Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 12:02   #1231
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez diamondbabe Pokaż wiadomość
dziekuję za odpowiedzi... a co do tych produktow ze sie wliczaja do tej 45 % to chyba nie bo probowałam tak zrobic, tam są te cienie samples i one sie chyba nie licza jako pełnowymiarowe produkty.. bo juz sama nie wiem .. moja przygoda zaczela sie miesiac temu wiec wybaczcie moja zielonkawosc w tym temacie
Sample się nie liczą do zniżki. Cien pełnowymiarowy to cień Mini i on się liczy do znizki. Ale sample cieni są tak czy siak moim zdaniem nieopłacalne:
Cień Sample = 1g = 2,5$
Cień Mini = 2,5g = 6$, co daje 3,3$ przy zniżce 45%

Edytowane przez rozważna_i_romantyczna
Czas edycji: 2010-04-13 o 12:03
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:18   #1232
diamondbabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domeczku :]
Wiadomości: 394
GG do diamondbabe
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dziekuje
zdradzcie mi prosze czy jak robicie zakupy tylko i wylacznie dla siebie to robicie wszystko zeby dobic do tej znizki 45 %?? czy kupujecie raczej zaledwi ekilka produktów??
bo ja sama nie wiem czy oszalałam czy chce kupic zapasy zeby tylko dobic do 45 %
__________________
moja nowa pasja = kocham to!!! a w dodatku mój TŻ to
diamondbabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:41   #1233
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez diamondbabe Pokaż wiadomość
dziekuje
zdradzcie mi prosze czy jak robicie zakupy tylko i wylacznie dla siebie to robicie wszystko zeby dobic do tej znizki 45 %?? czy kupujecie raczej zaledwi ekilka produktów??
bo ja sama nie wiem czy oszalałam czy chce kupic zapasy zeby tylko dobic do 45 %
No co Ty, tych 12 produktów to nie jest tak dużo wbrew pozorom. Ja w ub.miesiącu zrobiłam 2 zamówienia, z czego jedno na 25%, drugie na 45%, a przedwczoraj poszło trzecie, też na 45%. Po prostu postanowiłam sobie skompletować w końcu porządny, kompletny zestaw mineralny EDM (zaczynałam od odsypek z Al). Na jakiś czas będzie spokój, nie jestem typem zakupoholiczki, wręcz przeciwnie.
12 produktów to niedużo. Samych pędzli kilka warto mieć.
Dalej: podkład, korektor ( u mnie np.jeden "ogólny" i jeden korektor koloru) , puder wykańczający, rozświetlacz na większe okazje, puder brązujący na lato, ze 3 róże i kilka do kilkunastu cieni. Jak widać sporo tego w "zestawie obowiązkowym"
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:15   #1234
diamondbabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domeczku :]
Wiadomości: 394
GG do diamondbabe
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
No co Ty, tych 12 produktów to nie jest tak dużo wbrew pozorom. Ja w ub.miesiącu zrobiłam 2 zamówienia, z czego jedno na 25%, drugie na 45%, a przedwczoraj poszło trzecie, też na 45%. Po prostu postanowiłam sobie skompletować w końcu porządny, kompletny zestaw mineralny EDM (zaczynałam od odsypek z Al). Na jakiś czas będzie spokój, nie jestem typem zakupoholiczki, wręcz przeciwnie.
12 produktów to niedużo. Samych pędzli kilka warto mieć.
Dalej: podkład, korektor ( u mnie np.jeden "ogólny" i jeden korektor koloru) , puder wykańczający, rozświetlacz na większe okazje, puder brązujący na lato, ze 3 róże i kilka do kilkunastu cieni. Jak widać sporo tego w "zestawie obowiązkowym"
ja mam bzika na punkcie tych pedzli z edm a co do cieni choc chce ten zestaw z 3 pedzlami zamowic to niestety jeszcze nie umiem sie cieniami posługiwać bo jak chce rozetrzec to mi sie taka mgła poplamiona na oku robi i nie wiem jak to robic
__________________
moja nowa pasja = kocham to!!! a w dodatku mój TŻ to
diamondbabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:43   #1235
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Fajny ten zestaw cieni z pędzlami. Rzeczywiście wychodzi trochę taniej.

