Zenkowych kuszeń ciąg dalszy - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 00:01   #2221
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
hej dziewczynykliknelam w ramach promocji u zenka kredke chantecaille i krem strivectin pod oczy. czy ktoras z Was miala moze te rzeczy i moze cos o nich powiedziec? wydaje mi sie ze w tym lub watku promocyjnym byla mowa o kremie strivectin. jeśli znacie te produkty i możecie polecic lub odradzić to byłabym wdzięczna- jeszcze nie zaplacilam w promo jest też ten peeling strivectin ale odpuscilam sobie bo nie lubie mechanicznych peelingow.
Miałam krem pod oczy Strivectin, ale nie ten z linka tylko jakiś inny. Był świetny, gdybym nie to że mnie podrażniał byłby moim numerem jeden. Peeling też miałam- był ok- dość kremowy, niedrażniący (ale o paskudnym zapachu ), ale tez bez szału. Krem cena rewelka.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:15   #2222
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Przeglądam co bym chciała znaleźć pod choinką i znalazłam cudo
oświecający korektor
http://pl.strawberrynet.com/makeup/j...165394/#DETAIL
może światełka na choinkę już zbędne?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:44   #2223
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
hej dziewczynykliknelam w ramach promocji u zenka kredke chantecaille i krem strivectin pod oczy. czy ktoras z Was miala moze te rzeczy i moze cos o nich powiedziec? wydaje mi sie ze w tym lub watku promocyjnym byla mowa o kremie strivectin. jeśli znacie te produkty i możecie polecic lub odradzić to byłabym wdzięczna- jeszcze nie zaplacilam w promo jest też ten peeling strivectin ale odpuscilam sobie bo nie lubie mechanicznych peelingow.
Ja bardzo lubię krem podoczny Strivectin, ale używam tego. Tej wersji, którą oferuje Zenek, nie znam.

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Przeglądam co bym chciała znaleźć pod choinką i znalazłam cudo
oświecający korektor
http://pl.strawberrynet.com/makeup/j...165394/#DETAIL
może światełka na choinkę już zbędne?
Kusząca oferta - taki wielofunkcyjny korektor
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:09   #2224
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
hej dziewczynykliknelam w ramach promocji u zenka kredke chantecaille i krem strivectin pod oczy. czy ktoras z Was miala moze te rzeczy i moze cos o nich powiedziec? wydaje mi sie ze w tym lub watku promocyjnym byla mowa o kremie strivectin. jeśli znacie te produkty i możecie polecic lub odradzić to byłabym wdzięczna- jeszcze nie zaplacilam w promo jest też ten peeling strivectin ale odpuscilam sobie bo nie lubie mechanicznych peelingow.
Dzięki za cynk o promocji tej kredki, robiłam kilka dni temu zamówienie ale jej nie widziałam. Kolor dla mnie idealny. No i kredki z inteligenym pedzelkiem jeszcze nie miałam, więc muszę kliknąć
Trochę mnie odstraszają filmy w składzie ale może dam radę
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:32   #2225
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Miałam krem pod oczy Strivectin, ale nie ten z linka tylko jakiś inny. Był świetny, gdybym nie to że mnie podrażniał byłby moim numerem jeden. Peeling też miałam- był ok- dość kremowy, niedrażniący (ale o paskudnym zapachu ), ale tez bez szału. Krem cena rewelka.
dzięki za odzew w recenzji u paula's choice pisza ze krem jest ok pod wzgledem skladu, oprocz wlasnie zapachu, ktory moze podrazniac

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię krem podoczny Strivectin, ale używam tego. Tej wersji, którą oferuje Zenek, nie znam.
ooo, wlasnie tak mi się wydawało że to Ty polecałaś jakis krem podoczny Strivectin zapiszę sobie ten którego Ty używałas, wyprobuje pewnie w przyszłości

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk o promocji tej kredki, robiłam kilka dni temu zamówienie ale jej nie widziałam. Kolor dla mnie idealny. No i kredki z inteligenym pedzelkiem jeszcze nie miałam, więc muszę kliknąć
Trochę mnie odstraszają filmy w składzie ale może dam radę
lol, ja nawet nie przeczytalam tego opisu zenkowego a tam takie kwiatki ja po prostu polecialam na renomę tej firmy (wiele razy w sieci trafialam na zachwyty nad ich produktami) a kredek do oczu uzywam praktycznie codziennie wiec samo sie kliknelo
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:46   #2226
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
dzięki za odzew w recenzji u paula's choice pisza ze krem jest ok pod wzgledem skladu, oprocz wlasnie zapachu, ktory moze podrazniac


ooo, wlasnie tak mi się wydawało że to Ty polecałaś jakis krem podoczny Strivectin zapiszę sobie ten którego Ty używałas, wyprobuje pewnie w przyszłości


