Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 14:46   #1741
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Kebabyyy... mniam. Ale nie każdy jest taki dobry. Trzeba wiedzieć gdzie dają takie jak trzeba

A pizza to już w ogóle... pychotka.

Właśnie... głodna jestem jak wilk, skrzydełka w piekarniku... no i nie przyspieszę...

Kav nie wygłupiaj się, o co miałabym się gniewać? Rozumiem.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:48   #1742
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Smoo nie ma za co

KAROLA moja sexowna pazurkomaniaczko Od razu wiedziałam co dla ciebie zmaluję ponadczasową boginię sexu Marilyn Monroe Nie wyszło mi zbyt podobna ale wiadomo o co chodzi do tego masę ust i serduszek bo jesteś najbardziej ociekającą sexem osobą jaką miałam okazję poznać. Jeśli kiedyś okaże się, ze wolisz kobiety to pamiętaj, gdzie mnie znajdzesz mam nadzieje, że ci się moja praca spodoba i wybacz ze tak późno ale z CAŁEGO serca


Kaveri jeśli mogę zapytać jak się zaczęły twoje problemy? mam nadzieje, że coś ci wreszcie pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1009.jpg (31,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1003.jpg (22,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1004.jpg (15,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1002.jpg (23,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1007.jpg (28,6 KB, 30 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM

Edytowane przez ewalucja
Czas edycji: 2013-01-04 o 15:05
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:53   #1743
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Serio?
Ja niestety fast foody lubię... (nie na co dzień żeby nie było )
Ale ze wszystkich FF kupnych to właśnie kebaba lubię najmniej. Po prostu rzadko kiedy mi smakuje tak na tip top. Dlatego kebaby robię w domu, są pyyyszne, bo takie jak chcę dokładnie Szkoda tylko że roboty przy nich trochę jest a zjedzenie to moment

Ja dziś miałam zwykłe ziemniaczane
No na prawdę

Ja nie przepadam za fast. A Mac to mi normalnie śmierdzi.
Jedynie pizza, ale i to w zasadzie raz w roku, bo wole własną.
Z domowego, to robię bardzo smaczne hamburgery i burito. Z tym, ze jak mówisz. W domu to juz nie fast, bo przygotowuje się dość długo

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


właśnie dzięki uprzejmości kochanej Ewalucji (dziękuuuję jeszcze raz ) wpadnie mi w łapki TEN zestaw mam nadzieję że powoli zacznie mi coś wychodzić. cieni i kolorów mam masę, tylko jakoś pędzelków brak.

Fajne sa Bedziesz zadowolona

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
jak bez Maka, KFC itp. mogłabym się obyć... Tak bez kebaba ani rusz
Ale tylko w jednym miejscu, u mnie na wiosce mają takie, że można dla nich umrzeć
I jadam tylko tam... Albo zrobione w domu

Nie brak mi, bo nie wiem co to

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nooo...

A ja lubię naleśniki z nadzieniem jak ruskie. Pyyyycha.

Chyba zrobię, bo dawno nie było.....

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Smoo nie ma za co

KAROLA moja sexowna pazurkomaniaczko Od razu wiedziałam co dla ciebie zmaluję ponadczasową boginię sexu Marlin Monroe Nie wyszło mi zbyt podobna ale wiadomo o co chodzi do tego masę ust i serduszek bo jesteś najbardziej ociekającą sexem osobą jaką miałam okazję poznać. Jeśli kiedyś okaże się, ze wolisz kobiety to pamiętaj, gdzie mnie znajdzesz mam nadzieje, że ci się moja praca spodoba i wybacz ze tak późno ale z CAŁEGO serca


Kaveri jeśli mogę zapytać jak się zaczęły twoje problemy? mam nadzieje, że coś ci wreszcie pomoże




10 minut później....




Kolejne 10 minut później....




Pozamiatane....


