Wyjdź za mnie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-31, 22:10   #31
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Wyjdź za mnie

Zaskoczyło mnie, że anite wywalili.
Ale te jej teksty o zaręczynach z Kamilem , mimo wcześniejszej relacji z Tomkiem typowo pod kamere i żeby jakoś wybrnąć z sytuacji z Tomkiem.
Nie wiem co dziewczyny widzą w tym Kamilu sportowcu. Dla mnie nieciekawy kandydat.

Małgosia i Tadeusz fajnie, szczęścia im życzę. Nie rozumiem tylko reguł, że skoro zaręczyli się poza meetingiem, to i tak ktoś odpada.

Waldemara nie rozumiem i tej jego laury. Tacy bezbarwni są.

Kaśka jest nieźle porypana. Te jazdy herbata, wulgarnOsc, latanie na golo.
W jednim odcinku umierające dziecko faceta, w drugim facet przemoc owiec. A niby taka harda. Nie wie, gdzie tu szczerość, ile tych dlugich związków było, skoro ona ma tylko 31 lat.
Grzegorz nie w moim typie, ale dziwię mu się, że chce mu się za tą kaska latać.

I Marta i Tomasz są zdeterminowani, chcą zalozy rodzinę. Myślę że może im się udać.

Obstawiam że jednak Małgorzatę nastoletnie dzieci Tadeusza przytłocza i się rozstana, choć oficjalny powód będzie inny.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 01:02   #32
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
W tej produkcji bardzo kuleje montaż. Kompletnie nie czuje się, że ci ludzie siedzą tam już dwa tygodnie. Gdyby mi ktoś powiedział, że dwa dni, uwierzyłabym bez mrugnięcia okiem. Nie widać pogłębiających się relacji miedzy poszczególnymi osobami i to nie tylko damsko-męskich, bo przecież jakieś koalicje i przyjaźnie musza się tam zawiązywać. Kiedyś dane mi było zobaczyć kilka odcinków szmiry MTV zatytułowanej Ex na plaży (1 edycja). Co prawda wszyscy się tam tłukli po głowach albo seksili po kątach, ale montaż był doskonały - nie było żadnych wątpliwości co do tego, kto, z kim, jak długo i dlaczego. Podobnie zresztą było z formatem Big Brotherem, miało to mimo wszystko jakieś ręce i nogi, górę i dół, dzień i noc oraz równo traktowano wszystkich kandydatów. A tu jest chaos.
Mam dokładnie takie same odczucia! Kompletnie nie ogarnęli tej strony programu. Drugi odcinek, minęły dwa tygodnie, a mam wrażenie że Ci ludzie są sobie zupełnie obcy. I porównując do produkcji MTV, nawet jeżeli są one wyreżyserowane (ex na plaży, Warsaw Shore czy inne ekipy) ogląda się to jakoś tak płytko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 08:02   #33
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
W tej produkcji bardzo kuleje montaż. Kompletnie nie czuje się, że ci ludzie siedzą tam już dwa tygodnie.
Zgadzam się w 100%. Do tego dochodzi to (mimo iż były wyemitowane dwa odcinki) twórcy nie pokazują całej grupy, tylko skupiają się na jednej góra dwóch parach. A reszta? Jakby nie istniała... mam nadzieję, że to się poprawi.
Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Obstawiam że jednak Małgorzatę nastoletnie dzieci Tadeusza przytłocza i się rozstana, choć oficjalny powód będzie inny.
Małgorzata wydaje się naprawdę spoko, trzymam za nią kciuki, jednak myślę, że różnica wieku między nią a Tadeuszem pokaże jej, że Tadek to zły wybór.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 08:56   #34
misschili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Wyjdź za mnie

Macie rację, że rozwój relacji jest słabo pokazany... Dlatego też to się wydawało mega dziwne jak Gosia z Tadeuszem od razu po jednej randce (tzn z tego co pokazują) wyjechali z 'Kocham Cię' no aż mnie przeszły ciarki żenady, chyba nie takie uczucia miał ten fragment wywołać
W zajawce kolejnego odcinka była chyba rozmowa na skajpie z dziećmi Tadeusza i mówiły coś w stylu: 'serio z nią???'
Więc też obstawiam, że to raczej nie przetrwa, chociaż wizualnie pięknie razem wyglądają i różnicy wieku mocno nie rzuca się w oczy.

