Wałek gimnastyczny:/ Co on daje?????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-11, 23:40   #1
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Cool

Wałek gimnastyczny:/ Co on daje??????


Dostałam od szwgara (nie ze złośliwości jakiejś) wałeczek gimanstyczny. I ja znam tylko jedno cwiczenie tzn, "rozjeżdzanie" się takie na nim, kładzie się ręce na drążek i tak się robi coś jak pompke nie umiem tego lepiej wytłumaczyć I w sumie nie mogę nigdzie znaleźć czy można na nim jakoś inaczej ćwiczyć??? I na co on wogóle jest, tzn.jakie części ciała on ćwiczy??? Bo ręce to na pewno:/ Doszłam już do takiej perfekcji, że potrafie zrozjechać sie nawet 50 razy!!!!! A na początku to ledwo 5 razy dawałam radę No i za pierwszym razem nastepnego dnia bolało mnie calutkie ciało, to możliwe że od takiego wałeczka?????? A on szkodzi może na coś też???? Z góry dzięki za odpowiedź

Załączam stronke, na której można znaleźć jak wygląda ów wałek,to jest ten na samym dole,podpisany zresztą ja dopóki nie dostałam, nie wiedziałam ze coś takiego istnieje??? Nie wiem tylko czy jak się kliknie na ten link to Was odniesie, bo nie wiem jak sie takie rzeczy robi??? (jakby co to niech skopiuje sobie i otworzy w nowum oknie)

http://www.ortmedical.com.pl/artykuly.htm
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 03:00   #2
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Wałek gimnastyczny:/ Co on daje??????

Ja z takim walkiem cwicze na zajeciach Pilates nie mam niestety zdjec zeby dla ciebie je zalaczyc.
Moze ktoras z dziewczyn bedzie miala cos w tym temacie.
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:31   #3
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wałek gimnastyczny:/ Co on daje??????

Seona ja mam taki wałek w domu, ale leży od jakiegoś czasu w szafie. Świetnie rozciąga mięśnie, wzmacnia siłę ramion, ale zauważyłam, że lekko "spłaszczył" mi zewnętrzną część mięśnia piersiowego. Na dzień dzisiejszy wszystko wróciło do normy, ale lekki strach pozostał

Wałeczek zapewne ma również zbawienny wpływ na kręgosłup, ale w przypadku osób, które mają z nim problem, należałoby skonsultować decyzję jego stosowania z lekarzem / rehabilitantem.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:46   #4
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wałek gimnastyczny:/ Co on daje??????

Cytat:
Napisane przez pattyt
Ja z takim walkiem cwicze na zajeciach Pilates nie mam niestety zdjec zeby dla ciebie je zalaczyc.
Moze ktoras z dziewczyn bedzie miala cos w tym temacie.
Wielkie dzięki za odpowiedź
Pattyt mogłabyś mi opisać z jedno ćwiczenie jak wygląda, bo szukałam o Pilates w sieci i nic nie znalazłam ,tzn.o ćwiczeniach z wałkiem.
A mi te ćwiczenia nic nie spłaszczyły raczej mi urosło w tym miejscu:/ bo przytyłam i teraz nienawidze swoich piersi
Wogóle moja waga się zatrzymała i nie chce się ruszyć w dół czytam dokładnie wszystkie tu wskazówki i gorliwie ich przestrzegam i nie chudne:/ wkurzam się juz po trochu.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.