BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 17:00   #3871
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja używałam Misshy przez jakiś tydzień i mnie zapychała.
Wymieniłam się z jedną z Wizażanek na Elemongai to był strzał w 10- jest dobrze
Może nieco za jasny, ale jest w porządku
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:22   #3872
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Finlora- mam pytanko odnośnie tego Orientala Bo już zamówiłam, tylko czekam, aż zostanie wysłany z pinkmelona (mam nadzieję, że w miarę szybko...), ale i tak zapytam : ) Czy mogłabyś jego odcień porównać do jakiegoś mineralnego podkładu o ile miałaś z nimi styczność? Pixie, EDM czy cuś Bo ja szukam czegoś, co kolorem zbliżone jest do Breeny, Tinkerbell'a lub Ayperi 0 z Pixie i nie wiem czy dobre trafiłam. A za taką cenę spodziewam się czegoś naprawdę ekstra, co dodatkowo będzie jakoś wyglądało na stoku (patrz zamaskuje rumieńce)
Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć, jeśli chodzi o minerały to ja używam żółtków - fawna z EDM i Angory z Meow a Oriental to taki jaśniutki beżyk. I mimo, że wydaje się nie mieć w sobie nic żółtego bardzo fajnie się dopasowuje
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 23:37   #3873
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A do mnie dzisiaj przyszedł nowy bb cream, a mianowicie Elisha Coy Always Nuddy BB 24 Jestem bardzo podekscytowana tym i jednocześnie trochę smutna ponieważ zaczęłam testowanie elemonga i muszę poczekać przynajmniej z tydzień żeby się w nim rozeznać. Więc testowanie Elisha Coy dopiero za tydzień <oj znając mnie to nastąpi to wcześniej >
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:38   #3874
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
23 jest naprawdę świetny! Czytałam, że wpada w róż... Kompletnie nic takiego nie zauważyłam. Ani w 21 ani w 23 ale to pewnie też kwestia odcienia skóry.

Missha 21 jest jasna, naturalna. Natomiast 23 to taka "kawa z mlekiem" - faktycznie dopatrzyłam się jakby bardziej szarych tonów w tym beżu, ale różowych absolutnie nie. To odcień idealny dla chłodnych typów urody!
Dokładnie taka szarawa jest 23 (MATKO KOCHANA!! Nie wierzę normalnie, że dopatrzyłam się jakichkolwiek odcieni ale jednak...może z czasem wyjdę na ludzi )
Zobaczę po wygojeniu twarzy i kolejnym teście Misshy...tak "na już" myślę właśnie o wspomnianej przez PannęEwelinę Misshy Signature...teoretycznie odcień powinien być jeśli nie taki sam to dosyć podobny

Zastanawiam się tylko jak przetrwam ten czas "leczenia"...bo jak odkopałam jakiś podkład to po prostu... NO TRAGEDIA, tym bardziej, że ewidentnie był kupiony w okresie większego nasłonecznienia (szkoda tylko, że rano jakimś cudem nie rzuciło mi się w oczy, że wyglądam jak nieudany eksperyment solaryjny ).

Kochane!! Ratujcie!! Zna któraś z was jakiś podkład pasujący odcieniem do Misshy PC 23?
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 14:36   #3875
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Czyli missha jest dla części kiepska. A może ma ktoś na zbyciu bo sama bym chciała spróbować? a elemong jest dla mnie za jasny.
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:42   #3876
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witam

przeczytałam cały wątek, padam

Jeszcze () nie przetestowałam żadnego BeBusia ale lada dzień będzie u mnie Elemong
Zakupiłam go, bo nie znałam innych, zdecydowąłam się na niego zanim zaczęłam czytać ten wątek
Jest tani, mam nadzieję że mnie nie zapcha, że poprawi choć troszkę stan mojej cery, nie bedzie wysuszał i ładnie dopasuje się do koloru mojej cery.

I własnie boję się że będzie za jasny, bo tak jak czytałam ten wątek to sie utwierdziłam w przekonaniu ze to jeden z najaśniejszych BB a ja takim bladzioszkiem nie jestem no ale wypróbuję...

