Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-26, 09:37   #1951
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Witam z rana
Pogodnych Świąt dla Wszystkich
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 09:57   #1952
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Hejka

Wesolych Swiat
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 09:59   #1953
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Dzięki dziewczyny
Miśka a torebka ta "skórke" ma taką w sam raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0257.JPG (183,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0263.JPG (222,5 KB, 16 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 10:05   #1954
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Never , to nie ta Originsowa maseczka na noc mnie zapchała ostatnio teraz jest na twarzy gładko, miękko, bez zaczerwienień podoba mi się bardziej niż ostatnio

Z Pusią na kolanach dziękujemy za komplementy Chomiki są urocze, choć wszystkie jakie znam gryzły mnie po palcach

I nie wierzę własnym oczom, ale dzisiaj dostałam kolejnego maila z S, teraz o rzodkiewce Givenchy
T0 kt0ra Cię zapchala? Czyli ta na n0c w ziel0nym 0pak0waniu brać?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 10:19   #1955
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejka

Wesolych Swiat
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 10:29   #1956
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 10:42   #1957
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
T0 kt0ra Cię zapchala? Czyli ta na n0c w ziel0nym 0pak0waniu brać?
Można ją brać wtedy używałam też próbki żółtego serum Kiehlsa , one mają średnie składy jak dla mnie no i miałam @, co ułatwia zapychanie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 10:47   #1958
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dzień dobry



U mnie dużo lepiej CC się sprawdził, tylko koloru nie mogę dobrać, ale jest , balsamocoś G. dwa razy z próbki nakładałam i źle w nim wyglądam, pomimo, że kolor lepiej udało się dobrać.
dzis balsamocoś nałożyłam
i kurczaki jak coś musze mieć o ton ciemniejszy
na ręce był idealny, na twarzy ciut za jasny
zobaczę jak sie będzie trzymał

jutro cc wypróbuję
tylko filtr mnie przeraża, na letnich zdjęciach wychodzę potem jak truposzczak
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Miśka a torebka ta "skórke" ma taką w sam raz
oooo super !! na zdjęciach ze strony gorzej wlaśnie wyglada



chccę coś
moze pomadkę który kolor jest fajny, no który



Wesołych świąt dziewczyny
u mnie przestało dopiero padać
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:00   #1959
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Można ją brać wtedy używałam też próbki żółtego serum Kiehlsa , one mają średnie składy jak dla mnie no i miałam @, co ułatwia zapychanie
N0 t0 biere, dzięki za 0pinie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:09   #1960
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ehhh... pamiętam te "przeboje" Ludzie to wstrętne samoluby

A co do teściowej, to co dopiero będzie po ślubie, jak już teraz nie ma szacunku dla Waszego związku
Po ślubie to nikt nie będzie jej nawet odwiedzał i powiedziałam TŻowi, że ja nie chcę, żeby ona do nas w ogóle przychodziła. Powiedział, że on też nie chce

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
przed weselem zawsze jest nerwówka. U mnie też tak było. Ludzie nie potwierdzali przybycia a potem się okazywało że wiele osób wyszło z założenia że skoro nie powiedzieli że nie przyjdą to znaczy że przyjdą i dlatego nie dzwonili dotyczyło to zwłaszcza starszej części rodziny tym się nie przejmuj a teściowa.... no cóż....
U TŻ to nie potwierdziła ciotka z siedmiorgiem dzieci... Ale jak trzeba było jej kasę pożyczać, to potrafiła dzwonić po 2 razy dziennie.
U nas wśród młodych też dużo osób nie potwierdziło, nie wiem, z czego to tutaj akurat wynika. Bo starsze osoby potwierdzały od razu

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;57952061]Treść usunięta[/QUOTE]

Akcja z sukienką... Nawet nie przypominaj
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:16   #1961
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Dziewczyny jak mowa o Kiehl's...

