Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 18:18   #4291
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No jestem już po spacerku i powiem że czuje się już jak rasowa blondi bo nawet paru chłopa się obejrzało
Wstawiam jeszcze parę fotek już po wysuszeniu i "najedwabieniu" się że tak określę hie hie
hehhee no padłam jak przeczytałam o tych paru chłopa ale faktycznie tak jest i bardzo podoba mi się Twój kolor

kedud86 też bardzo ładnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-03-25 o 18:20
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:20   #4292
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od jutra w rossmannie Garnier Color Naturals za 8,99zł , Loreal Exell 10 za 23,99zł a Palette Color Shampoo za 8,99zł jakby którą to interesowało.
Kachula a przypomnij mi bo już się nie orientuję czym po kolei wyeliminowałaś ten rudy? Chodzi mi o to jakimi farbami? Bo efekt jest porażający!!! Poprostu sa cudne
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:30   #4293
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
to mówisz że c12 Ci mniej zniszczyła niż c10? przecież ponoć to c12 ma mocniejszą wodę a powiedz mi, jak oceniasz oba kolory? Różnią się bardzo?
tak dokładnie, wiem, że to nielogiczne może się wydawać. Otóż najpierw malowałam c12, wyjściowy kolor to taki miodowy blond (schodziłam z rudego) farbowałam prawdopodobnie garnierem 111 (o ile dobrze pamiętam).
Po C12 (mroźny blond) kolorek ładny, bardzo chłodny, ładnie zlikwidował żółcie i rudości, miałam chłodny sredni/ jasny blond (sama nie wiem jak określić, ale kolor mi sie bardzo spodobał).
miałam nieco przesuszone końcówki ale jakoś się z nimi uporałam i obyło się bez podcinania.
Po jakichś 2,5 tygodnia, kolorek zaczął się nierownomiernie wypłukiwać (może dlatego że tą rudość miałam "pod spodem") więc kupiłam c10 tym razem (platynowy blond). Efekt? Jasniejsze włosy co prawda, srebrzysty połysk, ale:

1. pasma które były dość przesuszone (osłabione końcówki) do długości mniej więcej 5 cm złapało o jakieś 2 tony jaśniej (wygląda jakbym miała odrost z balejażu) -nie jest źle bo tak jakbym miała refleksy, ale jednak
2. włosy zaczęły mi się kruszyć jak po użyciu rozjasniacza, dosłownie się ciągnęły jak guma i wypadały, przy czesaniu mam garść wyłamanych włosów.

W tej chwili juz mam odrost na ok 1 cm. Uzywam WAXa a on trochę ociepla więc i kolor włosów mi się zmienił. już nie są tak wysuszone jak pierwszy tydzień po farbowaniu, ale jednak ich troche straciłam. Nie bedę już nią farbowałam.
Dodam, że pomimo tego, że miałam trochę przesuszone końcówki nigdy od kiedy farbuję żadna farba (nawet rozjaśniacz) nie zniszczył mi tak włosów nawet w małych odstępach czasu między farbowaniami. Kolor ok ale jakim kosztem.

Następne farbowanie przed świętami (miało byc po, ale po waxie włosy szybko rosną i nie chcę mieć za dużego odrostu) prawdopodobnie wybiorę wellaton 10/0 lub 11/7

__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:31   #4294
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny widziałyście nowe farbki Deluxe Platinum Collection- palette? bardzo podoba mi sie kolor: białe złoto, ale przypuszczam, że ta rozjasnia o 2-3, 4 . Używała któraś z Was?
http://www.palette.pl/nasze-produkty...e-gold-blonde/

