Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 22:05   #1201
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dobry wieczór blondasy


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
male foto na dowod przed chwila zrobionejestem zadowolona bo lepiej sie kreca w takie loki juz
caskada - śliczne włoski jak zwykle


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wstawiam fotki kurteczki
wybaczcie ten odstający pasek potem go zmieniłam
Bardzo ładna kurteczka pasuje jak ulala
paska żadnego nie widze za to warkoczyk super


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Heloł laseczki
Dotarłam w końcu i ja.
Rozpisuje testament
Byłam u lekarza- mam ostry stan zapalny bakteryjny zatok...
Dostałam oczywiście antybiotyk a teraz modlę sie żeby tylko jelita wytrzymaly i nie skończyło sie kolejnym zapaleniem rzekomobłoniastym jelita grubego... bo chyba tym razem bym nie dożyła żeby z wawki mi leki przywieźli
Antybiotyk mam tylko na 3 dni- ale takie końskie tablety że szok nie moge tego połykac, to z pogryziona szama jakoś idzie dopiero...
Może dożyję...
Do tego dzis w kiblu o mało nie zemdlałam, do łóżka doczłapałam i po prostu jak juz upadałam to nawet nie widzialam czy na łożko czy nie... cholera jasna... sily we mnie w ogole nie ma... ale antybiotyk chyba zaczal dzialac, bo goraczka zeszla do 38 i na razie stoi...
Ojej, biedna tak mi Cię szkoda.. mam nadzieje, że szybko minie to dziadostwo
kuruj się


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam ostatnio taką (załącznik) - strasznie mi się podoba. Już nie mogę się doczekać jak będzie na tyle ciepło by w niej chodzić
Dekolt jak na mnie trochę duży ale.. może się przyzwyczaję
Śliczna, taka typowo wiosenno/letnia


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jedyne 2 zdjecia ktore jakos wyszły Ja mam w pokoju pomaranczowe lekko swiatło wiec bez lampy wychodzi pomaranczowe, a z lampa przeswietlone :/
O, już po farbowaniu no i bardzo ładnie
Ciekawe jak w świetle dziennym będą się prezentowały


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie jeszcze nie ma
Ale zaraz moge wkleic coś z tych co mam
A jutro zrobie przy okazji nowe
Też chcę zobaczyć Twoją buźke


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To wklejam te zdjęcia ale nie odzwierciedlają w 100%.. na żywo jest troszkę jaśniej
jak zwykle - włoski cudowne!


Co do zakupków - ja wczoraj nabyłam sweterek z vero mody z przeceny, z tym że zamiast 7 guzików ma 2 ale już kupiłam bardzo podobne, takie małe czarne perełki i tamte wypruję, a nowe doszyję
No i jeszcze wychaczyłam zwykłą białą bokserkę w orsay
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:08   #1202
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

O, już po farbowaniu no i bardzo ładnie
Ciekawe jak w świetle dziennym będą się prezentowały




Też chcę zobaczyć Twoją buźke





Co do zakupków - ja wczoraj nabyłam sweterek z vero mody z przeceny, z tym że zamiast 7 guzików ma 2 ale już kupiłam bardzo podobne, takie małe czarne perełki i tamte wypruję, a nowe doszyję
No i jeszcze wychaczyłam zwykłą białą bokserkę w orsay
Dziękuje Kurcze, tak gadacie o tym swietle dziennym ze sie sama doczekac nie moge Za 7 godzin sprawdze

