Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-09, 21:32   #1021
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
zyta82, masz zupe³n± racjê, nie pomy¶la³am o farbowaniu natur± na 6%. Fajnie, ¿e tak siê znasz

Ok, zgodnie z obietnic± wklejam zdjêcia 2 tygodnie po farbowaniu. Tym razem dopisa³a pogoda, wiêc jest w pó³s³oñcu

Odrost jest farbowany tylko Goldwellem i jak widaæ, lepiej trzyma kolor. Poni¿ej przebija mi ju¿ nieco Majirelowe z³oto.

Pozdrawiam wszystkie maniaczki zimnego br±zu
Pipko!!! To¿ Ty masz najbardziej zimny, popielaty br±z jakikolwiek widzia³am, te zdjêcia "idea³y" siê chowaj± !!! Rewelacyjna ta Twoja mieszanka naprawdê!!!
A z Tym farbowaniem natur± na 6% to wiesz..rêki nie dam sobie uci±æ, ¿e Ci nie rozja¶ni o 1 ton. Mi akurat raz Allwaves 7 przyciemni³o do 5, a Elgon 7N rozja¶ni³a do rudego odrost, tylko ja nie¶wiadoma wtedy by³am
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-09, 21:45   #1022
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Pipko!!! To¿ Ty masz najbardziej zimny, popielaty br±z jakikolwiek widzia³am, te zdjêcia "idea³y" siê chowaj± !!! Rewelacyjna ta Twoja mieszanka naprawdê!!!
A z Tym farbowaniem natur± na 6% to wiesz..rêki nie dam sobie uci±æ, ¿e Ci nie rozja¶ni o 1 ton. Mi akurat raz Allwaves 7 przyciemni³o do 5, a Elgon 7N rozja¶ni³a do rudego odrost, tylko ja nie¶wiadoma wtedy by³am
haha dziêkujê serdecznie naprawdê bardzo siê cieszê, ¿e w koñcu uda³o mi siê pozbyæ rudej marchewy.

Teraz namierzam siê jeszcze na Elumen Clear, po cichu liczê na wiêcej po³ysku. Oczywi¶cie równie¿ bêdê zdawaæ relacjê i mam nadzieje, ¿e moje eksperymenty siê komu¶ przydadz±. Generalnie w kilku miejscach przeczyta³am o stosowaniu Elumenu po farbowaniu TopChic, na makeupalley nawet kto¶ stosowa³ Clear w³a¶nie. Bardzo jestem ciekawa efektu

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka¿ wiadomo¶æ
no to zostane przy tej 3, dziekuje bardzo za odpowiedz.
Oczywi¶cie, ze wkleje. Wklejam strone z watkiem o dekoloryzacji, schodzilam z czarnego. Tutaj s± wszystkie zdjêcia z kolejnych etapów. Zdjecie przy oknie jest najbardziej rzeczywiste
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=85
Tak sobie jeszcze pomy¶la³am, mo¿e u Ciebie dobrze sprawdzi³aby siê prepigmentacja (je¿eli bêdziesz mia³a problem z wymywaj±cym siê kolorem)? Pisa³y trochê o tym fryzjerki i Zyta82. Mo¿e wtedy bêdziesz mog³a unikn±æ wody 6%
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-10, 10:37   #1023
Daeva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, porad¼cie co¶. Jako¶ 1,5 miesi±ca temu dekoloryzowa³am w³osy z miedzianej czerwieni, na³o¿y³am na to ciemny blond palety. Przedwczoraj bardziej dla wyrównania koloru ni¿ wiekszej zmiany poszed³ na to popielaty ¶redni blond Avonu. Obie te farby na moich w³osach wychodz± do¶æ ciemne, powiedzmy jasny br±z, albo do¶æ ciemny blond. Problem polega na tym, ¿e oba wysz³y do¶æ ciep³e, z lekko z³otym po³yskiem. Co prawda ³adnie to wygl±da, ale chcia³abym je w jaki¶ ma³o drastyczny sposób stonowaæ do zimnego odcienia. U¿ywam co jaki¶ czas szamponu do w³osów silver, czasem jak mi siê przypomni p³ukankê i tak sobie pomy¶la³am: czy na³o¿enie na to go³êbiego popielu joanny och³odzi trochê kolor? Na szczê¶cie s± za ciemne, ¿eby z³apa³o na siwy
Daeva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-10, 11:54   #1024
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Daeva Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, porad¼cie co¶. Jako¶ 1,5 miesi±ca temu dekoloryzowa³am w³osy z miedzianej czerwieni, na³o¿y³am na to ciemny blond palety. Przedwczoraj bardziej dla wyrównania koloru ni¿ wiekszej zmiany poszed³ na to popielaty ¶redni blond Avonu. Obie te farby na moich w³osach wychodz± do¶æ ciemne, powiedzmy jasny br±z, albo do¶æ ciemny blond. Problem polega na tym, ¿e oba wysz³y do¶æ ciep³e, z lekko z³otym po³yskiem. Co prawda ³adnie to wygl±da, ale chcia³abym je w jaki¶ ma³o drastyczny sposób stonowaæ do zimnego odcienia. U¿ywam co jaki¶ czas szamponu do w³osów silver, czasem jak mi siê przypomni p³ukankê i tak sobie pomy¶la³am: czy na³o¿enie na to go³êbiego popielu joanny och³odzi trochê kolor? Na szczê¶cie s± za ciemne, ¿eby z³apa³o na siwy
Pokaza³aby¶ nam swój odcieñ na zdjêciu (najlepiej w ¶wietle dziennym)? Ja sie na farbach Joanny niestety nie znam, mog³abym Ci doradziæ czym zafarbowaæ np. z Golwell Topchic (lepsza opcja) lub L'Oreal Majirel.

