Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-08-14, 13:42   #961
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Schwarzkopfa Natural&Easy (robi³am jaki¶ popielaty br±z albo ten kaszmirowy nie pamiêtam dok³adnej nazwy)zniszczy³ mi w³osy, bo porobi³y sie porowate, kolor znik³ po trzech myciach, sztywne ciê¿kie do rozczesania w³osy. D³uga rekonwalescencja maskami matrixa dopiero pomog³a.
__________________
Sk±d wiesz jak smakuje jab³ko, je¶li patrzysz tylko na drzewo.
Sk±d wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczo³y.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-16, 11:45   #962
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam dziewczyny
Co¶ mi sie przypomnia³o wiêc szybko nastukam
Wiele z nas mia³o ju¿ tak± przygodê, ze farbuj±c siê na br±z otrzyma³o czarne w³osy lub czarne koñcówki, pó¼niej troszkê nam siê te koñcówki zmy³y ale niestety trzeba by³o farbowaæ siê znowu bo odrosty, bo kolor sp³owia³y itd, dlatego podczas kolejnego farbowania polecam koñcówki zmoczyæ woda (tak jak to siê robi przy szamponach koloryzuj±cych) farba wtedy s³abiej na nie oddzia³uje.
Ja zafarbowa³am teraz ciemnym blondem Londy i sta³o siê co¶ strasznego, moje zawsze zdrowe w³osy zaczê³y sie rozdwajaæ, biegnê wiêc do fryzjera podci±æ w³osy i po kuracjê odbudowuj±c±, wrrr na razie najlepszy by³ Garnier Color Naturals ale jestem uczulona na jego smród.
I miej tu cz³owieku br±zowe w³oski i b±d¼ zadowolony