A buźka jest w albumie

O ja wczoraj wyhaczyłam taki fioletowy zwykły na zatrzaski, ale ma takie wzorki wytłaczane
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:09   #1203
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny, stało się podjęłam męską decyzję i kupiłam farbki na kolejne farbowanie w przyszłym tygodniu. Zdecydowałam się w końcu na Ce-Ce. Kupiłam 10 platynowy blond, 10/23 extra świetlisty beżowy blond i 10/10 extra świetlisty naturalny blond. Mam do tego wody Profis 6%, 9% i 12% (na w razie czego) i tak sobie myślę, że na odrost położę z wodą 9%, a jak będzie już prawie dobrze to na jakieś 10-15 ostatnich minut na całość włosów z wodą 6%... Ponieważ spodobałam się sobie w neutralnych w kierunku ciepłych jasnych włosków, a mam troszkę siwków, to wymyśliłam coś takiego, jeśli chodzi o kolor: 1/4 ta 10 ze względu na siwki, 1/4 ta 10/10 żeby nie było rudo/żółto i pozostała 1/2 to 10/23 żeby kolorek miał w sobie trochę ciepła.

Wybrałam Ce-Ce bo miałam tymi farbami wcześniej robione włosy (ciemne odcienie) i choć stosunkowo szybko się wypłukiwały to prawie wcale nie niszczyły włosków.

Poniżej fotki z próbnika.

Co o tym myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ce-ce_farba1_10.jpg (17,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ce-ce_farba0-0_10-77.jpg (16,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ce-ce_farba8-23_10-23.jpg (8,4 KB, 18 załadowań)
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:12   #1204
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje Kurcze, tak gadacie o tym swietle dziennym ze sie sama doczekac nie moge Za 7 godzin sprawdze
A buźka jest w albumie
O ja wczoraj wyhaczyłam taki fioletowy zwykły na zatrzaski, ale ma takie wzorki wytłaczane
W takim razie lecę zobaczyć

Mój też jest taki wzorzasty
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:16   #1205
Ilargi
Przyczajenie
 
Avatar Ilargi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez MSN do Ilargi
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dzięki. Ok, rozumiem już dlaczego rozjaśniacz nie działa na całych włosach... Ale nadal nie wiem czy warto próbowac tą mokkę ściągać. I czy cokolwiek więcej zejdzie niż zeszło do tej pory? Czy ten ciemny kolor nie zakorzenił się tak, że żaden rozjaśniacz go nie ściągnie, nawet po 3 razach, jest taka mozliwość?
Jeśli nie to próbuję, trudno.

Jasne, zdaję sobie sprawę, że na pewno włosy w jakimś stopniu się zniszczą. Ale kupię sobie porządną odżywkę bardzo mocno nawilżającą i spróbuję je doprowadzić do porządku jak sprzed farbowania. Myślę, że jak w ogóle przestanę farbować to na pewno włosy mi się w końcu pozbierają. Pozbierały się po rozplątywaniu dreadów to i po rozjaśnianiu się zbiorą

No nic, dzieki wam już na wstępie za rady. Dobrze, że jednak twierdzicie, że nie warto iść do fryzjera, bo w sumie sama też tak myślałam, że co ten fryzjer może mi więcej zrobić niż położyć ten sam rozjaśniacz jaki ja sobie mogę położyc sama, równie dobrze. Nawet gdybym to musiała zrobić jeszcze 3 razy to i tak trochę zaoszczędzę.

Ah i ponawiam jeszcze pytanie odnośnie tego, czy da się położyć na włosach ciemniejszych farbę o ton jaśniejszą bez rozjaśniacza? Czy to w ogóle niemożliwe.

Poczytam sobie ten wątek jeszcze i zobaczymy.
Pozdrawiam
Ilargi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:19   #1206
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Ilargi Pokaż wiadomość
Dzięki. Ok, rozumiem już dlaczego rozjaśniacz nie działa na całych włosach... Ale nadal nie wiem czy warto próbowac tą mokkę ściągać. I czy cokolwiek więcej zejdzie niż zeszło do tej pory? Czy ten ciemny kolor nie zakorzenił się tak, że żaden rozjaśniacz go nie ściągnie, nawet po 3 razach, jest taka mozliwość?
Jeśli nie to próbuję, trudno.