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-03-25 o 18:35
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:40   #4295
xangelx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: daleko.
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja mam takie małe pytanko.
farbowałam włosy na ciemny brąz , jakieś 10 miesięcy temu i od tamtej pory nie używałam żadnej farby. tak więc można sobie wyobrazić jakie mam odrosty. mój naturalny kolor to ciemny blond. z tym, że ten ciemny brąz troche się sprał i już nie jest taki ciemny, bardziej średni brąz. i chciałabym przefarbować całe włosy na jednolity kolor, najlepiej jakiś ciemny-średni blond. widziałam farby takie z loreal'a, ale słyszałam, że one pokryją mi odrosty, a nie te farbowane włosy.
xangelx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 19:34   #4296
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Kachula a przypomnij mi bo już się nie orientuję czym po kolei wyeliminowałaś ten rudy? Chodzi mi o to jakimi farbami? Bo efekt jest porażający!!! Poprostu sa cudne
Zaczęłam od pofarbowania odrostów sporych ciemny blond u fryzjerki z 5cm a reszta włosów to były rozjaśniane przez balejaż. Wyszło rudo a kładła Joannę Naturie jakąś a własciwie miała w ręku 3 tubki...
Wściekła położyłam potem palete 219 z serii takich zielonych pudełek. Coś popielatego ale poza pieczeniem i siwymi tymi pasemkami i nadal rudym odrostem nic się nie zmieniło. Zakupiłam potem Prosalon 1000/2 i wode 9% która (woda) strupów mi narobiła i może cos tam rozjaśniło ale źle rozmieszałam proporcje więc... Wściekłam sie i kupiłam Palette c12 odrosty rude rozjaśniały lekko więc czekałam na następne farbowanie i przy okazji promocji kupiłam palette deluxe 218 i teraz położyłam i jest jak jest. Tak mniej więcej w skrócie to wygląda. W moich postach jak poszukasz znajdziesz dokładniej.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

a i dziewczyny wszystkim dziękuję za miłe słowa bo to tylko potwierdza, że źle nie wyglądam a to zawsze ważne bo inaczej ciągle doszukiwałabym się czegoś złego w moich włoskach

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście nowe farbki Deluxe Platinum Collection- palette? bardzo podoba mi sie kolor: białe złoto, ale przypuszczam, że ta rozjasnia o 2-3, 4 . Używała któraś z Was?
http://www.palette.pl/nasze-produkty...e-gold-blonde/
AAAA!!! Jakie te białe złoto jest śliczne!!!!!!
Kurde no żebym go widziała to ten bym kupiła a nie te 218.
Monisia ja swoją drogą już opisałam efekty po 218
Jej no nie mogę z tym białym złotem! Nr 23o hm... Trzeba będzie szukać w sklepach Już widzę Tż-ta: Właśnie tak na mnie patrzy jak wspomniałam o nowej farbie

Może znowu pokusimy Superedzię? Hm?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-25 o 22:39 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 21:10   #4297
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zaczęłam od pofarbowania odrostów sporych ciemny blond u fryzjerki z 5cm a reszta włosów to były rozjaśniane przez balejaż. Wyszło rudo a kładła Joannę Naturie jakąś a własciwie miała w ręku 3 tubki...
Wściekła położyłam potem palete 219 z serii takich zielonych pudełek. Coś popielatego ale poza pieczeniem i siwymi tymi pasemkami i nadal rudym odrostem nic się nie zmieniło. Zakupiłam potem Prosalon 1000/2 i wode 9% która (woda) strupów mi narobiła i może cos tam rozjaśniło ale źle rozmieszałam proporcje więc... Wściekłam sie i kupiłam Palette c12 odrosty rude rozjaśniały lekko więc czekałam na następne farbowanie i przy okazji promocji kupiłam palette deluxe 218 i teraz położyłam i jest jak jest. Tak mniej więcej w skrócie to wygląda. W moich postach jak poszukasz znajdziesz dokładniej.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

a i dziewczyny wszystkim dziękuję za miłe słowa bo to tylko potwierdza, że źle nie wyglądam a to zawsze ważne bo inaczej ciągle doszukiwałabym się czegoś złego w moich włoskach
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Chyba pójde do fryca-ale jak nie to też kupię tą Palette Deluxe bo naprawdę jeszcze raz się powtórzę-Twoje włoski są cudne
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 21:54   #4298
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Łał dziewczynki ale się rozpisałyście A jakie awantury się toczyły to w szoku byłam ale ciekawie się czytało.Jak jakieś opowiadanie
Wracając do włosów to :
Superedzia Tobie zawsze świetnie te kolory wychodzą-super

Kachula kobito no cudnie niesamowita różnica teraz jesteś rasowa blondi
i ładnie się błyszczą po prostu świetnie Ci wyszły

Kedud bardzo ładnie śliczne- bialutkie

Co tu więcej napisać kobitki macie boskie włoski
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 22:25   #4299
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kate12345 jedwab to by i psu jajca na błysk wymazał
Odżywka jakoś mi błysku nie nadała i powiem teraz po całym dniu, że wcale super taka nie jest. Włosy mi sie plączą i juz trochę powyrywałam rozczesując po wietrze na dworze, do tego zapach miała jakiś nijaki. Jedynie dobrze po myciu się rozczesały. Nie wiem czy trzymałam te pełne 2 minuty no ale z dzieckiem szalejącym przy wannie (bo leci woda) i można coś do wanny mamie powrzucać (a co tam) jakoś czasu nie liczyłam.
Podsumowując jedwab jest dobry na wszystko
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 22:46   #4300
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Kate12345 jedwab to by i psu jajca na błysk wymazał