Do¶æ dobrze do tonowania sprawdzaj± siê te¿ mixtony (w Twoim przypadku mog³aby¶ rozejrzeæ siê za opalem/fioletem i popielem/niebieskim). W w±tku ju¿ sporo o tym pisa³y¶my
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-10, 12:25   #1025
Daeva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Pokaza³aby¶ nam swój odcieñ na zdjêciu (najlepiej w ¶wietle dziennym)? Ja sie na farbach Joanny niestety nie znam, mog³abym Ci doradziæ czym zafarbowaæ np. z Golwell Topchic (lepsza opcja) lub L'Oreal Majirel.

Do¶æ dobrze do tonowania sprawdzaj± siê te¿ mixtony (w Twoim przypadku mog³aby¶ rozejrzeæ siê za opalem/fioletem i popielem/niebieskim). W w±tku ju¿ sporo o tym pisa³y¶my
Takie co¶ to jest mniej wiêcej, wydaje mi siê, ¿e na foto wyszed³ mniej z³oty ni¿ w rzeczywisto¶ci. Bardziej wpada w odcieñ z³oto-miodowy ;/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-09-10 12.57.55.jpg (67,8 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2011-09-10 12.56.57.jpg (82,7 KB, 42 za³adowañ)
Daeva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-10, 13:10   #1026
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Daeva Poka¿ wiadomo¶æ
Takie co¶ to jest mniej wiêcej, wydaje mi siê, ¿e na foto wyszed³ mniej z³oty ni¿ w rzeczywisto¶ci. Bardziej wpada w odcieñ z³oto-miodowy ;/
O, jest naprawdê nie¼le

Rzeczywi¶cie, z³ota jest ca³a masa i dlatego moim zdaniem sam± popielat± farb± (czyli np. t± Joann±) nie uda Ci siê osi±gn±æ zimnego odcienia. Popiel pokryje Ci te miodowe refleksy, a z³oto pozostanie.

Je¶li zdecydowa³aby¶ siê na Majirel, to mo¿esz przyjrzeæ siê mieszance 7,22+7,11.

Z palety Topchic np. 7SB+7A+mix P.

Ale to tylko wstêpne sugestie Najlepiej przeczytaj solidnie ten w±tek i podejmij ¶wiadomie decyzjê.

Powodzenia!
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-10, 13:30   #1027
Daeva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziêki za odpowied¼ W±tek przestudiujê oczywi¶cie, na dniach tak¿e zapytam znajom± fryzjerkê o jak±¶ dodatkow± poradê.

Poszukam Majirel i Topchic. Nie mia³am do czynienia z wymienionymi odcieniami, a mo¿e to bêdzie w³a¶nie rozwi±zanie

Pozdrawiam
Daeva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 16:34   #1028
AnkaJulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mam pytanie...
Po 8 latach farbowania palette na czarno (sic!) postanowi³am wyj¶æ z "mroku" i doj¶æ do popielatego blondu/ciemnego popielatego blondu....
Co za mn±:
Dekoloryzacja w domu (chantal color peel) - co ciekawe nie zniszczy³ mi w³osów + zaraz po dekoloryzacji farbowanie farbk± artego 7.1 + 6%-owa mila, kolor niestety - da³a tylko ³adny odcieñ, który wyp³uka³ siê po 3-4 myciu Teraz mój kolor to miodowy-rudawy blond
Przede mn±:
Postanowi³am doprowadziæ w³osy do porz±dku maskami, od¿ywkami i ³ykaj±c skrzyp i witaminy (chocia¿ je¿eli spojrzeæ tylko pod k±tem kondycji w³osa, to wygl±daj± 200% lepiej ni¿ wtedy, kiedy katowa³am je czarn± farb± ) a potem pomy¶lê:
(i tu pojawia siê pytanie)
Czy warto zdecydowaæ siê na dekoloryzacjê (kolejn±, za jaki¶ czas) + farbowanie Prosalonem 7.1 z mixtonami 0.11/0.22 (chocia¿ odrobina jednego lub drugiego)? (to, jak moje w³osy wygl±da³y po domowej dekoloryzacji (b³yszcz±ce, miêkkie, g³adkie) postanowi³am dalej u¿ywaæ tej marki )
AnkaJulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-11, 17:07   #1029
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Daeva i AnkaJulka- wy¶lijcie mi na priv maila to wy¶lê Wam pdf-a z najwa¿niejszymi informacjami.
Dziewczyny - z³oto neutralizuje - fiolet/opal po przecinku. 2 lub .22 lub Per³a, a rudy niebieski /popiel .1 (czasem .11, ale uwaga bo w niektórych firmach .11 to zieleñ)


AnkaJulka - chantal poziom 7 robi³a caate i wyszed³ jej rudy na poziomie 8 wiêc chyba bym u¿y³a innej firmy, je¶li masz mocn± marchewê to ta .1 mo¿e sobie nie poradziæ z jej wybijanemi lepiej i na d³u¿ej wystarczy³a by Ci farba na poziomie 7N i niebieski mix, ale dawaj fotkê jakie masz teraz i jakie chcesz uzyskaæ, bo wiesz gdybaæ to sobie mo¿na

