Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-27, 10:53   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy


wczoraj pokusił mnie diabeł i sama zafarbowałam włosy.i cóz wyglądam jak kurczak [img]icons/icon7.gif[/img] błagam o rady dot szamponu koloryzującego palette kolor gołębi lub czegos innego co mogłoby zniwelować ten wstrętny kolor.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 10:59   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ..i znowu kurczak:)

Ja też miałam kurczaka na głowie. Zaaplikowałam sobie właśnie szampon koloryzujący Palette 310 kolor gołębi i - mam piękne platynowe włoski. Odcień platyny zależy, oczywiście, od czasu trzymania szamponu na włosach. Nie bój się go - włosy NA PEWNO nie będą fioletowe czy niebieskie. Po prostu kurczak pięknie się "wyszarzy" i będziesz miała popielaty blond.
Do szamponu Palette dokup płaski pędzel do nakładania farby i dalej postępuj zgodnie z instrukcją, a wszystko będzie dobrze. Powodzenia i nie załamuj się.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 11:14   #3
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: ..i znowu kurczak:)

Aga ma absolutną rację. Kurczakowe [img]icons/icon12.gif[/img] blondy najlepiej się niweluje zimnymi, gołębimi szatynami/ciemnymi blondami. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 11:26   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ..i znowu kurczak:)

Acha! Przypomniało mi się: raczej nie nakładaj nowej warstwy farby tak od razu, ponieważ możesz stracić włosy. Ja swój kurczakowy kolor poprawiony gołębim noszę już drugi miesiąc. Odrosty oczywiście mam, ale nie tak widoczne, gdy nałożę nową warstwę koloru gołębiego. Farbę zamierzam położyc dopiero za dwa tygodnie (przed urlopem). Nie musisz, oczywiście, tak długo czekać, ale miej troszkę cierpliwości - dla dobra włosów. Podczas każdego mycia nakładaj specjalną odżywkę (ja używam takiej czerwonej L'oreala do włosów farbowanych).
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 12:09   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ..i znow kurczak:)

dzieki dziewczyny...jestescie kochane!!!zaraz pobiegne do sklepu i kupie to cudeńko
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 15:44   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ..i znow kurczak:)

Napisz, proszę, co Ci wyszło na głowie! I jak Ci się nowy kolorek podoba????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 18:07   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ..i znow kurczak:)

musze powiedziec ze jestem mile zaskoczonamam na głowie bardzo ładny "czysty " blond.naprawde bardzo sie ciesze bo tym samym nie musze wydawac 150 zł na fryjzjera.jeszcze raz dziekuje za rady.pozdrowionka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-06, 17:15   #8
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Niebieska płukanka Celi

Mam male pytanko .Zafarbowałam włosy farba wellaton i wyszly zolte czy moge je potraktowac ta plukanka zeby zrobily sie platynowe, czy ona jest tylko do rozjasnianych rozjasniaczem ?Bardzo prosze o porady bo nie moge na siebie patrzec
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-06, 19:18   #9
PAULA27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Re: Niebieska płukanka Celi

Uważam, że możesz spróbować tej płukanki. Nie zaszkodzi, a może pomóc. Moja koleżanka używa płukanki niebieskiej na rozjaśnione włosy i efekt jest super. Poza tym płukanka zmywa się po 3-4 myciach.
PAULA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-06, 20:06   #10
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: Niebieska płukanka Celi

Witam
Jak najbardziej mozesz!tylko radze Ci robic to ostroznie tzn.rozcienczyc odrobine plukanki w wodzie!Tak zeby miala delikatny kolorek!Lepiej powtorzyc plukanke kilka razy niz polac wloski za mocnym koloremA ja robilamjeszcze inaczej! Skombinowalam sobie taka butelczyne z pompka(po starym plynie welli) i napelnilam ja wlasnie takim roztworem!i nie bawie sie juz w takie plukanie tylko psikam obficie na lepek i efekt taki sam!Ale ja mam wloski takie do ramion na dluzszych to juz chyba problem!Ale i tak polecam cale plukanie raz na jakis czas aby odzywic kolorek na calej glowce
Pozdrawiam
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 08:10   #11
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Srebrna płukanka

Mam takie pytania. Jaki efekt daje srebrna płukanka na blod włosach? Dzięki za odp. Pozdrawiam.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-21, 18:42   #12
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
pomóżcie - żółto rude pasemka :-((((

