Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 20:54   #3931
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Czytam Was już od jakiegoś czasu, poprzeglądałam trochę i jestem gotowa kupić kosmetyki EDM. Problem niestety mam w dobrym doborze kolorów. Mam kilka upatrzonych ale chciałabym Was prosić o radę i pomoc w wyborze, jeśli to będzie możliwe.

Zastanawiam się nad próbkami:
z serii Beige - Sunkissed Fair, Fairly Light, Light Medium.
z serii Buff - Fairly Light Neutral/Light Neutral, Fairly Summer, Beige Neutral

natomiast z róży: Bouquet, Soft Touch.


Załączam zdjęcie.
Załącznik 2486463

Byłabym b.wdzięczna za pomoc
Wydaje mi się, że light neutral będzie dobry. Beige neutral za ciemny- podobnie jak light medium. Sunkissed fair ma różowawe tony a u Ciebie ich nie widzę. Fairly light i fairly light neutral- stawiałabym na ten drugi jeżeli light neutral będzie za ciemny. Nie wiem czy przypadkiem tu kategoria golden nie byłaby odpowiednia...

Z róży to ja widziałabym Cię w pięknej delikatnej brzoskwince- snuggle przykładowo Te co wymieniłaś też piękne tylko soft touch może być za jasny. Może pink ribbon?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 21:09   #3932
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Odpisali i to tego samego dnia. No cóż, na moje obrzydliwie przeciętne pytanie kiedy będzie dostępny pędzel, otrzymałam w odpowiedzi tyle podziękowań i amerykańskiej słodyczy, że myślałam, że padnę

Początek:
"Hello Paulina,
Thanks so much for sending this over!!!"


Koniec:
"Please let us know if you have any additional questions,
Thanks so much,
Coral"


Także próbuj dalej! Powinni być wdzięczni.
och, oni zawsze tyak piszą. Uwierz mi, że nie pierwszy raz do nich piszę po prostu w tej jednej s[rawie mnie olali, czego nie mogę zrozumieć tym bardziej ze zawsze są bardzo życzliwi
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 21:21   #3933
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witam was dziewczyny
Planuję zakup różu i co za tym idzie mam do was takie pytanie.... Czy Pink Ribbon ma swój odpowiednik w wersji matowej?

Szukam czegos delikatnego odpowiedniego do jasnej karnacji (używam podkładu multi tasking neutral), ale nie chce by był to cukierkowy róż i nie w stylu "rumieniec Maryny" tylko jakiś naturalnie wyglądający różyk. Przejrzałam chyba wszystkie swatche jakie się dało po tysiąc razy i mam mętlik w głowie zwłaszcza, że każdy aparat pokazuje kolory inaczej.

Gdyby Pink Ribbon nie miał drobinek byłby idealny dla mnie. Stąd powyższe pytanie
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 22:31   #3934
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez karrrmelek Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny
Planuję zakup różu i co za tym idzie mam do was takie pytanie.... Czy Pink Ribbon ma swój odpowiednik w wersji matowej?

Szukam czegos delikatnego odpowiedniego do jasnej karnacji (używam podkładu multi tasking neutral), ale nie chce by był to cukierkowy róż i nie w stylu "rumieniec Maryny" tylko jakiś naturalnie wyglądający różyk. Przejrzałam chyba wszystkie swatche jakie się dało po tysiąc razy i mam mętlik w głowie zwłaszcza, że każdy aparat pokazuje kolory inaczej.
Gdyby Pink Ribbon nie miał drobinek byłby idealny dla mnie. Stąd powyższe pytanie
a może soft touch ? W tych jasnych rózach się średnio orientuję, bo na mojej twarzy są niewidoczne, a nawet robiące jaśniejszą plamę na policzku, ale na swatchach wychodził mi podobnie jak Pink Ribbon (nie dokładnie tak samo, podobnie, tylko ciut jaśniej chyba - sprawdzę jutro raz jeszcze ) Chociaż może lepiej niech się wypowiedzą te z jaśniejszą cerą, bo im łatwiej wyłapać drobne różnice
http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...edm.html#links
A może Nick Nack?
ps. gdy przyjdzie paczka ze wspolnego mogę Ci odsypać troszkę Soft Touch i Nick Nacka do testów
Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
na blogu Cathy sa opisane wszystkie korektory EDM'u
niestety, nie wszystkie... ale pracuję nad tym