Ewalucja To jest GENIAAALNEEEE!!!!!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:54   #1744
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Tak, już mi to wysyłano jak tylko się przyznałam, że ruskie pierogi są fe

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
domową też lubię, ale teraz jakoś rzadziej robię niż dawniej...
zrób mi i wyślij
Uwielbiam tą pizzę, bo ciasto robi się dosłownie 5 minut. Kolejne 20 wysrasta i piecze się 30 minet
Błyskawicznie

0,5 kg mąki
pół puszki piwa
1/3 szkl mleka
1/3 opakowania drożdży
sól, pieprz
Mieszasz, mieszasz, mieszasz. Zostawiasz do wyrośnięcia w ciepłym miejscu. Rozpłaszczasz na blasze do pieczenia. Sypiesz na wierzch co masz pod ręką... Ja rozsamrowywuję cienką warstwę przecieru pomidorowego, dodaje podsmażoną z przyprawami pierś z kurczaka, pociachane ogórki korniszone i pociachana surową cebulkę. Wstawiam do piecyka na pół godziny i pizza jak marzenie
Albo taką dla tatay bardziej, czyli na przecier pomidorowy kładę pieczarki, cebulę, kiełbasę, boczek i kabanosy
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:54   #1745
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3843965 7]Kebabyyy... mniam. Ale nie każdy jest taki dobry. Trzeba wiedzieć gdzie dają takie jak trzeba

A pizza to już w ogóle... pychotka.

Właśnie... głodna jestem jak wilk, skrzydełka w piekarniku... no i nie przyspieszę...

Kav nie wygłupiaj się, o co miałabym się gniewać? Rozumiem. [/QUOTE]
Przestań...

Cieszę się
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Kaveri jeśli mogę zapytać jak się zaczęły twoje problemy? mam nadzieje, że coś ci wreszcie pomoże
Z tego, co pamiętam w r. 2009 zaczęły mocno wrastać i pojawiła się zanokcica. Prawdopodobnie już wtedy też miałam grzybicę. Boczny wał skórny narósł na płytkę, prawie całkowicie ją zasłaniając i po raz pierwszy zdecydowano się je zerwać.

Mani jest naprawdę urocze!
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2013-01-04 o 14:56
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:57   #1746
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
będziesz, zobaczysz

oby :erhem:


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A ja pokazuję dzisiejszą pazurkową wizję wcześniej było słodko, teraz trochę tajemnicy!

super


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ruby Pumps.
Na żywo wygląda lepiej, tutaj starałam się uchwycić chociaż trochę te piękne drobinki zatopione w nim.


jak oglądałam słocze na necie, to nie porwała mojego serca, a patrzę na Twoje i.. podoba mi się aż za bardzo


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a i chwalę się sweterkiem z H&Mu który upolowałam na ciuchu za 14 zł
zdjęcie nie moje, ale szukałam żeby pokazać przyjaciółce

to świetną okazję dorwałaś
kolory nie moje, ale paski lubię bardzo



Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i pokazuję pozostałe nabytkiiii z wczoraj. przepraszam że zdjęcia są jakie są, ale to tylko dla Was, one lecą już do prania

no ładne nabytki


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ja już miałam 6 raz zrywane...
Pomyśl sobie, że my musimy patrzeć na nie codziennie

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Właśnie wróciłam ze szpitala. Chirurg zerwała mi jednego paznokcia - bez znieczulenia, bo nie było nawet czasu... U drugiego palucha wycięła mi boczki paznokcia, ponieważ wrastały (zabieg miałam robiony 20.12. a już zaczął wrastać ). Dodatkowo okazało się, że doszło do małego zakażenia; nawet nie wiem jakim cudem.