Mam ciemne włosy (a raczej miałam) i zachciało mi sie blond pasemek. Kiedys mialam takie i bylo ok, czułam się dobrze. Fryzjerka zrobiła mi pasemka... tylko, że do połowy włosów są mocno blond a reszra ruda. Horror, szkoda że jest lato i w czapce nie moge chodzić. Wiem, że problem ten jest dość często spotykany, szukałam na forum ale nic konkretnego nie znalazłam. Jak to "zamazać" może sie wyrówna trochę po jasnym brązie? Na fryzjera już mi nie wystarczy pieniędzy i chyba nie mam już zaufania. Dolna część włosów wyszła super, jak balejaż ale górę mam zupełnie jasną.
PS Głupia baba po szkodzie
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 19:07   #13
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: pomóżcie - żółto rude pasemka :-((((

Ha, już dzisiaj o niej pisałam A "ona" to Niebieska Płukanka Celii. Jest mnóstwo postów w archiwum i oceny na KW. Płukanka jest tak naprawdę fioletowa i neutralizuje żółty czy pomarańczowy odcień włosów blond. Zostają platynowe To by Ci nie pomogło? Myślę, że spokojnie mogłabyś płukać całą głowę.

Trzymaj się!
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 19:28   #14
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: pomóżcie - żółto rude pasemka :-((((

Dzięki wielkie, wszystkiego spróbuję by nie wygladać tak dwukolorowo , tylko najpierw sobie poczytam w archiwum, by nie dorobić sobie dodatkowego koloru. Nie robiłam nigdy tej płukanki i nie jestem pewna, czy to pomoże ale może chociaż trochę, bo już zabierałam się za szukanie czapki
dzięki
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 19:37   #15
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: pomóżcie - żółto rude pasemka :-((((

Pomoże, pomoże. Ja wlewam zakrętkę na litr wody, spłukuję włosy i koniec. Nie ma szans, żeby się zrobiły fioletowe Jak po pierwszym myciu nie całkiem zejdzie, to powtórz przy następnym. Dobrze będzie, zobaczysz!
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 20:13   #16
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: pomóżcie - żółto rude pasemka :-((((

o, margolciu, a może powiesz, czy ja tez mogę? Mój naturalny kolor to jasny brąż, miałam na nim balejaż blond i wczoraj fryzjerka na ten balejaz nałozyła sunlihgta welli-jakiś tonujący specyfik. To nie była farba ani rozjaśniacz,bo zadziałało tak, że balejaż jakby odżył-jest znów jasniutki, a mojreszta tych, co nie były farbowane, sie rozjaśniła-sa karmelkowe, ale gdzieniegdzie jasno rude-to wygląda naturalnie-nie są to plamy a ni nic, ale mnie się ten odcień średnio podoba-czy jakbym zastosowała tą płukankę to na mie zadziała, czy mni całkiem zakoloruje? To ma działac tylko tak, że wywabia żółty?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 20:33   #17
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: pomóżcie - żółto rude pasemka :-((((

Jejciu, a później będzie na mnie... Myślę, że możesz spróbować, poszukaj jeszcze w archiwum, a tu jest link do KW:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3223

Tylko nie wlewaj tych 8 nakrętek - na początek 1 na litr wody wystarczy. To na pewno nie zaszkodzi.

Są też fioletowe szampony - np. Wella, Loreal profesjonalny, Rossman, podobno nowy Avon. Działają wolniej, tez krzywdy nie zrobią. Za to nie wiem, czy w ogóle są efekty
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 20:40   #18
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: pomóżcie - żółto rude pasemka :-((((

Właśnie przepraszam, że tak nadwyrężam-wiadomo, że nie możesz wiedzieć jak to u mnie wyjdzie. POczytałam już na KW, nie jest droga, więc chyba kupię i jakąś minimalna ilośc wypróbuję. Dzięki
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 20:46   #19
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Mam malutki problemik, po waszych radach że lepiej mi będzie w kolorze blond włosów(naturalna szatynka)postanowiłam zaryzykować i rozjaśniłam włosy (rozjaśniacz w sprayu). I wszystko by było ok gdyby kolor nie wyszedł złoty - a ja jestem chłodnym typem urody i lepiej mi w chłodnych i popielatych blondach co mogę z tym zrobić? czy można coś na to poradzić ? chciałabym żeby włosy pasowały do mojej chłodnej urody ? proszę o każdą radę, ewentualnie może macie jakieś zdjęcia z propozycjami.....albo super specyfik na coś takiego ? Co począć? Ratujcie !!!!
Wcześniej byłam "letnim" typem urody - szatynka, blada cera, niebieskie oczy- czy teraz z tymi złotymi włosami i opaloną buzią nie jestem przypadkiem bardziej "wiosną". Straciłam całkiem orientacje, w jakich kolorach teraz mi będzie lepiej letnich czy wiosennych ?????????? Potrzebuje naprawde pomocy... i za każdą radę gorąco dziękuję.
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-04, 20:57   #20
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Na schłodzenie złotego blondu jest sposób niezawodny - Niebieska płukanka Celii. Wpisz w wyszukiwarkę, ostatnio o niej pisałam; w ogóle jest sporo postów na jej temat. W KW też ją znajdziesz - w farbach do włosów.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 21:34   #21
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

