piękne do wakacji ;))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 22:24   #1
ciemka
Raczkowanie
 
Avatar ciemka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Looblyn ;)
Wiadomości: 166

piękne do wakacji ;)))


Ah tak... ;D coś mi się tak wydaje ,że czas sie za siebie wziąść !
Już raz mi się udało zjechać z wagi 70kg na 55 i to dzięki wizażowi ; )) na prawde potrafilyscie mnie tak zmotywowac ,ze przez 6 miesiecy mojego odchudzania nie tknelam slodyczy ! ... ; ))) lecz niestety po wakacjach wróciłam do jakiś 62kg ;/
I szczerze mowiac coraz ciezej jest mi sie wziasc w garsc.Musze znowu przechodzic przez to samo ... no,ale niestety sama sobie zawinilam ;/
TAKŻE TAK !
Ktora sie ze mna odchudza do wakacji ? mamy piękne 6 miesięcy aby osiągnąć swoje cele ; schudnąć,ujędrnić ciało,poprawić kondycje fizyczną ,itp ; ))

a założenia,jak założenia ; ) zawsze podobne

ZERO białego pieczywa !! , słodycze w minimalnych ilościach (najlepiej rano) ,bo wiem,ze ciezko bedzie sie z nimi calkowicie pozegnac ; ))) a i nasze samopoczucie nie byłoby najlepsze ; ) , ograniczyć tłuszcze itd itd ;D
Proponuje wspólne ważenie się zawsze w środy rano (to już u mnie tradycja z poprzedniej diety ;D) przed śniadaniem .


Czeka nas naprawde pracowite pół roku ; ))))
To jak dziewczynki ;D ktora ze mna ? ;>
ciemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 00:58   #2
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Ja! Ja!
Tez schudlam sporo i tez dzieki wizazowi ale ostatnio sie zaniedbalam Od pazdziernika malo cwicze i jem co popadnie . Nie ma! Dosyc tego leniuchowania! Trzeba brac sie do roboty! Obecnie moja waga to jakies 65 przy 178 cm wzrostu. Mam nadzieje, ze nic mi nie przybylo, w sumie to dawno sie nie wazylam, a teraz tez sie nie zwaze bo mam okres .
Jutro napisze postanowienia co do odchudzania bo teraz ide spac!
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:34   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Dziewczyny, ja proponuję nie sugerować się wagą, bo - jak widać - nie jest to dobry wskaźnik. Pomierzcie sobie raczej procent tłuszczu i sprawdzajcie wymiary. Piszę to dlatego, że ktoś, kto waży 65 kg przy 178 cm wzrostu raczej nie powinien dążyć do zmniejszenia wagi - to bez sensu.

Poza tym naprawdę odstawienie słodyczy jest podstawą - jeżeli będziecie jeść słodycze i pić napoje gazowane, nawet w bardzo małych ilościach, ale częściej niż raz na 2 tygodnie, to Wasze odchudzanie nie da TRWAŁEGO efektu (bo żeby schudnąć, będziecie ciąć kalorie z właściwych składników, żeby zmieścić w diecie słodycze, więc generalnie, kiedy zaczniecie jeść z powrotem normalnie, złapiecie jojo - za 2-3 lata znów będzie o kilknaście kg za dużo...).

Jedzenie rano słodyczy nic nie zmienia, to jakiś mit - jeść je można (jeśli ktoś się nie odchudza i ma gdzieś zdrowe odżywianie ) przed lub po treningu, a rano normalne posiłki, bez ww spoza warzyw.

