Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 16:06   #2131
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yattamanka kobito nie przesadzaj mialas kobieca sylwetke poprostu wiele dziewczyn dazy do tego aby przybrac pare kilo np moja sis

kotka podpisuje sie pod tym co bunny napisala nie cieniuj i zetnij te strzepki a beda piekne rowne i bardziej gestsze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:11   #2132
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka będę brutalna biegusiem mi ciąć te wlosy na równo i to już!
Nie wiem czy wiesz ale jak ma sie rzadkie i cienkie włosy to cieniowanie ich to najgorsze co można zrobic żeby sie spaskudzić-szczerze. moje podręczniki zabraniaja cieniowania włosów cienkich albo rzadkich... fryzjerka powinna odradzać ci taka fryzurę ktorą masz teraz.
Końce niestety ale masz mechatki- ja bym cięła z 5 cm i nie ma co jęczeć. Inaczej nic im nie pomoże. Chyba że wolisz np. teraz 3 cm i za 2 miesiące kolejne 3cm....
Jedwabie i inne ci nie pomogą bo tu nie ma co ochraniać widać jakie sa porowate. jak tylko zetniesz to od razu chroń odżywkami b/s co 2 dni lub co mycie. One ci nie urosną póki ich nie wzmocnisz- moja sis ma to samo od pól roku no ale cóż- obcinamy te szorstkie partie co pół roku po trochu, bo też zapuszcza.
No i maski do oporu!
Będzie stopniowo lepiej bo robisz jedną farbą i tylko odrosty, myśle że one tak dostały w d. jak dobieralaś farbę.
a nie czekać aż księżyc zacznie rosnąć??? chyba zaczekam bo 11.02 zaczyna rosnąc i może na 12.02 się umówię.... aaa ja mam tutaj gówniane fryzjerki takie brednie od nich słyszę ze szok!!!! ostatnio jak robilam żelki na pazurkach to ta co mi powiedziała wtedy że "mi przejdzie blond "wciskała klientce że farba salonowa dlużej sie trzyma od sklepowej
tyle obciachać? jak kreska?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0306.jpg (59,0 KB, 62 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:15   #2133
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1920



Nie będą grubsze. Faktycznie może troszkę się pokruszyły i dlatego wydaje Ci się, że jest ich mniej. Jak zetniesz na równą długość to od razu będzie inaczej

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------



cicho

A co do lasek w sklepie - muszę powiedzieć - co zabrzmi jakbym nie wiadomo ile miała lat... ale ta obecna młodzież już taka jest, mnie latem tak obgadały jakieś gówniary na przystanku a, że nie zwracałam uwagi bo co się będę zniżać do ich poziomu to mówiła coraz głośniej
Co poradzić.. Śliczne masz włosy i w ogóle sie nie przejmuj, że ktoś tam się patrzy bo jak patrzy to na pewno z zazdrości
Bez kitu ze ty masz figurę jak modelka dopiero teraz te zdjecia obejrzałam, nie wiem jak je wcześnie przeoczyłam...
Dobra postaram sie więcej nie zwracac uwagi jak będą gadały. Tylko że one były w mniej więcej moim wieku to nie takie gówniary... i też gadaly na masę głośno.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha no wlasnie ja teraz sobie to uswiadomilam

Bunny a moze pokazesz nam buzke w loczkach??
Wtedy ocenimy jak lepiej
Pokażę wam sie w loczkach jak już je pięknie opracuję i jak będę gdzieś wychodzić- w makijażu i w ogóle, bo dziś to paskuda ze mnie- siedzę w domciu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:17   #2134
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Bez kitu ze ty masz figurę jak modelka dopiero teraz te zdjecia obejrzałam, nie wiem jak je wcześnie przeoczyłam...
Dobra postaram sie więcej nie zwracac uwagi jak będą gadały. Tylko że one były w mniej więcej moim wieku to nie takie gówniary... i też gadaly na masę głośno.


Pokażę wam sie w loczkach jak już je pięknie opracuję i jak będę gdzieś wychodzić- w makijażu i w ogóle, bo dziś to paskuda ze mnie- siedzę w domciu
Oj bo pewnie miały nadzieję, że podejdziesz i zdradzisz im sekret zaje**stości swoich włosów
Ja się z reguły za dziewczynami nie oglądam.. ale jak już mi się zdarzy tzn, że jej czegoś pozazdrościłam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:17   #2135
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Kotka, no właśnie - co za cel miałaby ta szamponetka?
myślałam że oklei włosy i będą w lepszym stanie ???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:17   #2136
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a nie czekać aż księżyc zacznie rosnąć??? chyba zaczekam bo 11.02 zaczyna rosnąc i może na 12.02 się umówię.... aaa ja mam tutaj gówniane fryzjerki takie brednie od nich słyszę ze szok!!!! ostatnio jak robilam żelki na pazurkach to ta co mi powiedziała wtedy że "mi przejdzie blond "wciskała klientce że farba salonowa dlużej sie trzyma od sklepowej
tyle obciachać? jak kreska?
moze mama albo kolezanka niech zetnie jak masz dziwne fryzjerki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:32   #2137
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka zapodaj link gdzie wstawialas te fotki swoje bo mnie one ominely a chcialabym popatrzec plisss