Później nadrobię


jeny, jak ja Ci strasznie współczuję trzymaj się mocno kochana


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Rób tosterem

nie wiem jakim cudem przeczytałam 'testosteronem'



Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

nigdy nie jadłam pierogów ruskich


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
KAROLA moja sexowna pazurkomaniaczko Od razu wiedziałam co dla ciebie zmaluję ponadczasową boginię sexu Marlin Monroe Nie wyszło mi zbyt podobna ale wiadomo o co chodzi do tego masę ust i serduszek bo jesteś najbardziej ociekającą sexem osobą jaką miałam okazję poznać. Jeśli kiedyś okaże się, ze wolisz kobiety to pamiętaj, gdzie mnie znajdzesz mam nadzieje, że ci się moja praca spodoba i wybacz ze tak późno ale z CAŁEGO serca

wow ale się natrudziłaś przy tym mani
usta są świetne
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2013-01-04 o 14:58
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:57   #1747
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A kupujesz Make Up Trendy?
Po szkole jesteś jakiejś?
nie, nie kupuję żadnych czasopism. Co do szkoły - nie mam, ale planuję zrobić, ale jakiś wyższy poziom, bo mam już dość szeroką wiedzę. Przyjaciółka była na takim podstawowym kursie (krótki i niedrogi, ale nie w tym rzecz), namawiała bym też zrobiła, ale nie poszłam no i jak później pokazała mi notatki, to nie było tam dla mnie nic nowego. Także jak się zdecyduję, to na coś naprawdę wartościowego, gdyż nie mam zamiaru płacić i się nudzić na zajęciach

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

KAROLA moja sexowna pazurkomaniaczko Od razu wiedziałam co dla ciebie zmaluję ponadczasową boginię sexu Marlin Monroe Nie wyszło mi zbyt podobna ale wiadomo o co chodzi do tego masę ust i serduszek bo jesteś najbardziej ociekającą sexem osobą jaką miałam okazję poznać. Jeśli kiedyś okaże się, ze wolisz kobiety to pamiętaj, gdzie mnie znajdzesz mam nadzieje, że ci się moja praca spodoba i wybacz ze tak późno ale z CAŁEGO serca
ale czad!
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 14:59   #1748
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jeny, jak ja Ci strasznie współczuję trzymaj się mocno kochana




nigdy nie jadłam pierogów ruskich
Chyba do śmierci będę je zrywać Z resztą, to chyba niemożliwe, aby paznokieć tyle razy odrastał po zerwaniu i przy uszkodzonej macierzy?


ŻARTUJESZ?!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:01   #1749
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3843965 7]Kebabyyy... mniam. Ale nie każdy jest taki dobry. Trzeba wiedzieć gdzie dają takie jak trzeba


Właśnie... głodna jestem jak wilk, skrzydełka w piekarniku... no i nie przyspieszę... [/QUOTE]
Dokładnie

Wysłałam koleżankę do sklepu po sałatkę z kurczakiem

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ponadczasową boginię sexu Marlin Monroe Nie wyszło mi zbyt podobna ale wiadomo o co chodzi


do tego masę ust i serduszek bo jesteś najbardziej ociekającą sexem osobą jaką miałam okazję poznać.


Jeśli kiedyś okaże się, ze wolisz kobiety to pamiętaj, gdzie mnie znajdzesz

Jesu! Jak ja uwielbiam MM

<szura butem> Głupio mi


co A. na to?

Boooże. Beatko! Dziękuję Dziękuję. To jest cudowne!
I to połączenie bieli, czerni i czerwieni
Cudo
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:04   #1750
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Chyba do śmierci będę je zrywać Z resztą, to chyba niemożliwe, aby paznokieć tyle razy odrastał po zerwaniu i przy uszkodzonej macierzy?


ŻARTUJESZ?!

no raczej nie.. nie powinien odrastać jak na moje, skoro macierz jest uszkodzona ale szczerze mówiąc, nie znam się na tym. nie pytałaś o to lekarzy?

naprawdę, nigdy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:05   #1751
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
pizza i jak na złość najbliższa pizzeria robi pyyyszne pizze

ruskie też uwielbiam ale niedawno miałam więc nie zaśliniłam monitora przez to że to napisałaś
mi się przejadły ale z cebulą wszystkie smakują przepysznie


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mama będzie dzwonić, jeśli nadal coś będzie nie tak. W każdym razie - dziwne.