Potem będę się dołączać do rozbierania BB na tym drugim wątku
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
mi taka gula wyskoczyla od elemonga
a jesteś pewna ze to Elemong?
Skoro nadal go używasz, to daj znać jak spisuje się w tej kwestii przy dłuższym stosowaniu, czy nadal się pojawiają czy cera jednak się poprawia.
Z góry dzięki
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:15   #3877
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kupiłam próbki od ocean-soul na allegro za 8 i chyba 11 zl,ogólnie jestem bardzo zadowolona,kontakt był swietny z dziewczyną,odbierałam osobiście jako,że mieszkam w Krakowie,z czego również jestem zadowolna,bo nie musiałam czekać na przesyłke .Mam Missha PC 21 i 23 oraz Skin79 super plus.Jeszcze zadnego nie testowałam,nie wiem który bedzie dobry do mojej skóry,odcień mam podobno brzoskwiniowy i wole najpierw sprawdzić na próbkach czy który kolwiek do mnie pasuje... Może któraś ma podobny odcień i które kremy najlepiej pasują? Ale co najważniejsze z tyłu na próbkach mam naklejke polskiego dystrybutora,wiec dziewczyna chyba zamierza otworzyć sklep,jeśli ceny będą normalne to będziemy mieć alternatywe do ebay.A patrze na próbki i nie widze by to były podróbki - na którym blogu dziewczyna pisala jak można odróznić,więc myśle,że będą orginalne.Adres strony : www.asianstore.pl niestety dopiero od marca sklep bedzie działał....Póki co niestety sprzedaje przez allegro
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 23:28   #3878
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Kupiłam próbki od ocean-soul na allegro za 8 i chyba 11 zl,ogólnie jestem bardzo zadowolona,kontakt był swietny z dziewczyną,odbierałam osobiście jako,że mieszkam w Krakowie,z czego również jestem zadowolna,bo nie musiałam czekać na przesyłke .Mam Missha PC 21 i 23 oraz Skin79 super plus.Jeszcze zadnego nie testowałam,nie wiem który bedzie dobry do mojej skóry,odcień mam podobno brzoskwiniowy i wole najpierw sprawdzić na próbkach czy który kolwiek do mnie pasuje... Może któraś ma podobny odcień i które kremy najlepiej pasują? Ale co najważniejsze z tyłu na próbkach mam naklejke polskiego dystrybutora,wiec dziewczyna chyba zamierza otworzyć sklep,jeśli ceny będą normalne to będziemy mieć alternatywe do ebay.A patrze na próbki i nie widze by to były podróbki - na którym blogu dziewczyna pisala jak można odróznić,więc myśle,że będą orginalne.Adres strony : www.asianstore.pl niestety dopiero od marca sklep bedzie działał....Póki co niestety sprzedaje przez allegro
Tez od niej kupowałam próbki, to super, że będzie otwierać sklep, może się doczekamy porządnego źródła bb kremów!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 00:02   #3879
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Kupiłam próbki od ocean-soul na allegro za 8 i chyba 11 zl,ogólnie jestem bardzo zadowolona,kontakt był swietny z dziewczyną,odbierałam osobiście jako,że mieszkam w Krakowie,z czego również jestem zadowolna,bo nie musiałam czekać na przesyłke .Mam Missha PC 21 i 23 oraz Skin79 super plus.Jeszcze zadnego nie testowałam,nie wiem który bedzie dobry do mojej skóry,odcień mam podobno brzoskwiniowy i wole najpierw sprawdzić na próbkach czy który kolwiek do mnie pasuje... Może któraś ma podobny odcień i które kremy najlepiej pasują? Ale co najważniejsze z tyłu na próbkach mam naklejke polskiego dystrybutora,wiec dziewczyna chyba zamierza otworzyć sklep,jeśli ceny będą normalne to będziemy mieć alternatywe do ebay.A patrze na próbki i nie widze by to były podróbki - na którym blogu dziewczyna pisala jak można odróznić,więc myśle,że będą orginalne.Adres strony : www.asianstore.pl niestety dopiero od marca sklep bedzie działał....Póki co niestety sprzedaje przez allegro
Yyy ten... Brzmi jak reklama
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 01:50   #3880
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Witam

przeczytałam cały wątek, padam

Jeszcze () nie przetestowałam żadnego BeBusia ale lada dzień będzie u mnie Elemong
Zakupiłam go, bo nie znałam innych, zdecydowąłam się na niego zanim zaczęłam czytać ten wątek
Jest tani, mam nadzieję że mnie nie zapcha, że poprawi choć troszkę stan mojej cery, nie bedzie wysuszał i ładnie dopasuje się do koloru mojej cery.