Czy któraś dostała zamówienie z sklepu internetowego?
Składałam zamówienie 11 kwietnia! I do teraz żadnej informacji, brak odpowiedzi na maile...
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 11:27   #1962
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Pamiętam, że o tym wspominałaś. Przykro mi, że nic w tej materii się nie poprawiło.

Po pierwsze - proszę, nie bierzcie do siebie, że ludzie Wam nie potwierdzają. To globalny problem z tego co słyszałam i czytałam. Ludziska po prostu tak mają i już. Nie przyswajają sobie za bardzo tej prośby i nie ma to związku z ewentualnym brakiem szacunku czy sympatii dla Was. Trudno, trzeba potem dzwonić samemu.

Po drugie - trudno, teściówka musi nauczyć się stopować. Ładnie ze strony tż, że stanął po Twojej stronie, bo tak powinno być. Parafrazując: "do wesela im przejdzie"
Teściowa to chamówa i prostak jakich mało, naprawdę. Ta kobieta nie ma za krzty czegoś takiego jak rozum, obeznanie, kultura osobista. Mieli jęzorem na prawo i lewo, a jak TŻ pyta po co komuś coś mówiła, to odpowiada "a co się stało? nic". On to nawet mówi, że jakby rękę sobie gdzieś uciął, to tak samo by mu odpowiedziała.
Ja nie mam potrzeby naprawiać stosunków z nią, ostatnio zachowała się mega nieładnie.
Dzwoniła do mnie, żeby przyjaciółka mojej mamy, do której mówię "ciociu", z której córką wychowałam się od niemowlaka i która będzie moim świadkiem, nie piekła mi ciasta do domu, bo jak to, że to gość przecież. Powiedziałam, że ona sama mi zaproponowała i poza tym to jest mój gość. A ona: "no ale my też będziemy na tym weselu", więc kulturalnie odpowiedziałam "to proszę się zająć swoją rodziną i swoimi gośćmi". Ta się rozłączyła, wpadła do pokoju tż i zwyzywała mnie od gówniar, powiedziała, że kazałam jej się odczepić od swoich gości. Obdzwoniła całą rodzinę przekazując oczywiście ostatnie zdanie z całej rozmowy i oczywiście pomijając to, że zastosowałam formę grzecznościową "proszę", było tylko, że "gówniara kazała".
TŻ stanął po mojej stronie, ona się obraziła i w ogóle powiedziała, ze myślała, że ta moja ciotka to będzie nasz wspólny gość...
Bo ona naszym kosztem będzie zapraszać osoby, którym na co dzień liże dupę.
A ta ciotka załatwia jej czasem miejsce do lekarza bez kolejki i teściowa myśli, że jest wybranką losu, że to tylko jej tak załatwia, a ciotka jest po prostu dobrą osobą i pomaga wszystkim, którzy o to poproszą.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Pocytowałam, ale coś mi przepadło

Oktawia, co do opalania przed ślubem, jeśli normalnie jesteś jasna i się nie opalasz nie rób tego tylko na sam ślub nie będziesz wyglądać jak ty jeśli się opalasz i to nie będzie coś niespotykanego to śmiało. Takie jest moje zdanie. Co do tego że jest to "fotogeniczne" to zależy co komu leży mi jest dobrze być bladą i bym wyglądała zwyczajnie dziwnie jakbym się opaliła (słońcem czy kosmetykiem). Jak fotograf jest dobry to zdjęcia wyglądają super nie ważne jaki odcień skóry ma panna młoda
Ja opalam się w lecie, bardzo jasno, ale zawsze coś Dlatego nie chciałam natryskowego, bo mnie się to kojarzy z dość mocną opalenizną, a może się mylę Dlatego myślałam, żeby kilka razy zastosować jakiś lekki, nierobiący krzywdy samoopalacz (oczywiście wcześniej go testując).