Zaraz zmyję odżywkę i dam paznokciom trochę odpocząć od malowania. Ostatnio cały czas się łamią i rozdwajają, mojej mamie także. Nie wiem czy dlatego, że sporo stresu, czy brak jakiejś witaminy
przydałoby się.
może stres, może brak witamin, a może pogoda? może jakaś zmiana diety?


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Pizza
moja, domowej roboty
kiedy robisz, wbijam pierwsza


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzień dobry
chciałam Wam pokazać paznokcie, ale wysiadł mi kabel od telefonu
złośliwość rzeczy martwych, nawet to jest przeciwko mnie
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Rób tosterem
po prostu.... umarłam



[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3843965 7]Kebabyyy... mniam. Ale nie każdy jest taki dobry. Trzeba wiedzieć gdzie dają takie jak trzeba
[/QUOTE]

koło mnie jest pycha (Kraśnickie/Nałęczowska)
z lamy
raz trafiliśmy, ale no.... pyszności! ale zwykły też dobry


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Smoo nie ma za co
jest, bo sama bym tego nie zrobiła, albo wydałabym na nie ponad 2x tyle

a mani dla Karoli.... no... aż słów mi brakuje


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajne sa Bedziesz zadowolona
wyglądają na cudowne


Cytat:
A ja lubię naleśniki z nadzieniem jak ruskie. Pyyyycha.
takie smażone na oleju, z serem białym w środku?
mój tata takie przepyszne robi... *_*


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to świetną okazję dorwałaś
kolory nie moje, ale paski lubię bardzo
paski kocham, mam naprawdę dużo pasków i ich nigdy dość
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 15:07   #1752
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Sniegowa kochana jesteś

Karola jak A. Cię zobaczy to zrozumie Życie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:11   #1753
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

KAROLA moja sexowna pazurkomaniaczko Od razu wiedziałam co dla ciebie zmaluję ponadczasową boginię sexu Marilyn Monroe Nie wyszło mi zbyt podobna ale wiadomo o co chodzi do tego masę ust i serduszek bo jesteś najbardziej ociekającą sexem osobą jaką miałam okazję poznać. Jeśli kiedyś okaże się, ze wolisz kobiety to pamiętaj, gdzie mnie znajdzesz mam nadzieje, że ci się moja praca spodoba i wybacz ze tak późno ale z CAŁEGO serca

Kaveri jeśli mogę zapytać jak się zaczęły twoje problemy? mam nadzieje, że coś ci wreszcie pomoże
Pomysł w sam raz dla Karoli, super

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No na prawdę

Ja nie przepadam za fast. A Mac to mi normalnie śmierdzi.
Jedynie pizza, ale i to w zasadzie raz w roku, bo wole własną.
Z domowego, to robię bardzo smaczne hamburgery i burito. Z tym, ze jak mówisz. W domu to juz nie fast, bo przygotowuje się dość długo

A ja lubię naleśniki z nadzieniem jak ruskie. Pyyyycha.
No wiem że nie przepadasz, ale robisz różne rzeczy sama i myślałam że kebaba też ja polecam takiego domowego raz na jakiś czas warto się narobić

Naleśniki ruskie od niedawna weszły u nas w życie, super i sprawdza się jak farszu z pierogów zostanie

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Uwielbiam tą pizzę, bo ciasto robi się dosłownie 5 minut. Kolejne 20 wysrasta i piecze się 30 minet
Błyskawicznie