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:50
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-11, 22:46   #1030
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dokladnie tak, chantal to nie jest dobra inwestycja...

moje obecne sprane...drugi miesiac leci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10774.jpg (62,8 KB, 106 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-12, 17:42   #1031
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
dokladnie tak, chantal to nie jest dobra inwestycja...

moje obecne sprane...drugi miesiac leci
Fiu, fiu 6% zrobi³a swoje...ale drugi miesi±c to albo jeste¶ bardzo zdesperowana, albo nie jest tak ¼le
A jaki kolor ma odrost, dalej sp³ukuje siê na rudo i na tak jasno, czy trzyma siê ciemny kolor?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 10:25   #1032
LuzMariaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej dziewczyny, mam pytanko..

czy kolor 5.0 (majirel) mo¿na mieszaæ z 6.23 albo nawet 7.23? Chcê farbowaæ na oksy 3%, wiêc nie chcê ¿eby wysz³y za ciemne.. chcia³abym uzyskaæ br±z, który by³by br±zem a nie br±zow± czerni±... i chcia³abym zlikiwdowaæ taki z³ocisty, ¿ó³ty odcieñ. wiem ze te odcienie, które poda³am s± z³ociste.. ale w sumie chyba fiolet jest tam mocniejszy...? i jeszcze s± w kategorii 'zimne br±zy'..

Najbardziej odpowiad³by mi tu 5.12, ale w sklepie powiedzieli mi, ¿e go wycofali;( i nie ma ju¿ ¿adnego br±zu, który by³by po przecinku 12 lub 21.... co myslicie? pomo¿cie
LuzMariaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 10:44   #1033
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam Nanah dziêkuje bardzo za rady w sprawie farb goldwella- jestem Ci bardzo wdziêczna. Efekt koñcowy jest zblizony do oczekiwanego- jeszcze myslê,ze po moze 2, 3 farbowaniach kolor bardziej sie utrwali. Po³ozy³am 6A plus 6SB plus 7MB- ¿alujê ,ze nie pos³uchalam Ciê w sprawie proporcji bo jednak mog³am dac 7 MB 2:1:1 bo da³am 1:1:1- prze¶wituje mi troszkê ta rudo¶æ ale jestem na dobrej drodze do zwyciestwa- Tobie rok zajê³o doj¶cie do recepty- mi mniej dzieki Twoim radom. 1 zdjêcie- po k±pieli, 2- z lamp±, 3- bez lampy.
Czy nie by³oby dobrze gdybym kupi³a miksa niebieskiego i doda³a do kolejnego farbowania, czy to bêdzie za duzo kombinacji? Dzieki wielkie jeszcze raz!!!!!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg po k±pieli.jpg (31,3 KB, 95 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg z lamp±.jpg (39,0 KB, 157 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy.jpg (18,6 KB, 174 za³adowañ)
kaiwona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 11:06   #1034
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez LuzMariaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, mam pytanko..

czy kolor 5.0 (majirel) mo¿na mieszaæ z 6.23 albo nawet 7.23? Chcê farbowaæ na oksy 3%, wiêc nie chcê ¿eby wysz³y za ciemne.. chcia³abym uzyskaæ br±z, który by³by br±zem a nie br±zow± czerni±... i chcia³abym zlikiwdowaæ taki z³ocisty, ¿ó³ty odcieñ. wiem ze te odcienie, które poda³am s± z³ociste.. ale w sumie chyba fiolet jest tam mocniejszy...? i jeszcze s± w kategorii 'zimne br±zy'..

Najbardziej odpowiad³by mi tu 5.12, ale w sklepie powiedzieli mi, ¿e go wycofali;( i nie ma ju¿ ¿adnego br±zu, który by³by po przecinku 12 lub 21.... co myslicie? pomo¿cie
Bardzo polecam przestawiæ siê na Goldwell Topchic. Majirel jest przeznaczony do farbowania z wod± 6%, natomiast w Topchic producent przewiduje i produkuje 3%.

Moje do¶wiadczenie z Majirel jest takie, ¿e sp³ukuje siê nie³adnie, buro-rudo.

Odpowiadaj±c na Twoje pytanie, ³±cz±c 5,0 z 6,23/7,23 do³o¿ysz sobie jeszcze z³ota i problem nie zniknie. Pewnie przyciemni Ci siê poziom (z racji pog³êbionej natury 5,0), utrwali siê z³oty refleks i bêdziesz mieæ z³oty br±z, czyli co¶ w tym stylu.

Odcienie, którymi mog³aby¶ sie zainteresowaæ w Topchic to zimne br±zy: 5BP, 6BP (powinny pomóc na ¿ó³ty odcieñ), 6MB, 5MB (dodatkiowo wych³odz±) a tak¿e popiele 6A, 5A (niweluj± mied¼/pomarañcz) i srebrny br±z 6SB.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kaiwona Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Nanah dziêkuje bardzo za rady w sprawie farb goldwella- jestem Ci bardzo wdziêczna. Efekt koñcowy jest zblizony do oczekiwanego- jeszcze myslê,ze po moze 2, 3 farbowaniach kolor bardziej sie utrwali. Po³ozy³am 6A plus 6SB plus 7MB- ¿alujê ,ze nie pos³uchalam Ciê w sprawie proporcji bo jednak mog³am dac 7 MB 2:1:1 bo da³am 1:1:1- prze¶wituje mi troszkê ta rudo¶æ ale jestem na dobrej drodze do zwyciestwa- Tobie rok zajê³o doj¶cie do recepty- mi mniej dzieki Twoim radom. 1 zdjêcie- po k±pieli, 2- z lamp±, 3- bez lampy.
Czy nie by³oby dobrze gdybym kupi³a miksa niebieskiego i doda³a do kolejnego farbowania, czy to bêdzie za duzo kombinacji? Dzieki wielkie jeszcze raz!!!!!
¦wietnie, ¿e wklei³a¶ zdjêcia. Bardzo ³adnie wysz³o, naturalny ch³odny br±z! My¶lê, ¿e jeste¶ ju¿ na dobrej drodze