A to dobre
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 08:06   #4301
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula o matko jaki masz booski kolor!!!! Perfekcyjny!!! Zakochałam się!!! Nie biały, ale takie złoto z dusza.. jak shoduję moje włosy z dekoloru, to pozycze sobie Twój pomysł na palette deluxe 218. O tak zaszaleję na wakacje. A co mi tam.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 08:10   #4302
ANNULKA33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia piekne wyszły CI te włoski
ANNULKA33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 09:22   #4303
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dzięki dziewczynki mnie się też podoba to białe złoto... mów mi królik....królik doświadczalny. Zrobię nim ale tak gdzieś za 3 tygodnie ok?
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 10:07   #4304
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Pytanie do blond bunny, co sądzisz o nowych farbach na oliwie, warto spróbować? chodzi mi o blond oczywiście
http://screenline.pl/kontakt

ciekawa jestem opinii, bardzo, bo ponoć to rewelacja, super pokrywa siwe i bez amoniaku
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 10:30   #4305
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
tak dokładnie, wiem, że to nielogiczne może się wydawać. Otóż najpierw malowałam c12, wyjściowy kolor to taki miodowy blond (schodziłam z rudego) farbowałam prawdopodobnie garnierem 111 (o ile dobrze pamiętam).
Po C12 (mroźny blond) kolorek ładny, bardzo chłodny, ładnie zlikwidował żółcie i rudości, miałam chłodny sredni/ jasny blond (sama nie wiem jak określić, ale kolor mi sie bardzo spodobał).
miałam nieco przesuszone końcówki ale jakoś się z nimi uporałam i obyło się bez podcinania.
Po jakichś 2,5 tygodnia, kolorek zaczął się nierownomiernie wypłukiwać (może dlatego że tą rudość miałam "pod spodem") więc kupiłam c10 tym razem (platynowy blond). Efekt? Jasniejsze włosy co prawda, srebrzysty połysk, ale:

1. pasma które były dość przesuszone (osłabione końcówki) do długości mniej więcej 5 cm złapało o jakieś 2 tony jaśniej (wygląda jakbym miała odrost z balejażu) -nie jest źle bo tak jakbym miała refleksy, ale jednak
2. włosy zaczęły mi się kruszyć jak po użyciu rozjasniacza, dosłownie się ciągnęły jak guma i wypadały, przy czesaniu mam garść wyłamanych włosów.

W tej chwili juz mam odrost na ok 1 cm. Uzywam WAXa a on trochę ociepla więc i kolor włosów mi się zmienił. już nie są tak wysuszone jak pierwszy tydzień po farbowaniu, ale jednak ich troche straciłam. Nie bedę już nią farbowałam.
Dodam, że pomimo tego, że miałam trochę przesuszone końcówki nigdy od kiedy farbuję żadna farba (nawet rozjaśniacz) nie zniszczył mi tak włosów nawet w małych odstępach czasu między farbowaniami. Kolor ok ale jakim kosztem.

Następne farbowanie przed świętami (miało byc po, ale po waxie włosy szybko rosną i nie chcę mieć za dużego odrostu) prawdopodobnie wybiorę wellaton 10/0 lub 11/7

no to faktycznie nielogiczne ale może to skutek że c12 osłabiła włosy a c10 dobiła

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście nowe farbki Deluxe Platinum Collection- palette? bardzo podoba mi sie kolor: białe złoto, ale przypuszczam, że ta rozjasnia o 2-3, 4 . Używała któraś z Was?
http://www.palette.pl/nasze-produkty...e-gold-blonde/
śliczny ten kolor ciekawe jak bardzo delux niszczy włosy i jak człowiek pomyśli że znalazł swoją farbę to zaraz się znajdzie inny ładny odcień
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 10:50   #4306
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez ajasiaga Pokaż wiadomość
Wizażanki pomóżcie w czwartek idę do fryzjera i chciałbym zafarbować całe włoski na taki kolorek podany w 1 załączniku, aktualnie mam taki kolor włosów załącznik nr 2, pomóżcie mi jaki kolor włosów ma dziewczyna na zdjęciu z zał.1 i jakiej farby mogła użyć, przychodzi wam coś do głowy?? i czy na moich włoskach może coś takiego się stworzyć, czy efekt może być inny? Pozdrawiam
wiem, że pytanie nieaktualne, ale odpowiem bo może komuś innemu się przyda ale zacznę od przedstawienia się mam na imię Beata, czytam Was od dłuższego czasu, nawet stronkę mam dodaną do ulubionych, jestem blondynką po wielu przejściach i eksperymentach (od blondu do czarnych i z powrotem) które lubię ale zawsze wracam do swojego koloru. Ostatnio jak byłam u fryzjera, kobitka która robiła mi włosy zapytała czy jestem fryzjerką? a ja się uczyłam na tych moich próbach i błędach tak, że chyba doszłam do perfekcji w temacie farb. A teraz do sedna: taki dokładnie kolor uzyskałam po farbie loreal casting słoneczny miód. pozdrawiam i może komuś się przyda to co napisałam
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 10:51   #4307
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