0,5 kg mąki
pół puszki piwa
1/3 szkl mleka
1/3 opakowania drożdży
sól, pieprz
Mieszasz, mieszasz, mieszasz. Zostawiasz do wyrośnięcia w ciepłym miejscu. Rozpłaszczasz na blasze do pieczenia. Sypiesz na wierzch co masz pod ręką... Ja rozsamrowywuję cienką warstwę przecieru pomidorowego, dodaje podsmażoną z przyprawami pierś z kurczaka, pociachane ogórki korniszone i pociachana surową cebulkę. Wstawiam do piecyka na pół godziny i pizza jak marzenie
Albo taką dla tatay bardziej, czyli na przecier pomidorowy kładę pieczarki, cebulę, kiełbasę, boczek i kabanosy
O dzięki wielkie za przepis! Tylko mi jeszcze powiedz dużo go wychodzi? bo ja mam taką okrągłą blaszkę z dziurami do pizzy, czy raczej na duży kwadrat z piekarnika? Wolę ciasto cienkie (nie jak naleśnik) niż grube.
I czy drożdże to chodzi o kostkę świeżych 100g?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:13   #1754
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

jakiś hałas w łazience, pralka chodzi, wbijam, patrzę a tam co? suszarka taka ta wisząca poopadała, a pralka na środku łazienki
komedia
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:15   #1755
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no raczej nie.. nie powinien odrastać jak na moje, skoro macierz jest uszkodzona ale szczerze mówiąc, nie znam się na tym. nie pytałaś o to lekarzy?
Pytałam, ale co lekarz to opinia. Tak jak samo, kiedy "leczyłam" chore kolano. 5 ortopedów twierdziło, że mogę jeździć na rowerze, a kolejnych 5, że nie Dopóki nie przekonam się na własnej skórze, odpowiedzi nie uzyskam, jak widać...
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
przydałoby się.
może stres, może brak witamin, a może pogoda? może jakaś zmiana diety?
Wymieniłaś dosłownie wszystko, co akurat pasuje
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:16   #1756
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
O dzięki wielkie za przepis! Tylko mi jeszcze powiedz dużo go wychodzi? bo ja mam taką okrągłą blaszkę z dziurami do pizzy, czy raczej na duży kwadrat z piekarnika? Wolę ciasto cienkie (nie jak naleśnik) niż grube.
I czy drożdże to chodzi o kostkę świeżych 100g?
Ja robię na takiej dużej blasze. Takiej kwadratowej do piekarnika
Ciasto wychodzi grube i puszyste, więc nie wiem czy Ci odpowiada Ale warto raz spróbować
A drożdże, tak, takie 100g w kostce
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:18   #1757
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dodałam na klub obcięte włosy tak jak obiecałam

Anula miałam wizję w głowie już długo zanim karola zastała wybrana

Smoo dziekuje
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:18   #1758
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Wymieniłaś dosłownie wszystko, co akurat pasuje
dużo warzyw i owoców, wody, smarowanie i nawilżanie łapek i pozytywne nastawienie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:25   #1759
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Piękna czerwień idealnie pasowałaby do złota
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
kurcze, szukam takiego drobinki widać pięknie, jako taką głębie lkieru
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Fa-nta-sty-czny!
Chociaż i tak wolę Ruby Slippers Wydaje mi się, że ma więcej drobinek.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
x 10000
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ooo, to jest ładniutkie...
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
świetne
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Chlip, chlip...nie masz litości
Jest cudowny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ślicznota
ja jak go nosiłam to nie mogłam się napatrzeć na niego właśnie wieczorem w sztucznym oswietleniu
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3843267 0]
Ślicznyyy [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Preziu - nie mam porównania bo nie posiadam CC ale zdjęcia nie oddają uroku RP.
Smoo - świetny ten sweterek. A do lekarza marsz szybciutko!
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Właśnie wróciłam ze szpitala. Chirurg zerwała mi jednego paznokcia - bez znieczulenia, bo nie było nawet czasu... U drugiego palucha wycięła mi boczki paznokcia, ponieważ wrastały (zabieg miałam robiony 20.12. a już zaczął wrastać ). Dodatkowo okazało się, że doszło do małego zakażenia; nawet nie wiem jakim cudem.
Kav aż mnie zmroziło.. Musi być jakaś inna metoda. Musi.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Może Sensique Silky Smooth? Ja jestem z niej zadowolona, dziewczyny też
O tak, jest fajną bazą pod lakier ale została mi 1/4 buteleczki i nie nadaje się już niestety do dalszego używania, zgluciała.
Teraz chyba kupię NT II albo Poshe, potrzebuję czegoś, co zadziała na moją rozdwajającą się płytkę..
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
OO ciekawe! Jak to się robi?