Rzeczywi¶cie, trochê przebija mied¼, mix A to dobry trop. Ewentualnie nastêpnym razem mo¿e zwiêksz ilo¶æ 6A lub 7MB. Chocia¿ patrz±c na zdjêcia, proponowa³abym jednak wiêcej 6A.

Zdjêcie 1 to, jak rozumiem, po k±pieli rozja¶niaj±cej?

Bardzo siê cieszê, ¿e zbiorowe do¶wiadczenie tego forum dzia³a. Jak sobie przypomnê moje pierwsze eksperymenty z farbowaniem oraz niestety niedouczonych fryzjerów, to a¿ siê u¶miecham

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-14 o 11:11
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 11:40   #1035
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo polecam przestawiæ siê na Goldwell Topchic. Majirel jest przeznaczony do farbowania z wod± 6%, natomiast w Topchic producent przewiduje i produkuje 3%.

Moje do¶wiadczenie z Majirel jest takie, ¿e sp³ukuje siê nie³adnie, buro-rudo.

Odpowiadaj±c na Twoje pytanie, ³±cz±c 5,0 z 6,23/7,23 do³o¿ysz sobie jeszcze z³ota i problem nie zniknie. Pewnie przyciemni Ci siê poziom (z racji pog³êbionej natury 5,0), utrwali siê z³oty refleks i bêdziesz mieæ z³oty br±z, czyli co¶ w tym stylu.

Odcienie, którymi mog³aby¶ sie zainteresowaæ w Topchic to zimne br±zy: 5BP, 6BP (powinny pomóc na ¿ó³ty odcieñ), 6MB, 5MB (dodatkiowo wych³odz±) a tak¿e popiele 6A, 5A (niweluj± mied¼/pomarañcz) i srebrny br±z 6SB.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



¦wietnie, ¿e wklei³a¶ zdjêcia. Bardzo ³adnie wysz³o, naturalny ch³odny br±z! My¶lê, ¿e jeste¶ ju¿ na dobrej drodze

Rzeczywi¶cie, trochê przebija mied¼, mix A to dobry trop. Ewentualnie nastêpnym razem mo¿e zwiêksz ilo¶æ 6A lub 7MB. Chocia¿ patrz±c na zdjêcia, proponowa³abym jednak wiêcej 6A.

Zdjêcie 1 to, jak rozumiem, po k±pieli rozja¶niaj±cej?

Bardzo siê cieszê, ¿e zbiorowe do¶wiadczenie tego forum dzia³a. Jak sobie przypomnê moje pierwsze eksperymenty z farbowaniem oraz niestety niedouczonych fryzjerów, to a¿ siê u¶miecham
Dok³adnie- mozesz mieæ przynajmniej satysfakcjê, ¿e dosz³a¶ do wszystkiego próbami i efekt masz teraz powalajacy!!!! A ja jestem bardzo zadowolona i wdzieczna, ze spotka³am Ciebie- zawsze s³u¿±c± dobra rada U mnie niestety choæ fryzjerka ma dobre farby z loreala -nie potrafi zmieszaæ dobrze farb- mojej siostrze zamiast zrobic ch³odny naturalny blond strzeli³a jej rudawy ciep³y blond- podchodzacy pod br±z- ta w panice po³ozy³a ciemny br±z i teraz ma juz dosyc- jej odrosty wygladaj± tragicznie wiêc farbuje je co 2 tyg.....bedziemy dekoloryzowac a potem szukac popielatych blondow z goldwella Pozdrowionka
kaiwona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 11:58   #1036
LuzMariaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziêkujê za szybk± odpowiedz!!!
Ale Goldwellem mia³am farbowane u fryzjera i dlatego zrazi³am siê do tej farby.. co prawda chyba to by³a Colorance, 4NN. Po¿±dany kolor mia³am zawsze przez góra kilka dni.. i to po jakim¶ czasie po koloryzacji na pocz±tku zawsze za ciemno, wrêcz czarno... a potem wyp³ukiwanie siê mimo stosowania ochrony koloru do tego zniszczone w³osy... Nie wiem czy to kwestia farb czy fryzjerki... Ale i tak mam barierê psychiczn±:P Zarówno przed goldwellem jak i przed salonami fryzjerskimi.. zostawiam tam 250 z³ za samo farbowanie i obciêcie koncówek.. a jest ¼le Wiec jak ma siê wyp³ukiwaæ tak czy siak, wole eksperymentowaæ w domu za mniejsze pieni±dze
Chocia¿ przyznam, ¿e moja siostra ma blond z goldwella i w³oski jak marzenie