kotka jak 3 to ma byc 3 i nic wiecej ...wloski sie wyrownaja i koncowki beda gestsze ..masz podkreslic jej ze 3cm
wdrukuje jej zdjęcie i dam kreskę markerem ile ma zciąć i powiem żeby mi pokazywała w lustrze ile,tak będzie dobrze??? tylko co robić z tą fazą księżyca chce ścinać wtedy kiedy rośnie czyli na 12.02, może być czy odrazu iść?

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moze mama albo kolezanka niech zetnie jak masz dziwne fryzjerki
własnie nie , myślę że moja mama mogłaby mnie źle zrozumieć i byłoby jeszcze gorzej ajajaj i tak źle i tak niedobrze...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 16:33   #2138
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a nie czekać aż księżyc zacznie rosnąć??? chyba zaczekam bo 11.02 zaczyna rosnąc i może na 12.02 się umówię.... aaa ja mam tutaj gówniane fryzjerki takie brednie od nich słyszę ze szok!!!! ostatnio jak robilam żelki na pazurkach to ta co mi powiedziała wtedy że "mi przejdzie blond "wciskała klientce że farba salonowa dlużej sie trzyma od sklepowej
tyle obciachać? jak kreska?
Kotka ja bym tyle ciachnęła... niestety.
Ale mówię możesz to zrobić na dwa razy jeśli sie boisz szoku.
I teraz tak- to będzie nieprofesjonalne ale ciii...!
Ja bym zaufała w cięciu tż twojemu. Mnie mój podcina końce, bo mnie właśnie w****ia że albo mi tną za dużo albo jęczą ile to nie trzeba obciąć
Jeśli zdecydujesz się iść do fryzjerki- weź straszaka- miarkę krawiecką serio. Wtedy nie będzie kombinowała żeby ci obciać więcej.
I powiedz ze chcesz np. 5cm zejść z cieniowania na równo- nie mów że 5cm z dlugości bo wiecej ci ciachnie- fryzjerki są tępe w tym względzie zazwyczaj...
I nawet jeśli nie podetnie wszystkich końców możliwych to nic, to ns razem a nie akurat tego razu.
Ale jak mówię najlepiej wziąć tż za bary- wyprostowac dokładnie wlosy prostownicą i kazać mu na rowno przykładać maszynkę do strzyżenia i po prostu niech stara sie zrobić rowną linię. Ewentualnych milimetrow widać nie będzie nawet jakby mu idealnie nie wyszlo. A przynajmniej wiadomo że ci za dużo nie ciachnie.
A z tą pełnią to zdaje mi sie jakaś bzdura

A to moje włoski świeżo cięte przez tż z wakacji
popielaty a10 002.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:34   #2139
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wdrukuje jej zdjęcie i dam kreskę markerem ile ma zciąć i powiem żeby mi pokazywała w lustrze ile,tak będzie dobrze??? tylko co robić z tą fazą księżyca chce ścinać wtedy kiedy rośnie czyli na 12.02, może być czy odrazu iść?

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------



własnie nie , myślę że moja mama mogłaby mnie źle zrozumieć i byłoby jeszcze gorzej ajajaj i tak źle i tak niedobrze...
z ta faza to ci nie pomoge bo nie wierze w przesady a tym bardziej w fazy ksiezyca i porost wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:40   #2140
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no własnie mam serum ale z joanny rzepy ono dobre jest??? w konce daje zawsze jedwab a pójdę dopiero do fryzjera jak będzie księżyc rósł czyli przed 18.02 bo teraz to już przegapiłam bo dzisiaj pełnia

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------



dobra to zetnę już na równo tylko żeby fryza mi nie pojechała i nie zcięła z 5cm bo bym chyba płakała puki by nie odrosły ale to w lutym jak księżyc będzie rósł dbać będę oczywiście bo po prostu to lubię
Kotka, głupio spytam, kilka razy słyszałam o tych fazach księżyca, ale jakie to ma znaczenie??? Nigdy na to nie zwracałam uwagi, ba nawet planowałam w sobotę wybrać się do fryzjera

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
żeby były grubsze no nie wiem
eee. chyba to nie pomoże, lepiej nie kombinować