Mrrrrrr
Kiedyś jak zapadałam często na anginy ropne to prababcia zaczęła robić mi ten sok, podaje się go w kieliszkach do wódki, należy dawać raz na dzień (z jednego sporego buraczka wychodzi pół kieliszka).
Przepis:
Odkrajamy górę, dosyć sporo miąższu wyciągamy i środek przysypujemy trochę cukrem, przykrywamy. Wstawiamy (pionowo!) do garnka z wodą na dnie (żeby się nie przypalał) i gotujemy do momentu, aż puści całkiem sok, żeby starczyło na 1/3 - pół kieliszka. Oczywiście pijemy syrop ze środka, nie wodę z garnka.
Jeżeli chodzi o smak to już sprawa indywidualna - ja mogłabym to pić litrami ale jak zrobiłam znajomej chorej to nie przypadł jej kompletnie do gustu.
Mi podawano go przez tydzień. Świetny na odporność, wysokie ciśnienie i przede wszystkim pomaga na kaszel i ból gardła.

__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 15:26   #1760
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Teraz próbuję wierzyć, że coś to da, choć nic na to nie wskazuje... Może jeszcze jest szansa, że wszystko się zaleczy
Aż mnie swędzi, żeby Ci doradzić jakieś ziołowe, naturalne specyfiki, maceraty. Może homeopatia? Tylko, że ja się na tym znam jak wilka na gwiazdach
Po prostu chodzi mi o to, że na przykład ziółko (jeśli nie jesteś na dane uczulona) nie zaszkodzi i na pewno nie będzie miało ta silnego wpływu na organizm jak chemiczne leki.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hahahha, a mi tam zawsze na racławickich śmignie przed oczami 88 chyba, bo to do/od Ciebie jeździ, nie? taka żółta pierdółka



oj nieeee, nie, nie!
co najwyżej film, moge sobie włączyć ale nie, no.... zrobiłam dwa punkty i się zmęczyłam
Taaa to żółte to 88 - porażka Ale innego dojazdu do centrum nie ma. Mogę też jeździć na dworzec PKS albo PKP, ale nie chce mi się tłuc jeszcze empekami, a na spacery z dworca na razie za zimno

Ja właśnie skończyłam oglądać, a praca jeszcze dziś nie ruszona...
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
KAROLA moja sexowna pazurkomaniaczko
Jakie usssta
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:34   #1761
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
koło mnie jest pycha (Kraśnickie/Nałęczowska)
z lamy
raz trafiliśmy, ale no.... pyszności! ale zwykły też dobry
Jeśli mówisz o Mustafie to potwierdzam, to właśnie jeden z tych najlepszych


No miałam nie mówić o żarciu, bo niektórym tu się to nie podoba...


Ewalucja boskie pazurki

Karola... przepraszam... wiszę Ci pazurki i będą na pewno, ale to już poza konkursem, oki? Bo nie dam dzisiaj rady, weekend odpada a potem też nie wiem kiedy... wybacz
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:38   #1762
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Trelle - ciekawe cudeńko. Kojarzy mi się jeszcze ze świętami.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś z Młoda na rezonansie kolana. Wyniki najprawdopodobniej we wtorek.