I własnie boję się że będzie za jasny, bo tak jak czytałam ten wątek to sie utwierdziłam w przekonaniu ze to jeden z najaśniejszych BB a ja takim bladzioszkiem nie jestem no ale wypróbuję...

Potem będę się dołączać do rozbierania BB na tym drugim wątku


a jesteś pewna ze to Elemong?
Skoro nadal go używasz, to daj znać jak spisuje się w tej kwestii przy dłuższym stosowaniu, czy nadal się pojawiają czy cera jednak się poprawia.
Z góry dzięki
Tak jestem pewna.
Używam do dalej zobaczymy jak to bedzie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 02:18   #3881
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;25120546]Yyy ten... Brzmi jak reklama [/QUOTE]


Przeczytałam to teraz i faktycznie troche mi reklamą zajeżdza choć nią nie jest! Widziałam w któryś tam postach,że też pisały o niej dziewczyny,więc stwierdziłam,że warto napisać choć jak ceny będą wysokie to pozostaje allegro i ebay,jakby nie było w Polsce wciąż mamy za mało sklepów z takimi produktami a szkoda,wybór byłby większy i ceny niższe :P
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 03:16   #3882
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Przeczytałam to teraz i faktycznie troche mi reklamą zajeżdza choć nią nie jest! Widziałam w któryś tam postach,że też pisały o niej dziewczyny,więc stwierdziłam,że warto napisać choć jak ceny będą wysokie to pozostaje allegro i ebay,jakby nie było w Polsce wciąż mamy za mało sklepów z takimi produktami a szkoda,wybór byłby większy i ceny niższe :P
myślę, że przy wysokości opłat celnych i wszelkich podatków w Polsce jest to raczej mało realne... no ale kto wie, zobaczymy
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:10   #3883
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Przeczytałam to teraz i faktycznie troche mi reklamą zajeżdza choć nią nie jest! Widziałam w któryś tam postach,że też pisały o niej dziewczyny,więc stwierdziłam,że warto napisać choć jak ceny będą wysokie to pozostaje allegro i ebay,jakby nie było w Polsce wciąż mamy za mało sklepów z takimi produktami a szkoda,wybór byłby większy i ceny niższe :P
no raczej nie uwierzę w to, że będzie to jakaś alternatywa dla ebay, skoro puder, który na ebay kupiłam za 28zł sprzedaje za ponad 80zł
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:45   #3884
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Aisslin Pokaż wiadomość
myślę, że przy wysokości opłat celnych i wszelkich podatków w Polsce jest to raczej mało realne... no ale kto wie, zobaczymy
zgadzam się
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:49   #3885
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Tak jestem pewna.
Używam do dalej zobaczymy jak to bedzie
Kurcze szkoda...
Ale ciekawe jak się dalej spisze, chyba Finlora i 'Estelle' pisały ze Elemong przy dłuższym używaniu wykazuje właściwości lecznicze że tak powiem...
Mam nadzieję że po czasie okaże sie i dla Ciebie własnie tak dobry
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:19   #3886
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

wstepna recenzja kolejnego bb kremu -> - BRTC Whitening & Repairing BB Cream -

desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 22:24   #3887
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no raczej nie uwierzę w to, że będzie to jakaś alternatywa dla ebay, skoro puder, który na ebay kupiłam za 28zł sprzedaje za ponad 80zł
k**** a już mialam nadzieje,że coś z tego bedzie a dziewczyny mam takie pytanie,moja mama ma za miesiąc urodziny i pomyślałam o zakupie jej bb kremu jako,że ma przebarwienia na policzkach,wiek 45+,typ zimowy czy jak to tam sie okresla nie ma problemu z innych z cerą
Może kupowała któraś swojej lub jest w podobnym wieku? Który byłby najlepszy dla niej,bo czytam opisy tych kremów i jest tego tak dużo,że już nie mam pojecia,który wybrać...
Będe wdzieczna za kilka podpowiedzi dzięki,którym zwęziłabym poszukiwania..
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 22:33   #3888
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
k**** a już mialam nadzieje,że coś z tego bedzie a dziewczyny mam takie pytanie,moja mama ma za miesiąc urodziny i pomyślałam o zakupie jej bb kremu jako,że ma przebarwienia na policzkach,wiek 45+,typ zimowy czy jak to tam sie okresla nie ma problemu z innych z cerą
Może kupowała któraś swojej lub jest w podobnym wieku? Który byłby najlepszy dla niej,bo czytam opisy tych kremów i jest tego tak dużo,że już nie mam pojecia,który wybrać...
Będe wdzieczna za kilka podpowiedzi dzięki,którym zwęziłabym poszukiwania..
Desti ma na swoim blogu duuużo recenzji
A ten ostatni recenzowany BeBuś to chyba własnie rozjaśniający przebrawienia
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 22:35   #3889
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ten ostatni raczej nie bedzie za dobry do cery dojrzalej ... jest gesty i nie wiem jak sie na takiej bedzie zachowywal ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 22:40   #3890
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ten ostatni raczej nie bedzie za dobry do cery dojrzalej ... jest gesty i nie wiem jak sie na takiej bedzie zachowywal ...
Skoro tak mówisz, to pewnie masz racje. Jestes dla mnie guru w tej kwestii