Jasne, zdaję sobie sprawę, że na pewno włosy w jakimś stopniu się zniszczą. Ale kupię sobie porządną odżywkę bardzo mocno nawilżającą i spróbuję je doprowadzić do porządku jak sprzed farbowania. Myślę, że jak w ogóle przestanę farbować to na pewno włosy mi się w końcu pozbierają. Pozbierały się po rozplątywaniu dreadów to i po rozjaśnianiu się zbiorą

No nic, dzieki wam już na wstępie za rady. Dobrze, że jednak twierdzicie, że nie warto iść do fryzjera, bo w sumie sama też tak myślałam, że co ten fryzjer może mi więcej zrobić niż położyć ten sam rozjaśniacz jaki ja sobie mogę położyc sama, równie dobrze. Nawet gdybym to musiała zrobić jeszcze 3 razy to i tak trochę zaoszczędzę.

Ah i ponawiam jeszcze pytanie odnośnie tego, czy da się położyć na włosach ciemniejszych farbę o ton jaśniejszą bez rozjaśniacza? Czy to w ogóle niemożliwe.

Poczytam sobie ten wątek jeszcze i zobaczymy.
Pozdrawiam
Położyć można wszystko. Ale farba farby nie rozjasnia Rozjasniajaca farba też farbowance lekko rozjaśni, a takich ciemnych chyba wogóle nie ruszy.
A cokolwiek zejść zejdzie. Ale nie bedzie łatwo i musisz sie przygotować na stres i zniszczone włosy Prawdopodobnie bedzie trzeba sporo obciąć.
Radziłabym kupić dobry fryzjerski rozjaśniacz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:27   #1207
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Chciałam pochwalić nową odżywkę Elseve z kolagenem bardzo przyjemna, ładnie pachnie, włoski mam teraz takie mięciutkie i jakby wygładzone poza tym włosy rzeczywiście są ciut odbite od nasady (starałam się kłaść jak najbliżej skóry ale nie tuż przy bo bałam się oklapu ale go nie ma na szczęście). Włoski są takie lekkie i puszyste, no podoba mi się

A teraz uciekam dobranoc blondasy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 22:33   #1208
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jedyne 2 zdjecia ktore jakos wyszły Ja mam w pokoju pomaranczowe lekko swiatło wiec bez lampy wychodzi pomaranczowe, a z lampa przeswietlone :/
zwlaszcza na pierwszym zdjeciu super pokaż jeszcze w swietle dziennym ale moim zdaniem ladnie wyszlo

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To wklejam te zdjęcia ale nie odzwierciedlają w 100%.. na żywo jest troszkę jaśniej
ślicznie zakochana jestem w tym martixie poprostu i w Twoich włosach

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no nie pasuje bo wypłukał się kolor sporo jak już płacę tyle za farbę to oczekuję trwałości chociaż do tych 3 tyg to i tak niedużo
no wlasnie żeby jeszcze była trwala i się nie wypłukiwała to nawet bym się nie zastanawiała bo jest boski kolor
i teraz mam problem czy matrix 10av czy jednak może stockholm

umyłam dzis wlosy odzywka mrs potter chociaz oliwke babydream wolalam zmyc normalnym szamponem ale dodatkowo jeszcze i odzywka bo wyczytalam na wizazu ten sposob ciekawe czy jutro nie wstane z jakimis tłustymi włosami chociaz w dotyku teraz sa fajne takie miękkie
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:40   #1209
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
toż to cała sesja się szykuje dobrze dobrze
Tak będzie sesja