Wcze¶niej czytalam o majirel i by³y raczej pozytywne opinie, dlatego chcia³abym spróbowaæ... ju¿ mam tubke 5.0.. i tak potrzebuje drugiej tubki, mam w³osy za ³opatki, gêste. Po kupnie tej 5.0 wyczytalam ze wychodz± ciemno, dlatego chcialam z czym¶ jaki¶niejszym wymieszaæ.. mo¿e kto¶ stosuje Majirel i mo¿e cos polecic?
LuzMariaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 12:08   #1037
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez LuzMariaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za szybk± odpowiedz!!!
Ale Goldwellem mia³am farbowane u fryzjera i dlatego zrazi³am siê do tej farby.. co prawda chyba to by³a Colorance, 4NN. Po¿±dany kolor mia³am zawsze przez góra kilka dni.. i to po jakim¶ czasie po koloryzacji na pocz±tku zawsze za ciemno, wrêcz czarno... a potem wyp³ukiwanie siê mimo stosowania ochrony koloru do tego zniszczone w³osy... Nie wiem czy to kwestia farb czy fryzjerki... Ale i tak mam barierê psychiczn±:P Zarówno przed goldwellem jak i przed salonami fryzjerskimi.. zostawiam tam 250 z³ za samo farbowanie i obciêcie koncówek.. a jest ¼le Wiec jak ma siê wyp³ukiwaæ tak czy siak, wole eksperymentowaæ w domu za mniejsze pieni±dze
Chocia¿ przyznam, ¿e moja siostra ma blond z goldwella i w³oski jak marzenie

Wcze¶niej czytalam o majirel i by³y raczej pozytywne opinie, dlatego chcia³abym spróbowaæ... ju¿ mam tubke 5.0.. i tak potrzebuje drugiej tubki, mam w³osy za ³opatki, gêste. Po kupnie tej 5.0 wyczytalam ze wychodz± ciemno, dlatego chcialam z czym¶ jaki¶niejszym wymieszaæ.. mo¿e kto¶ stosuje Majirel i mo¿e cos polecic?
Colorance to toner, 4NN to ciemny poziom, wszystko zgadza³oby siê z Twoimi do¶wiadczeniami 250 za koñcówki i farbowanie tonerem to niez³y biznes dla fryzjerki.

Ja stosowa³am Majirel przez d³u¿szy czas na wodzie 6% i 3% (przerobi³am 5.25, 5.12, 5.1, 6.1, 6.07, 7.1, 7.11, 8.1, violet i bleu). Ogólnie nie polecam.

Je¶li siê jednak upierasz, spróbuj zmieszaæ z 7.22 o ile problemem jest tylko z³oto. Je¶li masz jeszcze mied¼/rudy/pomarañcz, domieszaj jeszcze np. 7.1/7.11, 6.1 itp.

Koniecznie wklej pó¼niej zdjêcia na forum

Powodzenia!
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 13:32   #1038
sandryna89xd
Raczkowanie
 
Avatar sandryna89xd
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hej dziewczyny tak od dluzszego czasu czytalam wasze wypowiedzi na temat wlosow i tyle sie tego naczytalam, ze az w glowie mi sie pomieszalo wszystko hehe ;p ale widze ze swietnie sie na tym znacie i mam do was pytanie, jaki kolor np z firmy majirel powinnam polozyc na moje wlosy, zeby mialy bardziej naturalny odcien poniewaz zmierzam pomalu do mojego naturalnego koloru ( nie spieszy mi sie to, wole stopniowo i po malu, ale do fryzjera nie pojde :P ) moje naturlane wlosy maja taki kolor jak na zdj 1, ale pewnie gdybym ten kolor na moje wlosy polozyla to by mi nic nie wyszlo drogie wizazanki? i mam do was pytanie czy ktorys z odcieni na poziomie 6 majirel ( moze byc nawet inna firma, jesli jakas polecicie ) pokryl by mi chodz troszke wloski i nadal im naturlany zimny odcien? bardzo prosze o rady ponizej zalaczam zdj moich wloskow
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg brzybezezimne111111.jpg (16,3 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,5 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (48,8 KB, 43 za³adowañ)

Edytowane przez sandryna89xd
Czas edycji: 2011-11-22 o 11:46
sandryna89xd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 14:24   #1039
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

przysz³y mi dzisiaj farbki wiêc na dniach dam znaæ jak posz³o farbowanie Nie wiem jednak jak je zafarbowaæ. Mam najpierw po³o¿yæ na odrost, odczekaæ i potem na reszte w³osów na krócej, czy spokojnie mogê od razu na ca³o¶æ i trzymaæ od momentu pofarbowania ca³o¶ci z 25 min? Bo na ulotce dziko to jest przedstawione i sama ju¿ nie wiem
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 20:50   #1040
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka¿ wiadomo¶æ
przysz³y mi dzisiaj farbki wiêc na dniach dam znaæ jak posz³o farbowanie Nie wiem jednak jak je zafarbowaæ. Mam najpierw po³o¿yæ na odrost, odczekaæ i potem na reszte w³osów na krócej, czy spokojnie mogê od razu na ca³o¶æ i trzymaæ od momentu pofarbowania ca³o¶ci z 25 min? Bo na ulotce dziko to jest przedstawione i sama ju¿ nie wiem
sandryna89xd- Twoje w³osy wygl±daj± mi na poziom 6- jasny br±z (gdzie poziom 1 to czerñ a platyna to 11, lub 12 itp.)
Poziom 8 to raczej nie dla ciebie, Ty siê zastanów nad 7 lub ciemniejsz± 6, tylko nie wiem, czy ca³kiem czarne Ci nie wyjd±.
Najwa¿niejsze to jaki masz refleks? rudy, z³oty, czerwony...bo fotki przek³amuj±.
T± co sbie wybra³±¶ to raczej odradzam .13 po przecinku gdzie 1 to popiel/niebieski, neutralizuje rydy odcieñ, a 3 z³oto, wiêc nawet gdyby¿ zneutralizowa³a rudo¶æ tym popielem to sobie zafundujesz z³oto t± 3.
Je¶li masz rudy, szukaj farby np. 7.1, 6.1
Je¶li masz z³oto, szukaj 7.22 lub 6.22(.2 - to per³a/opal/ fiolet neutralizuje z³oty rfleks)
I poczytaj ostatnie parê stron, wszystko bêdziesz wiedzieæ