Pozdrawiam br±zowow³ose
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-16, 16:53   #963
kittyyy1
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam dziewczyny MAm taki problem, otóz mam br±zowe w³oski z natury ale taki jaki¶ brzydki odcieñ.. no wiêc machnê³am je kilka razy szamponem koloryzuj±cym. Próbowa³am kilku sredni br±z, ciemny br±z, ciemna czekolada czy granatowa czerñ. no i tu jest problem. po tym ostatnim moje w³osy maj± kolor ober¿yny! nie wiem co mam z nimi robiæ.. chcialam mieæ ciemny br±z lub czarny. niestety nie mam do¶wiadczenia w kolorowaniu wlosów.. i zawsze po 3, 4 myciach olor szamponetki schodzil. Chcialabym ¿eby¶cie mi doradzi³y, co mam zrobiæ ¿eby miec ³adny ciemny br±zik lub czarny, najlepiej szamponetk± na dlugo.. lub w ostateczno¶ci farb±. Da sie co¶ z tym zrobiæ?
kittyyy1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 08:12   #964
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
podczas kolejnego farbowania polecam koñcówki zmoczyæ woda (tak jak to siê robi przy szamponach koloryzuj±cych) farba wtedy s³abiej na nie oddzia³uje.
Zawsze farbujê maj±c wilgotne w³osy i jako¶ nie zauwa¿y³am, ¿eby farba dawa³a ³agodniejszy kolor. I tak wychodza czarne.
bubble_gum jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 08:40   #965
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Stosujesz farbê na wilgotne w³osy, mimo i¿ jest napisane, ¿eby na suche? nie niszczy Ci to w³osów?
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 10:06   #966
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja zawsze maluje wlosy wilgotne i czyste a nie jak pisza na opakowaniach - suche i nieumyte. jak zrobilam zgodnie z poleceniem producenta to wzielo mi nierownomiernie! mimo ze nalozone bylo bardzo precyzyjnie. wygladalam strasznie, wiec nie wiem czemu oni tak pisza, chyba asekuracyjnie. naprawde wilgotne i czyste zdecydowanie ladniej bierze. czy mocniej?... niepowiedzialabym, ale na pewno tam gdzie ja chce a nie farba sobie zazyczy
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 10:18   #967
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Oj, ja nigdy nie malowa³am farb± wilgotnych Zawsze dzieñ wcze¶niej myjê w³osy, nastepnego je farbuje, i ³apie tak sobie Na wilgotno, tylko szampony... Bo ja boja¼liwa jestem Jak kiedy¶ wypowiada³a siê dziewczyna, która pracowa³a w Joannie, ¿e ich farby nalezy trzymaæ 2 razy d³u¿ej niz pisz± na opakowaniu te¿ siê nie skusi³am
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 10:37   #968
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hehe, 2 razy dluzej to pewnie wylecialyby mi wszystkie wlosy
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 11:25   #969
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Te¿ siê dziwia³am, ale z Joanny kolor trzyma³ mi siê bardzo krótko, mimo i¿ to farba Za to nic nie niszczy³a w³osów. I w³asnie ta dziewczyna pisa³a, ¿e specjalnie pisz± na opakowaniu, zeby trzymaæ 20 minut,m kolor siê szybko wyp³uczê, w³osy nie zniszcz±, a klientka biegnie po kolejna farbê
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 13:07   #970
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mnie fryzjerka mówi³a w³a¶nie o moczeniu koñcówek oraz te¿ , ¿e mo¿na nanie¶æ na nie od¿ywkê (na koñce czy ile tam w³osów chcemy ochroniæ podczas farbowania). Tyko z ta odzywk±, to ¿e najpierw farba na odrosty i jak trzymamy na odrostach, to dopiero nanie¶æ od¿ywkê na koñce, i potem dopiero na to farbê.
Powiem szczerze ze nie próbowa³am jeszcze z od¿ywk±, bo to zbyt pracoch³onne, ale koñce zawsze moczê przy odrostowaniu i faktycznie mniej sie niszcz±. Ale mo¿e sie skusze na metodê z od¿ywk±...tylko wydaje mi sie , ze wtedy to w ogóle farba nie dzia³a....hmmmm
__________________
Sk±d wiesz jak smakuje jab³ko, je¶li patrzysz tylko na drzewo.
Sk±d wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczo³y.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 13:31   #971
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 1 347
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Alithia Poka¿ wiadomo¶æ
Schwarzkopfa Natural&Easy (robi³am jaki¶ popielaty br±z albo ten kaszmirowy nie pamiêtam dok³adnej nazwy)zniszczy³ mi w³osy, bo porobi³y sie porowate, kolor znik³ po trzech myciach, sztywne ciê¿kie do rozczesania w³osy. D³uga rekonwalescencja maskami matrixa dopiero pomog³a.
Mi te¿ ta farba poniszczy³a w³osy. Ale za to polecam farby Garniera, zawsze mia³am potem w³osy b³yszcz±ce i g³adkie
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczy³a,
bo bardzo za sw± szko³a wino piæ lubi³a.


[dieta]
katie-lee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 15:22   #972
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez katie-lee Poka¿ wiadomo¶æ
Mi te¿ ta farba poniszczy³a w³osy. Ale za to polecam farby Garniera, zawsze mia³am potem w³osy b³yszcz±ce i g³adkie

ja niestety na garniera ju¿ nigdy nie polecê po pierwsze po tyg mam takie same odrosty jak przed farbowaniem i ogólnie ¿adnego ¶ladu po farbie to po drugie w³a¶nie po nim musia³am ¶ci±æ 15 cm w³osów....tak¿e never ever garnier
mnie najlepiej siê spisuje palette farba(krem), palette deluxe, no i jeszcze loreal preference. A poniewa¿ chce odzyskaæ te 15 cm to nie bêdê szaleæ z firmami lub zmieniaæ
__________________
Sk±d wiesz jak smakuje jab³ko, je¶li patrzysz tylko na drzewo.
Sk±d wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczo³y.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 15:46   #973
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ale¿ jestem z³a schwarzkopf natural&easy jasny popielaty br±z;/ na odrostach wyszed³ mi jaki¶ mysi blond, w sumie spodziewa³am siê, ¿e bêdzie ró¿nica w kolorze pomiêdzy d³ugo¶ci± a odrostami, bo mia³am robione br±zem na poziomie 5, czyli do¶c ciemnym, nie mniej jednak nie spodziewa³am siê A¯ takiej róznicy w kolorze Nie polecam, niszczy w³osy, chocia¿ wed³ug producenta tego nie robi, ogólnie koszmar!!!
__________________
.Portfolio
Zapraszam te¿ na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 16:25   #974
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Stosujesz farbê na wilgotne w³osy, mimo i¿ jest napisane, ¿eby na suche? nie niszczy Ci to w³osów?
Do tej pory by³am przekonana, ¿e to dobrze Dodam jeszcze, ¿e farbowa³am w³osy farb± Palette, która rzekomo niszczy w³osy. Mnie wrêcz przeciwnie wydawa³y siê delikatne i b³yszcz±ce. Mam takie z natury i wszyscy mi zazdroszcz±;P