lol, ja nawet nie przeczytalam tego opisu zenkowego a tam takie kwiatki ja po prostu polecialam na renomę tej firmy (wiele razy w sieci trafialam na zachwyty nad ich produktami) a kredek do oczu uzywam praktycznie codziennie wiec samo sie kliknelo
Ja się niemal zawsze wczytuje, bo nagminnie się pojawiają jakieś niestworzone rzeczy i można się nieźle ubawić
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 22:37   #2227
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Dziewczyny pomozcie! Mam trzy paczki od Zenia nadane 18, 28 i 30 listopada i zadna nie doszla. Pal licho ta z 18go bo to szminka Laury z dziennych, ale chce je wszystkie! Co mam zrobic? Tylko dwie paczki maja kod ktory odczytuje moja poczta (a ich status jest ciagle taki sam, ze "paczka wyszla z kraju nadania" i tyle), trzeciego nie odczytuje wcale (sprawdzalam tylko na stronie hiszpanskiej poczty). Zenek mi odpisuje, ze u nich wszystko OK, ze

"The postal reference number for your order is RR970108689FJ and the latest information from Freipost is:
11/20/2014 5:58:11 PM Order Handed To Local Post Correos
If the parcel has not been delivered after 14 working days, please kindly contact your local postal service to enquire the status or arrange delivery of your item, as we regret that redelivery requests can only be made by the addressee.
We hope this helps and if you are unable to trace the package at your local post office please let us know so we can follow up for you."

I co ja mam teraz z tym zrobic? Wymienialm juz 4 maile z Truskawa i nic, ciagle mi to samo pisza (ze wg jakiegos tam Freipost jest wszystko OK). Mam isc na moja poczte? Jak oni mogliby mi pomoc? Juz mi sie nie chce nic zamawiac na Truskawie.....
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 20:24   #2228
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie! Mam trzy paczki od Zenia nadane 18, 28 i 30 listopada i zadna nie doszla. Pal licho ta z 18go bo to szminka Laury z dziennych, ale chce je wszystkie! Co mam zrobic? Tylko dwie paczki maja kod ktory odczytuje moja poczta (a ich status jest ciagle taki sam, ze "paczka wyszla z kraju nadania" i tyle), trzeciego nie odczytuje wcale (sprawdzalam tylko na stronie hiszpanskiej poczty). Zenek mi odpisuje, ze u nich wszystko OK, ze

"The postal reference number for your order is RR970108689FJ and the latest information from Freipost is:
11/20/2014 5:58:11 PM Order Handed To Local Post Correos
If the parcel has not been delivered after 14 working days, please kindly contact your local postal service to enquire the status or arrange delivery of your item, as we regret that redelivery requests can only be made by the addressee.
We hope this helps and if you are unable to trace the package at your local post office please let us know so we can follow up for you."

I co ja mam teraz z tym zrobic? Wymienialm juz 4 maile z Truskawa i nic, ciagle mi to samo pisza (ze wg jakiegos tam Freipost jest wszystko OK). Mam isc na moja poczte? Jak oni mogliby mi pomoc? Juz mi sie nie chce nic zamawiac na Truskawie.....
Musisz odczekac jeszcze te 14 dni roboczych (mi zwykle pisali 21 dno roboczych od dnia wysyłki) i jak nic nie dostaniesz, to napisz do nich - pisz i pisz, że albo chcesz zwrot pieniędzy, albo jeszcze raz Ci wyślą rzeczy. A w ogole sprawdzalas u siebie na poczcie? bo czesto jest tak, ze awiza nie ma, a paczki jednak juz czekaja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 12:29   #2229
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Musisz odczekac jeszcze te 14 dni roboczych (mi zwykle pisali 21 dno roboczych od dnia wysyłki) i jak nic nie dostaniesz, to napisz do nich - pisz i pisz, że albo chcesz zwrot pieniędzy, albo jeszcze raz Ci wyślą rzeczy. A w ogole sprawdzalas u siebie na poczcie? bo czesto jest tak, ze awiza nie ma, a paczki jednak juz czekaja
Teraz to juz oficialnie 3 paczki mi zaginely.... Laura i dwie paczki z prezentami Jestem wsciekla!
Tak bylam na poczcie, paczek nie ma, system pokazuje, ze dwie paczki, wyslane jedna po drugiej, "wyszly" ze Szwecji 16 dni temu i tyle, nic wiecej. Byc moze to balagan na hiszpanskiej poczcie i one sobie gdzies leza, ale babka na poczcie powiedziala, ze to Truskawa musi to zareklamowac i wyszukac je, ja moge tylko zareklamowac "serwis", ze nie ma o nich zadnej informacji, co zrobilam.
Super, moje prezenty teraz na bank nie dojda na swieta... A bylam taka "przezorna" i zamowilam je na miesiac przed swietami
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 13:16   #2230
kw1@t3k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Witam Dziewczyny,