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1920



Nie będą grubsze. Faktycznie może troszkę się pokruszyły i dlatego wydaje Ci się, że jest ich mniej. Jak zetniesz na równą długość to od razu będzie inaczej

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------



cicho

A co do lasek w sklepie - muszę powiedzieć - co zabrzmi jakbym nie wiadomo ile miała lat... ale ta obecna młodzież już taka jest, mnie latem tak obgadały jakieś gówniary na przystanku a, że nie zwracałam uwagi bo co się będę zniżać do ich poziomu to mówiła coraz głośniej
Co poradzić.. Śliczne masz włosy i w ogóle sie nie przejmuj, że ktoś tam się patrzy bo jak patrzy to na pewno z zazdrości
Yatta wiesz tak patrze jeszcze na te twoje uda i stwierdzam, ze są gruuuube
Nie no żartuje oczywiście nie przesadzaj, i więcej pozytywnej krytyki dla siebie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moze mama albo kolezanka niech zetnie jak masz dziwne fryzjerki
Cascada, wiesz z tym samodzielnym cięciem to może być różnie, jednak trzeba mieć w tym wprawę bo inaczej może być kiepsko, chodzi mi o to, że można samemu ale jak już się to wcześniej robiło, no bo Kotce zależy na długości
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:47   #2141
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dlatego dużym ułatwieniem jest w tym wypadku cięcie maszynką- po prostu przykłada sieją poziomo do włosów raz koło razu i raczej cieżko to schrzanić chyba żeby komuś ręka poleciala pod kątem no to wtedy.
Nożyczkami dużo prościej jest krzywo obciąć.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 16:53   #2142
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka ja bym tyle ciachnęła... niestety.
Ale mówię możesz to zrobić na dwa razy jeśli sie boisz szoku.
I teraz tak- to będzie nieprofesjonalne ale ciii...!
Ja bym zaufała w cięciu tż twojemu. Mnie mój podcina końce, bo mnie właśnie w****ia że albo mi tną za dużo albo jęczą ile to nie trzeba obciąć
Jeśli zdecydujesz się iść do fryzjerki- weź straszaka- miarkę krawiecką serio. Wtedy nie będzie kombinowała żeby ci obciać więcej.
I powiedz ze chcesz np. 5cm zejść z cieniowania na równo- nie mów że 5cm z dlugości bo wiecej ci ciachnie- fryzjerki są tępe w tym względzie zazwyczaj...
I nawet jeśli nie podetnie wszystkich końców możliwych to nic, to ns razem a nie akurat tego razu.
Ale jak mówię najlepiej wziąć tż za bary- wyprostowac dokładnie wlosy prostownicą i kazać mu na rowno przykładać maszynkę do strzyżenia i po prostu niech stara sie zrobić rowną linię. Ewentualnych milimetrow widać nie będzie nawet jakby mu idealnie nie wyszlo. A przynajmniej wiadomo że ci za dużo nie ciachnie.
A z tą pełnią to zdaje mi sie jakaś bzdura

A to moje włoski świeżo cięte przez tż z wakacji
Załącznik 3679724
Dokładnie, mój mi co prawda nie ciął a farbował i było nieźle
Myślę, że Bunny ma rację i możesz TŻta poprosić - Nawet jak za pierwszym razem nie wyjdzie mu idealnie, to następnym razem poprawi i w końcu dojdzie do wprawy

Bunny zapomniałam dodać - włoski mimo iż wyprostowane to widać, że mają chęć się kręcić ;P

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Kotka, głupio spytam, kilka razy słyszałam o tych fazach księżyca, ale jakie to ma znaczenie??? Nigdy na to nie zwracałam uwagi, ba nawet planowałam w sobotę wybrać się do fryzjera

Yatta wiesz tak patrze jeszcze na te twoje uda i stwierdzam, ze są gruuuube
Nie no żartuje oczywiście nie przesadzaj, i więcej pozytywnej krytyki dla siebie
Ja zazwyczaj z koleżankami unikam rozmowy na ten temat bo zaraz jest, że pewnie się chwale i celowo mówię jaka to ja z siebie nie zadowolona jestem, żeby mi więcej komplementów dawać.. a ja po prostu patrzę na to z innej perspektywy i nic na to nie poradzę..