chicooore - To w koñcu co kupi³a¶ i na jakim oxy bêdziesz robiæ, i co tam w ulotce napisali?
Ja jak odrost farbujê na ten sam kolor co reszta w³osów to tak robiê ¿e odrost 25min, reszta emulgujê z wod± i jeszcze 5min, Ale pamiêtaj, ¿e jak zaczniesz nak³adaæ na odrost to z 15 minut Ci zejdzie i jak jeszcze dodasz do tego te 25 to siê zrobi 40 min. Mo¿esz najpierw na³o¿yæ na d³ugo¶æ, potem na odrost dopiero odliczaj czas.
A co pisz± na ulotce i wklej proszê jeszcze raz swoj± fotkê co masz teraz, ¿eby siê upewniæ
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 21:02   #1041
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Topchic 6A i 6SB oxy 3%. Wklejam foto najbardziej aktualne. Na ulotce niewiele pisze jest tylko obrazeczek który te¿ wklejam.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (108,2 KB, 165 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 016.jpg (148,8 KB, 37 za³adowañ)

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-09-14 o 21:04
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 21:34   #1042
sandryna89xd
Raczkowanie
 
Avatar sandryna89xd
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zyta82 dzieki wlasnie taak czytalam, te ostatnie strony i jak tak zaczelam wszystko czytac too juz mi sie w glowie pomieszalo i balam sie wlasnie tego ze na poziomie 6 moga wyjsc ciemne, a ze poziom 7 nie chwyci moje refleksy to hmm ja mam wrazenie ze wpadaja w czerwien, ale ktos mi sie ostatnio tez pytal czy sie farbowalam na ruda ;p ostatnie moje farbowanie to bylo miesiac temu szamponem z garniera czerwona czern ale bardzo duzo mi pomoglas mam zamiar farbowac sie tak dopiero za 2-3 tygodnie a wlosy myje codziennie, to powinny jeszcze troszke sie rozjasnic
sandryna89xd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-14, 22:40   #1043
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Fiu, fiu 6% zrobi³a swoje...ale drugi miesi±c to albo jeste¶ bardzo zdesperowana, albo nie jest tak ¼le
A jaki kolor ma odrost, dalej sp³ukuje siê na rudo i na tak jasno, czy trzyma siê ciemny kolor?
jestem zdesperowana stanem wlosow, wypadaja garsciami
robie odwyk od farbowania minimalnie do pazdziernika.

odrost jest ciemny, chlodny, a ten wyplukany zloto-popielaty(jasniejszy o max.1,5tonu od naturalnego, wydaje mi sie ze to zasluga poswiaty).

wkurza mnie tylko to, ze widze jak sa wyplukane, ale dla dobra wlosow daje sobie na wstrzymanie i chantalem nie bede robic (zmarnuja sie 4tubki), no i nowa oxy mam, gdyby nie to, to bym sie skusila na henne
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-09-14 o 22:42
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-15, 10:35   #1044
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Za³±czam zdjêcia po 3 tygodniach od farbowania. Za tydzieñ mam zamiar powtórzyæ farbowanie i po³o¿yæ Elumen Clear. Dam znaæ
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-15, 19:06   #1045
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±czam zdjêcia po 3 tygodniach od farbowania. Za tydzieñ mam zamiar powtórzyæ farbowanie i po³o¿yæ Elumen Clear. Dam znaæ
Ale mi siê podoba ten twój sp³ukany kolor, taki mog³abym mieæ, ale nadal ch³odno jest widzê. A 00 clear w elgonie intensyfikowa³ kolor dawa³ po³ysk, a w sriach rozja¶niaj±cych pomaga³ rozja¶niæ o wiêce tonów...a co ma na celu Twój clear?

caate- to nie od farby wypadaj± Ci w³osy, w³os sam w sobie jest martwy, a cebulek raczej nie uszkodzi siê farbowaniem, prêdzej rozja¶nianiem.
Wiem po sobie, ¿e bardzo wa¿ne jest jak siê od¿ywiam, jak jad³am chleb w³asnej roboty razowy i ogólnie zdrowo siê od¿ywia³am ani jeden w³os mi z g³owy nie spad³, a ostatnio sobie pofolgowa³am z bia³ym chlebem i normalnym jedzeniem i znów wypadaj±. Mówiê Ci spróbuj zmieniæ dietê na zdrow± ¿ywno¶æ to sama zobaczysz zmianê