oooooooooooo chyba wiem co zrobie z moimi włosami ) zrobie sobie 100 skandynawski i na to dam to białe złoto i przeciągne po całych co myślicie??, ja mam swój mysi odrost, trochę ciepłego blondu z wczęniejszych odrostów i reszta mniej więcej jednolita ten powiedzmy "pisakowy", zdjęcia dawałam wczęniej, jakby ktoś chciał zobaczyć str. 108

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-03-26 o 11:00
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:06   #4308
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mi też się spodobał kolorek Kachuli, śliczny
ale tak szczujecie tym białym złotem może zrezygnuję z wellatonu na jego koszt
Farbowanko juz za tydzień

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
no to faktycznie nielogiczne ale może to skutek że c12 osłabiła włosy a c10 dobiła
też tak sobie to tłumaczyłam, ale bywało juz, że i po ostrym rozjasniaczu malowałam kolejny raz rozjaśniajacą blond farbą w odstępie zaledwie tygodnia i nie działo się nic przykrego z włosami , a tu jednak były tylko same farby rozjasniające
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-03-26 o 11:19
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:37   #4309
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
no to faktycznie nielogiczne ale może to skutek że c12 osłabiła włosy a c10 dobiła



śliczny ten kolor ciekawe jak bardzo delux niszczy włosy i jak człowiek pomyśli że znalazł swoją farbę to zaraz się znajdzie inny ładny odcień
To ja powiem, że zniszczeń nie widzę a trzymałam z godzinę na głowie począwszy od nakładania. Nakładałam krótko bo z 5min i sama się zdziwiłam (to pewnie przez aplikator bo z pędzelkiem to ciężko mi idzie).
Żadnych popalonych, wychodzić mi wychodziły jak zawsze po farbie, tylko plątały się mimo odzywki po wysuszeniu. Tak jakbym nic nie nałożyła. Takie miałam wrażenie. Ogólnie o niebo lepiej niż po c12. Chociaż sama już nie wiem. Na pewno dużo włosków wyszło przy c12. Pewnie dlatego teraz nie miało co wyjść

No i dziewczyny mam ładny słoneczny owszem, bo zaczyna strasznie mi się podobać bo nawet kiedyś o takim marzyłam ale pamiętajcie, że ja z naturalnych przeszłam na rude i to te rude rozjaśniałam, więc nie wiadomo jak 218 wam te włoski weźmie. Ale skoro do bardzo jasno rudego rozjaśniło mi odrost naturalny i tak naprawdę nie rzuca się w oczy to może dobra ta farbka... Jak będę farbować tylko odrosty nowe i te starsze (juz rozjaśnione do rudawego) to ciągle będę miała taki słoneczny kolorek, nie? No zobaczymy jeszcze.

Dobra ja narazie uciekam bo piękna pogoda i jadę poza miasto na weekend. Uwielbiam wiosnę!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 16:45   #4310
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny mi też się strasznie podoba to białe złoto, ale obawiam się że to chyba nie na moje włoski bo swój naturalny kolor mam ciemny blond a z tego co jest napisane na stronie palette to to jest farba dla włosów jasny blond po średni blond...
jak myslicie?? nadaje sie na moje włoski??;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:53   #4311
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