Co do tych głupotek na MTV, to oni tam przynajmniej jeżdżą na jakieś atrakcje typu windsurfing, wesołe miasteczko, knajpy, winnice, więc mogą się w miarę naturalnie poznać w różnych sytuacjach. A tutaj jedyna atrakcją to jak się pokłócą, no bo ile można sobie siedzieć na głowie i nic nie robić
misschili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 23:48   #35
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Wyjdź za mnie

Z zapowiedzi kolejnego odcinka-można łatwo wywnioskowac ze odpadł ten nowy przerażajacy i chyba ta artystka.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 09:29   #36
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Gdzie mozna obejrzec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 09:36   #37
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Gdzie mozna obejrzec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Ipli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-03, 09:42   #38
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Na Ipli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obejrze dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 22:20   #39
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Wyjdź za mnie

W sumie słaby odcinek, nic ciekawgo sie nie działo. Przyszli nowi, którzy mają sie ku sobie.
Coraz bardziej irytuje swoim zachowaniem mój początkowy ulubieniec Tomasz ( juz chyba rozumiem czemu 38-letani niebrzydki facet ciagle jest sam) -trzeci odcinek więc i trzecia dziewczyna-która jednak dała mu kosza...
Za tydzień chyba przylecą rodziny tadka i Gosi na ślub-moze byc ciekawie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 08:10   #40
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wyjdź za mnie

Oj tak mnie ten Tomasz tez juz irytuje, przeciez on ewidentnie juz szuka od razu matki Polki , ani czasu na jakies motyle, poznanie sie, tylko od razu wie kto nie bedzie sie nadawal . Zachowuje sie jak typowy stary kawaler.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 08:43   #41
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
on ewidentnie juz szuka od razu matki Polki
On (Tomasz) kompletnie nie wie kogo szuka. Zobaczycie, że w następnym odcinku znowu "rzuci" się na nową uczestniczkę. Takie dziecko we mgle. Irytujący do granic możliwości - może go wywalą?
Za to na początku myślałam, że Waldek to taki nadmuchany korpo-szczurek, a tu okazuje się, że człowiek wiele przeszedł...
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-06, 08:52   #42
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wyjdź za mnie

Racja, stare dziecko we mgle, to makabra,ale widac, co on od razu wymaga, 10 lat mlodsze te dziewczyny, a ten juz , ze to jajecznicy nie umie zobic to cos tam, nie wszystkie kobiety gotuja, testy powinien od razu robic na żone, wypunktowac sobie czego chce i sprawdzac , to na pewno znajdzie kandydatke, chyba desperatke

Co do tej od Waldka, ale mnie wczoraj wnerwila, tez jakies tam sobie pytania zadwali, on cos o niej, jej humorach, a ta wstala: mam dosc i poszla, co to mialo byc?, Ona sie tez nie nadaje do zwiazku, wiecznie bylby fochy, awantury, bo nie tak spojrzysz, bo cos chlapniesz, ja juz bym spasowala...
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 08:56   #43
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Co do tej od Waldka, ale mnie wczoraj wnerwila, tez jakies tam sobie pytania zadwali, on cos o niej, jej humorach, a ta wstala: mam dosc i poszla, co to mialo byc?, Ona sie tez nie nadaje do zwiazku, wiecznie bylby fochy, awantury, bo nie tak spojrzysz, bo cos chlapniesz, ja juz bym spasowala...
Waldek to ten od Laury - co są w związku, a Ty chyba mówisz o tej wariatce Kaśce i Grzegorzu
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 09:01   #44
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Ciekawa jestem kogoś wywalą. Wydaje mi się, że mogą Tomka, bo każdy się jakoś podobierał, nawet ten nowy. I myślę, że dziewczyny nie będą innym dziewczynom podkładać nóg i wywalać ich potencjalnych partnerów.

Kaśka jest okropna! Nie mogę na nią patrzeć.. Znow będą w kolejnym odcinku kłótnie..