Chicoore- sorki, ale ju¿ siê pogubi³am,bo Twoje w³osy wygl±daj± na naturalne ze z³otym refleksem.
Je¶li mia³a¶ wcze¶niej farbowanie w³osy i masz odrost to rób tak jak przy farbowaniu odrostów czyli
1.10-15
2,3. 15-20
w sumie farba ma byæ na w³osach nie d³u¿ej ni¿ 30 minut wiêc na³ó¿ szybciochem powodzenia

sandryna89xd
- mogê Ci na maila jeszcze wys³aæ inne info, to wy¶lij mi nia priv namiary
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-15, 19:16   #1046
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mi siê podoba ten twój sp³ukany kolor, taki mog³abym mieæ, ale nadal ch³odno jest widzê. A 00 clear w elgonie intensyfikowa³ kolor dawa³ po³ysk, a w sriach rozja¶niaj±cych pomaga³ rozja¶niæ o wiêce tonów...a co ma na celu Twój clear?

caate- to nie od farby wypadaj± Ci w³osy, w³os sam w sobie jest martwy, a cebulek raczej nie uszkodzi siê farbowaniem, prêdzej rozja¶nianiem.
Wiem po sobie, ¿e bardzo wa¿ne jest jak siê od¿ywiam, jak jad³am chleb w³asnej roboty razowy i ogólnie zdrowo siê od¿ywia³am ani jeden w³os mi z g³owy nie spad³, a ostatnio sobie pofolgowa³am z bia³ym chlebem i normalnym jedzeniem i znów wypadaj±. Mówiê Ci spróbuj zmieniæ dietê na zdrow± ¿ywno¶æ to sama zobaczysz zmianê

Chicoore- sorki, ale ju¿ siê pogubi³am,bo Twoje w³osy wygl±daj± na naturalne ze z³otym refleksem.
Je¶li mia³a¶ wcze¶niej farbowanie w³osy i masz odrost to rób tak jak przy farbowaniu odrostów czyli
1.10-15
2,3. 15-20
w sumie farba ma byæ na w³osach nie d³u¿ej ni¿ 30 minut wiêc na³ó¿ szybciochem powodzenia

sandryna89xd
- mogê Ci na maila jeszcze wys³aæ inne info, to wy¶lij mi nia priv namiary

zmienilam
nie jem w ogole chleba, wcinam duzo warzyw, owocow, suplementow, robie wcierki, ale po kazdym farbowaniu mam tak szorstkie wlosy, ze nawet dla samego tego, nie zrobie im kolejny raz tej krzywdy. kupuje naturalne oleje, dodaje hydrolanty, keratyne do masek, nie uzywam silikonow, wiec moja pielegnacja jest jak najbardziej naturalna, a od srodka staram sie jak najcenniejsze witaminy dostarczac. nigdy nie mialam tak


a druga sprawa to nie wiem jaka farbe kupic i co teraz z nimi zrobic, lekko mowiac, wymiekam z nimi
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-15, 21:00   #1047
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ

zmienilam
nie jem w ogole chleba, wcinam duzo warzyw, owocow, suplementow, robie wcierki, ale po kazdym farbowaniu mam tak szorstkie wlosy, ze nawet dla samego tego, nie zrobie im kolejny raz tej krzywdy. kupuje naturalne oleje, dodaje hydrolanty, keratyne do masek, nie uzywam silikonow, wiec moja pielegnacja jest jak najbardziej naturalna, a od srodka staram sie jak najcenniejsze witaminy dostarczac. nigdy nie mialam tak


a druga sprawa to nie wiem jaka farbe kupic i co teraz z nimi zrobic, lekko mowiac, wymiekam z nimi
A¿ mi siê smutno zrobi³o, ¿e tak siê porobi³o . Chyba nikt tak nie dba o w³osy jak Ty, ja to siê za pierwszym razem jak o tych wszystkich zabiegach napisa³a¶, to siê dziwi³am, ¿e co¶ takiego siê w ogóle robi
No to na pewno od¿ywiasz siê bardzo zdrowo, to najprawdopodobniej to 6% zawini³a... Mogê jedynie wnioskowaæ, ¿e struktura w³osów krêconych jest inna, bo nic mi innego do g³owy nie przychodzi, chocia¿ mam kole¿anki z "sianowatym" skrêtem w³osów i prostuj± i farbuja, rozja¶niaj± na platynê i nie narzekaj±. Cholerka ciê¿ki ten Twój ¿ywot piêknych krêconych w³osów .
A mo¿e spraw sobie jaki¶ profesjonalny, ale dobry preparat zamykaj±cy ³uski, nie bêd± porowate.

Mo¿e która¶ z dziewczyn by³aby zainteresowana Twoimi mixami i Oxy, wci±¿ kto¶ potrzebuje pomocy, wiêc ³atwo sprzedasz od razu z instrukcj± (napisz konkretnie co masz)
A pomimo tego, ¿e masz odrost to krusz± siê i ³ami± na d³ugo¶ci czy z cebulkami wypadaj±. Jak z cebulkami to to nie jest wina farby.
Chocia¿ ja te¿ dopiero ostatnio zauwa¿y³am, ¿e wiêcej przy suszeniu wypada, mo¿e to taka pora???
A pora chyba teraz na .....Godwella...?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-15, 21:15   #1048
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
A¿ mi siê smutno zrobi³o, ¿e tak siê porobi³o . Chyba nikt tak nie dba o w³osy jak Ty, ja to siê za pierwszym razem jak o tych wszystkich zabiegach napisa³a¶, to siê dziwi³am, ¿e co¶ takiego siê w ogóle robi
No to na pewno od¿ywiasz siê bardzo zdrowo, to najprawdopodobniej to 6% zawini³a... Mogê jedynie wnioskowaæ, ¿e struktura w³osów krêconych jest inna, bo nic mi innego do g³owy nie przychodzi, chocia¿ mam kole¿anki z "sianowatym" skrêtem w³osów i prostuj± i farbuja, rozja¶niaj± na platynê i nie narzekaj±. Cholerka ciê¿ki ten Twój ¿ywot piêknych krêconych w³osów .
A mo¿e spraw sobie jaki¶ profesjonalny, ale dobry preparat zamykaj±cy ³uski, nie bêd± porowate.

