Max factor Masterpiece MAX - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-19, 18:05   #181
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

no tak, przcież nie mógł mi dać tej satysfakcji puszczenie mnie wolno beż żadnej "kary" powinnam się cieszyć że na komisariacie nie wylądowałam pewnie na tester go dadzą xP
ale już koniec offtopowania
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 18:28   #182
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Max factor Masterpiece MAX


ale się wkurzyłam, gdyby to mnie spotkało to ten gościu nie miałby łatwej przeprawy i nieźle by się nasłuchał
ale nie dziwię Ci się, bo pewnie w szoku byłas - taka sytuacja to nic przyjemnego
A paragraf na to jest - reguluje toustawa o ochronie osób i mienia oraz rozporządzenia wykonawcze do tej ustawy. Piszesz,że masz 16 lat - powinnaś powiedzieć o tym zajściu np. mamie i obie powinnyście pójść ze złożoną na piśmie skargą, wktórej opiszecie cał a sytuację wiadomo,że Twoje słowo nic tutaj nie znaczy, ale jeśli pójdziesz z jednym z rodziców to gościu trochę się już wystraszy i może zwrócą Ci błyszczyk, sorry, ale L'oreale nie są kosmetykami bardzo tanimi Przed napisaniem takiej skargi możecie zadzwonić do tego rossmana z prośbą o podanie danych(imienia i nazwiska) tego ochroniarza, żeby uzwględnić je w piśmie. takie zachowania sa niedopuszczalne, ale niestety są na porządku dziennym.
W takiej sytuacji jak Twoja ten ochroniarz powiniem Ci udowodnić, że towar pochodził z tego sklepu (w tym przypadku z Rossmana) i że go ukradłaś.
Jeśli masz ochotę to możesz zgłosić skargę na tego ochroniarza - jak się zachował, że nic Ci nie udowodnił, a zabrał produkt, który kupiłaś (możesz napisać jakiego dnia) w takim a takim sklepie, że miał obowiązek w takim przypadku udowodnić Ci kradzież, a tego nie zrobił, czyli naruszył tutaj przepisy ustawy i że oczekujecie rozwiązania sprawy, tj. zwrotu produktu Być może taka skarga podziała i gościu potem nie będzie innych robił w balona Taką skargę nalezy sporządzić w dówch egzemplarzach i dać oba do podpisu właścicielowi sklepu - jeden zostawicie mu, a drugi zabieracie do domu.

Tak na przyszłość to napiszę, że pracownik ochrony w sklepie nie może Was przeszukać ani waszych siatek bez Waszej zgody (może to uczynić tylko policja), nie może Was również prosić o podanie Waszych danych osobowych, ponieważ to też może tylko policja Poz atym nie mogą już Was zatrzymac poza terenem sklepu (chyba,że ktoś np. ukradł brylanty u jubilera i trwa pościg za nim). To tak krótko ku przestrodze

edit:
i polecam taką stronkę: http://www.federacja-konsumentow.org.pl/ bardzo fajna i przydatna, dzięki niej można nie dać nabic sie w butelkę

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2007-03-19 o 18:29 Powód: dodanie linku:)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 18:42   #183
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

wielkie dzięki
ale tych skarg nie bedę pisała za dużo zachodu jak na błyszczyk, ale przynajmniej będę wiedziała jak się zachować w przyszłości
swoją drogą nie cierpie ochroniarzy, patrzą się na ręce jakbyś zaraz miała całą szafe pod pache schować a na osoby w moim wieku to w ogóle

a co do linka to na pewno sobie przeczytam i już będę mądra
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 18:59   #184
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
wielkie dzięki
ale tych skarg nie bedę pisała za dużo zachodu jak na błyszczyk, ale przynajmniej będę wiedziała jak się zachować w przyszłości
swoją drogą nie cierpie ochroniarzy, patrzą się na ręce jakbyś zaraz miała całą szafe pod pache schować a na osoby w moim wieku to w ogóle

a co do linka to na pewno sobie przeczytam i już będę mądra
no właśnie - chyba ta skarga więcej nerwów by Cię kosztowała, ale chociaż już wiesz mniej więcej czego ochroniarz nie może zrobić i co masz robić jakby kiedyś coś podobnego Ci się przytrafiło - pamietaj, to ona ma Ci udowodnić,że coś ukradłas, a nie Ty.