A z tą pełnią to pewnie zabobon jakich wiele, ale.. że sama wierze w czarne koty i nieprzechodzenie pod drabiną to nie będę potępiać Jak bardzo chcesz to się wstrzymaj z tym cięciem i tak chyba ten tydzień im różnicy nie zrobi

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-19 o 17:21
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:21   #2143
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka ja bym tyle ciachnęła... niestety.
Ale mówię możesz to zrobić na dwa razy jeśli sie boisz szoku.
I teraz tak- to będzie nieprofesjonalne ale ciii...!
Ja bym zaufała w cięciu tż twojemu. Mnie mój podcina końce, bo mnie właśnie w****ia że albo mi tną za dużo albo jęczą ile to nie trzeba obciąć
Jeśli zdecydujesz się iść do fryzjerki- weź straszaka- miarkę krawiecką serio. Wtedy nie będzie kombinowała żeby ci obciać więcej.
I powiedz ze chcesz np. 5cm zejść z cieniowania na równo- nie mów że 5cm z dlugości bo wiecej ci ciachnie- fryzjerki są tępe w tym względzie zazwyczaj...
I nawet jeśli nie podetnie wszystkich końców możliwych to nic, to ns razem a nie akurat tego razu.
Ale jak mówię najlepiej wziąć tż za bary- wyprostowac dokładnie wlosy prostownicą i kazać mu na rowno przykładać maszynkę do strzyżenia i po prostu niech stara sie zrobić rowną linię. Ewentualnych milimetrow widać nie będzie nawet jakby mu idealnie nie wyszlo. A przynajmniej wiadomo że ci za dużo nie ciachnie.
A z tą pełnią to zdaje mi sie jakaś bzdura

A to moje włoski świeżo cięte przez tż z wakacji
Kochana jesteś tak bardzo dziekuje że was wszystkie mam jak powiedziałam to mojemu TŻ-cikowi to zareagował "a ja będę umiał to zrobić? nie jestem przygotowany psychicznie " (śmiech) i taki zakłopotany wyraz twarzy miał. a naprawdę lepiej maszynką ? no dobra to jak sie zdecyduje to TŻ machnie mi 2cm i będziemy oceniać przed i po jak trzeba będzie jeszcze to pójdę w lutym ale już do fryza, zobaczymy jak tż-cik się spisze!!!!!!!!!!!
bunny ty to masz włosy jakby z retuszem były zrobione , no bajka

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Kotka, głupio spytam, kilka razy słyszałam o tych fazach księżyca, ale jakie to ma znaczenie??? Nigdy na to nie zwracałam uwagi, ba nawet planowałam w sobotę wybrać się do fryzjera
"niby" jak sie podcina wlosy od pierwszej kwadry księżyca do pełni to szybciej rosną w styczniu bylo to od 13-19 tu masz kalendarz księżycowy http://kalender-365.de/kalendarz-ksiezycowy.php
albo jak sie ślub bierze w takim terminie to ma sie wiecznie kase

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A z tą pełnią to pewnie zabobon jakich wiele, ale.. że sama wierze w czarne koty i nieprzechodzenie pod drabiną to nie będę potępiać Jak bardzo chcesz to się wstrzymaj z tym cięciem i tak chyba ten tydzień im różnicy nie zrobi
no pewnie że zabobon ale moja mama wziela ślub w nowiu i mówi że ojciec jej wykrakał "ślub w nowiu ciągle zycie na nowo zaczynać będziesz i pieniązków nie bedziesz mieć" i tak jest
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:52   #2144
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Kochana jesteś tak bardzo dziekuje że was wszystkie mam jak powiedziałam to mojemu TŻ-cikowi to zareagował "a ja będę umiał to zrobić? nie jestem przygotowany psychicznie " (śmiech) i taki zakłopotany wyraz twarzy miał. a naprawdę lepiej maszynką ? no dobra to jak sie zdecyduje to TŻ machnie mi 2cm i będziemy oceniać przed i po jak trzeba będzie jeszcze to pójdę w lutym ale już do fryza, zobaczymy jak tż-cik się spisze!!!!!!!!!!!
bunny ty to masz włosy jakby z retuszem były zrobione , no bajka

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------



"niby" jak sie podcina wlosy od pierwszej kwadry księżyca do pełni to szybciej rosną w styczniu bylo to od 13-19 tu masz kalendarz księżycowy http://kalender-365.de/kalendarz-ksiezycowy.php
albo jak sie ślub bierze w takim terminie to ma sie wiecznie kase