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na poluzowanie nastrojów, aby rozpocząć godnie i spokojnie świąteczny weekend zapodam Wam zdjęcie mojej zegarynki rozpoczynającej weekend
Jaki słodziak

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dzień dobry



U mnie dużo lepiej CC się sprawdził, tylko koloru nie mogę dobrać, ale jest , balsamocoś G. dwa razy z próbki nakładałam i źle w nim wyglądam, pomimo, że kolor lepiej udało się dobrać.
Ja też nie mogę dobrać koloru bo 020 jest za różowy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:33   #1963
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Zdrowych i spokojnych Świąt dla Wszystkich
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:43   #1964
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dzis balsamocoś nałożyłam
i kurczaki jak coś musze mieć o ton ciemniejszy
na ręce był idealny, na twarzy ciut za jasny
zobaczę jak sie będzie trzymał

jutro cc wypróbuję
tylko filtr mnie przeraża, na letnich zdjęciach wychodzę potem jak truposzczak

oooo super !! na zdjęciach ze strony gorzej wlaśnie wyglada



chccę coś
moze pomadkę który kolor jest fajny, no który



Wesołych świąt dziewczyny
u mnie przestało dopiero padać
U mnie też dopiero zaczęło się przejaśniać , tak lało dzisiaj, że autko na święta umyło i do myjni nie trzeba jechać.

Zdrowych, wesołych Świąt dla Wszystkich życzę

Podróżującym bezpiecznej drogi
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:48   #1965
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak mowa o Kiehl's...

Czy któraś dostała zamówienie z sklepu internetowego?
Składałam zamówienie 11 kwietnia! I do teraz żadnej informacji, brak odpowiedzi na maile...
nie zamawiałam
długo kurde
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zdrowych i spokojnych Świąt dla Wszystkich
Wam z panem aniyamowym też
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
U mnie też dopiero zaczęło się przejaśniać , tak lało dzisiaj, że autko na święta umyło i do myjni nie trzeba jechać.

Zdrowych, wesołych Świąt dla Wszystkich życzę

Podróżującym bezpiecznej drogi
dobry pomysł, mozę otworze okna i mi w środku umyje, po wożeniu psa dość oryginalnie tam jest



siedzę z kawką, małż odkurza, nie będe mu przeszkadzać
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 11:58   #1966
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak mowa o Kiehl's...

Czy któraś dostała zamówienie z sklepu internetowego?
Składałam zamówienie 11 kwietnia! I do teraz żadnej informacji, brak odpowiedzi na maile...
Marca chyba

Ale strasznie dlugo :/ strach zamawiać. Co oni z kongo to ślą ?

Wesołych

Ja to nie lubię świąt. :/

Miziam się próbkami z orientany, jejku boskie mają te niektóre zapachy
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 12:00   #1967
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie zamawiałam
długo kurde

Wam z panem aniyamowym też

dobry pomysł, mozę otworze okna i mi w środku umyje, po wożeniu psa dość oryginalnie tam jest



siedzę z kawką, małż odkurza, nie będe mu przeszkadzać

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 12:01   #1968
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Oktawia współczuję teściowej, ale najlepiej nir zwracać na nią uwagi, to ja dopiero wkurzy a później jej się znudzi jak z twojej strony nie będzie żadnej reakcji

Sprawdzony sposób ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 12:06   #1969
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Myślicie, że jeszcze o tej godzinie opłaca się brać wiadomo jakie warzywko?


No i nie wiem na którą maseczkę Origins się zdecydować Mam próbkę tej białej nawilżającej, niedawno nałożyłam i jest baaardzo fajna, no ale wszystkie tutaj polecacie różową i mam teraz dylemat


A, i miałyście może z GG ten niebieski produkt do oczyszczania co w D. jest teraz na przecenie? Fajne to to jest?

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-03-26 o 12:10
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 12:11   #1970
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Myślicie, że jeszcze o tej godzinie opłaca się brać wiadomo jakie warzywko?