Mo¿e która¶ z dziewczyn by³aby zainteresowana Twoimi mixami i Oxy, wci±¿ kto¶ potrzebuje pomocy, wiêc ³atwo sprzedasz od razu z instrukcj± (napisz konkretnie co masz)
A pomimo tego, ¿e masz odrost to krusz± siê i ³ami± na d³ugo¶ci czy z cebulkami wypadaj±. Jak z cebulkami to to nie jest wina farby.
Chocia¿ ja te¿ dopiero ostatnio zauwa¿y³am, ¿e wiêcej przy suszeniu wypada, mo¿e to taka pora???
A pora chyba teraz na .....Godwella...?
pora roku roznicy u mnie nie robi, bo one mi tak wypadaja od lutego.
na poczatku sie lamaly, ale od czerwca jest juz duuuzo mniej tego, najwiecej wypada, jak czesze na mokro (tylko tak moge czesac wlosy) no i jak przejade w ciagu dnia po wlosach, to mam garstke z miejsca w rece wlosow. owszem, wlosy krecone maja inna strukture. dostalam prace, wiec problem z kasa zniknie u mnie, wtedy pomysle o dobry, konkretnym preparacie, ale tez nie wiem co bo wszystkie te odzywki profesjonalne, sa napakowane chemia..

ja przez 4lata tez robilam cudawianki na glowie i efekty dopiero teraz widze. wszystko tez zalezy od genow... u mnie w rodzinie mimo, ze obie strony maja loki to wszyscy maja cienkie wlosy

a dbam o nie jak szalona... po suszeniu czy prostowaniu, to ja juz w ogole mam dramat.

a farby to mam:
7.0 - 1/2 tubki (60g)
zolty mix - 60g
czerwony -90g
niebieski - ok.25g


farby za 2miesiace koncza swoja waznosc, ja ich na bank nie zuzyje, ale nie chce tutaj reklamy robic, aby bana nie dostac, wiec jak cos to pw
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-15, 22:17   #1049
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mi siê podoba ten twój sp³ukany kolor, taki mog³abym mieæ, ale nadal ch³odno jest widzê. A 00 clear w elgonie intensyfikowa³ kolor dawa³ po³ysk, a w sriach rozja¶niaj±cych pomaga³ rozja¶niæ o wiêce tonów...a co ma na celu Twój clear?
Dziêki mnie te¿ siê podobaj±! Zostajê przy mieszance zdecydowanie. Elumen ju¿ zamówi³am, generalnie tak jak piszesz - Clear dodaje blasku, uzupe³nia strukturê w³osa i ponoæ s± w ogóle och i ach. Tutaj s± recenzje na makeupalley, Halo1 stosowa³a Clear po farbowaniu odrostów. Tutaj ¶wietne recenzje na wiza¿u. Asionek31 pisze, ¿e inne farby utrzymuj± siê jej d³u¿ej po Elumenie.

Ja jestem ju¿ kupiona tylko zastanawiam siê, czy u¿yæ po farbowaniu Topchic czy przed...Chyba jednak zrobiê to po.

caate, a mo¿e po prostu czym prêdzej do lekarza i na badania? Warto sprawdziæ na co organizm tak reaguje, mo¿e to symptomy czego¶ innego, nie farbowania?

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-15 o 22:29
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-15, 23:28   #1050
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki mnie te¿ siê podobaj±! Zostajê przy mieszance zdecydowanie. Elumen ju¿ zamówi³am, generalnie tak jak piszesz - Clear dodaje blasku, uzupe³nia strukturê w³osa i ponoæ s± w ogóle och i ach. Tutaj s± recenzje na makeupalley, Halo1 stosowa³a Clear po farbowaniu odrostów. Tutaj ¶wietne recenzje na wiza¿u. Asionek31 pisze, ¿e inne farby utrzymuj± siê jej d³u¿ej po Elumenie.

Ja jestem ju¿ kupiona tylko zastanawiam siê, czy u¿yæ po farbowaniu Topchic czy przed...Chyba jednak zrobiê to po.

caate, a mo¿e po prostu czym prêdzej do lekarza i na badania? Warto sprawdziæ na co organizm tak reaguje, mo¿e to symptomy czego¶ innego, nie farbowania?
kusicie tym elumenem ja wkrótce bêdê powtarzaæ farbowanie mieszanka Goldwellow± (6A i 6BS).

a co do Twoich w³osów caate, spróbuj tych ampu³ek Vichy z aminexilem. mojej mamie naprawdê pomog³y. mnie od jakiego¶ czasu w³osy te¿ okrutnie lec±, fryzjerzy zachwycali siê ich ilo¶ci± i stanem, a teraz jest marnie. z tym, ¿e ja mam zaawansowan± anemiê i zaburzenia hormonalne, wiêc nie ma co siê im dziwiæ. mnie równie¿ kusz± ampu³ki, które wspomnia³am powy¿ej i jak tylko fundusze siê znajd±, to strzelê kuracjê (aktualnie jest chyba promocja na nie w Superpharmie, kilka sztuk wiêcej w opakowaniu + ni¿sza cena)
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.