AAA...mam pytanie. Od kilku miesiêcy, chyba od grudnia stosujê szampony koloryzuj±ce do 20 myc ( przed ¶wiêtami przez nieuwagê i zdenerwowanie t³umem z pó³ki wziê³am w³a¶nie szampon. Stwierdzi³am, ¿e mam dosc czerni po normalnych farbach i chce z tego ,,wyj¶c'' a najlepszym sposobem jest zmywalna farba). Teraz moje w³osy maj± wyra¼nie wyblak³y kolor przy nasadzie i po ¶rodku w³osa ( ciemny br±z wpadaj±cy bardzo lekko w rudy) natomiast na koncówkach jest to ciemny br±z, lecz blizszy czarnego wpadajacy lekko w rudy a ró¿nica miedzy gór± i do³em jest wyra¼na, ale nie drastyczna.

I tu chcia³abym was prosic o poradê. Lepiej kontynuowac farbowanie farbami zmywalnymi, czy zafarbowac juz teraz br±zem, ale jasnym? Tak, aby by³ to wyra¼ny br±z, a nie czarny? I czy w ogóle taki efekt jest mozliwy? tzn, czy w takiej sytuacji ca³a d³ugosc bêdzie w jednym ja¶niejszym kolorze?
bubble_gum jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 17:21   #975
lima1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

³oooo dziewczyny,wreszcie skoñczy³am to moje farbowanie,ale chyba mnie totalnie pogielo,bo po tych wszystkich farbowaniach mam taki sam kolor w³osów jaki mia³am;p Ale po kolei,najpierw stwierdzi³am ze sobie troche rozja¶nie (z ciemnego bri±zu,moja fotka gdzies jest pare stron wczeniej),wiec kupi³am rozja¶niacz,który sprawi³,ze moje wlosy staly sie ryze:/// to bylo bardzo traumatyczne przezycie,wiec polozylam na to farbe ciemny blond,po czym wyszedl mi calkiem niezly,karmelkowy odcien.No ale mnie bylo oczywiscie malo,wiec odczeka³am 2 tyg,posz³am do fryzjerki i zrobi³am siê na blond (to znaczy zrobila mi mnóstwo cieniutkich pasemek) i wygl±da³o to nprawde fajnie,tyle ze musia³am mi obci±¶ jakies5cm w³osów,bo strasznie wygl±da³y.Wytrzyma³am z nimi tydzien,chociaz lubi³am je,nie mog³am siê przyzwyczaiæ i po³ozylam ciemny br±z i teraz wygl±dam tak:
Nigdy wiêcej bezsensownego farbowania.Amen
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ja sup.jpg (9,5 KB, 251 za³adowañ)
lima1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 17:38   #976
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Wygladasz bardzo ladnie i w tym kolorze mi sie wydajesz najladniejsza. nie potrafie sobie wyobrazic Ciebie z rudym (?!) i pasemkach. tak jest slicznie!
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 17:42   #977
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 1 347
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Alithia Poka¿ wiadomo¶æ
ja niestety na garniera ju¿ nigdy nie polecê po pierwsze po tyg mam takie same odrosty jak przed farbowaniem i ogólnie ¿adnego ¶ladu po farbie to po drugie w³a¶nie po nim musia³am ¶ci±æ 15 cm w³osów....tak¿e never ever garnier
mnie najlepiej siê spisuje palette farba(krem), palette deluxe, no i jeszcze loreal preference. A poniewa¿ chce odzyskaæ te 15 cm to nie bêdê szaleæ z firmami lub zmieniaæ
Widocznie kwestia w³osów
Ja z kolei nigdy wiecej nie u¿yje br±zow Palette. Kiedy¶ kupi³am 'Czekoladowy br±z' i mia³am czerwone w³osy
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczy³a,
bo bardzo za sw± szko³a wino piæ lubi³a.


