes metoda 1 do 1. Jak domnie trafiła na uzupełnienie okazało się że trzeba zdjąc całkowicie rzesy i od nowa założyć bo na oku był jeden wielki kołtun. Dodam że to niejedyny taki przypadek.

Co do tego czy z polecenia czy z internetu to z tym różnie bywa. Powiem że faktycznie najwięcej klientek mam z polecenia jednakże pare Pań znalazło moją ofertę w internecie i podjeły decyzję by poddać się temu zabiegowi umnie. Napewno dużo daje rozmowa nawet telefoniczna z klientką jeśli zadzwoni czy odzwie się na nasza skrzynkę mailową. Oraz faktycznie poparcie umiejętności np. zdjęciami prac jak i opinia innych klientek. Co do Certyfikatu to jest to napewno bardzo ważne jednak jak wiemy wiele Pan właśnie w gabinetach również je posiada a wykonuje partactwo.
Dużo Pań w gabinetach jest przeszkolonych np. przez szefową która przeszła szkolenie w placówce zajmującej się tą tematyką, a potem sama szkoli swoje pracownice by wykonać jak najwięcej zabiegów. Z tąd potem min sytuacje zle wykonanych zaiegów.
Niestety na wiele rzeczy niema się wpływu i zarówno w tej branży jak i w innych znajdą się ludzie którzy bez skrupłów będą oszukiwac innych.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:51   #317
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Dziewczyny!
Poszukuję pilnie DOBREGO salonu w Poznaniu , który wykonuje zabieg przedłużania rzęs!
Z gory dziękuje!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 11:39   #318
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Jeżeli szefowa była przeszkolona i później szkoli swoje pracownice to nie jest tak źle,bo wie co jest grane i wie na co zwrócić uwagę i nie pozwoli żeby klientki miały założone źle rzęsy.Najgorzej jak szkolona była tylko jedna pracownica która już dawno odeszła,a nowe nie idą na kurs tylko zakładają nic nie świadomym klientkom.Żadne cudowne produkty i certyfikaty na ścianie nie zastąpią wyszkolonego pracownika z praktyką.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 19:45   #319
honey28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez agatassssaaaa Pokaż wiadomość
zapraszam was do siebie,pracuje na firmie lash perfect,mam salonik w olsztynie,zdjecia moich *rzes*moge przesłać na maila..zapraszam!!!
Witam, a ja szukam dobrej stylistki do rzęs oczywiście w Olsztynie ile wyniesie mnie ta przyjemość?
honey28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 14:02   #320
kayah1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam.

Ja szukam osoby, która za niezbyt wygórowaną cenę przedłuża rzęsy w Poznaniu. Najlepiej gdyby była sprawdzona przez was osobiście i posiadała galerię swoich prac...
kayah1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:59   #321
aloszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Crazy Princess Pokaż wiadomość
Dokładnie!
Zgadzam się z Tiger21
Jak zaczynałam się tym zajmować to nie miałam tak dużego wyboru rzęs i takiej wprawy jak teraz więc wiadomo, za zabieg liczyłam mniej i informowałam o tym klientki. Teraz kiedy idzie mi to sprawnie w praktyce nabyłam sporo umiejętności, wypracowałam swoje sposoby, sprawdziłam produkty różnych firm, więc dlaczego niby miałabym liczyć za zabieg tyle ile osoba świeżo po kursie albo pracująca na chińskich syntetycznych rzęsach które wyginają się na stałe jak za mocno złapiesz pęsetą?
Crazy Princess, czy mogłabyś zdradzić na jakiej firmie pracujesz?
aloszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 08:43   #322
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Mogłabym
Ja pracuje na różnych firmach, bo jedna nie oferuje tego wszystkiego co mnie interesuję, ale tylko na jedwabnych rzęskach Kwestia przyzwyczajenia: Magic Lashes, Beauty Lashes, Secret Lashes, ostatnio kupiłam też klej i rzęsy firmy Royal Lashes i zobaczymy jak się sprawdzą. Z LL ostatnio też zamówiłam jakieś przybory do rzęs, a robiłam ich rzęsami, zabieg dziewczynie która pracuje na ich produktach i są oke, nie mam przekonania do syntetycznych rzęs, ale te mają ładną strukturę, zwłaszcza w porównaniu do syntetycznych rzęs z niektórych "super dobrych" firm....
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:42   #323
aloszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