A ja po recenzji na youtube zamówiłam Luminizing Sunlight i nie żałuję
Jest rzeczywiście rewelacyjny
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:32   #1236
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam dziewczyny, pozwólcie, że podłączę się pod wątek
Jestem kompletnie zielona w kwestii minerałów, ale mam kilka pytań.

1) na razie zakupiłam pędzel Long Handled Kabuki, czy warto dokupić Flat Topa? Jakie są Wasze wrażenia jeśli posiadacie oba pędzle?
2)No i czy to ja jestem przewrażliwiona, czy u Was też korektor Sunlight wysusza skórę i wręcz podkreśla sińce?
3) Przyznam, że do kwestii zamawiania ze strony EDM podchodzę jak pies do jeża, czy naprawdę opłaca się o wiele bardziej niż z Allegro?

No i wyszły tylko trzy, ale pewnie szybko "wsiąknę" w temat i się rozkręcę
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:49   #1237
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, pozwólcie, że podłączę się pod wątek
Jestem kompletnie zielona w kwestii minerałów, ale mam kilka pytań.

1) na razie zakupiłam pędzel Long Handled Kabuki, czy warto dokupić Flat Topa? Jakie są Wasze wrażenia jeśli posiadacie oba pędzle?
2)No i czy to ja jestem przewrażliwiona, czy u Was też korektor Sunlight wysusza skórę i wręcz podkreśla sińce?
3) Przyznam, że do kwestii zamawiania ze strony EDM podchodzę jak pies do jeża, czy naprawdę opłaca się o wiele bardziej niż z Allegro?

No i wyszły tylko trzy, ale pewnie szybko "wsiąknę" w temat i się rozkręcę
Odpowiem na drugie, bo na pozostałe dwa bardzo łatwo znaleźć odpowiedź
Ja mam sampla Sunlighta i do czasu, do kiedy nie dostałam korektora Pixie lubiałam się z nim. To znaczy podkreśłał zmarszczki, właził w nie, ale pod koniec dnia wyglądał całkiem nieźle - choć zmarchy były większe, zapewne przez to, że wysuszał. Ale skubany trzymał się te 10 godzin, więc byłam w stanie mu to wybaczyć
Ogólnie prawda powszechnie znaną jest, że minerały skórę wysuszają - a szczególnie skórę pod oczami, bo to wrażliwe i hmm... niezbyt grube
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 20:15   #1238
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, pozwólcie, że podłączę się pod wątek
Jestem kompletnie zielona w kwestii minerałów, ale mam kilka pytań.

1) na razie zakupiłam pędzel Long Handled Kabuki, czy warto dokupić Flat Topa? Jakie są Wasze wrażenia jeśli posiadacie oba pędzle?
2)No i czy to ja jestem przewrażliwiona, czy u Was też korektor Sunlight wysusza skórę i wręcz podkreśla sińce?
3) Przyznam, że do kwestii zamawiania ze strony EDM podchodzę jak pies do jeża, czy naprawdę opłaca się o wiele bardziej niż z Allegro?

No i wyszły tylko trzy, ale pewnie szybko "wsiąknę" w temat i się rozkręcę
Według mnie flat top jest niezbędnikiem do podkładów mineralnych, zupełnie inaczej nakłada się nim proszek, inny efekt i krycie i chyba tylko z nim da się odkryć możliwości danej formuły i firmy

co do allegro-u osób robiących na tym kasę (nie mówię w pejoratywnym sensie tego) nie opłaca się zupełnie brać pełnych wymiarów szczególnie. W przypadku np. dużego podkładu, razem z kosztami wysyłki z usa oraz 6 zł za list od organizatorki, wyniesie Cię to +/- 30 zł, natomiast na alle jest to nawet 36 + 6 zł.. więc sporo, na kilku rzeczach jest to ogromna suma. Tak samo próbki- wiadomo, że jest pełno osób które pozbywają się swoich nieudanych zakupów itp i w przypadku ceny 7 zł opłaca się jak najbardziej, ale za kwotę złotych 12 już mniej

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:16
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:28   #1239
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, pozwólcie, że podłączę się pod wątek
Jestem kompletnie zielona w kwestii minerałów, ale mam kilka pytań.