[dieta]
katie-lee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 17:47   #978
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez katie-lee Poka¿ wiadomo¶æ
Widocznie kwestia w³osów
Ja z kolei nigdy wiecej nie u¿yje br±zow Palette. Kiedy¶ kupi³am 'Czekoladowy br±z' i mia³am czerwone w³osy
hehehe skads to znam farbowalam tym kolorem kilka razy i poki mi sie kolor podobal bylo ok, ale pozniej... do tej pory nie zszedl i podejrzewam ze nie zejdzie... teraz uzywam jasniejszych brazow i od gory mam inne, na dole prawie czarne. jakos to przezyje
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-17, 19:03   #979
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 929
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez katie-lee Poka¿ wiadomo¶æ
Widocznie kwestia w³osów
Ja z kolei nigdy wiecej nie u¿yje br±zow Palette. Kiedy¶ kupi³am 'Czekoladowy br±z' i mia³am czerwone w³osy
A mi po nim wyszedl naprawde ladny kolor, chociaz poczatkowo troche za ciemny. Gorzej z kondycja wlosow po Palettcie, wiec prawdopodobnie wiecej go nie uzyje
Copykat jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 20:34   #980
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

lima1988 jako¶ nie widzê Ciê w tym co opisa³a¶ na g³owie Teraz wygl±dasz bardzo ³adnie i pasuje Ci super ten kolorek

katie-lee
wiesz ka¿dy ma inne w³osy, moje z natury s± cienkie i delikatne i mam ich ma³o. A od farbowania to jako¶ sie ich wiêcej zrobi³o i s± w lepszej kondycji ni¿ wtedy jak nie by³y farbowane
One wogóle s± dziwne bo pomimo farbowania s± przet³uszczaj±ce sie
__________________
Sk±d wiesz jak smakuje jab³ko, je¶li patrzysz tylko na drzewo.
Sk±d wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczo³y.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-18, 13:09   #981
Agata*86
Przyczajenie
 
Avatar Agata*86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 21
Thumbs up Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja farbuje Granier Color Naturals JASNY BR¡Z nr.5. I musze powiedziec ze to jest kolorek o jakim ZAWSZE marzy³am. I co najwazniejsze nie niszczy w³osów tak jak PALETTE. PO PROSTU SUPER!!!! Zawsze uwazalam ze kosmetyki firmy Garnier sa najlepsze ,a teraz po zakupie tej farby ZNÓW moge to powiedziec POZDRAWIAM
Agata*86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-18, 17:37   #982
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Taak, po color naturals garniera wlosy sa miekkie i blyszczace

Ponizej moje wlosy tydzien po farbowaniu ww. farb± kolor br±z (chyba nr4). Teraz ju¿ minelo kilka tyg i w sloncu mienia sie na rudo
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5809.jpg (20,3 KB, 190 za³adowañ)
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-18, 20:13   #983
Agata*86
Przyczajenie
 
Avatar Agata*86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
Taak, po color naturals garniera wlosy sa miekkie i blyszczace

Ponizej moje wlosy tydzien po farbowaniu ww. farb± kolor br±z (chyba nr4). Teraz ju¿ minelo kilka tyg i w sloncu mienia sie na rudo
Bardzo ³adny kolorek Ci wyszed³ Ja mam troszke jasniejszy. Ale niestety nie mam zdjêcia zeby pokazaæ Jeszcze raz napisze ze farba GARNIER jest najlepsza jak± do tej pory u¿ywa³am. W³osy s± naprawde miekkie i l¶ni±ce.
Agata*86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-18, 20:33   #984
Marzena77
Przyczajenie
 