Złozyłam rano to zamówienie z EDM w koncu - wysłalam maila z zaznaczeniem, by podesłali to do działu IT (w obawie, by nie kazali mi sprawdzać, czy to nie coś z moją przeglądarką itd). Okazało się, że coś tam rzeczywiście było nie tak i napisali mi maila z podziękowaniami za zwrócenie uwagi na ten błąd i że już poprawili.. No dobra, ale co ja nerwów zjadłam przez to, to moje

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-02 o 22:40
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 22:38   #3935
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a może soft touch ? W tych jasnych rózach się średnio orientuję, bo na mojej twarzy są niewidoczne, a nawet robiące jaśniejszą plamę na policzku, ale na swatchach wychodził mi podobnie jak Pink Ribbon (nie dokładnie tak samo, podobnie ) Chociaż może lepiej niech się wypowiedzą te z jaśniejszą cerą, bo im łatwiej wyłapać drobne różnice
http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...edm.html#links
ps. gdy przyjdzie paczka ze wspolnego mogę Ci odsypać troszkę Soft Touch do testów

niestety, nie wszystkie... ale pracuję nad tym


Złozyłam rano to zamówienie z EDM w koncu - wysłalam maila z zaznaczeniem, by podesłali to do działu IT (w obawie, by nie kazali mi sprawdzać, czy to nie coś z moją przeglądarką itd). Okazało się, że coś tam rzeczywiście było nie tak i napisali mi maila z podziękowaniami za zwrócenie uwagi na ten błąd i że już poprawili.. No dobra, ale co ja nerwów zjadłam przez to, to moje
1. soft touch - popieram
2. ten blog to po prostu skarbnica
3. nie denerwuj się tak cathy, bo złość piękności szkodzi a u Ciebie miało by czemu szkodzić
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 23:05   #3936
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
1. soft touch - popieram
2. ten blog to po prostu skarbnica
3. nie denerwuj się tak cathy, bo złość piękności szkodzi a u Ciebie miało by czemu szkodzić

a co do bloga - staram się, jak umiem najlepiej

zdziwiłam się nieco dzisiaj, bo jakiś czas temu zamawiałam dwa Try Me Free cieniowe (zielenie i te z hot chocolate) w tym samym dniu, w tym samym czasie, jedno po drugim. Od razu opłacone itd. Dzisiaj dostałam tylko jeden z nich (zielenie), a drugiego nie widać. Zastanawiam się, jak to możliwe i czemu nie wysłali tego razem, tak jak kiedyś to robili...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 23:14   #3937
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Oddam 3/4 opakowania nick nack i pink ribbon
i to co w podpisie.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 06:51   #3938
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja poluje na jakis 2 sample różów EDM w ciemniejszej tonacji - takich do beige neutral z kategorii beige ale mam do wymiany na razie tylko iwostin solecrin,
chyba że jakies kolczyki hand made ? ale dopiero zakŁadam wątek na wymiankowym bo maŁo sie jeszcze orjentuje w tych wymianach takze prosze o cierpliwość , jak juz bede miec ten wymiankowy z kolczykami to wstawie link
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2009-09-03 o 15:02
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 08:40   #3939
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cathy ja również jestem wyznawczynią Twojego bloga

Będę bardzo wdzięczna za próbeczki Ale takie minimalne bardzo poproszę tylko na test żeby dużo nie zabierać Chciałabym się jakoś odwdzięczyć, ale obawiam się ze Cathy Ty masz wszystko z EDM Ewentualnie mam jakieś cienie sypkie z My Secret nowej firmy która nastała w Naturze Więc mogłabym się w ramach podziekowania podzielić
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question

Edytowane przez karrrmelek
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:05
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 10:51   #3940
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny pomocy...
Mam problem z zamówieniem próbek. Zamawiałam pierwszy raz próbki na nowych zasadach i chyba mi się nie udało.
Po pierwsze: po przekierowniu na PayPal pojawiło się okienko w której należy wpisać ilość czy coś tam a wcześniej tego nie było. Parę razy się wycofywałam, żeby poprawić aż w końcu wpisałam 0,01 i dodało mi to do kwoty którą miałam zapłacić. Chyba coś zrobiłam nie tak bo....
Po drugie: kasę pobrało mi z PayPal a zamówienia w My Orders nie ma... nie przyszło też żadne potwierdzenie na maila.