1) na razie zakupiłam pędzel Long Handled Kabuki, czy warto dokupić Flat Topa? Jakie są Wasze wrażenia jeśli posiadacie oba pędzle?
2)No i czy to ja jestem przewrażliwiona, czy u Was też korektor Sunlight wysusza skórę i wręcz podkreśla sińce?
3) Przyznam, że do kwestii zamawiania ze strony EDM podchodzę jak pies do jeża, czy naprawdę opłaca się o wiele bardziej niż z Allegro?

No i wyszły tylko trzy, ale pewnie szybko "wsiąknę" w temat i się rozkręcę
pierwsze posty

a znajdziesz.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 07:56   #1240
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, pozwólcie, że podłączę się pod wątek
Jestem kompletnie zielona w kwestii minerałów, ale mam kilka pytań.

1) na razie zakupiłam pędzel Long Handled Kabuki, czy warto dokupić Flat Topa? Jakie są Wasze wrażenia jeśli posiadacie oba pędzle?
2)No i czy to ja jestem przewrażliwiona, czy u Was też korektor Sunlight wysusza skórę i wręcz podkreśla sińce?
3) Przyznam, że do kwestii zamawiania ze strony EDM podchodzę jak pies do jeża, czy naprawdę opłaca się o wiele bardziej niż z Allegro?

No i wyszły tylko trzy, ale pewnie szybko "wsiąknę" w temat i się rozkręcę
1.Zależy czy potrzebne Ci mocniejsze krycie, bo Flat takie daje. Nie każdy potrzebuje i lubi mocne krycie. Ja np.stawiam na bardziej naturalny look, nie chcę mocnego krycia a jedynie wyrównania nieładnego kolorytu, dlatego LHK jest dla mnie idealny.

2.Sunlight w starej formule (tej bez lauroyl lysine) u mnie podkreślał zmarszczki ( o których przedtem nie wiedziałam ) Nowa formuła (z LL) jest bardziej kremowa i nie wysusza, nie włazi w załamania (w każdym razie u mnie). Generalnie z Sunlightem trzeba ostrożnie, bo bardzo odbija światło i można sobie zrobić kuku; dla mnie był to najtrudniejszy z proszków EDM do nauczenia.
Jeśli problem z wysuszaniem masz naprawdę duży mimo dobrego nawilżenia cery, może spróbuj tych nowych (niestety droższych) korektorów nawilżających.

3.Zakupy na All: jeśli ktoś jest w dopiero w fazie dobierania odcienia i formuły, oczywiście że All wychodzi najtaniej, wystarczy kupić z 10 odsypek. I mamy je za 3 dni a nie za 3 tygodnie. Pełnowymiarowe opakowania opłaca się sprowadzić z EDM, zwłaszcza w promocji 45%. Z zamówień zbiorowych nie korzystam, więc się nie wypowiadam w temacie.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 09:03   #1241
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
3) Przyznam, że do kwestii zamawiania ze strony EDM podchodzę jak pies do jeża, czy naprawdę opłaca się o wiele bardziej niż z Allegro?
Wypowiem sie tylko w kwestii zakupowej-tez jestem nowicjuszka, ale mam juz dobrany kolor podkladu z EDM dzieki probkom z all.
Zamowilam tez probki z innych firm, ale o dziwo, przyszla mi tylko pielegnacja i pedzle ze swiata, wiec nic nie przetestowalam poki co.
Cenowo oczywiscie lepiej wyglada sklep w necie, kwestia czasu, niecierpliwienia, oczekiwania, czytania na forum o podkladach idealnych dla innych....naklania do zakupu na allegro.
Probki mozesz wyszukac tez w watku wymiankowym, kazda z nas ma dziesiatki woreczkow w domu( procz mnie, bo mam na razie tylko kilka z EDM, ale niedlugo ma mnie zalac fala probek rozmaitych..oczywiscie nie moge sie doczekac..)
Namieszalam, ale wszystko zalezy od tego, czy mozesz pozwolic sobie na doplate kilku zlotych i miec pudry juz czy tez mozesz odczekac kilkanascie dni-kilka tygodni i nie zwatpic w miedzyczasie.
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 16:18   #1242
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzięki serdeczne za podzielenie się mądrością
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:49   #1243
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18437696]
Levante, a jak opisałabyś efekt Luminizinga? Zamierzam go sobie sprawić, jako że latem nie używam podkładu.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Potestuję go jeszcze przez weekend i opiszę
Eirenn , zdecydowałaś się na Luminizinga? Pamiętam, że miałam podzielić się spostrzeżeniami z mojego nabytku, ale szczerze mówiąc nie wiem co napisać... Na całej twarzy rzeczywiście ocieplił się bardziej niż troszkę, u mnie za dużo różu pojawiło się. Teraz podkreślam nim kości policzkowe ponad różem dla rozświetlenia, ale sama nie wiem... wolę efekt Aussie Perk Me Up. Pewnie coś robię nie tak skoro tyle osób jest nim zachwyconych...
A i jeszcze wydaje mi się jakoś mało wydajny

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Fajny ten zestaw cieni z pędzlami. Rzeczywiście wychodzi trochę taniej.