No i nie wiem na którą maseczkę Origins się zdecydować Mam próbkę tej białej nawilżającej, niedawno nałożyłam i jest baaardzo fajna, no ale wszystkie tutaj polecacie różową i mam teraz dylemat
Mialam ten sam dylemat . Wzięłam w k0ncu tą ziel0ną, nawilżającą na n0c, ta biała z br0kula 10minut0wa też byla fajna .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 12:16   #1971
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mialam ten sam dylemat . Wzięłam w k0ncu tą ziel0ną, nawilżającą na n0c, ta biała z br0kula 10minut0wa też byla fajna .
Hahahaha, zapomniałam, że w brokule mam tego miniusia też Myślicie, że mają Bl Opium w tych próbkach?


W ogóle byłam wczoraj w jednej drogerii, chciałam potestować i panie stwierdziły, że osoba z tak super makijażem ma tak zmasakrowaną pielęgnację. Rozmawiałam z nimi co stosuję (nie wiem na jakiej podstawie stwierdziły, że jako tonik stosuję płyn złuszczający z C.?!), mówiłam, że szukam czegoś, by nie mieć zaczerwienionych policzków, zaczęły mnie te baby macać po twarzy bez mojej zgody, powiedziały, że tu jedynie Sensai lub Sisley pomogą. Jak poprosiłam o zrobienie jakichś próbek by sprawdzić w domu to już na anty, nie mamy i zmoczyły mi tymi produktami obie ręce i rękawy bluzki w sumie też, potem jak zobaczyły, że bez testów z zaciszu domowym nic nie kupię, to zaczęły prawić komplementy, że jestem piękną kobietą i szkoda po prostu mojej cery, ostatecznie jak już chciałam wyjść, to jedna z nich chwyciła mnie za rękę i nie chciała puścić. Aż w końcu się wyrwałam mówiąc, że spieszę się na film (co zresztą było prawdą). No wtf? W domu oczywiście deprecha i patrzenie na swoją twarz pod każdym możliwym kątem :/ Jak wy w ogóle dbacie o cerę tak ogólnie? Bo ja to:


rano myję twarz delikatnym żelem, wklepuję tonik, potem nakładam krem pod oczy, następnie krem SPF delikatniejszy, 2 bazy (jedna na pory, druga na resztę), podkład (nie mam jakiegoś ciężkiego), delikatnie utrwalam pudrem i potem już kolorówka. Nie stosuję nic co mnie uczula.


wieczorem zmywam makijaż 2fazówką oczy i usta, resztę mleczkiem do demakijażu, potem pianka rozpuszczająca resztki makijażu, znowu żel i tonik, krem pod oczy i krem na twarz - raz regenerujący, raz nawilżający. 2 razy w tygodniu robię maseczkę i raz w tyg. peeling lub płyn złuszczający. Staram się raz na 3 miechy oczyszczać twarz u kosmetyczki, a w międzyczasie stosuję sama plasterki Cettuy. Co według tych bab robię nie tak? Bo tego nie były łaskawe wyjaśnić :/

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-03-26 o 12:29
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 12:31   #1972
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hahahaha, zapomniałam, że w brokule mam tego miniusia też Myślicie, że mają Bl Opium w tych próbkach?
Tutaj nikt nie ogarnia zapasów.
Co do Black Opium mi wysłali w dwóch zamówieniach, część jednak nie dostała. Nie wiem jaki oni mają klucz w tych wysylkach.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 12:59   #1973
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
T0 kt0ra Cię zapchala? Czyli ta na n0c w ziel0nym 0pak0waniu brać?
Brać!

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Myślicie, że jeszcze o tej godzinie opłaca się brać wiadomo jakie warzywko?


No i nie wiem na którą maseczkę Origins się zdecydować Mam próbkę tej białej nawilżającej, niedawno nałożyłam i jest baaardzo fajna, no ale wszystkie tutaj polecacie różową i mam teraz dylemat


A, i miałyście może z GG ten niebieski produkt do oczyszczania co w D. jest teraz na przecenie? Fajne to to jest?
Ja miałam. Jest ok, ale bez rewelacji.

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hahahaha, zapomniałam, że w brokule mam tego miniusia też Myślicie, że mają Bl Opium w tych próbkach?