Ja to dopiero od jutra będę testować pierwszy BB cream - Elemong
Zdam relacje po tygodniu, może dwóch, stosowania
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 22:41   #3891
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
pomyślałam o zakupie jej bb kremu jako,że ma przebarwienia na policzkach,wiek 45+,typ zimowy czy jak to tam sie okresla nie ma problemu z innych z cerą
Może kupowała któraś swojej lub jest w podobnym wieku? Który byłby najlepszy dla niej,bo czytam opisy tych kremów i jest tego tak dużo,że już nie mam pojecia,który wybrać...
Będe wdzieczna za kilka podpowiedzi dzięki,którym zwęziłabym poszukiwania..
ja bym polecila kremy do cer dojrzalych... czyli przede wszystkim Missha Oriental Herb Medicine Gold Care BB (swatche i opis -> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...gold-care.html) ... albo Skin79 Oriental Gold Plus(produkty na ebayu -> http://stores.ebay.de/BB-cream-world...fsub=328956119) ... ja mam z tej serii korektor i jest rewelacyjny (-> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...-bb-cream.html)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:13   #3892
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
k**** a już mialam nadzieje,że coś z tego bedzie a dziewczyny mam takie pytanie,moja mama ma za miesiąc urodziny i pomyślałam o zakupie jej bb kremu jako,że ma przebarwienia na policzkach,wiek 45+,typ zimowy czy jak to tam sie okresla nie ma problemu z innych z cerą
Może kupowała któraś swojej lub jest w podobnym wieku? Który byłby najlepszy dla niej,bo czytam opisy tych kremów i jest tego tak dużo,że już nie mam pojecia,który wybrać...
Będe wdzieczna za kilka podpowiedzi dzięki,którym zwęziłabym poszukiwania..
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja bym polecila kremy do cer dojrzalych... czyli przede wszystkim Missha Oriental Herb Medicine Gold Care BB (swatche i opis -> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...gold-care.html) ... albo Skin79 Oriental Gold Plus(produkty na ebayu -> http://stores.ebay.de/BB-cream-world...fsub=328956119) ... ja mam z tej serii korektor i jest rewelacyjny (-> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...-bb-cream.html)
miałam właśnie te same odczucia co Desti Ja bym polecała ten klik mam próbeczkę i jest genialny, zresztą cała seria fajna, tak jak napisała Desti, korektor świetny, mam też krem pod oczy i też bardzo fajny. Tylko nie wiem, czy kolor będzie twojej mamie pasował bo jest bardzo jasny, spróbuję zrobić swatcha. Ja mojej mamie kupiłam Misshe i nie jest zadowolona, bo nie używa żadnych pudrów i mówi, że po Misshy wygląda szaro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 021.jpg (40,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 022.jpg (41,2 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez nobrit
Czas edycji: 2011-02-17 o 11:22
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:22   #3893
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Napiszę jednak wrażenia po pierwszym użyciu Elemonga

Nałożyłam go na twarz nakremowaną Humektanem (bo mam dosć suchą skórę)
- nie było tak źle z rozsmarowywaniem, porobiłam nim kropeczki na twarzy a potem wcierałam.
- jest jasny, bardzo jasny, potem trochę się dostosowuje do kolorytu cery, dla mnie nawet ja jasność może być bo nie jestem opalona
- ma różowo-ziemisty odcień - żałuję że nie ma w nim choć odrobiny żółci, twarz wyglądałaby bardziej promiennie
- bardzo ładnie kryje nosek wygląda ładnie
- nie daje matu, ale wygląda ładnie, zobaczymy jak za kilka godzin

Nie posiadam (jeszcze) żadnych pudrów sypkich czy mineralnych dlatego musnęłam policzki bronzerem i różem i buźka wygląda bardzo ładnie, zdrowo