dzięki
ja do tej pory pracowałam na nouveau lashes ale teraz chcę przerzucić się na xtreme lashes, głównie ze względu na szybszy czas aplikacji rzęs i trwalszy efekt.
stąd było moje pytanie, bo myślałam, że może pracujesz m.in. na xtreme...
z firm, które wymieniłaś miałam do czynienia tylko z rzęsami magic lashes ale nie przypadły mi one do gustu... fakt, ładnie się błyszczały ale wyglądały trochę 'plastikowo'. nawet nie wiedziałam, że są jedwabne, dopiero Ty mi to uświadomiłaś może efekt był spotęgowany ich grubością, bo o ile dobrze pamiętam były to rzęsy grubości ok 20-25.
ja nie mam nic przeciwko syntetycznym rzęsom, fakt, że się łamią gdy za mocno się je ściśnie pęsetą ale to kwestia wprawy.
aloszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 09:04   #324
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Ja z Magic Lashes mam super dobry klej do wrażliwych oczu którym robię sobie aplikacje na otwartym oku, ich rzęs nie używam ale jak na nich robiłam wyglądały bardzo dobrze, tylko ja pracowałam na cienkich, efekt bardzo naturalny. No właśnie miałam klientkę która przyszła z rzęsami Xtreme na uzupełnienie i zupełnie mi fakturą te rzęsy nie podrasowały
Na końcach są inne niż większość rzęs na rynku, cienkie w taki sposób że taki białawy efekt dają, ale kto co lubi....

hehe oczywiście że syntetyczne rzęsy łamią się po zgięciu pęsetą to tylko takie fachowe stwierdzenie już tyle czasu się tym zajmuje że nie połamie raczej żadnych rzęs, oczywiście chodzi o moje klientki. Mam różne, różnie się obchodzą ze swoimi rzęskami i jakoś sobie tego nie wyobrażam żeby wracały na dopełnienie z powyginanymi lub połamanymi rzęsami;/
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 01:44   #325
jazzychic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do jazzychic
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

A ja mam pytanie czy któraś z Was moze robila rzesy w Beauty Caffe w Warszawie??? Maja teraz do konca lutego bardzo atrakcyjna oferte (promocja-pierwsze zalozenie za 250zl, a bylo 700!!) http://www.beautycaffe.pl/kosmetyka-...nouveau-lashes . Nie robie zadnej darmowej reklamy, po prostu chcialabym sie dowiedziec czy moze ktos tam byl i moze potwierdzic ze warto tam sie wybrac i nie mial zadnych nieprzyjemnych przygod bo ta promocja jest naprawde niezla, tylko czy salon jest ok...??
jazzychic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 16:51   #326
kotek_kotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Świetnym i tanim sposobem na usunięcie takich rzęs jest nasączenie ich możliwie jak najszybciej po zabiegu olejkiem rycynowym. Trzeba odczekać ok 30 min aż one nim "przenikną" i starać się najdelikatniej jak się da, powoli ściągać rzęsę po rzęsie. Powinny puścić od razu. Niemniej, musicie liczyć się z tym, że sporo wypadnie Waszych rzęs nawet przy najdelikatniejszym usuwaniu. Jednakże, to chyba najtańszy sposób, bo wiem że u kosmetyczki płaci się za coś takiego nawet 30zł. Olejek kosztuje 2 zł z groszami i przynajmniej jego pozostałością można odżywiać mocno nadwyrężone już własne rzęski. Taka dawka odżywienia im będzie BARDZO potrzebna.
Wiem to z własnego doświadczenia. Zamiast przedłużać wolę kupić dobrej marki tusz. Efekt naturalniejszy. Przynajmniej na moich rzęskach. Serio. Pozdrawiam!
kotek_kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 18:40   #327
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