A ja po recenzji na youtube zamówiłam Luminizing Sunlight i nie żałuję
Jest rzeczywiście rewelacyjny
Jaglanko podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami odnośnie Luminizinga
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:11   #1244
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Eirenn , zdecydowałaś się na Luminizinga? Pamiętam, że miałam podzielić się spostrzeżeniami z mojego nabytku, ale szczerze mówiąc nie wiem co napisać... Na całej twarzy rzeczywiście ocieplił się bardziej niż troszkę, u mnie za dużo różu pojawiło się. Teraz podkreślam nim kości policzkowe ponad różem dla rozświetlenia, ale sama nie wiem... wolę efekt Aussie Perk Me Up. Pewnie coś robię nie tak skoro tyle osób jest nim zachwyconych...
A i jeszcze wydaje mi się jakoś mało wydajny
nie Ty jedna nie zachwycasz się Luminizingiem U mnie za każdym razem daje różową poświatę, w której wyglądam po prostu śmiesznie, natomiast jako rozświetlacz spisuje się już lepiej, ale też nie do końca mnie przekonuje

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-04-15 o 09:26
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:19   #1245
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cathy, to mnie pocieszyłaś , z drugiej strony chyba wolałabym zostać oświecona faktem, że istnieje jakiś magiczny sposób jego używania i kiedy go wreszcie dobrze zastosuję, to odmłodnieję przynajmniej wizualnie o 10 lat .
I dokładnie, jak piszesz, po niedługim czasie od nałożenia ociepla się taką różowawą poświatą i wygląda śmiesznie...
Jednak nie tracę nadziei .
levante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:40   #1246
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Do zamówień powyżej 34$ dorzucany jest nowy bronzer Happiness (kod HAPPINESS)


cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:42   #1247
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

wygląda na ciemną cegłę a te fotki Kariny mnie załamują coraz bardziej, czy ona ma jakieś niespełnione nadzieje na karierę modelki?
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:33   #1248
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Eirenn , zdecydowałaś się na Luminizinga? Pamiętam, że miałam podzielić się spostrzeżeniami z mojego nabytku, ale szczerze mówiąc nie wiem co napisać... Na całej twarzy rzeczywiście ocieplił się bardziej niż troszkę, u mnie za dużo różu pojawiło się. Teraz podkreślam nim kości policzkowe ponad różem dla rozświetlenia, ale sama nie wiem... wolę efekt Aussie Perk Me Up. Pewnie coś robię nie tak skoro tyle osób jest nim zachwyconych...
A i jeszcze wydaje mi się jakoś mało wydajny
Nie wytrzymałam i... zamówiłam. Różowa poświata nie brzmi zachęcająco, ale "ochy i achy" innych użytkowniczek nie dawały mi spokoju. Poza tym wydaje mi się, że Luminizing mógłby być dla mnie dobrym rozwiązaniem na lato, kiedy nie używam podkładu.

A dziś zamówiłam jeszcze Try Me Free Lucent Face i próbasa Champagne.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:35   #1249
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
wygląda na ciemną cegłę a te fotki Kariny mnie załamują coraz bardziej, czy ona ma jakieś niespełnione nadzieje na karierę modelki?

