SKLEP - Naturalne Piękno (NP) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 0 0%
** 0 0%
*** 4 25,00%
**** 2 12,50%
***** 10 62,50%
Głosujący: 16. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 11:30   #1
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541

SKLEP - Naturalne Piękno (NP)


http://www.naturalne-piekno.pl/

średnia ocena: 3.8



Cytat ze strony:
Proponujemy wyłącznie naturalne produkty, pochodzące z ziemi bądź roślin, poddane tylko niezbędnym procesom technologicznym. Szczególnie cenimy sobie produkty wytwarzane metodami tradycyjnymi i pochodzące z upraw ekologicznych.

Znajdziesz tu artykuły o Twojej skórze, porady jak używać naturalnych kosmetyków, przepisy jak zrobić odżywczy balsam! Strona z dnia na dzień się rozwija.. Dodajemy nowe produkty, receptury.

Zapraszamy na przygodę z Naturalnym Pięknem!!

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2009-03-19 o 15:12
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 22:26   #2
biszolin
Przyczajenie
 
Avatar biszolin
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: SKLEP - Naturalne Piękno (NP)

Zamówiłam u nich bazę kremową,masło mango i olej z awokado.

Baza kremowa- super pomysł jak dla mnie baza ma konsystencję gęstej maści w której doskonale rozprowadzają się inne składniki.Wszystko ładnie się łączy dając, w zależności od ilości wody/hydrolatu, aksamitny krem lub balsam.
To właśnie z niej zrobiłam swój pierwszy krem Była wersja różana /hydrolat różany z mazideł, olejek drzewa różanego,olej z awokado,odrobina masła mango/ oraz dla cery naczynkowej z dodatkiem maceratu z kasztanowca.
W planach krem pomarańczowy na hydrolacie z kwiatu pomarańczy z dodatkiem olejku pomarańczowego.
Baza posłużyła także do zrobienia balsamu którym zmywałam makijaż.

Masło mango- bardzo twarde masło,białe,łatwo się rozpuszczające w kąpieli wodnej,służy mi jako dodatek do kremów.

Olej z awokado zimnotłoczony-gęsty,ciemnozielony,dla mnie zapach niezbyt ale daje się przeżyć.

Jedyny minus dla tego sklepu to opakowania -o średniej estetyce,naklejkach bez informacji o dacie ważności i sposobie przechowywania.No i włos który znalazłam w buteleczce z olejem
biszolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:34   #3
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: SKLEP - Naturalne Piękno (NP)

Jestem bardzo zadowolona! Ekspresowa wysyłka, świetna jakość towaru, dobry kontakt i dużo ciekawych próbek
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:04   #4
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: SKLEP - Naturalne Piękno (NP)

Ogólnie fajny sklep duzy wybór ,szybka wysyłka i produkty zapakowane bardzo solidnie, jedyny minus jak dla mnie to mozliwosc wyboru tylko jednej próbki.Poprosiłam o dwie i dostałam maila ze nalezy mi się tylko jedna mimo zamówienia za prawie 80 zł, w naturalisie zamówiłam za 50 i dostałam 4 próbki.
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 08:45   #5
unheeded
Raczkowanie
 
Avatar unheeded
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 185
Thumbs up Dot.: SKLEP - Naturalne Piękno (NP)

Zamówienie złożyłam w czwartek, pieniążki przelałam wieczorem, w piątek po południu zamówienie było w trakcie realizacji, a we wtorek u mnie w domu. Jestem oczarowana I baaardzo mile zaskoczona tym ekspresowym tempem, gdyż z BU czekałam ponad tydzień...

Wszystko, co zamówiłam zapakowane jest pod samo wieczko, nie przesyłają powietrza Są czytelne etykietki z terminem przydatności i sposobem przechowywania. Pudełeczka są białe, takie jak od aptecznych maści. Produkty osobno poowijane były w folię bąbelkową i poprzekładane płatkami styropianu. A w środku pachniało kokosem

Jak dla mnie 5*, polecam!
unheeded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:48   #6
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: SKLEP - Naturalne Piękno (NP)

w 2 dzień świąt złożyłam zamówienie a dziś już mam, wszystko zabezpieczone, produkty opisane dokładnie no i dostałam mały gratisik w formie kremu 5ml
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 22:29   #7
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: SKLEP - Naturalne Piękno (NP)

bardzo lubię ten sklep, przesyłki przychodzą szybko, właściciele "przyjaźnie klientowi". Raz chciałam mocno zmienić swoje zamówienie, nie było z tym najmniejszych problemów. Podoba mi się też to, że mają zarówno gotowe produkty, jak i półprodukty, nie jak mazidła i biochemia urody - gdzie albo jedno, albo drugie przy większości produktów.
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.