Laura z Waldkiem mi się podobają, fajni są

Ci nowi też super razem się dobrali moim zdaniem. Dobrze, że Tomek kosza dostał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 09:42   #45
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Waldek to ten od Laury - co są w związku, a Ty chyba mówisz o tej wariatce Kaśce i Grzegorzu
a no mialam pisac, ze Kaska, to nie od Waldka, ja ich imion nie znam, to pomylilam, przepraszam
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 14:43   #46
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Wyjdź za mnie

Mi również podoba się para Waldemar - Laura
Młodzi, sympatyczni ludzie - widać że rodzi się między nimi uczucie
Myślę, że w kolejnym odcinku mogą się zaręczyć


Za to Tomasz stracił w moich oczach.. Z początku wydawał mi się fajnym facetem, ale teraz zaczął skakać z kwiatka na kwiatek i sam już chyba nie wie czego chce...


Dwoje nowych - mogą stworzyć fajny związek, oboje tacy zakręceni


Za tydzień chyba będzie pierwszy ślub - ciekawe co te rodziny powiedzą jak zobaczą młodą parę na żywo. Coś mi się wydaje, że nie spodoba im się ta różnica wieku...


Ale co dalej to już czas pokaże
__________________
Książki 2024: 3
(Książki 2023: 33 , 2022: 40, 2021: 40 , 2020: 51 , 2019: 77 , 2018: 65 , 2017: 63 , 2016: 48 , 2015: 30)

Zakochana <3
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 03:11   #47
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Dla mnie również ten program jest jakoś dziwnie zmontowany, brakuje jakiejś integracji uczestników, pokazania upływu czasu. Kaśka irytuje mnie od pierwszej chwili, taka drama queen, która lubi zgrywać ofiarę i odwracać kota ogonem. Ta jej akcja z herbatą bardzo słaba, jakby Grzesiek jej służącym. Skoro po tak krótkim czasie już go tak traktuje, to wyobrażam sobie, co byłoby potem. Wydaje mi się, że jej na żadnym ślubie nie zależy, tylko na lansie.

Kamil rzeczywiście przerażający, nie znoszę takich narzucających facetów, którzy tak reagują na odmowę. Chyba lepiej, że go nie zwodzila, tylko od razu była szczera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 17:28   #48
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Ten odcinek byl jakis nudny. Tomasz nie dosc ze skacze z kwiatka na kwiatek to jest takim dretwolem ze juz moja stara ciotka na wiecej energii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 19:13   #49
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Wyjdź za mnie

Zajrzałam sobie na FB programu i ogólnie pojazd na Tomka-ale jest kilka osób które go zaciekle bronią-niemal pod każdym postem, jednoczesnie krytykując Martę i nową Kasię, obstawiam rodzinę/znajomych Tomasza
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-08, 15:01   #50
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Wyjdź za mnie

Mi się program podoba, chociaż sądząc chociażby po liczbie osób udzielających się na wątku, niezbyt popularny.

Kaśka i Grzesiek-typowa para klasycznych sebixów. Seba i jego Karyna. O ile Grzesiek pomimo tej swojej "sebowatości" i looku faceta z nadciśnieniem (wiecznie czerwony od sterydów) zdaje się być sympatycznym i ciepłym kolesiem, to Kaśka...tragedia. Nie rozumiem czemu on tak za nią lata. Ani ona ładna, ani fajna... Wygląda na styraną życiem 45 latkę, agresywna, typowa patola, często pijana, roznegliżowana i uważa się za najpiękniejszą. Pomimo tego, że Grzesiek z wyglądu i mentalności, to typowy seba, to szkoda go dla niej. Bo wydaje mi się, że w związku z normalną kobietą byłby ciepłym i kochającym facetem.

Waldek i Kamil - jak dla mnie lecą w kulki. Te ich pseudo związki ciągną tylko po to, żeby dłużej zostać w domu zaręczyn na darmowych wakacjach, polansować sie w tv. No i ciągle czekają na dostawę nowych, atrakcyjniejszych dziewczyn. Bo obecnie w domu zaręczyn zbyt atrakcyjnych kobiet nie ma. Szkoda Laury, dziewczyna ciepła i szuka miłości, ale ten Waldek...gra tylko na czas. Przeciez na swoim fanpage wyraźnie zaznaczył, że szuka ATRAKCYJNEJ SEKSUALNIE, on czeka na jakąś instagramową lolitkę. Tyle, że tam, póki co, takich nie ma. Dla mnie Waldi to typowy "warszawski oszust". Przyjechał z małego miasta do wawy, zgrywa managera, buja się po ekskluzywnych lokalach z podróbką drogich zegarków i w wypożyczonej furze szukając dziuniek. Słabo. Laura będzie przez niego płakać, a szkoda....