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------



no pewnie że zabobon ale moja mama wziela ślub w nowiu i mówi że ojciec jej wykrakał "ślub w nowiu ciągle zycie na nowo zaczynać będziesz i pieniązków nie bedziesz mieć" i tak jest
Kotka faceci tak żartują ale to jest naprawdę bajecznie proste.
Mój tż też zawsze dzień wcześniej- ale ja sie muszę do tego przygotować i co z tego będe miał?
Ty sama sobie prostujesz, rozczesujesz i siadasz tyłem do niego- wszystkie wlosy sczesujecie do tyłu. No i jedzie- przykłada maszynkę na środku wymyślonej linii- czyli 3 cm krótsze niż masz teraz- jak ma problem z oceną ile to3 cm to najczęściej są to 2-3 długości paznokcia męskiego Potem w jedna stronę i w drugą na równo- na przeciętną maszynkę to jest jakieś 6 przyłożeń. Odchodzi kilka kroków do tyłu i patrzy czy rowno- z bliska nierówności nie zobaczy. I ewentualnie docina.
Możesz poprosić by fotkę zrobił i zobaczysz jak mu wyszlo.
trudniejszą role masz ty- bo musisz wytrzymać siedząc jak mumia i najlepiej bez oddechu żeby mu sie nie ruszyć i patrzysz przed siebie. Ale to trwa u mnie np. jakieś 2 minuty
Nie żartuj że moje wlosy są wyretuszowane- na tej fotce było widać ile jeszcze trzeba ściąc- i ścięłam to teraz w grudniu.
I nie mam juz włoskom nic do zarzucenia póki co.
A zobaczysz nawet po takim malym cięciu jak wlosy sie bajecznie rozczesują i jakie grube są jak weźmiesz kucyk w dłoń...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:08   #2145
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
I pewnie Ci jeszcze wciskała, że się rozkreca i beda takie, jakie chcesz?

mnie nie robiła loków fryzjerka, oo nie, nigdy bym się fryzjersce nie dała uczesac, nawet na studniówkę. Jak widziałam nieraz, co frzyjerzy robią kobietom na głowach, to pożal się boze. Zawsze się cięłam, farbowałam i układałam sama. A jak którykolwiek zabieg zrobiłam u frycka, to zawsze był płacz. Mam urazę


No mowiła że opadna Co prawda i tak miałam je do ramion, ale te pare cm loków nad moją głową niezbyt mi si epodobało Oj jak wtedy żałowałam ze loków nie robił mi tata

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kochane jestem zła i załamana... porównywałam zdjęcia z 26.09 i zrobione niedawno i wiecie że długość mi sie nie zmieniła jak bylo 45 maksymalnie 47 na niektórych tak jest kurcze one sie tak kruszą czy co obliczylam że od tego czasu urosło mi 5-6cm.. to gdzie to jest powinnam mieć już spokojnie 50 cm ....
tu macie foki do porównania,nawet w tym samym sweterku
1-z 26 września
2-to co robiłam w tamtym tygodniu
Widać ze troche podrosły Niedużo ale jednak. Ale koncowki na pewno do podcięcia.


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No ale ja tak czuje, ze są grube w porównaniu do góry sylwetki która jest drobna.. i co ja poradzę, że tak mam ?
Ja na szczęście jakoś trzymam stałą wagę - choć to zdjęcie z czasów jak jeszcze brałam tabsy i miałam parę kg więcej.. za to mojemu TŻ sporo przybyło, ale wziął się za siebie i ćwiczy już dość długo jestem z niego dumna, ja nie mam cieprliwości by tak ciągle ćwiczyć

Marietko dobrze, poczytasz troche i nadrobisz bo piszemy i piszemy

Kotka, no właśnie - co za cel miałaby ta szamponetka?
JA tez tak mam Mała dupka, małe cycki a uda pffff taaaakie wielkie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


Kotka będę brutalna biegusiem mi ciąć te wlosy na równo i to już!
Nie wiem czy wiesz ale jak ma sie rzadkie i cienkie włosy to cieniowanie ich to najgorsze co można zrobic żeby sie spaskudzić-szczerze. moje podręczniki zabraniaja cieniowania włosów cienkich albo rzadkich... fryzjerka powinna odradzać ci taka fryzurę ktorą masz teraz.
Końce niestety ale masz mechatki- ja bym cięła z 5 cm i nie ma co jęczeć. Inaczej nic im nie pomoże. Chyba że wolisz np. teraz 3 cm i za 2 miesiące kolejne 3cm....
Jedwabie i inne ci nie pomogą bo tu nie ma co ochraniać widać jakie sa porowate. jak tylko zetniesz to od razu chroń odżywkami b/s co 2 dni lub co mycie. One ci nie urosną póki ich nie wzmocnisz- moja sis ma to samo od pól roku no ale cóż- obcinamy te szorstkie partie co pół roku po trochu, bo też zapuszcza.
No i maski do oporu!
Będzie stopniowo lepiej bo robisz jedną farbą i tylko odrosty, myśle że one tak dostały w d. jak dobieralaś farbę.