W ogóle byłam wczoraj w jednej drogerii, chciałam potestować i panie stwierdziły, że osoba z tak super makijażem ma tak zmasakrowaną pielęgnację. Rozmawiałam z nimi co stosuję (nie wiem na jakiej podstawie stwierdziły, że jako tonik stosuję płyn złuszczający z C.?!), mówiłam, że szukam czegoś, by nie mieć zaczerwienionych policzków, zaczęły mnie te baby macać po twarzy bez mojej zgody, powiedziały, że tu jedynie Sensai lub Sisley pomogą. Jak poprosiłam o zrobienie jakichś próbek by sprawdzić w domu to już na anty, nie mamy i zmoczyły mi tymi produktami obie ręce i rękawy bluzki w sumie też, potem jak zobaczyły, że bez testów z zaciszu domowym nic nie kupię, to zaczęły prawić komplementy, że jestem piękną kobietą i szkoda po prostu mojej cery, ostatecznie jak już chciałam wyjść, to jedna z nich chwyciła mnie za rękę i nie chciała puścić. Aż w końcu się wyrwałam mówiąc, że spieszę się na film (co zresztą było prawdą). No wtf? W domu oczywiście deprecha i patrzenie na swoją twarz pod każdym możliwym kątem :/ Jak wy w ogóle dbacie o cerę tak ogólnie? Bo ja to:


rano myję twarz delikatnym żelem, wklepuję tonik, potem nakładam krem pod oczy, następnie krem SPF delikatniejszy, 2 bazy (jedna na pory, druga na resztę), podkład (nie mam jakiegoś ciężkiego), delikatnie utrwalam pudrem i potem już kolorówka. Nie stosuję nic co mnie uczula.


wieczorem zmywam makijaż 2fazówką oczy i usta, resztę mleczkiem do demakijażu, potem pianka rozpuszczająca resztki makijażu, znowu żel i tonik, krem pod oczy i krem na twarz - raz regenerujący, raz nawilżający. 2 razy w tygodniu robię maseczkę i raz w tyg. peeling lub płyn złuszczający. Staram się raz na 3 miechy oczyszczać twarz u kosmetyczki, a w międzyczasie stosuję sama plasterki Cettuy. Co według tych bab robię nie tak? Bo tego nie były łaskawe wyjaśnić :/
Może te dwie bazy to zbyt dużo?

Ja robię tak:
rano myję twarz żelem micelarnym z tołpy, potem krem na dzień, krem pod oczy, podkład, korektor pod oczy, puder, kredka do oczu, tusz do rzęs.
Wieczorem makijaż mywam Clarisoniciem i żelem Norela migdałowym (akurat taki mam teraz), potem tonik migdałowy z norela, potem olejek Clarins wymieszany z odrobiną serum z witaminą C, krem pod oczy, coś mocno nawilżającego (maski: niebieska GG, zielona Origins albo krem Clarins Hydra Quench Rich, który ostatnio mi się skończył). I wsio.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 13:08   #1974
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Witam Proboealam dzisiaj odespac troche, ale 2 coreczki sadiadki 2lata i 5lat znalazly sobie zabawe w postaci walenia w kaloryfer. Oktawiaa wyluzuj, tesciowa to kosmitka mieszka na innej planecie, niech robi swoja szopke, a ty sie zrelaksuj w wannie Xandrine_Marie Sprzedawczynie wszystko powiedza, zeby uzyskac prowizje od sprzedazy. Z jednym maja racje, jestes piekna. A w wolne dni warto odstawic kosmetyki i dac skorze poodychac Miskaa Slina mi cieknie jak sobie pomysle, co tam za pysznosci upichcilas Ostatnio pisze z fona, zeby nadazac za watkiem i przez to nie ma polskich liter i nie moge cytowac Wybaczcie
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 13:19   #1975
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak mowa o Kiehl's...





Czy któraś dostała zamówienie z sklepu internetowego?


Składałam zamówienie 11 kwietnia! I do teraz żadnej informacji, brak odpowiedzi na maile...