Tomasz to totalna porażka. To jakiś psychol. Nie dziwię się, że jest sam. Co raz na zabój kocha inną, a podstawowym testem na partnerkę jest test GOTOWANIA. No i obuwia, zapomniałam....

Tadek i Gośka- sympatyczni, ale jak dla mnie to za szybko. Ona jest dla niego za młoda, wspominała, ze miała brać ślub, ale została zdradzona. Więc teraz pewnie w desperacji i w celu złagodzenia ran po ex na łapu capu zaszalała z Tadkiem...
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 17:52   #51
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
Mi się program podoba, chociaż sądząc chociażby po liczbie osób udzielających się na wątku, niezbyt popularny.

Kaśka i Grzesiek-typowa para klasycznych sebixów. Seba i jego Karyna. O ile Grzesiek pomimo tej swojej "sebowatości" i looku faceta z nadciśnieniem (wiecznie czerwony od sterydów) zdaje się być sympatycznym i ciepłym kolesiem, to Kaśka...tragedia. Nie rozumiem czemu on tak za nią lata. Ani ona ładna, ani fajna... Wygląda na styraną życiem 45 latkę, agresywna, typowa patola, często pijana, roznegliżowana i uważa się za najpiękniejszą. Pomimo tego, że Grzesiek z wyglądu i mentalności, to typowy seba, to szkoda go dla niej. Bo wydaje mi się, że w związku z normalną kobietą byłby ciepłym i kochającym facetem.

Waldek i Kamil - jak dla mnie lecą w kulki. Te ich pseudo związki ciągną tylko po to, żeby dłużej zostać w domu zaręczyn na darmowych wakacjach, polansować sie w tv. No i ciągle czekają na dostawę nowych, atrakcyjniejszych dziewczyn. Bo obecnie w domu zaręczyn zbyt atrakcyjnych kobiet nie ma. Szkoda Laury, dziewczyna ciepła i szuka miłości, ale ten Waldek...gra tylko na czas. Przeciez na swoim fanpage wyraźnie zaznaczył, że szuka ATRAKCYJNEJ SEKSUALNIE, on czeka na jakąś instagramową lolitkę. Tyle, że tam, póki co, takich nie ma. Dla mnie Waldi to typowy "warszawski oszust". Przyjechał z małego miasta do wawy, zgrywa managera, buja się po ekskluzywnych lokalach z podróbką drogich zegarków i w wypożyczonej furze szukając dziuniek. Słabo. Laura będzie przez niego płakać, a szkoda....

Tomasz to totalna porażka. To jakiś psychol. Nie dziwię się, że jest sam. Co raz na zabój kocha inną, a podstawowym testem na partnerkę jest test GOTOWANIA. No i obuwia, zapomniałam....

Tadek i Gośka- sympatyczni, ale jak dla mnie to za szybko. Ona jest dla niego za młoda, wspominała, ze miała brać ślub, ale została zdradzona. Więc teraz pewnie w desperacji i w celu złagodzenia ran po ex na łapu capu zaszalała z Tadkiem...
Na początku odnośnie Grześka i Kasi miałam takie same odczucia, on jednak trochę zyskał w moich oczach w ostatnim odcinku - jest szczery, mówi otwarcie że szuka związku, nie ciągnie kilku srok za ogon jak ten nieudacznik Tomasz, próbuje ogarnąć Kaśkę. A ona niestety to laska po toksycznym związku, która pewnych rzeczy nie przepracowała i pewnie jeszcze długo będzie szukała takiej huśtawki emocjonalnej w życiu - i mówię to z własnego doświadczenia. To ją napędza, normalność jest dla niej nudna i dlatego szuka konfliktów, a jednocześnie potrzebuje ciągłej adoracji.

Na resztę panów szkoda mi jakoś strzępić języka, żaden z nich nie ma w sobie życia, podobnie jak Ty uważam, że Waldek ciągnie związek z Laurą z braku laku, ona swoją drogą też taka letnia w swoim postępowaniu i nie wróżę im szans na powodzenie. Tadek jak dla mnie też zbyt wiarygodny w tej relacji z Gośką nie jest.