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Śliczna, taka typowo wiosenno/letnia
No tak dokładnie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:56   #1210
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za koment. na temat włosów nie wiem sama może dam jeszcze raz szanse matrixowi jutro już coś zdecyduję bo muszę już kupić



odrostu prawie nie widać booo jak kiedyś pisałam mam swój patent na niego a mianowicie ja zawsze jak suszę włosy to najpierw na okrągłą szczotkę wyciągam włosy wzdłuż przedziałka, żeby tam włosy były uniesione do góry i tym samym odrost mniej się rzuca w oczy



a w brodzie, pępku i 5 w uszach iii jeszcze jeden za mną chodzi ale to już nie powiem



no dokładnie stockholm tyle samo kosztuje a jednak na niego nigdy nie narzekałam
kolczyki są faaaajne



toż to cała sesja się szykuje dobrze dobrze



cieszę się, że fotki na coś się przydały no i że Bunny to upubliczniła pokaż włoski kiedyś
apropo gdzie kupujesz tego garniera bo on już wycofany jest niestety



oj bo Ty to byś chciała od razu włosy jak z reklamy cierpliwości i systematyczności trzeba
Snow ja też jestem fanką piercingu nosek,język, w uszach 6,nad ustami,pępek i
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 00:57   #1211
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Chyba wszystkie Blondasy spią sobie smacznie...
a ja się uczę, kiedyś trzeba

Enchanted-heh o ten odstający pasek chodziło mi, że tak odstaje pod sweterkiem, tzn odznacza się -jakbym boczki miała
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 03:46   #1212
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie Blondasy spią sobie smacznie...
a ja się uczę, kiedyś trzeba

Enchanted-heh o ten odstający pasek chodziło mi, że tak odstaje pod sweterkiem, tzn odznacza się -jakbym boczki miała
Tak po nocach się uczysz? Ojj..współczuje
Ja, gdybym mogła, pewnie bym już smacznie spała jak reszta dziewczyn

A tego paska nawet widać nie było taka chudzinka z Ciebie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 04:25   #1213
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie Blondasy spią sobie smacznie...
a ja się uczę, kiedyś trzeba

Enchanted-heh o ten odstający pasek chodziło mi, że tak odstaje pod sweterkiem, tzn odznacza się -jakbym boczki miała
a oto chodziło taka z Ciebie kruszynka że ja nic nie zauważyłam i dalej nie widzę

ja też wolę sobie czytać, uczyć się w nocy wtedy łatwiej mi się skupić w takiej ciszy w dzień to zawsze jakiś szmer się na darzy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 06:12   #1214
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Ilargi Pokaż wiadomość
Dzięki. Ok, rozumiem już dlaczego rozjaśniacz nie działa na całych włosach... Ale nadal nie wiem czy warto próbowac tą mokkę ściągać. I czy cokolwiek więcej zejdzie niż zeszło do tej pory? Czy ten ciemny kolor nie zakorzenił się tak, że żaden rozjaśniacz go nie ściągnie, nawet po 3 razach, jest taka mozliwość?
Jeśli nie to próbuję, trudno.

Jasne, zdaję sobie sprawę, że na pewno włosy w jakimś stopniu się zniszczą. Ale kupię sobie porządną odżywkę bardzo mocno nawilżającą i spróbuję je doprowadzić do porządku jak sprzed farbowania. Myślę, że jak w ogóle przestanę farbować to na pewno włosy mi się w końcu pozbierają. Pozbierały się po rozplątywaniu dreadów to i po rozjaśnianiu się zbiorą

No nic, dzieki wam już na wstępie za rady. Dobrze, że jednak twierdzicie, że nie warto iść do fryzjera, bo w sumie sama też tak myślałam, że co ten fryzjer może mi więcej zrobić niż położyć ten sam rozjaśniacz jaki ja sobie mogę położyc sama, równie dobrze. Nawet gdybym to musiała zrobić jeszcze 3 razy to i tak trochę zaoszczędzę.

Ah i ponawiam jeszcze pytanie odnośnie tego, czy da się położyć na włosach ciemniejszych farbę o ton jaśniejszą bez rozjaśniacza? Czy to w ogóle niemożliwe.

