nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 15:56   #1
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125

nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu


Podczas seksu (zazwyczaj na początku) zauważyliśmy z TŻtem dziwną wydzielinę.. nie jest to normalny śluz- wydzielina jest biaława, czasem "zbija się" w grudki.. zupełnie nie wiem co mam zrobić...
Byłam u lekarzy (wieelu), przyjmowałam różne tabletki które niestety nie skutkowały (może na tydzień góra).
Bardzo mnie to krępuję i chciałabym się "tego" pozbyć.
Czy któraś z Was też miała taką wydzielinę? albo wie co z nią zrobić?..



a dodam jeszcze że pojawia się także podczas wydalania (w postaci "gładkiego", białego śluzu)
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:29   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

Grzybica? Infekcja? Czeka Cię wycieczka do ginekologa. Pamiętaj żeby leczyć nie tylko siebie ale spytać też o leczenie dla partnera.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:32   #3
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

To nic takiego. Jeśli wydzielina nie wskazuje na infekcję (czyli nieprzyjemny zapach, pieczenie i świąd okolic intymnych, ból w trakcie stosunku itp) - zresztą piszesz, że chodzisz do lekarza - to jest zupełnie normalna. Domyślam się, że wydzielina jest o konsystencji kremu, matowa, nie ma tendencji do ciągnięcia się jak normalny śluz pochwowy, o lekko kwasowym zapachu i smaku? Jeśli tak, to nie przejmuj się nią, choć raczej się jej nie pozbędziesz.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:41   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

Ja bym polemizowała, bo to zbijanie się w grudki wygląda dość dziwnie. Ja bym poszła do gina spytać czy wszystko jest ok, jeśli tak to widać taką masz naturalną wydzielinę podczas seksu i trzeba się z nią będzie pogodzić
Co do lekarzy, to autorka nie sprecyzowała co brała, bo na wszelkie infekcje czy grzybice stosuje się raczej globulki, a tabletki jako uzupełnienie terapii.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:50   #5
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja bym polemizowała, bo to zbijanie się w grudki wygląda dość dziwnie. Ja bym poszła do gina spytać czy wszystko jest ok, jeśli tak to widać taką masz naturalną wydzielinę podczas seksu i trzeba się z nią będzie pogodzić
Co do lekarzy, to autorka nie sprecyzowała co brała, bo na wszelkie infekcje czy grzybice stosuje się raczej globulki, a tabletki jako uzupełnienie terapii.
Założyłam po prostu, że autorka właśnie w związku z tą wydzieliną chodzi do lekarzy, więc infekcja wykluczona Oczywiście, jeśli pojawiła się niedawno lub od niedawna pojawiają się te grudki (i od tej pory nie było badania lekarskiego), to można z dużym prawdopodobieństwem podejrzewać infekcję.
Taka wydzielina pojawia się często w drugiej połowie cyklu - przynajmniej u mnie. Często dość obficie. Też czasem zbija się w grudki. Odwiedzam lekarza regularnie i na pewno nie jest to zakażenie, po prostu taka moja "uroda", zresztą objawy grzybicy poznałam swojego czasu aż za dobrze
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:14   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

Ja też poznałam, stąd właśnie moje podejrzenia Może nawet przebiegać bez swędzenia, bez nieprzyjemnego zapachu, z samą dziwną wydzieliną...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:18   #7
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

A facet też się leczy? Bo jeżeli macie to oboje, a tylko Ty łykasz czy co tam robisz z lekarstwami, to się nie dziwię, że pomagają na góra tydzień i znów to samo. Jeżeli się leczyć, to razem.
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 20:42   #8
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
A facet też się leczy? Bo jeżeli macie to oboje, a tylko Ty łykasz czy co tam robisz z lekarstwami, to się nie dziwię, że pomagają na góra tydzień i znów to samo. Jeżeli się leczyć, to razem.
dokładnie
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 08:52   #9
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

oczywiście że leczymy się razem (tzn. przed "terapią dopochwową") oboje zażywamy lek w postaci tabletki (ostatnio każdy z nas miał połknąć po 4, jedna po drugiej.)
a co do nazwy lekarstw to w tej chwili nie pamiętam.. Ostatnio "brałam" lek w dużym opakowaniu, z pomarańczowymi (chyba) wstawkami, które miały bardzo wygodny aplikator- nie trzeba było wkładać głęboko paluszków..

a u lekarzy bywam z tego właśnie /przede wszystkim/ powodu.
Czy może to być spowodowane np. częstymi zmianami pigułek anty? Nie wszystkie mój organizm toleruje i muszę zmieniać..