jakby to mnie spotkało to pewnie ten ochroniarz miałby nietęgą minę, bo akurat trafiłaby mu się osoba znająca się na prawie i prawie konsumenta, a w dodatku mające"gadane"

a wracając do tematu - nie wie ktoś czy ten MAX ma się pojawic w Polsce w drogeriach i kiedy?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:10   #185
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

ja sie dzis podniecilam widzac czerwona szczoteczke, juz myslalam ze to MAX ale potem zajarzylam, ze stoje pod szafka rimmela prawie sie przerazilam, bo ta czerwona szczota magnifi'eyes [czy jakos tak ] jest tak strasznie twarda czasem zdarza mi sie pacnac szczotka po oku i sie przestraszylam, ze tym to sobie to oko wydziubie...


dzisiaj doszedl do mnie moj allegrowy MAX, jutro jego pierwszy raz wiec wieczorem zdam relacje
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 21:11   #186
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Uwaga napalone na Maxa Wizazanki z Niemiec

Od 19. do 25. marca, w sieci drogerii Ihr Platz, Masterpiece Max jest w promocji po 9,99€ (nowy podklad Maybelline Superstay tez ).

Wyszukiwarka najblizszej drogerii tej sieci:
http://www.ihrplatz.de/Filialsuche.aspx
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 21:15   #187
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Uwaga napalone na Maxa Wizazanki z Niemiec

Od 19. do 25. marca, w sieci drogerii Ihr Platz, Masterpiece Max jest w promocji po 9,99€ (nowy podklad Maybelline Superstay tez ).

Wyszukiwarka najblizszej drogerii tej sieci:
http://www.ihrplatz.de/Filialsuche.aspx
słaba ta promocja
przecież na zł to prawie 40zł, a MAX będzie kosztować ok.45zł, więc nie postarali się jakoś bardzo

ale i tak fajnie bo macie już MAX'a a my nie
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 21:21   #188
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Regularna cena z jaka sie spotkalam w drogeriach to 12,99€, a i tak nie we wszystkich juz jest, za to jest na Ebay'u (nawet taniej niz w drogeryjnych promocjach) .
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 21:24   #189
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

ja jestem po wstepnym obadaniu mojego MAXa pod wzgledem jego oryginalnosci. laik jestem, nie znam sie, ale wyglada mi na oryginalnego, pachnie [] tak jak klasyczny MP, szczota fajna... ale disiaj juz okow meczyc nie bede ale do rana to z podneity chyba nie zasne
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 21:29   #190
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja jestem po wstepnym obadaniu mojego MAXa pod wzgledem jego oryginalnosci. laik jestem, nie znam sie, ale wyglada mi na oryginalnego, pachnie [] tak jak klasyczny MP, szczota fajna... ale disiaj juz okow meczyc nie bede ale do rana to z podneity chyba nie zasne
Wiesz, jak masz sie nie wyspac, to lepiej idz i malnij chociaz jedno oko, potem zmyj i spij spokojnie
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 21:59   #191
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

[
quote
=
SiSleyS
;3957337]słaba ta promocja
przecież na zł to prawie 40zł, a MAX będzie kosztować ok.45zł, więc nie postarali się jakoś bardzo

ale i tak fajnie bo macie już
MAX'a
a my nie [/
quote
]

Jest już w Niemczech - coraz bardziej się zbliża do naszych granic
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 22:27   #192
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja jestem po wstepnym obadaniu mojego MAXa pod wzgledem jego oryginalnosci. laik jestem, nie znam sie, ale wyglada mi na oryginalnego, pachnie [] tak jak klasyczny MP, szczota fajna... ale disiaj juz okow meczyc nie bede ale do rana to z podneity chyba nie zasne
Czekamczekamczekam na relacje <zacieram łapki> Da rade zrobić fotke jakąś?

Ps. śliczny avatar
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 22:44   #193
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
[
quote
=
SiSleyS
;3957337]słaba ta promocja
przecież na zł to prawie 40zł, a MAX będzie kosztować ok.45zł, więc nie postarali się jakoś bardzo

ale i tak fajnie bo macie już
MAX'a
a my nie [/
quote
]

Jest już w Niemczech - coraz bardziej się zbliża do naszych granic

nie ma to jak pozytywne myślenie

rzeczywiście nie da się ukryć, że jest CORAZ bliżej
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 22:51   #194
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Ja też zamówiłam na allegro- jak dojdzie to nie omieszkam zdać relacje .

Moja przyjacióła wychwala go pod niebiosa więc się skusiłam.