Poczytam sobie ten wątek jeszcze i zobaczymy.
Pozdrawiam

Witam!
Ja po raz 1wszy tutaj na wątku i napisze do Ciebie bo mam ten sam problem tydzień temu zafarbowałam u fryzjerki właśnie na kolor MOKKA mieszkanka 7 i 8 MATRIX a na końcówki jakis odcień bodajże 7W bez amoniaku który w ogóle nie chwycił :/ chciałam wróćić do blondu ale jak fryzjerka powiedziała,że blond pasemka na folię to co najmniej 3 godz będę siedzieć(włosy mam do karczku!!!)to mi się blondu dechciało,ale,że efekt był mizerny skontaktowałam się ze swoją fryzjerką(która jest złotą rączką w tym fachu),że chce mieć blond włosy jak najszybciej i co zrobić.A więc Jej rada brzmiała:rozjaśnić włosy rozjasniaczem sposobem balejage na to połozyc jasny toner i po miesiącu już jasną farbę na całość
Może i Tobie się taka wskazówka przyda zaraz jak zrobię to dam znać tylko najpierw muszę znaleźć jakiegoś fryzjera który szybko i sprawnie nałoży mi balejage z rozjaśniacza samego a u mnie to nie jest proste :/
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 07:56   #1215
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

hej ja wczoraj malo siedzialam wiec lece podczytac co tam nasrobalyscie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 07:58   #1216
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
cieszę się, że fotki na coś się przydały no i że Bunny to upubliczniła pokaż włoski kiedyś
apropo gdzie kupujesz tego garniera bo on już wycofany jest niestety
Jasne, jak tylko się gości pozbędę to zrobię zdjęcia Chociaż dzisiaj u nas tak pochmurno, że nie wiem, jak wyjdą A co do Garniera, to oni wycofali chyba tylko XL2, bo XL1 kupowałam normalnie w Rossmannie, w sobotę jeszcze byłam w tym na Świętokrzyskiej i tam były. Ale może pora robić zapasy...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:27   #1217
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak po nocach się uczysz? Ojj..współczuje
Ja, gdybym mogła, pewnie bym już smacznie spała jak reszta dziewczyn

A tego paska nawet widać nie było taka chudzinka z Ciebie
ehh no teraz mam strasznie dużo zajęć, praca, jakieś spotkanko ze znajomymi albo znajomym itd..więc chcąc nie chcąc muszę w nocy trochę posiedzieć...
no i teraz jem po nocach, kolacja nr była dzis o 2:30

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a oto chodziło taka z Ciebie kruszynka że ja nic nie zauważyłam i dalej nie widzę

ja też wolę sobie czytać, uczyć się w nocy wtedy łatwiej mi się skupić w takiej ciszy w dzień to zawsze jakiś szmer się na darzy
no dokładnie, a w nocy idealna cisza do nauki tylko rano cięzko wstawać, ale mam nadzieje, że to kwestia przyzwyczajenia

Miłego Dnia
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:30   #1218
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

tylko 5 stron nie tak zle bylo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:41   #1219
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ehh no teraz mam strasznie dużo zajęć, praca, jakieś spotkanko ze znajomymi albo znajomym itd..więc chcąc nie chcąc muszę w nocy trochę posiedzieć...
no i teraz jem po nocach, kolacja nr była dzis o 2:30



no dokładnie, a w nocy idealna cisza do nauki tylko rano cięzko wstawać, ale mam nadzieje, że to kwestia przyzwyczajenia

Miłego Dnia
zdarzają mi się takie nocne maratony że potem 2 godziny snu w najlepszej opcji a tak to wcale i biegusiem na uczelnie

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

ja to jeszcze bym pospała ale na 9 miałam do stomatologa to się już wybiłam ze snu
później zrobię sobie popołudniową drzemkę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 08:44   #1220
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie, nie przesadzam. Bioderka 96 cm, a talia 72 cm