A na grzybiczną infekcję byłam leczona (jakieś półtora roku temu) i to właśnie po leczeniu pojawiła się ta wydzielina (dwa- trzy miesiace po).
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 10:02   #10
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
oczywiście że leczymy się razem (tzn. przed "terapią dopochwową") oboje zażywamy lek w postaci tabletki (ostatnio każdy z nas miał połknąć po 4, jedna po drugiej.)
a co do nazwy lekarstw to w tej chwili nie pamiętam.. Ostatnio "brałam" lek w dużym opakowaniu, z pomarańczowymi (chyba) wstawkami, które miały bardzo wygodny aplikator- nie trzeba było wkładać głęboko paluszków..

a u lekarzy bywam z tego właśnie /przede wszystkim/ powodu.
Czy może to być spowodowane np. częstymi zmianami pigułek anty? Nie wszystkie mój organizm toleruje i muszę zmieniać..


A na grzybiczną infekcję byłam leczona (jakieś półtora roku temu) i to właśnie po leczeniu pojawiła się ta wydzielina (dwa- trzy miesiace po).
A czy lekarz poinformował cię, na co konkretnie cię leczy? Bo skoro często przepisuje ci jakieś lekarstwo, to chyba jest jakiś powód... Może masz przewlekłą grzybicę. Ale chyba trochę za mało informacji nam podałaś, żebyśmy mogły ewentualnie pomóc. Żebyś chociaż te leki pamiętała...
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:11   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

A czy któryś z tych lekarzy robił wymaz i sprawdzał co dokładnie leczy? Bo często leczą "na wyczucie" bez żadnych dokładnych badań i potem są takie właśnie sytuacje, że nie można się doleczyć do końca.
Próbowałaś łykania tabletek uzupełniających florę bakteryjną? Lactacyd Feminae chyba jest takim profilaktycznym środkiem, ja bym to zaczęła łykać wraz z rozpoczęciem kuracji i kontynuowała po niej, może dałoby to jakiś efekt?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 15:40   #12
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A czy któryś z tych lekarzy robił wymaz i sprawdzał co dokładnie leczy? Bo często leczą "na wyczucie" bez żadnych dokładnych badań i potem są takie właśnie sytuacje, że nie można się doleczyć do końca.
Próbowałaś łykania tabletek uzupełniających florę bakteryjną? Lactacyd Feminae chyba jest takim profilaktycznym środkiem, ja bym to zaczęła łykać wraz z rozpoczęciem kuracji i kontynuowała po niej, może dałoby to jakiś efekt?
Wczoraj miałam robioną cytologię, teraz tylko czekać na wyniki..
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 11:03   #13
ammaretta
Raczkowanie
 
Avatar ammaretta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 49
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam robioną cytologię, teraz tylko czekać na wyniki..
Lexie bardziej niz o cytologie raczej o wymaz z posiewem raczej chodzilo a to ze mialas grzybice leczona poltora roku temu to wierz mi zupelnie nic nie znaczy bo ja ja mam srednio co 3 miesiace (jak i masa innych kobiet niestety). A i taka wydzieline tez mam i w sumie nie wiem od czego tez bo wlasnie koncze kolejna kuracje grzybiczna a sluz podczas stosunku lub przed nadal sie pojawia :/
ammaretta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:28   #14
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

my tez tak mamy, ze jest czasem taka wydzielina grudkowata, nazywamy to zbijaniem smietanki
lekarz stwierdzil ze infekcji nie ma, choroby tez nie,
po prostu czasem sluz ma inna konsystencje, zaleznie od dnia cyklu i tyle
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 23:35   #15
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: nieprzyjemna wydzielina w czasie seksu

Ja mam tak po tabletkach anty.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.