To tak do Pani jazzychic:
Ten salon jest przystanek od mojego domu
Niestety mogę powiedzieć tylko tyle że został założony przez Panią która nie ma nic wspólnego z kosmetyka, nie jest z branży, nigdy sama nie zajmowała się kosmetyką, moja klientka która ma swój salon mi o niej mówiła, bo Pani która założyła ten salon BeautyCaffe była klientką mojej klientki hehe więc już po tym ciężko powiedzieć coś o jakości usług, skoro właścicielka jest w branży biernie dopiero od niedawna... i kiedyś już byłam na ich stronie, zabieg nie kosztował wtedy 700zł tylko mniej... najlepiej napisz emaila z prośbą o jakieś prace które wykonała Pani która się u nich tym zajmuje, zawsze będziesz co nieco wiedziała dzięki temu

Do Pani kotek_kotek: to może warto wydać te 30zł na profesjonalne zdjęcie rzęs zamiast masakrować swoje naturalne? Samodzielne zdejmowanie rzęs jest raczej bolesne i później trzeba odhodować swoje rzęsy, więc jak wydajemy już kilka stówek na zabieg przedłużania rzęs to myślę że kilkadziesiąt zł nikogo nie zbawi, a zawsze można poczekać aż wszystkie rzęski same wypadną... Preparat do zdejmowani rzęs kosztuje kilkadziesiąt złotych w zależności od wielkości, osoba zdejmująca rzęsy musi go kupić nie?
Można samemu kupić taki preparat ale koszt jest większy albo bardzo podobny, jak zdjęcia u profesjonalisty....

Jeśli raz przeciągniesz rzęsy tuszem to będzie wyglądać naturalnie ale większości osobom to nie wystarcza, jeśli rzęsy są dobrze zrobione tak jak klientka chce to mogą wyglądać bardzo naturalnie, a o to chodzi w zabiegu żeby codziennie nie bawić się tuszem, tylko móc bez tej codziennej czynności wyjść z domu
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 00:46   #328
jazzychic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do jazzychic
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Dzieki za info CrazyPrincess ) zawsze dlatego lepiej sie upewnic, niz potem czegos zalowac... ja mam duzo czarnych i dosc gestych rzes, ale jak maluje je maskara to mam wrazenie ze mogloby byc bardziej widoczne - chyba szkopul w tym, ze sa dosc krotkie ;/ a w szczegolnosci w zewn. kacikach oczu... no chcialabym sprobowac i po prostu z ciekawosci ocenic pozniejszy efekt.. ale jak to jest z tymi rzesami, naprawde nie ma skutkow ubocznych po takim zabiegu? nie chcialabym zniszczyc swoich naturalnych rzes, bo nie sa wcale najgorsze
__________________
http://artianadeco.blogspot.com/ - moje kropki, linie, kreski i sylaby.
jazzychic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 15:33   #329
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Nie przejmuj się, rzęsami w kącikach zewnętrznych, większość moich klientek 2-3 ostatnie rzęski ma sporo krótsze i często cieńsze od reszty, kwestia anatomii niestety... Ja rzęsy noszę jakieś 8-9 miesięcy, zdejmuje wszystkie sobie średnio co 3 miesiące wszystkie na jakąś godzinkę żeby sobie założyć od nowa, oczywiście moje oko jest mega łyse wtedy, bo jak człowiek jest przyzwyczajony do długich kruczoczarnych 2 razy grubszych rzęs to tak się wydaje ale jak sobie spojrzę na rzęski z jednym otwartym okiem to widzę że jest ich firaneczka, krótkich rzęs.
Mam klientki które mają rzęsy 2-3lata i nadal jest do czego doczepiać Mam Panią która ma mocną ciemną karnację i jej naturalne rzęsy nadal są długie i mocne, zabieg im nic nie robi

Największy mit jaki krąży to taki że przedłużanie niszczy rzęsy, może się tak stać jedynie w sytuacji kiedy ktoś ze słabymi, cienkimi rzęsami uprze się na mega długie i grube rzęsy, to wtedy mogę takie jedynie na odpowiedzialność klientki założyć, lub kiedy ktoś zacznie samodzielnie zdejmować przedłużone rzęsy wraz ze swoimi, bo mu szkoda pieniędzy na pójście do specjalisty.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:34   #330
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Dziewczyny umówiłam sie wstepne w marcu z tą Panią
http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-U...AdIdZ184992556
czy macie jakieś pojęcie jak ona wykonuje swoje usługi?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.