Mam pytanie; czy orientujecie się jaki maksymalny rabat można otrzymać od Truskawy z okazji miss you? Wiem, że kiedyś przy skalowaniu rabatu w pewnym momencie było info, że to już ostatni raz, ale nie pamiętam jakiej obniżki dotyczyło...Będę wdzięczna za info
kw1@t3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 13:30   #2231
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

15 % - to było największe miss you, jakie dostałam i przyszło na konto, z którego korzystałam tylko raz

na koncie, na którym mam stały 10 % upust, największe miss you to było 13 %


edit : właśnie dostałam 20% miss you - oczywiście na to konto, z którego korzystałam tylko raz.
Na pokusę dorzucają mi "Wielopoziomowy kompakt z 10 naturalnymi schelbiającymi cieniami. Te wspaniałe cienie mają subtelny połysk, które mogą być stosowane samodzielnie lub z warstwować, aby stworzyć nieskończoną różnorodność spojrzeń."


__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2014-12-16 o 13:40
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 13:59   #2232
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Wprawdzie temu to było wieki temu, ale raz miałam 25% plus 5%
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 14:13   #2233
kw1@t3k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
15 % - to było największe miss you, jakie dostałam i przyszło na konto, z którego korzystałam tylko raz

na koncie, na którym mam stały 10 % upust, największe miss you to było 13 %


edit : właśnie dostałam 20% miss you - oczywiście na to konto, z którego korzystałam tylko raz.
Na pokusę dorzucają mi "Wielopoziomowy kompakt z 10 naturalnymi schelbiającymi cieniami. Te wspaniałe cienie mają subtelny połysk, które mogą być stosowane samodzielnie lub z warstwować, aby stworzyć nieskończoną różnorodność spojrzeń."


No właśnie mam to samo dziś; najpierw przez pare miesięcy byłostopniowane chyba o 2,5%, doszło do chyba 13,5%, a potem tak skokowo, 10%, a teraz to 20%...no i sama nie wiem

Sprawdziłam pocztę; tydzień temu, 10.12. maiłam identycznego maila ze zniżką 15%, a dziś 20%.
W symulacji zniżka łączy się z 10% za powyżej 10 zamówień w przeszłości i 5% przy ponad 6 rzeczach..ale cóż, no risk no fun, chyba poczekam, może za tydzień będzie lepiej coś... - ciekawe, jaki jest dolny pułap.

Edytowane przez kw1@t3k
Czas edycji: 2014-12-16 o 14:33 Powód: dopisek
kw1@t3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 14:19   #2234
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Teraz to juz oficialnie 3 paczki mi zaginely.... Laura i dwie paczki z prezentami Jestem wsciekla!
Tak bylam na poczcie, paczek nie ma, system pokazuje, ze dwie paczki, wyslane jedna po drugiej, "wyszly" ze Szwecji 16 dni temu i tyle, nic wiecej. Byc moze to balagan na hiszpanskiej poczcie i one sobie gdzies leza, ale babka na poczcie powiedziala, ze to Truskawa musi to zareklamowac i wyszukac je, ja moge tylko zareklamowac "serwis", ze nie ma o nich zadnej informacji, co zrobilam.
Super, moje prezenty teraz na bank nie dojda na swieta... A bylam taka "przezorna" i zamowilam je na miesiac przed swietami
ja bym na Twoim miejscu męczyła truskawe jezeli minelo 21 dni roboczych od daty wyslania paczek - meczyla az do skutku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 17:32   #2235
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez kw1@t3k Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny,

Mam pytanie; czy orientujecie się jaki maksymalny rabat można otrzymać od Truskawy z okazji miss you? Wiem, że kiedyś przy skalowaniu rabatu w pewnym momencie było info, że to już ostatni raz, ale nie pamiętam jakiej obniżki dotyczyło...Będę wdzięczna za info


Największy to 25%
plus 5% plus 10 lojalki

Raz na półtora roku )) Tak było przez kilka lat.

Teraz coś pozmieniali

Zawsze było 5%,6%,7%,8%,9%,10%,11%,12 %,15%, 17,5%, 20% i 25%

Do listopada wszystko było tak jak zwykle. Miałam 12%. Na początku grudnia dostałam 10%, 10 grudnia 15%, a dzisiaj przysłali mi 20%. Inaczej niż zawsze.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2014-12-16 o 17:41
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 17:51   #2236
kw1@t3k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Największy to 25%
plus 5% plus 10 lojalki

Raz na półtora roku )) Tak było przez kilka lat.