Macie na to jakieś wytłumaczenie ? Czy mam pisać na maila do EDM ???
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:43   #3941
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hej hej do tej pory tylko ten wątek czytałam, ale teraz mam trochę więcej czasu więc pora się udzielić
dość dawno bo w czerwcu zamówiłam sobie próbki podkładów no i teraz chcę chyba 'pełnowymiarową' wersję... zamawiałam dość ciemne bo to wakacje były, a ja z natury nawet nie jestem chyba taka blada...ale sama nie wiem, czy którykolwiek z tych co mam pasuje.
Załączam fotki z tym co mam - pomazanym na policzku, nakładałam sporo żeby widać było Kolory wydaje mi się dość wiernie oddane, chociaż wydawało mi się zawsze że jestem mniej czerwona
Od góry:
Róż New Car Smell
Korektor Multi Tasking
Medium Beige Neutral (Matte)
Medium Beige Summer (Semi-Matte)
Sandy Medium (Original Glo)

Formuła najbardziej chyba mi pasuje Matte, bo moja cera jak widać za ładna nie jest (chociaż i tak to już o niebo lepiej niż kiedyś, zostały w sumie głównie blizny po masakrze trądzikowej...) i wszystko co ma dużo drobinek jakoś mnie odstrasza.


Będę wdzięczna za pomoc i dobranie kolorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg japka.jpg (22,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg japka2.jpg (25,2 KB, 52 załadowań)
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 13:29   #3942
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy...
Mam problem z zamówieniem próbek. Zamawiałam pierwszy raz próbki na nowych zasadach i chyba mi się nie udało.
Po pierwsze: po przekierowniu na PayPal pojawiło się okienko w której należy wpisać ilość czy coś tam a wcześniej tego nie było. Parę razy się wycofywałam, żeby poprawić aż w końcu wpisałam 0,01 i dodało mi to do kwoty którą miałam zapłacić. Chyba coś zrobiłam nie tak bo....
Po drugie: kasę pobrało mi z PayPal a zamówienia w My Orders nie ma... nie przyszło też żadne potwierdzenie na maila.

Macie na to jakieś wytłumaczenie ? Czy mam pisać na maila do EDM ???
Ja chciałam zamówić Free Kita przez PayPala ale miałam ten sam problem, podczas próby dokonania płatności pojawiało się okienko że dana kwota jest zbyt niska (0,00) i żeby wpisać inną. W końcu nie udało mi się zamówić kita, nie miałam pomysłu jak to rozwiązać. Też nie wiem o co chodzi i czy wszyscy tak mają...?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:32   #3943
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Ja chciałam zamówić Free Kita przez PayPala ale miałam ten sam problem, podczas próby dokonania płatności pojawiało się okienko że dana kwota jest zbyt niska (0,00) i żeby wpisać inną. W końcu nie udało mi się zamówić kita, nie miałam pomysłu jak to rozwiązać. Też nie wiem o co chodzi i czy wszyscy tak mają...?
ale przecież wybiera się opcję wysyłki i wtedy dolicza 3-4$ do kwoty...Więc kwota nie jest 0,00 tylko powiększona o koszt przesyłki próbek
ja zamawiałam już 6 Try Me Free i nie miałam żadnych problemów z tym akurat I tez płaciłam za ostatnie 3 zestawy poprzez Paypala.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:33
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:42   #3944
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ale przecież wybiera się opcję wysyłki i wtedy dolicza 3-4$ do kwoty...Więc kwota nie jest 0,00 tylko powiększona o koszt przesyłki próbek
ja zamawiałam już 6 Try Me Free i nie miałam żadnych problemów z tym akurat I tez płaciłam za ostatnie 3 zestawy poprzez Paypala.
Właśnie PayPal nie chciał jej doliczyć, wyskakiwał błąd że wartość przedmiotu bez przesyłki nie może wynosić 0,00.. stare zestawy Free zawsze opłacałam bez problemów.. dziwne to trochę, spróbuję za kilka dni znowu, może błędu już nie będzie..
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:46   #3945
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Właśnie PayPal nie chciał jej doliczyć, wyskakiwał błąd że wartość przedmiotu bez przesyłki nie może wynosić 0,00.. stare zestawy Free zawsze opłacałam bez problemów.. dziwne to trochę, spróbuję za kilka dni znowu, może błędu już nie będzie..
ale to nie paypal ją dolicza, tylko przy zamówieniu na stronie EDM wybieramy opcję wysyłki i wtedy z wyliczoną kwotą przechodzimy do płatności paypalowej.... Przynajmniej u mnie tak jest - loguję się, wybieram Try Me Free, wrzucam do koszyka, checkout, każe mi potwierdzić adres wyysłki, potem wybrać opcję wysyłki i wtedy z kwotą 3,53$ coś tam wybieram opcję płatności Paypalem. I do Paypala już idę z tymi 3$ ... Wlasnie przed chwilą sprawdziłam - nadal działa