A jak myślicie- czy to możliwe żeby na allegro były już podróbki? Czy jeszcze za wcześnie?
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 23:10   #195
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

U mnie Masterpiece Max kosztuje 14,99 euro,czyli prawie 60 złotych .Zwykły Masterpiece kosztuje euro mniej .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 00:09   #196
tralalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 367
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Ja dostałam już tusz, póki co użyłam go 1 raz i...podoba mi się!
Fajnie podkręca rzęsy i "otwiera" oko - ja jestem blondynką o jasnej oprawie oczu, więc bez tuszu mnie nie widać - a Masterpiece Max całkiem fajnie się na mnie prezentuje. Chociaż z tego co pamiętam to z normalnym Masterpiecem było tak samo, gdy był jeszcze świeży, potem zaczął dawać niestety coraz bardziej naturalny efekt, co mi się już nie podobało
Aha, mam poki co jedno zastrzezenie - po jego uzyciu rzęsy stają się szorstkie, sztywne, jakoś tak bardziej niż po innych tuszach, których używałam.
Ale ogólnie oceniam go na +, polecam wszystkim wielbicielkom normalnego Masterpiece
tralalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 06:26   #197
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość

A jak myślicie- czy to możliwe żeby na allegro były już podróbki? Czy jeszcze za wcześnie?
Nie wydaje mi się, żeby już były podróbki W sumie dopiero wprowadzają go.. jednak przed zakupem na allegro i tego typu rzeczach lepiej się upewnić po załączonym zdjęciu na aukcji, opiniach sprzedającego itp
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 17:35   #198
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

jestem po pierwszym dniu z MAXem bardzo fajny tusz z moimi rzesami zrobil wszystko: pogrubil, wydluzyl, podkrecil [ale moje sa mocno podatne na podkrecanie, prawie kazdy tusz odpowiednio uzyty wywija je do gory niczym zalotka ]. nie osypuje sie [co czasem zdarzalo sie fabrycznie nowym, drogeryjnym tuszom ]. nie szczypal w oczy [wrazliwiec ze mnie do tego noszacy soczewki ]. zmyl sie tez swietnie [raz dwa trzy i zmywamy bez problemu ].

mam jasna oprawe oczu [zwlaszcza rzesy, ktore maja blond koncowki ] wiec wazne jest dla mnie podkreslenie okow [nie mowiac o teatralnym efekcie, ktory wrecz uwielbiam ] i ten tusz moje oczekiwania spelnil. mam porownanie z klasycznym. szczoteczka MAXa jest ciut twardsza i gestsza [tak mi sie wydaje ] - bardzo ladnie rozczesuje rzesy [ja w ogole czystej szczoteczki po masterpisie uzywam do rozczesywania rzes po tuszowaniu ot, takie zboczonko - rzesy MUSZA byc IDEALNIE ROZDZIELONE ]. ja jestem bardzo zadowolona, jeszcze ze dwa tuszowanka i pewnie zasluzy na miano ulubionego



p.s. na zdjecia niestety nie ma szans, bo w wakacje utopil sie nam aparat w oceanie i jakos do tej pory nie dorobilismy sie nowego

p.s.2. Kicia dzieki to jedna z moich kocich panien
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 17:44   #199
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Do mnie dzisiaj też dotarł tusz z Allegro .
Jutro go wypróbuje i zdam relacje . Tylko obawiam się że zdjęcia nie będą zbyt wyraźne .

Ale już czuję że mi się podoba .
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 18:55   #200
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Do mnie dzisiaj też dotarł tusz z Allegro .
Jutro go wypróbuje i zdam relacje . Tylko obawiam się że zdjęcia nie będą zbyt wyraźne .

Ale już czuję że mi się podoba .
Fajnie masz

Ja też czułam, że mój nowy masterpiece baardzo mi się podoba aż do czasu jak go otworzyłam i okazał się dość wysuszony

A kupując na allegro u człowieka który sprzedaje np. 10 sztuk takich maskar masz pewność, że nie otwierał po koleji 10 tuszy, jak to robią w perfumeriach- mimo, że tester zaraz obok

Zamiast zwykłego Masterpiece mogłam kupić MAX'a na allegro, do tego jeszcze taniej.... ech, ciężkie życie jest.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 21:55   #201
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
jestem po pierwszym dniu z MAXem bardzo fajny tusz z moimi rzesami zrobil wszystko: pogrubil, wydluzyl, podkrecil [ale moje sa mocno podatne na podkrecanie, prawie kazdy tusz odpowiednio uzyty wywija je do gory niczym zalotka ]. nie osypuje sie [co czasem zdarzalo sie fabrycznie nowym, drogeryjnym tuszom ]. nie szczypal w oczy [wrazliwiec ze mnie do tego noszacy soczewki ]. zmyl sie tez swietnie [raz dwa trzy i zmywamy bez problemu ].