Nie ma co same pozytywy Boska samoocena...
To na cienkie włosy żadnego cieniowania? Bo mi sie wydaje ze np lepiej mi jak mam tak 2 warstwy, tylko zeby nie bylo miedzy nimi za duzej roznicy. I koncowki niepostrzępione. Ale jak sa za mocno to faktycznie nie wyglada dobrze
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka ja bym tyle ciachnęła... niestety.
Ale mówię możesz to zrobić na dwa razy jeśli sie boisz szoku.
I teraz tak- to będzie nieprofesjonalne ale ciii...!
Ja bym zaufała w cięciu tż twojemu. Mnie mój podcina końce, bo mnie właśnie w****ia że albo mi tną za dużo albo jęczą ile to nie trzeba obciąć
Jeśli zdecydujesz się iść do fryzjerki- weź straszaka- miarkę krawiecką serio. Wtedy nie będzie kombinowała żeby ci obciać więcej.
I powiedz ze chcesz np. 5cm zejść z cieniowania na równo- nie mów że 5cm z dlugości bo wiecej ci ciachnie- fryzjerki są tępe w tym względzie zazwyczaj...
I nawet jeśli nie podetnie wszystkich końców możliwych to nic, to ns razem a nie akurat tego razu.
Ale jak mówię najlepiej wziąć tż za bary- wyprostowac dokładnie wlosy prostownicą i kazać mu na rowno przykładać maszynkę do strzyżenia i po prostu niech stara sie zrobić rowną linię. Ewentualnych milimetrow widać nie będzie nawet jakby mu idealnie nie wyszlo. A przynajmniej wiadomo że ci za dużo nie ciachnie.
A z tą pełnią to zdaje mi sie jakaś bzdura

A to moje włoski świeżo cięte przez tż z wakacji
Załącznik 3679724
Super włoski

A powiedz mi, jak ja mam wytłumaczyc fryzjerce że ma mi podciac kazda warstwe troszke? Bo ja mam cos takiego że mam te końcówki niby cięte na prosto, ale postrzępione na koniec degażówkami, i chce podciac tą dolną warstwe tak 2-3 cm max. Warstw to nie wiem ile mam... bo mam wrazenie momentami ze ostatnie 10 cm włosów to mam je tak wycieniowane ze nawet warstw nie widac Chyba ze to z przodu tylko wrazenie ze tak sa podciete ze wszedzie inna dlugosc.
Ale tak stawiam ze mam jakies 3 warstwy. I chodzi mi o to zeby mi podciela z kazdej wartswy minimalnie te koncoweczki ktore sie lamia i sa suche. Nie chce narazie schodzic z cieniowania, przynajmniej póki mi włosy troche nie odrosna...
Tylko jak ja mam jej to wytłumaczyc zeby dobrze zrozumiała?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:47   #2146
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No mowiła że opadna Co prawda i tak miałam je do ramion, ale te pare cm loków nad moją głową niezbyt mi si epodobało Oj jak wtedy żałowałam ze loków nie robił mi tata


Widać ze troche podrosły Niedużo ale jednak. Ale koncowki na pewno do podcięcia.




JA tez tak mam Mała dupka, małe cycki a uda pffff taaaakie wielkie

To na cienkie włosy żadnego cieniowania? Bo mi sie wydaje ze np lepiej mi jak mam tak 2 warstwy, tylko zeby nie bylo miedzy nimi za duzej roznicy. I koncowki niepostrzępione. Ale jak sa za mocno to faktycznie nie wyglada dobrze