EDIT:
już nie działa !
chciałam właśnie zamówić jeszcze jeden Try Me Free i nie działa. A słowo daję, że działało ... Idę zobaczyć, czy coś na forum EDM o tym piszą

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:52
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 14:00   #3946
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja po stu kombinacjach doliczyłam 0.1$ i poszło co prawda doliczyło te 10 centów ale lepsze to niż brak możliwości zamówienia
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 14:11   #3947
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mialam wczoraj ten sam problem z zamowieniem Try Me Kit, nawet opisalam to na watku ale wtedy padl Wizaz i nie zapisalo posta. Wyslalam maila do EDM i dostalam taka odpowiedz dzis rano...

Cytat:
Hello,

We had some paypal glitches earlier today but everything seems to be working smoothly now. Let us know if you have any further problems.

Kate
Everyday Minerals
Jak widac problem jest wciaz aktualny.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 14:34   #3948
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Odpisali i to tego samego dnia. No cóż, na moje obrzydliwie przeciętne pytanie kiedy będzie dostępny pędzel, otrzymałam w odpowiedzi tyle podziękowań i amerykańskiej słodyczy, że myślałam, że padnę

Początek:
"Hello Paulina,
Thanks so much for sending this over!!!"

Koniec:
"Please let us know if you have any additional questions,
Thanks so much,
Coral"

Także próbuj dalej! Powinni być wdzięczni.

a o jaki pedzel się pytalas?
moze o angled brow % liner brush??
jesli tak, to mozesz napisac co odpisali?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 14:37   #3949
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mialam wczoraj ten sam problem z zamowieniem Try Me Kit, nawet opisalam to na watku ale wtedy padl Wizaz i nie zapisalo posta. Wyslalam maila do EDM i dostalam taka odpowiedz dzis rano...



Jak widac problem jest wciaz aktualny.
przepraszam, ale albo czegos nie doczytałam, albo cos sie zmieniło.W pierwszym poscie pisze, ze od 15.8 nie ma płatnosci paypal, a Wy piszecie o paypalu?Nie bijcie.Jestem z doskoku.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 14:44   #3950
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

PayPal wrocil przedwczoraj, zaraz zmienie zapis w pierwszym poscie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 15:00   #3951
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
PayPal wrocil przedwczoraj, zaraz zmienie zapis w pierwszym poscie

Vril masz duzego buziaka ode mnie za te szczesliwa nowine koniecznie musze pobuszowac w cieniach , ale ta strona jakos mnie ostrasza- tam sie odnalezc to cud

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-09-03 o 16:33
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 15:16   #3952
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Ja po stu kombinacjach doliczyłam 0.1$ i poszło co prawda doliczyło te 10 centów ale lepsze to niż brak możliwości zamówienia
No właśnie ja też kombinowałam i kombinowałam i doliczyłam 1 centa, ale w EDM mi chyba zamówienia nie przyjęło. Ani potweirdzenia na maila ani jakiegoś znaku w My Orders. Ana761 czy ty też tak masz czy tylko ja mam pecha
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 15:58   #3953
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Potwierdzenia na razie nie mam od EDM, ale bodajże było napisane że dopiero po otrzymaniu kaski od paypal raealizują zamówinia.