Agatko, Prosiłaś o relację z trwałości- 3 dzień lakieru, na łapkach- Minimaaaalnie wytarte końcówki a lakier odrobinkę wybłyszczony. Gotowałam łikendowo i sporo naczyń zmywałam. Lakier solo bez żadnego topa. Jestem pod wrazeniem

Dziś na obiadek znow pikantne placuchy ziemniaczane zrobiłam. Z czedarem , boczkiem, habanero, pieczarkami i marynowaną domową papryką. Do tego sos pomidorowy z własnego koncentratu. Pyyyycha
Nadal ją boli?

Łał

Mniaaam.. Ty wszystko razem mieszasz pokrojone i pac na patelnię czy jak?
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
KAROLA moja sexowna pazurkomaniaczko Od razu wiedziałam co dla ciebie zmaluję ponadczasową boginię sexu Marilyn Monroe Nie wyszło mi zbyt podobna ale wiadomo o co chodzi do tego masę ust i serduszek bo jesteś najbardziej ociekającą sexem osobą jaką miałam okazję poznać. Jeśli kiedyś okaże się, ze wolisz kobiety to pamiętaj, gdzie mnie znajdzesz mam nadzieje, że ci się moja praca spodoba i wybacz ze tak późno ale z CAŁEGO serca
Rozwaliłaś system, że tak to ujmę.
Niesamowite!
Na początku myślałam, że to naklejki..
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

jak oglądałam słocze na necie, to nie porwała mojego serca, a patrzę na Twoje i.. podoba mi się aż za bardzo
Kurczę, dzięki to bardzo miłe.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jakiś hałas w łazience, pralka chodzi, wbijam, patrzę a tam co? suszarka taka ta wisząca poopadała, a pralka na środku łazienki
komedia
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:44   #1763
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
paski kocham, mam naprawdę dużo pasków i ich nigdy dość

skąd ja to znam


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pytałam, ale co lekarz to opinia. Tak jak samo, kiedy "leczyłam" chore kolano. 5 ortopedów twierdziło, że mogę jeździć na rowerze, a kolejnych 5, że nie Dopóki nie przekonam się na własnej skórze, odpowiedzi nie uzyskam, jak widać...

no tak..
naprawdę strasznie Ci współczuję tego ciągania się po lekarzach i tego wszystkiego jesteś taka młodziutka, a tyle na Tobie ciąży
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:47   #1764
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

edit: Anula, dziś Drużyna Pierścienia w tv na tvn, jakby co
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:50   #1765
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

udaaaaało się, kabel kontaktuje

wrzucam więc fioletowe, skrócone.
dopiero na zdjęciach rzuciło mi się w oczy, że serdeczny jest jakby zbyt długi i muszę go przypiłować z lewej strony mocniej a kciuk jak zwykle zawinięty
+ na kciuku i serdecznym jedna warstwa, na pozostałych dwie, ale to dlatego, że próbowałam coś wymodzić z brokatem i mi się nie udało i malowałam na szybko
+ na serdecznym pościel mi się odbiła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01622.jpg (74,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01623.jpg (70,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01625.jpg (41,3 KB, 21 załadowań)
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:51   #1766
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

ewalucja fajne usta

Właśnie zrobiłam ciasto na pierniczki alpejskie. Musi 24h być w lodówce. Bedą pyszne . I będzie ich duuużo, bo z kilograma mąki. Wsypałam 2 przyprawy do pierników. Nie zrobiłam na święta, to teraz zrobię

Wracam do analizy matematycznej, bo jeszcze sporo rzeczy do ogarnięcia.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:07   #1767
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
edit: Anula, dziś Drużyna Pierścienia w tv na tvn, jakby co
Ja nie Anula, ale i tak dziękuję za info. bankowo obejrzę

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzucam więc fioletowe, skrócone.
Fioletyyy
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:14   #1768
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nigdy nie jadłam pierogów ruskich
Ja też