Napisz im pw na fejsie

Ja tak zrobiłam ostatnio i już wieczorem miałam info o wysyłce zamówienia, ale jeszcze go nie dostałam.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Xandrine_Marie, konsultantki powiedzą wszystko, żeby sprzedać polecane produkty. Nie ma się tym co przejmować

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Radosnych Świąt, kochane
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 13:23   #1976
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witam Proboealam dzisiaj odespac troche, ale 2 coreczki sadiadki 2lata i 5lat znalazly sobie zabawe w postaci walenia w kaloryfer. Oktawiaa wyluzuj, tesciowa to kosmitka mieszka na innej planecie, niech robi swoja szopke, a ty sie zrelaksuj w wannie Xandrine_Marie Sprzedawczynie wszystko powiedza, zeby uzyskac prowizje od sprzedazy. Z jednym maja racje, jestes piekna. A w wolne dni warto odstawic kosmetyki i dac skorze poodychac Miskaa Slina mi cieknie jak sobie pomysle, co tam za pysznosci upichcilas Ostatnio pisze z fona, zeby nadazac za watkiem i przez to nie ma polskich liter i nie moge cytowac Wybaczcie


jeszcze trochę przede mną, ale już kurak w kuraku upieczony, sałatek będzie 5 słodkości u nas nie ma - będzie tylko szarlotka, nie przepadamy za słodkim
nie cierpię swoich skłonności do przesady bardziej lubię robić niż jeść
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 13:25   #1977
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Zapomniałam jeszcze... Użyłam dziś nowego pędzelka Benefitu i jestem oczarowana Trochę musiałam się namachać z bronzerem Maca (Delicates z zeszłorocznej LE), ale efekt jest super
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 13:58   #1978
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witam Proboealam dzisiaj odespac troche, ale 2 coreczki sadiadki 2lata i 5lat znalazly sobie zabawe w postaci walenia w kaloryfer. Oktawiaa wyluzuj, tesciowa to kosmitka mieszka na innej planecie, niech robi swoja szopke, a ty sie zrelaksuj w wannie Xandrine_Marie Sprzedawczynie wszystko powiedza, zeby uzyskac prowizje od sprzedazy. Z jednym maja racje, jestes piekna. A w wolne dni warto odstawic kosmetyki i dac skorze poodychac Miskaa Slina mi cieknie jak sobie pomysle, co tam za pysznosci upichcilas Ostatnio pisze z fona, zeby nadazac za watkiem i przez to nie ma polskich liter i nie moge cytowac Wybaczcie
Ja właśnie mam to wszystko już gdzieś, już się nią nie przejmuję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:00   #1979
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Zapas Plaisirs Nature z starej serii YR poczyniony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160326_132027.jpg (168,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160326_145732.jpg (126,9 KB, 44 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:05   #1980
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


jeszcze trochę przede mną, ale już kurak w kuraku upieczony, sałatek będzie 5 słodkości u nas nie ma - będzie tylko szarlotka, nie przepadamy za słodkim
nie cierpię swoich skłonności do przesady bardziej lubię robić niż jeść
Jakie sałatki robisz?
U nas w tym roku skromniutko, bo mama idzie jutro do pracy, a my z tatą do cioci. W poniedziałek przychodzi tylko babcia z dziadziem, więc mamy tylko mazurka z żurawiną i białą czekoladą Andruta 3 warstwowego, dwie warstwy są jasne, jedna ciemna czekoladowa (idą tam posiekane orzeszki ziemne, żurawina, mleko granulowane i coś tam jeszcze, oczywiście nie wiem co do jakiej warstwy), oprócz tego sałatka jarzynowa, bo innej tata nie zje i jajka pod pierzynką (połówki jajek pod pierzynką z ananasa, selera, kukurydzy, szczypiorku, to wymieszane z majonezem i czosnkiem, posypane startym serem żółtym). Upiekłam jeszcze pasztet z kaszy jaglanej z fasolą i pieczarkami. No i chyba tyle
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.