No i proszę mi tu natychiast plan treningowy opracować porządny, bo inaczej wykopię na 'Dietetykę'
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:57   #4
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: piękne do wakacji ;)))

hehe to ja sie zapisuje ) 6 miesiecy idealnie ) hmmm to ja mam taki plan a6w skonczylam wczoraj ale brzuszek planuje dalej cwiczyc i wykorzystam cwiczenie z a6w numer 3,4 i 6 hmm tylko zastanawiam sie jak to w seriach rozłożyc zaczne juz od 26 powtorzen po 3 serie tylko teraz zastanawiam sie co jaki czas zmieniac powtorzenia albo co 2 tygodnie albo co miesiac. Midi co Ty na to ?? no i 6 razy w tygodniu skakanka i cwiczenie od ewki.mnk na boczki ktore cwicze od dawnaa a od miesiaca systematycznie ) no narazie taki moj maly plan. No i od dzisiaj mam odwyk od slodyczy no i zdrowe jedzenie
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:01   #5
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Ja naprawde mam z czego zrzucac! I wcale nie wygladam chudo . Pomiar tluszczu chcialabym sobie zmierzyc ale nawet nie mam pojecia gdzie co i jak... musze sie zorientowac co do mej miesciny, tak to juz jest jaki sie mieszka na zadupiu . Slodyczy STARAM sie nie jest, ale to naprawde nie jest takie proste... nie wiem czy kiedykolwiek sie odzwyczje od nich.... gazowanego tez RACZEJ nie pije .
Chcialabym wrocic do biegania rano, ale ciezko mi sie zmobilizowac , i narazie tyle z treningu, sesja za pasem - znajac zycie bede siedziec cale dnie z nosem w ksiazkach .
Midi nie wykopuj nas stad!!!
Ciemka odezwij sie! Bo cos nas malo tutaj moze wszytkie juz schudly i nie ma sie kto dolaczyc?
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:07   #6
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: piękne do wakacji ;)))

gorzałka masz racje z tymi slodyczami to wcale nie jest takie proste jakby się wydawalo
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:14   #7
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Ano nie jest...
Vegetka gratuluje skonczenia A6W ! Mi sie nigdy nie udalo skoczyc dochodzilam najdalej do 8 dnia
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 13:20   #8
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Skoro mamy tu doświadczone Wizażanki to ja też sie przyłączam mój plan to dietka bez słodyczy i tym podobnych i może sie uda zapisać na siłownię... a jak nie to mam hantle w domu i od czasu do czasu basen
pozdrawiam
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:20   #9
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: piękne do wakacji ;)))

hehe ja zaczynalam 6 chyba z kilkanascie razy :P najdluzej wytrwalam do dwudziestego ktoregos dnia az w koncu sie zawzielam i jak zaczelam tak skonczylam i po miesiacu przerwy znow zaczelam no i wczoraj skonczylam ) silna wola )
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:47   #10
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: piękne do wakacji ;)))

następny watek z serii "wspólne odchudzanie"
dziewczyny mam nadzieję, że zapału starczy Wam na dłużej niż kilka dni i przynajmniej jedna z Was schudnie
zyczę powodzenia
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 14:37   #11
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Pingwin nie dołuj
Zapał mam ale nie zawsze udaje mi sie siaść do kompa żeby o tym napisać najczesciej zapominam o takich rzeczach, ale postaram sie być dobrą koleżanką odchudzaczką i pisać w miare regularnie .
Amelia siłonie bardzo polecam! Sama chodzilam i strasznie mi sie podobalo, no i byly efekty. Jak tylko bedzie po sesji to smigam znowu . Tylko nie zapominaj o posilkach przed i po treningowych.
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 15:16   #12
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: piękne do wakacji ;)))

pingwinku dziekujemy ) hehe ja sobie postanowilam ze dam rade i koniec. jak 6 skonczylam 2 raz to przez 6 miesiecy dam radę schudnąć ) wierze w siebie i wszystkie dziewczyny
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:30   #13
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: piękne do wakacji ;)))

no i tak trzymajcie, miejcie przed oczami cel nie droge do niego, bo niestety ta droga jest wyboista i ciężka
kibicuję i trzymam kciuki
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:45   #14
Aliachna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 196
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Cześć Wam jeśli mozna to ja też się przyłącze do Was...mi też udało sie schudnąć m.in dzięki temu czego się tutaj dowiedziałam ,ale od pażdziernika znowu powoli wracałam do tego co było i dziś nie jestem zbytnio zadowolona patrząc w lustro..no coż czas na małe zmiany powoli i do celu ..mam nadzieje że się udai w wakacje nie będe marudzić Pozdrawiam ciepło
__________________