Teraz coś pozmieniali

Zawsze było 5%,6%,7%,8%,9%,10%,11%,12 %,15%, 17,5%, 20% i 25%

Do listopada wszystko było tak jak zwykle. Miałam 12%. Na początku grudnia dostałam 10%, 10 grudnia 15%, a dzisiaj przysłali mi 20%. Inaczej niż zawsze.
Dzieki, no wlasnie, mam to samo; dodatkowo wczesniej te propozycje padaly co miesiac, a ostatnie grudniowe sa co tydzien. Chyba czekam wiec
kw1@t3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 18:38   #2237
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez kw1@t3k Pokaż wiadomość
Dzieki, no wlasnie, mam to samo; dodatkowo wczesniej te propozycje padaly co miesiac, a ostatnie grudniowe sa co tydzien. Chyba czekam wiec

Ja chyba też poczekam. Wydatków i tak już w grudniu ogrom.

Koszyk jednak już za 1500zł wypełniony
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 20:32   #2238
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Największy to 25%
plus 5% plus 10 lojalki

Raz na półtora roku )) Tak było przez kilka lat.

Teraz coś pozmieniali

Zawsze było 5%,6%,7%,8%,9%,10%,11%,12 %,15%, 17,5%, 20% i 25%

Do listopada wszystko było tak jak zwykle. Miałam 12%. Na początku grudnia dostałam 10%, 10 grudnia 15%, a dzisiaj przysłali mi 20%. Inaczej niż zawsze.
faaajnie masz! mi nigdy nie przysłali miss you a kliknęłabym różyk NARSa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:34   #2239
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Ja właśnie dziś dostałam miss you na jakiegoś starego maila z którego tylko raz dawno temu zamawiałam- 20% plus jakaś paleta cieni
Szkoda że na tym koncie mam tylko 1% rabatu lojalnościowego, ale wchodzi do tego na szczęście kod -10% na wszystko, więc skusiłam się na zamówienie
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 21:50   #2240
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś dostałam miss you na jakiegoś starego maila z którego tylko raz dawno temu zamawiałam- 20% plus jakaś paleta cieni
Szkoda że na tym koncie mam tylko 1% rabatu lojalnościowego, ale wchodzi do tego na szczęście kod -10% na wszystko, więc skusiłam się na zamówienie
Jaki kod na 10%?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 22:02   #2241
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Jaki kod na 10%?
COUPONSC10 ważny chyba do końca roku, na wszystko
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 22:56   #2242
kw1@t3k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Julia1977 Pokaż wiadomość
Wprawdzie temu to było wieki temu, ale raz miałam 25% plus 5%
Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
COUPONSC10 ważny chyba do końca roku, na wszystko

W mojej symulacji nie zadziałało natomiast wszystkie zamówienia dotąd robiłam z jednego e-maila i wszystkie miss you przychodzą na tego właśnie.

Zadziałało jednak...

Edytowane przez kw1@t3k
Czas edycji: 2014-12-16 o 23:12
kw1@t3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 08:03   #2243
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez kw1@t3k Pokaż wiadomość
W mojej symulacji nie zadziałało natomiast wszystkie zamówienia dotąd robiłam z jednego e-maila i wszystkie miss you przychodzą na tego właśnie.

Zadziałało jednak...
A czy działa na makijaż? Mi nie wchodzi ten kupon wcale
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 08:10   #2244
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
A czy działa na makijaż? Mi nie wchodzi ten kupon wcale
Na pewno działa na makijaż, ja kupowałam właśnie produkty do makijażu z tym kodem już trzy razy z dwóch różnych maili.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 09:08   #2245
kw1@t3k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
A czy działa na makijaż? Mi nie wchodzi ten kupon wcale
Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Na pewno działa na makijaż, ja kupowałam właśnie produkty do makijażu z tym kodem już trzy razy z dwóch różnych maili.
COUPONSC10 dziala, wklejajac z posta nie zadzialalo mi, ale wyszukalam w google strawberrynet coupon i skopiowalam z www, moze to przypadek, bo literowki w poscie nie widze, ale tak zadzialalo.
kw1@t3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 11:26   #2246
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
faaajnie masz! mi nigdy nie przysłali miss you a kliknęłabym różyk NARSa
Ajajaj, to nawet ja już dostałam, nieładnie ze strony Zenka

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
COUPONSC10 ważny chyba do końca roku, na wszystko
Potwierdzam, kod działa na kolorówkę
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 12:05   #2247
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

udało się którejś z Was capnąc rozswietlacz kevyn aucoin z dziennych?
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 13:27   #2248
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
udało się którejś z Was capnąc rozswietlacz kevyn aucoin z dziennych?
miiii i to chyba capnełam ostatni bo minute po zakupie juz był wyprzedany
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 13:47   #2249
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
miiii i to chyba capnełam ostatni bo minute po zakupie juz był wyprzedany
A to było coś fajnego?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 14:04   #2250
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A to było coś fajnego?
podobno tak, zobaczymy
http://www.temptalia.com/kevyn-aucoi...hotos-swatches
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 11:53:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.