Na paypalu mam ściągnietą kaskę za EDM.

Czekam więc na e-maila potwierdzającego przed następnymi zakupami .

P/s niestety na koncie mam status Canceled --- anulowane, no nic zobaczymy co będzie dalej się działo.
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......

Edytowane przez ana761
Czas edycji: 2009-09-03 o 16:07
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 16:39   #3954
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Miałam dzisiaj zamawiać Try Me, a tu takie rewelacje czytam. Nieźle, rozgardiasz jakich mało
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 16:57   #3955
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja tak trochę offtopowa, ale mam pytanie do Cathy..

Chyba mi gdzieś mignęło, że zamawiałaś kiedyś pojemniczki do poprzesypywania minerałów z woreczków strunowych. Czy masz może słoiczki z siteczkiem, czy takie zwykłe zakręcane do ozdób na paznokcie? Widziałam na all takie zakręcane i nie wiem, czy brać - nic się z nich nie wysypie? Z góry dziękuję za odpowiedź
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 17:07   #3956
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

v-x-n pytanie nie do mnie, ale wiele firm z których rtobimy zakupy oferuje wszelkiego rodzaju słoiczki, z sitkami i bez, duże i małe- jakie tylko chcesz i z żadnych nic się nie wysypuje poza tym to pytanie niezbyt na ten watek :p
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 17:34   #3957
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ja tak trochę offtopowa, ale mam pytanie do Cathy..

Chyba mi gdzieś mignęło, że zamawiałaś kiedyś pojemniczki do poprzesypywania minerałów z woreczków strunowych. Czy masz może słoiczki z siteczkiem, czy takie zwykłe zakręcane do ozdób na paznokcie? Widziałam na all takie zakręcane i nie wiem, czy brać - nic się z nich nie wysypie? Z góry dziękuję za odpowiedź
OT kompletny - na plotkowy z takimi pytaniami
opowiem Ci na PW
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 17:49   #3958
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cathy zrob mi liste rozy ktorych nie masz z edm
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 17:51   #3959
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ok, dziękuję. WinlyEm, mnie właśnie chodzi o to, żeby nie zamawiać z firmy mineralnej, bo po prostu wychodzi drożej i zdecydowanie dłużej niż kupienie na all

Żeby nie było drugiego kompletnego off topu, to pochwalę się kolejnym zamówieniem - nie wytrzymałam i kliknęłam kilka kolejnych sampli cieni. Po testach kolorów, które ostatnio do mnie dotarły, jestem absolutnie zachwycona cieniami EDM.. Casual Friday cudowny, na bazie z Joko trzymał mi się cały dzień, nie zbladł ani nic, z aplikacją zero problemów, nic się nie osypało, a wydajność - umalowałam oczy tylko tym pyłkiem, co był na drugiej stronie siteczka Nie wierzyłam, a jednak - chyba pokocham cienie sypkie

A! Kupiłam dzisiaj w Castoramie mały, przenośny domek na moje minerałki, w końcu zapanuje porządek z samplami!
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 18:00   #3960
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też kombinowałam i kombinowałam i doliczyłam 1 centa, ale w EDM mi chyba zamówienia nie przyjęło. Ani potweirdzenia na maila ani jakiegoś znaku w My Orders. Ana761 czy ty też tak masz czy tylko ja mam pecha
mam dokładnie tak samo. Też doliczyłam 1 centa, ściągnęło mi kasę z paypala ale nie otrzymałam żadnego potwierdzenia z EDM i na My account nie mam żadnych zamówień :/
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.