Avatar Marzena77
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj
Nie radzi³abym k³asæ br±zu,nawet jasnego br±zu-mog± wyjsc bardzo ciemne.Po³ó¿ ciemny blond a otrzymasz ³adny jasny br±z.
Czy mam skorzystac z tej rady bêd±c posiadaczk± mega br±zu wpadaj±cego w czern ;D???-jestem kolejna poszukiwaczka idealnego br±zu-odcien zimny ))Nie probowalam jeszcze takiego sposobu.Zawsze wracam skruszona do castingu ,ale tym razem wyprobowalam ciemny br±z z tych nowych castingów -Creme Gloss (?)-nie pamietam nazwy-i st±d now czern...Powinnam wrócic raczej do poprzedniego Castinga,ale nie moge go znalezc Kolezanka poleca³a mi Diacolor L'oreala-nie s± tak drastyczne.Ale tak szczerze ,to chyba pojde w koncu do fryzjera i zrobie taki kolor jak chce,zap³ace kupê szmalu ,ale przynajmniej zrobi mi to ,czego sie sama dorobic nie moge i po klopocie-mam nadzieje.Najpierw spiore jednak moj czarny br±z
Marzena77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-18, 21:03   #985
Marzena77
Przyczajenie
 
Avatar Marzena77
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Zapomnialam dodac,ze mam prawie czarny kolor,ale zaraz po farbowaniu.Za pare dni dodam fotke juz wypranych wlosków.Ale szczerze moge polecic Casting L'oreala,moze jednak br±z, bo ten, ktorym robilam -ciemny br±z kolejny raz-jest zdecydowanie za ciemny.
Marzena77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-18, 21:46   #986
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Marzena77 Poka¿ wiadomo¶æ
Zapomnialam dodac,ze mam prawie czarny kolor,ale zaraz po farbowaniu.Za pare dni dodam fotke juz wypranych wlosków.Ale szczerze moge polecic Casting L'oreala,moze jednak br±z, bo ten, ktorym robilam -ciemny br±z kolejny raz-jest zdecydowanie za ciemny.
co do castingu to u mnie jasny br±z wyszedl ciemny
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-19, 10:25   #987
Agata*86
Przyczajenie
 
Avatar Agata*86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny a farbowa³y¶cie kiedys Garnier Color Naturals Jasny Br±z????
Agata*86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-19, 14:13   #988
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a farbowa³y¶cie kiedys Garnier Color Naturals Jasny Br±z????

edit: cos mi sie pokickalo
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-19, 16:10   #989
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a farbowa³y¶cie kiedys Garnier Color Naturals Jasny Br±z????
ja kiedy¶ baaardzo dawno temu. Mia³am wtedy do¶æ ciemny br±z i na³o¿y³am t± farbê na sprane ju¿ nieco ciemne w³osy. Nie by³am zadowlona z efektu kolor by³ jaki¶ nijaki.A Ty jaki masz teraz kolor?
http://www.goldmax.pl/product_info.p...oducts_id=2770
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-19, 16:34   #990
Agata*86
Przyczajenie
 
Avatar Agata*86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez praline Poka¿ wiadomo¶æ
ja kiedy¶ baaardzo dawno temu. Mia³am wtedy do¶æ ciemny br±z i na³o¿y³am t± farbê na sprane ju¿ nieco ciemne w³osy. Nie by³am zadowlona z efektu kolor by³ jaki¶ nijaki.A Ty jaki masz teraz kolor?
http://www.goldmax.pl/product_info.p...oducts_id=2770
Ja sobie zafarbowa³am kolorkiem Garnier Color naturals Jasny BR¡Z i bardzo ³adny mi wyszed³.co prawda myslalam ze ja¶niejszy mi wyjdzie ale podoba mi siê. Wysz³y ciemne bo mialam wczeniej ciemny br±z. A jaki Ty masz teraz kolor?? i jakiej farby u¿ywasz??
Agata*86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.