Super włoski

A powiedz mi, jak ja mam wytłumaczyc fryzjerce że ma mi podciac kazda warstwe troszke? Bo ja mam cos takiego że mam te końcówki niby cięte na prosto, ale postrzępione na koniec degażówkami, i chce podciac tą dolną warstwe tak 2-3 cm max. Warstw to nie wiem ile mam... bo mam wrazenie momentami ze ostatnie 10 cm włosów to mam je tak wycieniowane ze nawet warstw nie widac Chyba ze to z przodu tylko wrazenie ze tak sa podciete ze wszedzie inna dlugosc.
Ale tak stawiam ze mam jakies 3 warstwy. I chodzi mi o to zeby mi podciela z kazdej wartswy minimalnie te koncoweczki ktore sie lamia i sa suche. Nie chce narazie schodzic z cieniowania, przynajmniej póki mi włosy troche nie odrosna...
Tylko jak ja mam jej to wytłumaczyc zeby dobrze zrozumiała?
Nie bardzo chce mi się wierzyć ze masz jakby 3 warstwy ciete na prosto i same końcowki degażówkami- bo to dawałoby efekt schodów na włosach z tyłu. Tak sie nie tnie. Myśle że masz albo ściete równo i górną warstwę lekko krótszą żeby fryzura była lżejsza albo masz zrobione cieniowanie pod małym katem i wtedy prawie go nie widać, a na końcówkach widać.
Najlepiej byłoby dać foto to bym ci powiedziała
A co powiedzieć fryzjerce... no właśnie to co tu teraz.
Że chcesz podciać z każdej warstwy końcóweczki i żeby zachowac kształt obecnej fryzury.
Cienkich włosów, rzadkich nie cieniujemy i tyle- taka jest zasada. Oczywiście klient nasz pan dla kasy zrobi sie wszystko tylko potem jest taki efekt- 5 włosów na krzyż.
Można ewentualnie leciutko wycieniować tylko warstwe korony, czyli góre.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:05   #2147
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie bardzo chce mi się wierzyć ze masz jakby 3 warstwy ciete na prosto i same końcowki degażówkami- bo to dawałoby efekt schodów na włosach z tyłu. Tak sie nie tnie. Myśle że masz albo ściete równo i górną warstwę lekko krótszą żeby fryzura była lżejsza albo masz zrobione cieniowanie pod małym katem i wtedy prawie go nie widać, a na końcówkach widać.
Najlepiej byłoby dać foto to bym ci powiedziała
A co powiedzieć fryzjerce... no właśnie to co tu teraz.
Że chcesz podciać z każdej warstwy końcóweczki i żeby zachowac kształt obecnej fryzury.
Cienkich włosów, rzadkich nie cieniujemy i tyle- taka jest zasada. Oczywiście klient nasz pan dla kasy zrobi sie wszystko tylko potem jest taki efekt- 5 włosów na krzyż.
Można ewentualnie leciutko wycieniować tylko warstwe korony, czyli góre.
No ja wlasciwie juz nie pamietam jak mi cięła ale podejrzewam że pewnie faktycznie tak jak mówisz mam cieniowanie pod małym kątem i widac na koncowkach 2 warstwy na pewno widze no a reszta to wszedzie tylko widze koncowki. Dlatego myslalam ze po prostu mam warstw wiecej. Wiem ze mi cos robiła degażówkami na pewno I takim grzebieniem z nożykiem.
Ja bardzo zaluje ze pocieniowałam tak mocno. Mówiłam lekko a fryzjerka swoje No ale mam nauczke zeby do niesprawdzonych nie chodzic
Jutro postaram sie zrobic zdjecie tego jak to wygląda. Przy okazji odrost cykne bo mi sie przy jasniejszych wlosach wydaje mega ciemny a przy ciemnych włosach mega jasny. I juz w koncu nie wiem jaki mam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:05   #2148
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka faceci tak żartują ale to jest naprawdę bajecznie proste.
Mój tż też zawsze dzień wcześniej- ale ja sie muszę do tego przygotować i co z tego będe miał?
Ty sama sobie prostujesz, rozczesujesz i siadasz tyłem do niego- wszystkie wlosy sczesujecie do tyłu. No i jedzie- przykłada maszynkę na środku wymyślonej linii- czyli 3 cm krótsze niż masz teraz- jak ma problem z oceną ile to3 cm to najczęściej są to 2-3 długości paznokcia męskiego Potem w jedna stronę i w drugą na równo- na przeciętną maszynkę to jest jakieś 6 przyłożeń. Odchodzi kilka kroków do tyłu i patrzy czy rowno- z bliska nierówności nie zobaczy. I ewentualnie docina.
Możesz poprosić by fotkę zrobił i zobaczysz jak mu wyszlo.
trudniejszą role masz ty- bo musisz wytrzymać siedząc jak mumia i najlepiej bez oddechu żeby mu sie nie ruszyć i patrzysz przed siebie. Ale to trwa u mnie np. jakieś 2 minuty
Nie żartuj że moje wlosy są wyretuszowane- na tej fotce było widać ile jeszcze trzeba ściąc- i ścięłam to teraz w grudniu.
I nie mam juz włoskom nic do zarzucenia póki co.
A zobaczysz nawet po takim malym cięciu jak wlosy sie bajecznie rozczesują i jakie grube są jak weźmiesz kucyk w dłoń...
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0304.jpg (90,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0310.jpg (118,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0315.jpg (101,4 KB, 97 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:19   #2149
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka od razu lepiej