Ja sobie kupiłam ostatnio taką (załącznik) - strasznie mi się podoba. Już nie mogę się doczekać jak będzie na tyle ciepło by w niej chodzić
Dekolt jak na mnie trochę duży ale.. może się przyzwyczaję
Ale pięęękna!!!
Sama takiej teraz szukam
Powiedziałabym ci oddawaj, ale nie powiem bo za duzia na mnie...
Będziesz ślicznie wyglądala.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:08   #1221
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć wszystkim
A ja dzisiaj ostatni dzień z odrostem jutro farbuję mam nadzieję, że uda mi się wkleić wam zdjęcia odrostu i po, ale chyba będą kiepskiej jakości bo coś czuję, ze będę musiała zrobić je telefonem.
Mój tż jedzie jutro na 5 dni ze swoim klubem do Bristolu na wiosenny obóz treningowy i zabiera aparat ale postaram się udokumentować moje farbowanie Już nie mogę się doczekać
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:10   #1222
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To wklejam te zdjęcia ale nie odzwierciedlają w 100%.. na żywo jest troszkę jaśniej



zapomniałam dodać



wklejaj popatrzę jak wrócę bo teraz idę wypróbować odzywkę elseve z kolagenem
Oj nie przesadzaj, wcale ten kolor taki nie splukany... nadal bardzo ładnie.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Chyba ten chłodny odcien sie wypłukał hmm?
Ja cie rozumiem bo jednak jak sie wydaje kase na profesjonalna farbe to sie oczekuje trwałosci


Hihi Ja to mam kolczykowe plany że hoho A tez mam jeszcze inne W sumie inny bo uszu nie licze

Oj ale wiesz co... to jest kwestia tego ze oni na niewiadomo kogo te spodnie szyją. Mi tez jest ciezko dostac spodnie bo generalnie jestem drobna, dupke mam małą, wstyd sie przyznac ale ostatnio jak sie mierzylam to miałam moze z 84-85 cm w biodrach Też mi ciezko znaleźć spodnie bo jak mi sa dobre w udach to za duze w tyłku, jak dobre w pasie to za duze w tyłku, jak sie wcisne w tyłku i w udach to w pasie za duze i spadaja

A ty masz figurke świetna przecież!
My mamy tak samo pod gorke, ja mam 87 w biodrach, 63 talia i biust 80... i dlatego latam w mini

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym podziękować Snow i Bunny, bo dzięki nim mam wreszcie "mój" kolor (przynajmniej teraz, tuż po farbowaniu, ale jednak ). Chodzi mi o XL1 Garniera- gdyby nie blog Bunny nie wiedziałabym, że ten kolor tak ładnie wychodzi i już myślałam, że będę musiała zacząć stosować oksydant 12%. Dzisiaj farbowałam po raz 2. no i kolor coraz fajniej wygląda. Wstawiłabym zdjęcia, ale to, co wyszło na moim starym aparacie nijak się ma do rzeczywistości, więc poczekam do jutra Strasznie się cieszę, bo mi się włosy baaardzo słabo rozjaśniają, a z XL1 mam wreszcie jasne.

Dzięki, Dziewczyny
Nie ma za co! cieszymy sie z toba!

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za koment. na temat włosów nie wiem sama może dam jeszcze raz szanse matrixowi jutro już coś zdecyduję bo muszę już kupić



odrostu prawie nie widać booo jak kiedyś pisałam mam swój patent na niego a mianowicie ja zawsze jak suszę włosy to najpierw na okrągłą szczotkę wyciągam włosy wzdłuż przedziałka, żeby tam włosy były uniesione do góry i tym samym odrost mniej się rzuca w oczy



a w brodzie, pępku i 5 w uszach iii jeszcze jeden za mną chodzi ale to już nie powiem



no dokładnie stockholm tyle samo kosztuje a jednak na niego nigdy nie narzekałam
kolczyki są faaaajne



toż to cała sesja się szykuje dobrze dobrze



cieszę się, że fotki na coś się przydały no i że Bunny to upubliczniła pokaż włoski kiedyś
apropo gdzie kupujesz tego garniera bo on już wycofany jest niestety