Tomek to typ do utylizacji, w ogóle mnie nie dziwi, że jest sam - kto by wytrzymał z takim psychopatą.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 18:24   #52
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Wyjdź za mnie

Oj tak, Grzesiek to rowny facet, szczery, uczciwy, cieply. Szkoda, ze ma taki gust i leci na takie karyny jak Kaska. Co by nie mowic, to tylko miedzy Kaska i Grzeskiem widac uczucie, ze iskrzy. Reszta to porazka. O ile laura i ta blondyna w okularach chcialyby krecic z Waldkiem i Kamilem, o tyle oni leca w kulki i graja na zwloke. Szkoda dziewczyn. Na sile udaja, ze cos do dziewczyn maja, aby tylko nie wypasc z programu.

A goska i Tadek, to jakas pomylka. Chyba nie do konca sa swiadomi tego, co robia. Mam wrazenie, ze i ona i on sa zwyczajnie zdesperowani.
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 18:29   #53
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Co do Kaśki i Grzegorza, żal mi faceta. Kaśka jest strasznie toksyczna i mam wrażenie, że ona nie chce z jego ust słyszeć prawdy, tylko lepiej żeby mówił to, co ona chce usłyszeć.. Mam nadzieję, że on przejrzy na oczy.

Waldek z Laurą czy ja wiem czy on leci w kulki? Trochę się nie dziwię, że chce ją lepiej poznać zanim się oświadczy. Nie porównałabym go do Kamila, bo u niego i (nie mam pojęcia jak ona ma na imię ) tej dziewczyny w okularach kompletnie nic się nie dzieje. On jej nie chce ewidentnie, a ona za nim lata bez sensu..

Tadek i Gosia może się trochę pospieszyli. Mam wrażenie że jak przyjadą ich rodziny, to konkretnie namieszają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 19:16   #54
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wyjdź za mnie

Czytałam na fb komentarz, że Laura przypomina z wyglądu aktorkę Olgę Frycz. W sumie coś w tym jest, tylko Laura jest bardziej "podrasowana".
A co do Waldka to mi się wydaje, że coraz bardziej widać jego zaangażowanie i zastanawiam się czy się nie oświadczy w niedługim czasie.
Za to Kamil nie wykazuje żadnego zainteresowania Anką, nawet nie mają za bardzo o czym rozmawiać przed kamerą. Szkoda mi tej dziewczyny bo widać, że liczy na coś więcej ale może po programie pozna kogoś.
O ile się nie przesłyszałam to Marta powiedziała coś w stylu, że wybaczy Tomkowi? Zastanawiam się czy to nie było np celowe zagranie aby nie odpaść teraz z programu. Bo gdy teraz nikt się nie oświadczy to za bardzo nie ma kogo z kobiet wyeliminować.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 08:18   #55
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Czytałam na fb komentarz, że Laura przypomina z wyglądu aktorkę Olgę Frycz.
ej, faktycznie

Kamil i Ania. Mi też jej szkoda, ona naprawdę wydaje się spoko. No ale co ma chłopak zrobić jak ona mu zwyczajnie nie przypadła do gustu aż tak bardzo jak on jej... Mam nadzieję, że przyjdzie do nich ktoś nowy kim ona się zainteresuje z wzajemnością.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 12:18   #56
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wyjdź za mnie

Taka ciekawostka z fb, ta nowa Kaśka zagrała w Ukrytej prawdzie .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 18:33   #57
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Nowa Kaska jest fajna wyglada na wesola, wie czego chce i jest sympatyczna
Dodam ze z reszta sie zgadzam- Kamil jest niezainteresowany a ^ koksik^ od drama queen Kaski urosl w moich oczach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 21:24   #58
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Wyjdź za mnie

Nikt nie odpadł,ale dołaczyła dwójka nowych-wysoka blondyna-obok której kręci sie już kto? Tradycyjnie Tomasz
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 21:43   #59
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wyjdź za mnie

Przymiarki Tadeusza
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 21:49   #60
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Wyjdź za mnie

Niewierzę ten przypakowany sportowiec do mamusi po radę dzwonił czy ma sie zwiazać z Ania czy nie....
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 11:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.