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
udaaaaało się, kabel kontaktuje

wrzucam więc fioletowe, skrócone.
dopiero na zdjęciach rzuciło mi się w oczy, że serdeczny jest jakby zbyt długi i muszę go przypiłować z lewej strony mocniej a kciuk jak zwykle zawinięty
+ na kciuku i serdecznym jedna warstwa, na pozostałych dwie, ale to dlatego, że próbowałam coś wymodzić z brokatem i mi się nie udało i malowałam na szybko
+ na serdecznym pościel mi się odbiła
O, ta długość pasuje Ci idealnie! Za fioletem nie przepadam, ale ten jest naprawdę ładny.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
KAROLA moja sexowna pazurkomaniaczko Od razu wiedziałam co dla ciebie zmaluję ponadczasową boginię sexu Marilyn Monroe Nie wyszło mi zbyt podobna ale wiadomo o co chodzi do tego masę ust i serduszek bo jesteś najbardziej ociekającą sexem osobą jaką miałam okazję poznać. Jeśli kiedyś okaże się, ze wolisz kobiety to pamiętaj, gdzie mnie znajdzesz mam nadzieje, że ci się moja praca spodoba i wybacz ze tak późno ale z CAŁEGO serca
Ale boskie
__________________
I solemnly swear that I am up to no good.

Instagram
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:19   #1769
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
edit: Anula, dziś Drużyna Pierścienia w tv na tvn, jakby co
ja też oglądam.. po raz eN'ty


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

wrzucam więc fioletowe, skrócone.
dopiero na zdjęciach rzuciło mi się w oczy, że serdeczny jest jakby zbyt długi i muszę go przypiłować z lewej strony mocniej a kciuk jak zwykle zawinięty
+ na kciuku i serdecznym jedna warstwa, na pozostałych dwie, ale to dlatego, że próbowałam coś wymodzić z brokatem i mi się nie udało i malowałam na szybko
+ na serdecznym pościel mi się odbiła
świetny fiolet i cudowne Twoje pazurki


A ja dziś obcięłam wszystkie tak, że wystaja lekko poza opuszek, bo środkowy prawej ręki był naruszony i dziś pękł na dobre i przez to też musiłam go trochę inaczej spiłować jak resztę. Poczekam aż odrosną, zregenerują się, także aż tak bardzo szkoda mi nie było Bedę teraz mniej je malować za to dużo olejować... taka kuracja im się przyda
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2013-01-04 o 16:21
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:22   #1770
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Smoo dziekuje



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Smoo - świetny ten sweterek. A do lekarza marsz szybciutko!
pójdę, to tylko kwestia zapisania się na badanie, ale no... tak mi się nie chce...


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Taaa to żółte to 88 - porażka Ale innego dojazdu do centrum nie ma. Mogę też jeździć na dworzec PKS albo PKP, ale nie chce mi się tłuc jeszcze empekami, a na spacery z dworca na razie za zimno
no troszkę zimno. a zawsze jak te żółte jeżdżą to śmiac mi się chce, zawsze prawie puste, w ogóle to wygląda jakby miało się rozklekotać zaraz współczuję !


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3844060 7]Jeśli mówisz o Mustafie to potwierdzam, to właśnie jeden z tych najlepszych
[/quote]

no chyba tak, poza tym innego chyba koło mnie nie ma na wakacjach budkę tam remontowali


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
no cóż, dziwne rzeczy tu się dzieją. a co najlepsze... znalazłam koło pralki czyjeś majtki


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
skąd ja to znam
hahaha, Ty też?


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
udaaaaało się, kabel kontaktuje

wrzucam więc fioletowe, skrócone.
dopiero na zdjęciach rzuciło mi się w oczy, że serdeczny jest jakby zbyt długi i muszę go przypiłować z lewej strony mocniej a kciuk jak zwykle zawinięty
+ na kciuku i serdecznym jedna warstwa, na pozostałych dwie, ale to dlatego, że próbowałam coś wymodzić z brokatem i mi się nie udało i malowałam na szybko
+ na serdecznym pościel mi się odbiła
śliczny kolorek
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.