oj bo Ty to byś chciała od razu włosy jak z reklamy cierpliwości i systematyczności trzeba
Ja tez kolczykowa wariatka- mam w uszkach 7 i w pepku
chcialam tez w mrrr... ale dowiedzialam sie ze mozna stracic czucie i zrezygnowalam...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:15   #1223
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

ja mam poza uszami w nosie tez kolczyk wiecej nie chce juz chociaz podoba mi sie nad ustami
ale wtedy musialabym wyjac z nosa bo za duzo to nieladniew miejscach niewidocznych kolczykowanie odpada
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:17   #1224
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
A ja dzisiaj ostatni dzień z odrostem jutro farbuję mam nadzieję, że uda mi się wkleić wam zdjęcia odrostu i po, ale chyba będą kiepskiej jakości bo coś czuję, ze będę musiała zrobić je telefonem.
Mój tż jedzie jutro na 5 dni ze swoim klubem do Bristolu na wiosenny obóz treningowy i zabiera aparat ale postaram się udokumentować moje farbowanie Już nie mogę się doczekać
Musisz dac fotki bo ja potrzebuje je na bloga

dziewczyny a u mnie jakby przełamanie po pierwszej dobie z antybiotykiem.
Dziś juz mam 36.6!
Jestem słaba, przez te 3 dni gorączki schudłam 1,5kg... waze 46,5kg żebra mi stercza o matko... jak sie dzis w lustrze obejrzalam to myslalam jakbym chorowala wiele tygodni...
Teraz z trudem jem, przez 3 dni tylko piłam i zjadłam na dobe suchego wafla, jakis owoc, nic innego nie szło...
No i jak to u mnie, próbuje jesc- ale żołądek boli, jelita bulgocza- to sie zaraz zle skonczy!
Powrot do formy zajmie mi jakies 2 tyg., bo u mnie najgorsze w czasie choroby i po sa kwestie jedzenia- żoladek tak sie skurczyl, ze zjadlam dopiero 1 kromke chleba z maslem- boje sie rzucic cos ciezszego, i czuje ze zwymiotuje
masakra...nienawidze tego...
dobrze ze goraczki nie ma...
jeszcze 2 dni musza wytrzymac jelita...
Bede do was zagladac w miare samopoczucia...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:19   #1225
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć blondasy wczoraj mialm niezapowiedzianą wizytacje szefa ale bylo ok... poza tym że musieliśmy siedzieć do 20


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Heloł laseczki
Dotarłam w końcu i ja.
Rozpisuje testament
Byłam u lekarza- mam ostry stan zapalny bakteryjny zatok...
Dostałam oczywiście antybiotyk a teraz modlę sie żeby tylko jelita wytrzymaly i nie skończyło sie kolejnym zapaleniem rzekomobłoniastym jelita grubego... bo chyba tym razem bym nie dożyła żeby z wawki mi leki przywieźli
Antybiotyk mam tylko na 3 dni- ale takie końskie tablety że szok nie moge tego połykac, to z pogryziona szama jakoś idzie dopiero...
Może dożyję...
Do tego dzis w kiblu o mało nie zemdlałam, do łóżka doczłapałam i po prostu jak juz upadałam to nawet nie widzialam czy na łożko czy nie... cholera jasna... sily we mnie w ogole nie ma... ale antybiotyk chyba zaczal dzialac, bo goraczka zeszla do 38 i na razie stoi...

Infantuated super kurteczka!

caskada włoski jak zawsze piękne!

tyle pamietam...
biedna bunny dobrze że do lekarza poszłaś! kuruj się !