Aliachna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:31   #15
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: piękne do wakacji ;)))

hehe pingwinku heh ja wiem jaka ta droga jest ciezka ) i wiem ze czesto bedzie mi bardzo ciezko ale mimo wszystko chce ten cel osiągnąć bo chce sie w koncu czuc dobrze w swoim ciele
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:36   #16
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: piękne do wakacji ;)))

witam dziewczyny a mi w przeciwieństwie do was nie udaje się ngdy zmotywowac i wytrwam najwyżej 7 dni w moich postanowieniach! jestem osoba o "grubej" kości zatem nigdy szczuplutka nie będę ale chciałabym miec chociaż jędrne ciałko!!nie zależy mi na schudnięciu jakić 7 kg ale właśnie na takim jędrnym zdrowym ciele! wiecie jakie są dobre ćwczenia, dodam iż mam najwiecej sadełka na udach pupce i brzuchu ??bo ja ćwicze jak się zmobilizuje z filmikami typu ja chce miec taki brzuch, albo tymi 8 minutowymi!
Dodam iż mój policjant kończy akurat szkolenie w czerwcu i miłobyloby slyszec jakies pozytywne uwagi dotyczące swojego wyglądu!!

tylko ta moja motywacja która jest najwyżej na 1 albo 7 dnia .....
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:47   #17
Pomponka
Raczkowanie
 
Avatar Pomponka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 316
GG do Pomponka
Smile Dot.: piękne do wakacji ;)))

To i ja się chętnie do was dołączę Jeszcze w starym roczku udało mi się zrzucić 3 kg i pare centymetrow w talii, brzuchu i bioderkach i chcę kontynuować moje starania Obecnie ważę 63,9 kg, planuję zrzucić około 10 kg jeszcze. Kiedyś udało mi się dojść do takiej wagi (53), jeszcze jak byłam w liceum i utrzymałam ją ponad rok. Problem w tym, że jak zobaczyłam, że nie stosuję jakiejś szczególnej diety i nie przybieram na wadze to za bardzo się rozochociłam i słodycze doprowadziły mnie do obecnej wagi

Mój plan to ograniczenie pieczywa (białego nie jem tak czy siak), zero gazowanych napoi i słodyczy (bez słodyczy jeszcze wytrzymam, gorzej z ciastem, też je będę ograniczać na ile będę w stanie ) koniec z podjadaniem między posiłkami, bo w tym jestem specjalistką no i szlaban na gary po 18 dopuszczalne tylko owoce, na szczęście bardzo lubię cytruski, których teraz nie brakuje!

co do ćwiczeń: planuję chodzić dwa razy w tygodniu na basen a w pozostałe dni robić brzuszki i chodzić na steperze.

To może obok ważenia się co środę zamieszczałybyśmy wymiary w punktach strategicznych Tj. brzuch, talia, biodra, udo, na kolanem na przykład. pozdrawiam i życzę wytrwałości
Pomponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:50   #18
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: piękne do wakacji ;)))

POMPONKA a ile masz wzrostu? ja etz mama 10 kg do zrzutu, a waze 63 kg przy 167 cm ...

ceimka na DIETETYCE tez zalozylas taki sam watek... to co jest, dwa naraz watki prowadzimy ? ;->

kopiuje to co napisalam na dietetyce:

hej dołączę się i JA !
moja waga 63 kg - zrzucić chcę do wakacji tyle ile się uda (daj Boziu 10 z kg by sie udało ;-), odchudzam sie od listopada (4kg spadło), ale tearz biorę się od nowego roku tak bardziej rygorystycznie i systematycznie ;-d
dziewczyny wspierajmy się !!! a do wakacji będziemy super laski
__________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI ...