i dzięki temu pozbędę się tego miodowo-złotego koloru ? ale nie będę miała gencjany na głowie?
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 21:43   #22
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Naprawdę powinno zadziałać. Widziałam, że na wizażystce koko poradziła Ci fioletowy szampon - to też dobry sposób - pomoże, tylko wolniej. Szamponu możesz używać regularnie, zapobiegnie ponownemu zżółknięciu. A Celia powinna załatwić sprawę od razu. Jak wlejesz nakrętkę do litra wody i spłuczesz włosy po myciu, na pewno nie będą fioletowe. A jeśli nie zrobią się całkiem platynowe - powtórz po kolejnym myciu, możesz wziąć większe stężenie. No i nic się nie bój, jeśli Ci wyjdą fioletowe, zwykły szampon załatwi sprawę

Powodzenia!
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 21:46   #23
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

czy wax moze powodować żółknięcie włosów (ten dla blondynek)- niby zawiera rumianek i henne - moze to przez to wyszły mi zółte, bo moje były chłodne i popielate ? albo szampon rumiankowy Timotei ? Używać ich czy nie ? może to ich wina że są teraz złote ?
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 21:51   #24
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Z moich doświadczeń wynika, ze Wax szkód nie czyni. Za to Timotei jak najbardziej. Kiedyś strasznie go znielubiłam i odstawiłam na półkę. Teraz w ramach wykańczania resztek znowu po niego sięgnęłam, ale po jednokrotnym użyciu moje włosy zmieniły kolor. Tym razem wylądował w koszu Więc nie radzę używać. Jeśli szukasz kosmetyków do włosów blond, polecam TeTao (głównie odżywkę) i Schwarzkopfa Proffesional.

A włosy po rozjaśnianiu często zółkną (żeby nie powiedzieć: na ogół), więc się nie przejmuj. I leć po Celię, tania jak barszcz
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 21:55   #25
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Czyli że po Waxie włosy nie żółkną, mogę go spokojnie stosować, a te pozostałe co wymieniłaś są do chłodnych blondów? Czy jakoś to się rozróżnia ? żebym znowu nie zżółkła!!!! i nie zniszczyła za bardzo włosów bo i tak są teraz wysuszone ?
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 22:03   #26
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Spokojnie to wszystko możesz stosować. Także szampon YR do włosów blond. Jeśli zżółkną, to nie od tego. Ale tak czy owak na żółknięcie musisz być przygotowana. Powinno być delikatne - Celia od czasu do czasu czy taki fioletowy szampon (produkuje takowe jeszcze na przykład Rossman i L'Oreal Prof) na pewno pomogą.

__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 22:07   #27
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

używam odżywki timotei do włosów blond i u mnie nie robią się rude najwyżej lekko złote:P
ale ja się trochę bawię włosami...
raz złote raz srebrne
jeśli chcesz schłodzić kolorek to z tego co używałam mogę polecić szampon welli REGENAL (czy cos w tym stylu) stosowany nawet do włosów siwych:P
a także L'OReaLa shine blonde - również likwiduje żółte refleksy, włoski są po produktach z tej serii bardzo ładne
pozdrawiam
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 12:13   #28
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

A jakiego rozjasniacza w sprayu uzywalas??Bo ja suzkam wszedzie Welli i nie ma (w takim niebieksim chyba opakowaniu);mialam Rossmana w tamtym roku ale jest slabszy,tamtym wystarczylo raz psiknac i wieczorem widac bylo efekt
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 12:30   #29
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Estella napisał(a):
> A jakiego rozjasniacza w sprayu uzywalas??Bo ja suzkam wszedzie Welli i nie ma (w takim niebieksim chyba opakowaniu)

U mnie jest, Estelluś
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 13:59   #30
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jak schłodzić złoty blond, czy teraz jestem wiosennym typem urody ?

Hmmm no to musze poszukac,bo szukalam w Rossmannie i nie bylo,pani wogole nie wiedziala o co chodzi :/
A super rozjasnia wloski

Zaraz napisze Ci maila
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.