Agatau88
jak myślisz które wlosy lepsze jakościowo z dobrewlosy czy z kegel???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:24   #1226
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja mam poza uszami w nosie tez kolczyk wiecej nie chce juz chociaz podoba mi sie nad ustami
ale wtedy musialabym wyjac z nosa bo za duzo to nieladniew miejscach niewidocznych kolczykowanie odpada
no ja mam nad ustami i w nosie ale w nosie taki że w ogole go nie widać więc nie wiem po co go mam
czemu w miejscach nie widocznych odpada?
ja w pępku to zimą czasami nie noszę na lato, wiosnę zakładam i o dziwo nie zarasta
w języku wcale nie czuję jakby go nie było
a w uszach to też raz nosze raz nie włosy mi zakrywają przeważnie nie widać kolczyków
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:30   #1227
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja mam nad ustami i w nosie ale w nosie taki że w ogole go nie widać więc nie wiem po co go mam
czemu w miejscach nie widocznych odpada?
ja w pępku to zimą czasami nie noszę na lato, wiosnę zakładam i o dziwo nie zarasta
w języku wcale nie czuję jakby go nie było
a w uszach to też raz nosze raz nie włosy mi zakrywają przeważnie nie widać kolczyków
u mnie w nosie widac bo mam wiekszy krysztalek tylko kolor slaby bo taki pudrowy roz walnelam sobie
w miejscach niewidocznych czyli miejscach intymnych dla mnie odpada ze wzgledu na zdrowie tych miejsc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:38   #1228
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
u mnie w nosie widac bo mam wiekszy krysztalek tylko kolor slaby bo taki pudrowy roz walnelam sobie
w miejscach niewidocznych czyli miejscach intymnych dla mnie odpada ze wzgledu na zdrowie tych miejsc
dokładnie jeśli o mnie chodzi to nie tam na dole to ja też dziękuję
mój z kolei jest jak główka od szpilki nad ustami mam większego ale też nie jakiegoś olbrzyma taki malutki kryształek pudrowy róż ładny kolorek mam na niego teraz fazę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:42   #1229
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Musisz dac fotki bo ja potrzebuje je na bloga

dziewczyny a u mnie jakby przełamanie po pierwszej dobie z antybiotykiem.
Dziś juz mam 36.6!
Jestem słaba, przez te 3 dni gorączki schudłam 1,5kg... waze 46,5kg żebra mi stercza o matko... jak sie dzis w lustrze obejrzalam to myslalam jakbym chorowala wiele tygodni...
Teraz z trudem jem, przez 3 dni tylko piłam i zjadłam na dobe suchego wafla, jakis owoc, nic innego nie szło...
No i jak to u mnie, próbuje jesc- ale żołądek boli, jelita bulgocza- to sie zaraz zle skonczy!
Powrot do formy zajmie mi jakies 2 tyg., bo u mnie najgorsze w czasie choroby i po sa kwestie jedzenia- żoladek tak sie skurczyl, ze zjadlam dopiero 1 kromke chleba z maslem- boje sie rzucic cos ciezszego, i czuje ze zwymiotuje
masakra...nienawidze tego...
dobrze ze goraczki nie ma...
jeszcze 2 dni musza wytrzymac jelita...
Bede do was zagladac w miare samopoczucia...
Bunny na pewno wkleję, chociażby z tel, najwyżej na potrzeby bloga zrobię sesję jak tz wróci

A ty wracaj do zdrowia i musisz jeść, żeby ci się nic innego nie przyplątało

Co do kolczyków to mam tylko trzy dziurki w uszach, kiedyś chciałam zrobić w nosie, ale jak w przeciągu tygodnia pół szkoły zaczęło nosić to sobie odpuściłam no i podobnie było z pępkiem A teraz to chyba nie żałuję, nawet ostatnio zastanawiałam się nad wyjęciem tego jednego z ucha, ale na razie nadal go noszę
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:48   #1230
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

ja w swoim otoczeniu nie mam osob z przekutym nosem wiec mnie to cieszysiorka ma nad ustami bo razem przekluwalysmy jednego dnia i nie chcialysmy miec tak samo
a z pepkami niewiem jak jest bo nie widze u znajomych tych miejsc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.