mam jasna oprawe oczu [zwlaszcza rzesy, ktore maja blond koncowki ] wiec wazne jest dla mnie podkreslenie okow [nie mowiac o teatralnym efekcie, ktory wrecz uwielbiam ] i ten tusz moje oczekiwania spelnil. mam porownanie z klasycznym. szczoteczka MAXa jest ciut twardsza i gestsza [tak mi sie wydaje ] - bardzo ladnie rozczesuje rzesy [ja w ogole czystej szczoteczki po masterpisie uzywam do rozczesywania rzes po tuszowaniu ot, takie zboczonko - rzesy MUSZA byc IDEALNIE ROZDZIELONE ]. ja jestem bardzo zadowolona, jeszcze ze dwa tuszowanka i pewnie zasluzy na miano ulubionego



p.s. na zdjecia niestety nie ma szans, bo w wakacje utopil sie nam aparat w oceanie i jakos do tej pory nie dorobilismy sie nowego

p.s.2. Kicia dzieki to jedna z moich kocich panien
Hohohooo Czyli chyba skuszę się na MAXa (jeszcze mi co prawda chodzi po głowie Hypnose ale cóż.. po prostu muszę mieć extra rzęsy pod koniec kwietnia, gdzie idę poznać rodzinę TŻ'ta.. wiedzie jak to jest.. trzeba wyglądać raz w życiu jak 8 cud świata )

To ja jeszcze raz pochwalę Kotka naprawdę śliczna! (jestem kocioholikiem )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 22:07   #202
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Hohohooo Czyli chyba skuszę się na MAXa (jeszcze mi co prawda chodzi po głowie Hypnose ale cóż.. po prostu muszę mieć extra rzęsy pod koniec kwietnia, gdzie idę poznać rodzinę TŻ'ta.. wiedzie jak to jest.. trzeba wyglądać raz w życiu jak 8 cud świata )

To ja jeszcze raz pochwalę Kotka naprawdę śliczna! (jestem kocioholikiem )
mialam Hypnose... i po kilku opakowaniach tuszy selektywnych uznalam, ze nie warto placic za zwykly badz co badz tusz trzy albo i cztery razy wiecej niz za ten sredniopolkowy ktory niczym sie nie rozni od wysokopolkowych [podkreslam moim zdaniem ]

pojemnosc zazwyczaj taka sama lub mniejsza, jakosc niespecjalna a placimy za marke... niee, wole zainwestowac w podklad, puder czy cus [chociaz nawet te wybieram sredniopolkowe badz apteczne ]


kocioholiczka tez jestem usilnie namawiam TZa na czwarta kotke juz raz sie prawie zgodzil, ale nikt [jak na zlosc ] nie mial do oddania malej kotki
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 22:31   #203
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

No właśnie, z tego powodu troche szkoda mi wywalać 100 na tusz który po 2-3 miesiącach wyschnie ( biedna studentka ) .. Nio ale zobaczymy Musze zobaczyć najpierw na fotce co ten tusz robi z rzęsami

Koci Offtopic: ja mam tylko 2 i też chętnie wzięłabym trzeciego ale niestety.. może kiedyś we własnym mieszkaniu? (chociaż TŻ chce psa )


PS. Dziewczyny zainteresowane MAXem, zerknijcie na KWC.. jedna z wizażanek (nie chodzi mi o Anetę ) pisze, że ma go już od 2 miesięcy JAKIM CUDEM NA BOGA? To możliwe?? .. tak się zaciekawiłam..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 23:01   #204
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Moze jest z zagramanicy, w koncu nie wiemy dokladnie kiedy w jakim kraju pojawil sie MAXik
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 23:28   #205
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Wszędzie dopiero niedawno wszedł, stąd moje zdziwienie.. (niedawno= max 1 miesiąc wcześniej).. albo żyję w niewiedzy
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 23:51   #206
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

U mnie Max jest od miesiąca,najwyżej półtora .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 06:22   #207
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
Koci Offtopic: ja mam tylko 2 i też chętnie wzięłabym trzeciego ale niestety.. może kiedyś we własnym mieszkaniu? (chociaż TŻ chce psa )
psa tez mamy
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 06:50   #208
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Dziewczyny wiadomo, że w Polsce wszystko zawsze z opóźnieniem sie pojawia niestety
Ale mam chętkę na tego Max`a

Dobrze widzę, że on ma większą pojemność niż zwykły Masterpiece?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 06:54   #209
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez isa666
Dobrze widzę, że on ma większą pojemność niż zwykły Masterpiece?
7,2ml
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 07:29   #210
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
7,2ml
No to kolejny argument ZA zakupem
Bo zwykłego Masterpiece`a już miałam w koszyczku i chciałam kupić, ale w ostatnim momencie zobaczyłam pojemność i z taką miną --> odłożyłam na półkę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.