Teraz myślę o innym BB, nie wiem jeszcze jaki... może Missha #21
Ale z tego co czytałam to też nie jest żółta.. tzn nie chcę mieć jakoś bardzo żółtego kremu, ale trochę tej żółci by się przydało
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:29   #3894
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Napiszę jednak wrażenia po pierwszym użyciu Elemonga

Nałożyłam go na twarz nakremowaną Humektanem (bo mam dosć suchą skórę)
- nie było tak źle z rozsmarowywaniem, porobiłam nim kropeczki na twarzy a potem wcierałam.
- jest jasny, bardzo jasny, potem trochę się dostosowuje do kolorytu cery, dla mnie nawet ja jasność może być bo nie jestem opalona
- ma różowo-ziemisty odcień - żałuję że nie ma w nim choć odrobiny żółci, twarz wyglądałaby bardziej promiennie
- bardzo ładnie kryje nosek wygląda ładnie
- nie daje matu, ale wygląda ładnie, zobaczymy jak za kilka godzin

Nie posiadam (jeszcze) żadnych pudrów sypkich czy mineralnych dlatego musnęłam policzki bronzerem i różem i buźka wygląda bardzo ładnie, zdrowo

Teraz myślę o innym BB, nie wiem jeszcze jaki... może Missha #21
Ale z tego co czytałam to też nie jest żółta.. tzn nie chcę mieć jakoś bardzo żółtego kremu, ale trochę tej żółci by się przydało
Jeśli nie chcesz strasznie dużo żółci to polecam Skinfooda Gingko 01.
Jest bardzo jasny,wpadajacy w żółć wiec moze Ci się sprawdzi.
Dla mnie byl niestety zbyt mało żółty i za jasny,ale skoro elemong odpowiada mniej wiecej Twoim wymaganiom oprócz tonacji to powinno byc ok
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:32   #3895
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Jeśli nie chcesz strasznie dużo żółci to polecam Skinfooda Gingko 01.
Jest bardzo jasny,wpadajacy w żółć wiec moze Ci się sprawdzi.
Dla mnie byl niestety zbyt mało żółty i za jasny,ale skoro elemong odpowiada mniej wiecej Twoim wymaganiom oprócz tonacji to powinno byc ok
Dzięki
No własnie, za bardzo też w żółć wpadać nie może, bo jestem blondynką i nie mam aż tak bardzo ciepłego odcienia cery.
Bardzo mnie ucieszyło, że ten Ginko może być dobry, bo wyczytałam tu sporo opinii o tym, że może dobrze wpływać na stan cery, gdyż mam taką trochę problemową
Ciekawe czy na zakupowym wątku ktos będzie go rozbierał lub zamawiał próbki no nic, napiszę i się zgłoszę
dzięki
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 13:09   #3896
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

BRTC kusza... zastanawiam sie tylko, jaki wybrac, by nie byl zbyt jasny; Niestety takim okazal sie dla mnie Elemong
Kolorystycznie najbardziej podpasowal mi Skin food grzybkowy #2
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 13:26   #3897
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
BRTC kusza... zastanawiam sie tylko, jaki wybrac, by nie byl zbyt jasny; Niestety takim okazal sie dla mnie Elemong
Kolorystycznie najbardziej podpasowal mi Skin food grzybkowy #2
tutaj dwa BRTC są porównane, na pewno nie ten jaśminowy bo on jasny, sama bym go chciała, ale ze względu na kolor odpuściłam

tutaj też fajne porównanie 3 BRTC

Edytowane przez nobrit
Czas edycji: 2011-02-17 o 13:29
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 13:42   #3898
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
tutaj dwa BRTC są porównane, na pewno nie ten jaśminowy bo on jasny, sama bym go chciała, ale ze względu na kolor odpuściłam

tutaj też fajne porównanie 3 BRTC
bardzo Ci dziekuje. Szkoda, ze jasminowy nie wystepuje w dwoch chociaz kolorach...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 13:46   #3899
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a do mnie przyszedl dzis kolejny korektor... tym razem z Hanskin ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 14:01   #3900
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziekuje. Szkoda, ze jasminowy nie wystepuje w dwoch chociaz kolorach...
szkoda, bo podobno ma świetną konsystencję
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a do mnie przyszedl dzis kolejny korektor... tym razem z Hanskin ...
ooo to chyba ten co mi się podobał, to czekam na recenzję
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.