Ja chyba tak zrobie ze teraz jeszcze raz do fryzjera pojde bo sama sobie nie poradze z tym cieniowaniem. A potem juz bede stopniowo w domu podcinac.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 21:25   #2150
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a ja siedze i od nowa farbki studiuje i mętlik mam w główce...co wybrac i jaka bedzie odpowiednia no i czy wyjdzie tak jak oczekuje......
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:28   #2151
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
Od razu lepiej Super
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:28   #2152
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
Kotka no i pięknie całkiem inaczej i włoski odrazu wydają się gęściejsze i ładniejsze SUPER ja z moimi będę musiała zrobić to samo bo po ostatniej wizycie u fryzjerki też mam takie wychamrane końcówki

pogratulować Tż -towi za odwagę i talent

HopeMadziu ja mam to samo mętlik jak cza... ale jednak skuszę się na ten stockholm + woda 10,5%
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-01-19 o 21:33
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:28   #2153
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka ale super Ci obciął, wygladasz jakbyś miała super geste te konce i jest lepiej, w ogóle nie widać ubytku tych 5 cm, tamte były postrzepione i mechate a te są na 3 fotce jak z katalogu


blond bunny a co te dziewczyny mowily w sklepie?
jesteś pewna że o Tobie?
Bo w sumie jak na Ciebie pokazywały to tak.

Yatamanka modelko nasza mowisz ze Cię w lecie obgadały na przystanku jakieś babska?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:29   #2154
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
wygladaja duzo lepiej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:45   #2155
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć dawno mnie tu nie było..ale to przez tą całą studniówkę i trochę życie mi się pokomplikowało. Ostatnio chodzi mi po głowie jakiś ciemniejszy blondzik. Boję się że jak kupie farbę średni blond to wyjdzie mi brąz.. a już mam galanty odrost a farbowałam niecałe 3 tygodnie temu. Polećcie mi jakąś odżywkę sklepową dobrą i w przystępnej cenie bo ostatnio takie siano mam, puszą mi się okropnie dzisiaj wcierałam w nie oliwe z oliwek ale nie pomogło.. chociaż może po 1 razie nie mam się czego spodziewać.
wklejam foto podoba mi się taki kolorek? któraś umiałaby określić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YejC7wXMmKs2.jpg (24,0 KB, 17 załadowań)
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:58   #2156
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej Nikola17 widze ze mamy ten sam problem mi tez sie pusza na maxa i kusi lekkie przyciemnienie na cos tego typu kolorek jakis ciemniejszy blondzik wstawiałam juz poprzednio ze ten mi odpowiada fotka po niżej i jeszcze dwie kolejne tez fajniutkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fajniusie.jpg (11,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg magda.jpg (5,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg słodka latte.jpg (12,6 KB, 10 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:02   #2157
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Madziu ja jutro idę do fryzjerki się umówić i chyba trochę je zetnę.. umyłam je niedawno po tej oliwie z oliwek góra super gładka a dół masakra taki siano napuszone, chyba z 10 cm musiałabym ciachnąć co do kolorku to mi się ciągle wydaje ,że ten mój jasny blond jest zółtawy i tandetny, nie mam jednolitego koloru i bardzo podoba mi się taki kolor jak wstawiłam zdjęcie, już sama nie wiem co robić. Fryjerka jak mnie czesała na studniówkę powiedziała ,że mam najlepszy blond jaki dotychczas miałam, a ja zachwycona nim nie jestem.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:08   #2158
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej Nikola17 widze ze mamy ten sam problem mi tez sie pusza na maxa i kusi lekkie przyciemnienie na cos tego typu kolorek jakis ciemniejszy blondzik wstawiałam juz poprzednio ze ten mi odpowiada fotka po niżej i jeszcze dwie kolejne tez fajniutkie
Te wlosy z 1 zdjecia są bardzo ladne, zadbane, kolorek ładny, naturalny blondzik. Dziewczyny testujcie, z Waszych rozjasnianych i tak szybko się wypłucze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:11   #2159
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja bym zaryzykowała ale boje się ,że jakiś brąz mi wyjdzie zamiast blondu..ale ten kolorek jest cudowny
szukam farby podobnej ale nic nie mogę znaleźć
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:11   #2160
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

U mnie jest tak ze zaraz po farbie wiadomo super ale juz tak po 2 tyg jest tragedia zółknie mi kolor i wogole jakos tak nieciekawie włoski wygladaja niby płukanki ale to nie to samo,mysle ze zeby dalej miec włoski jasniutkie bede musiała czesciej farbowac a wiadomo ze to niszczy włoski,teraz mam odrost juz miesieczny jutro chce kupic farbke i sie pobawić w sobote z odrostem jak beda takie świeze po farbce to napewno jak narazie zniknie myśl o przyciemnianiu ale jak patrze teraz to brrrr......


W sumie tak kolor sie wypłucze ale jakos mysl ze bedzie niciekawie powstrzymuje przed zafarbowaniem na kolor ciemniejszy jutro jestem w rossmanie wiec kto wie co mi w oko wpadnie,ale wiecie nawet juz nad ta c12 zaczynam sie zastanawic...
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2011-01-19 o 22:15
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.