JESTEM ZAŁAMANA !! ZNOWU NIC!! Z ciemno rudego kurczaka jestem jasno rudym kurczakiem !! Jasne włosy mam tylko za uszami przy skroniach a reszta masakrycznie szpetno ruda! Jak to mozliwe! Boze przeciez to juz trzecia farba! Trzymałam równe 60 minut! Jeszcze je pozniej dwie minuty masowałam i nic! Zycie sobie ze mnie zadrwiło przecholernie ! Juz miałam taką nadzieję !! Ale jesli ta palette deluxe 100 mi nie pomogła to po prostu wiem ze juz nic mi nie pomoze. Włosy wychodziły mi garsciami jak myłam , płakałam i zaciskałam zęby bo w głębi duszy czułam ze efekt bedzie tak cudny ze ich kondycja przestanie byc wazna ...a po chwili czarna rozpacz...Co ja mam terz zrobić? Przeciez nie nałozę kolejnej farby, chyba ze powinnam ale ja juz po prostu nie wierzę w zaden pozytywny efekt. Jutro wstawie zdjęcia bo dzis juz za ciemno zeby pstrykać...

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
JESTEM ZAŁAMANA !! ZNOWU NIC!! Z ciemno rudego kurczaka jestem jasno rudym kurczakiem !! Jasne włosy mam tylko za uszami przy skroniach a reszta masakrycznie szpetno ruda! Jak to mozliwe! Boze przeciez to juz trzecia farba! Trzymałam równe 60 minut! Jeszcze je pozniej dwie minuty masowałam i nic! Zycie sobie ze mnie zadrwiło przecholernie ! Juz miałam taką nadzieję !! Ale jesli ta palette deluxe 100 mi nie pomogła to po prostu wiem ze juz nic mi nie pomoze. Włosy wychodziły mi garsciami jak myłam , płakałam i zaciskałam zęby bo w głębi duszy czułam ze efekt bedzie tak cudny ze ich kondycja przestanie byc wazna ...a po chwili czarna rozpacz...Co ja mam terz zrobić? Przeciez nie nałozę kolejnej farby, chyba ze powinnam ale ja juz po prostu nie wierzę w zaden pozytywny efekt. Jutro wstawie zdjęcia bo dzis juz za ciemno zeby pstrykać...
Dodam ze zrobiłam pozniej płukankę fioletową i znów nawet grama nie ruszyło, moze powinnam kupić srebrną ...Pomózcie

Edytowane przez manikomio
Czas edycji: 2010-03-26 o 17:50
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:16   #4312
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
JESTEM ZAŁAMANA !! ZNOWU NIC!! Z ciemno rudego kurczaka jestem jasno rudym kurczakiem !! Jasne włosy mam tylko za uszami przy skroniach a reszta masakrycznie szpetno ruda! Jak to mozliwe! Boze przeciez to juz trzecia farba! Trzymałam równe 60 minut! Jeszcze je pozniej dwie minuty masowałam i nic! Zycie sobie ze mnie zadrwiło przecholernie ! Juz miałam taką nadzieję !! Ale jesli ta palette deluxe 100 mi nie pomogła to po prostu wiem ze juz nic mi nie pomoze. Włosy wychodziły mi garsciami jak myłam , płakałam i zaciskałam zęby bo w głębi duszy czułam ze efekt bedzie tak cudny ze ich kondycja przestanie byc wazna ...a po chwili czarna rozpacz...Co ja mam terz zrobić? Przeciez nie nałozę kolejnej farby, chyba ze powinnam ale ja juz po prostu nie wierzę w zaden pozytywny efekt. Jutro wstawie zdjęcia bo dzis juz za ciemno zeby pstrykać...

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------


Dodam ze zrobiłam pozniej płukankę fioletową i znów nawet grama nie ruszyło, moze powinnam kupić srebrną ...Pomózcie

No przykro mi.. Ale wiedz, że tutaj nie jedna dziewczyna musiała przejść przez przeróżne rudości i żółcie zanim uzyskały swój wymarzony blond.. ( to tak dla pocieszenia ). Ja Ci teraz nie doradzę co do farby, ale uważam, że na razie powinnaś dać im chwile wytchnienia skoro piszesz, że włosy wychodziły Ci garściami podczas mycia..Myć je często żeby kolor wyblakł, odżywiać na maksa no i jeżeli dalej chcesz dążyć do blondu to ufarbować ale dopiero za 2-3tyg. Po takim rozjaśnieniu już jakiś kolor powinien Ci wyjść następnym razem, tak myślę..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:24   #4313
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
JESTEM ZAŁAMANA !! ZNOWU NIC!! Z ciemno rudego kurczaka jestem jasno rudym kurczakiem !! Jasne włosy mam tylko za uszami przy skroniach a reszta masakrycznie szpetno ruda! Jak to mozliwe! Boze przeciez to juz trzecia farba! Trzymałam równe 60 minut! Jeszcze je pozniej dwie minuty masowałam i nic! Zycie sobie ze mnie zadrwiło przecholernie ! Juz miałam taką nadzieję !! Ale jesli ta palette deluxe 100 mi nie pomogła to po prostu wiem ze juz nic mi nie pomoze. Włosy wychodziły mi garsciami jak myłam , płakałam i zaciskałam zęby bo w głębi duszy czułam ze efekt bedzie tak cudny ze ich kondycja przestanie byc wazna ...a po chwili czarna rozpacz...Co ja mam terz zrobić? Przeciez nie nałozę kolejnej farby, chyba ze powinnam ale ja juz po prostu nie wierzę w zaden pozytywny efekt. Jutro wstawie zdjęcia bo dzis juz za ciemno zeby pstrykać...