Dla mnie to raczej jakieś dziecięce marzenia o księżniczkach i bajkowym świecie
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 22:05   #1250
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Przyszła moja paletka cieni EDM Resort. Jest piękna, brązy i róże jak na EDM to nawet ładnie dobrane kolory No ale... widzę, że zlikwidowali już ją ze strony a ja nie zapisałam sobie co tam są za kolory może ktoś wie... Jak mnie czasem ta firma ... Mogli chociaż na paletce napisać kolory skoro likwidują te paletki z prędkością światła. Wiem tylko, że chyba tam Jasmine Tea był
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 22:11   #1251
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Przyszła moja paletka cieni EDM Resort. Jest piękna, brązy i róże jak na EDM to nawet ładnie dobrane kolory No ale... widzę, że zlikwidowali już ją ze strony a ja nie zapisałam sobie co tam są za kolory może ktoś wie... Jak mnie czasem ta firma ... Mogli chociaż na paletce napisać kolory skoro likwidują te paletki z prędkością światła. Wiem tylko, że chyba tam Jasmine Tea był
Google jeszcze przez jakiś czas zachowuje kopie stron - LINK.

Wygląda na to, że w zestawie znajdują się: Spelunk, Kayak, Parasail i Late Checkout.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 22:12   #1252
GrRoxy
Raczkowanie
 
Avatar GrRoxy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Paryż / Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Astro Kayak, Spelunk, Late Checkout i Parasail
__________________
Je veux te dévorer ton cœur
GrRoxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 22:15   #1253
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzięki wielkie zapomniałam o wujaszku google

Nie ma Jasmine Tea
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2010-04-15 o 22:20
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 22:31   #1254
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Przyszła moja paletka cieni EDM Resort. Jest piękna, brązy i róże jak na EDM to nawet ładnie dobrane kolory No ale... widzę, że zlikwidowali już ją ze strony a ja nie zapisałam sobie co tam są za kolory może ktoś wie... Jak mnie czasem ta firma ... Mogli chociaż na paletce napisać kolory skoro likwidują te paletki z prędkością światła. Wiem tylko, że chyba tam Jasmine Tea był
a mnie właśnie w paletkach to denerwuje, że nie ma na etykiecie informacji o tym, jakie odcienie wchodzą w jej skład. Chyba, że zakup paletki jest tak ważnym wydarzeniem w naszym życiu, że powinnyśmy pamiętać nazwy, które były podane na stronie...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:02   #1255
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ostatnio miałam okazję przetestować pędzel do cienie "everyday eye shadow brush" i powiem szczerze, że nie rozumiem zachwytów, no chyba, że ja się nie umiem nim posługiwać. Pędzel owszem ma włosie miękkie, niedrażniące, ale całościowo jest za sztywny, jak nakładam nim cień, to czuję, że naciągam sobie dość mocno skórę powiek.
A czaiłam się na zakup tego pędzla. Macie jakieś doświadczenia, podobne do moich, może też miałyście trudne początki z tym pędzlem?
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 07:07   #1256
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam okazję przetestować pędzel do cienie "everyday eye shadow brush" i powiem szczerze, że nie rozumiem zachwytów, no chyba, że ja się nie umiem nim posługiwać. Pędzel owszem ma włosie miękkie, niedrażniące, ale całościowo jest za sztywny, jak nakładam nim cień, to czuję, że naciągam sobie dość mocno skórę powiek.
A czaiłam się na zakup tego pędzla. Macie jakieś doświadczenia, podobne do moich, może też miałyście trudne początki z tym pędzlem?
moim zdaniem jest za płaski, jakby był bardziej puchaty byłby fajniejszy.. na poczatku mi nie przypadł do gustu ale z czasem jakos nauczylam sie nim malowac..ale generalnie szału nie ma (juz chyba ten do korekotra jest lepszy jako pedzel do oczu)
__________________



LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 07:34   #1257
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Mi także nie przypadł do gustu pędzel do cienia. Jest jakby za płaski, za miękki. Ciężko się nim nakłada cienie. Jednak do cieni wolę pędzle z naturalnego włosia.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:57   #1258
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

shadowa tez nie uzywam do cieni
kocham go do korektora tak samo jak smugde do korektora
najlepszy do cieni jest kabuki junior
swoją drogą muszę chyba kupic kolejne sztuki smudge, kubukiego i ew shadowa

aa i w poniedziałek powinnam dostac lumizinga to zobaczymy czy u mnie będzie różowy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:40   #1259
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dziewczyny eyelinery EDM uzywacie tak jak są w proszku czy z czymś mieszacie?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:42   #1260
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja dziś pierwszy raz użyłam mojego eyelinera - smokey dokładnie maczałam pędzelek z CS do kreseczek w mixing medium (wg przepisu Cathy robię) i wszystko świetnie wygląda i się trzyma
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.