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------


Dodam ze zrobiłam pozniej płukankę fioletową i znów nawet grama nie ruszyło, moze powinnam kupić srebrną ...Pomózcie
Wklejam zdjęcia płukanki która nie pomaga mi w ogole!!!! Moze polecicie mi cos innego NO I MOJE KOSZMARNE ZDJECIA!
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:31   #4314
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia płukanki która nie pomaga mi w ogole!!!! Moze polecicie mi cos innego NO I MOJE KOSZMARNE ZDJECIA!
Ja mogę Ci polecić flor illum bo sama używam, a dziewczyny też często pisały dobrze o tej rossmanowskiej, no i o delii zresztą też tyle, że chyba o srebrnej z tego co pamiętam. Ja też używam srebrnej ale szczerze mówiąc nie wiem czym się różni bo też jest fioletowa..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:49   #4315
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja mogę Ci polecić flor illum bo sama używam, a dziewczyny też często pisały dobrze o tej rossmanowskiej, no i o delii zresztą też tyle, że chyba o srebrnej z tego co pamiętam. Ja też używam srebrnej ale szczerze mówiąc nie wiem czym się różni bo też jest fioletowa..
Przesyłam zdjęcie koszmaru........
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:14   #4316
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja mogę Ci polecić flor illum bo sama używam, a dziewczyny też często pisały dobrze o tej rossmanowskiej, no i o delii zresztą też tyle, że chyba o srebrnej z tego co pamiętam. Ja też używam srebrnej ale szczerze mówiąc nie wiem czym się różni bo też jest fioletowa..
A tą płukankę której uzywasz mozna gdzies kupić czy tylko w hurtowniach fryzjerskich?
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:20   #4317
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
A tą płukankę której uzywasz mozna gdzies kupić czy tylko w hurtowniach fryzjerskich?
Kurcze no rzeczywiście masz trochę tego rudzielca. A płukankę to tak tylko w tych fryzjerskich ale na allegro też chyba jest czy w jakichś innych sklepach internetowych.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:47   #4318
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczynki dawno mnie tu nie było chciałam sie pochwalić ze nałożyłam na odrost i wypłukany wellaton 12/1 farbe garniera 111 i jest super na początku szaro buro i nieciekawie troszke niebieskawo ale jak juz teraz sie troszke wypłukała jest fajny jasny blondzik i chłodny a o to mi chodziło,niestety wellaton wypłukał sie na ciepły blond...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:16   #4319
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was farbowała włosy farbą Wellaton 8/0 Jasny blond? Mam bardzo jasne włosy które chce przyciemnić...ale nie chce znowu ciemnego blondu Może wiecie jaki efekt daje ta farba na bardzo jasny włosach?
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:32   #4320
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kurcze no rzeczywiście masz trochę tego rudzielca. A płukankę to tak tylko w tych fryzjerskich ale na allegro też chyba jest czy w jakichś innych sklepach internetowych.
Trochę ? Kochana mam na głowie horror...znalazłam tą płukankę w fryzjerskim sklepie internetowym, a ona spowoduje ze zejdzie mi to rude jak bede tak co dwa dni robić czy raczej takich cudów nie czyni? Pojade jutro kupić tą srebrną do Rossmana bo ta fioletowa to zero efektu. Boze ja juz chodziłam tydzien do pracy w chustce a mam chodzić kolejne trzy !!!! Zabije się, szczerze to wyglądam teraz jeszcze gorzej, na głowie mam jakies trzy odcienie Zachciało mi sie zmian to teraz mam, dobrze mi tak. Jak ta płukanka mi nie pomoze to kupuje ELGON i sciągam ten kolor!!
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.