"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" M.M
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:55   #19
Pomponka
Raczkowanie
 
Avatar Pomponka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 316
GG do Pomponka
Smile Dot.: piękne do wakacji ;)))

A właśnie, zapomniałam napisać wzrostu mam 168 cm czyli prawie tyle samo i prawie tyle samo ważymy
Pomponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 17:05   #20
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: piękne do wakacji ;)))

heh ja też mam 165 cm i ważę około 62 kg nawet na wagę boję się wchodzić tak wogóle to mam pytanie !! bo zamierzam kupić sobie jeansy no ok ale nie wiem jakiego kroju szukać bo mam tyłek i grubsze uda a wszytkie jeansy są jakies takie nieforemne na mnie :/
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:12   #21
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Talking Dot.: piękne do wakacji ;)))

Ja tez chce !!!
Bardzo sie ciesze , ze taki watek powstal bo chociaz ja zaczelam diete od 01.01 to nie moglam znalezc na wizazu dla siebie miejsca.. Postanowilam ze na razie sprobuje nie jesc przez 10 dni slodyczy (tzn.b.minimalne ilosci) i jezeli wytrwam to zaczne robic tez cwiczenia.A to dlatego ze zawsze zaczynalam od JUZ, i owszem cwiczyc cwiczylam, ale po dwoch dniach dieta szla w kat.. A teraz minal tydzien, czuje sie swietnie, jedyny grzech w tym czasie to 2 kanapki z Milky Way'em Czyli chyba nie jest tak zle...
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:13   #22
Maartynaa
Raczkowanie
 
Avatar Maartynaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 130
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Ja również się zapisuję!
Od wczoraj cwiczę A6W i od dzisiaj skaczę na skakance
Już od dłuższego czasu nie jem słodyczy, ale dokładnie nie wiem od którego i jakby zaczynam liczenie od dzisiaj
Tak jak już gdzieś tam pisałam, rocznikowo mam 14 lat, wzrost ok. 156 cm i waga ok. 47 kg ;]
Schudnąc tak może z 2 - 4 kg, sama nie wiem. Bardziej liczy się dla mnie, żeby po pierwsze wyszczuplic brzuch, a po drugie wyszczuplic uda.

Jak na razie wierzę w siebie i myślę, że mi się uda
__________________

Maartynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:24   #23
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Pompka niestety nie wróże powodzenia w trwałym traceniu wagi, bo Twoje założenai są błędne już od samego początku:
1. jemy po 18, ostatni białkowy posiłek jemy na 1-2h pzred snem
2. natomiast nie jemy owoców na noc
3. basen to nie jest najlepszy wybór: szybsze i trwalesz efekty przyniesie trening imterwałowy i siłownia

Maartynaa w tym wieku odradzam diety, skup się na zdrowym odżywianiu i dużej ilości ruchu.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:30   #24
Pomponka
Raczkowanie
 
Avatar Pomponka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 316
GG do Pomponka
Smile Dot.: piękne do wakacji ;)))

Hmm, w takim razie dzięki za sprostowanie, wprowadzę odpowiednie zmiany w programie
Pomponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:31   #25
Maartynaa
Raczkowanie
 
Avatar Maartynaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 130
Dot.: piękne do wakacji ;)))

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Maartynaa w tym wieku odradzam diety, skup się na zdrowym odżywianiu i dużej ilości ruchu.
Wiem, żadnych diet jak na razie nie chcę uzywac.
Tak jak mówisz, skupiam się na zdrowym odzywianiu i cwiczę
__________________

Maartynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:41   #26
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: piękne do wakacji ;)))

pingwinku jaki to jest trening interwałowy ?? hmmm a czy moj plan jest dobry ?? pisałam o nim wyżej "hmmm to ja mam taki plan a6w skonczylam wczoraj ale brzuszek planuje dalej cwiczyc i wykorzystam cwiczenie z a6w numer 3,4 i 6 hmm tylko zastanawiam sie jak to w seriach rozłożyc zaczne juz od 26 powtorzen po 3 serie tylko teraz zastanawiam sie co jaki czas zmieniac powtorzenia albo co 2 tygodnie albo co miesiac. Midi co Ty na to ?? no i 6 razy w tygodniu skakanka i cwiczenie od ewki.mnk na boczki ktore cwicze od dawnaa a od miesiaca systematycznie ) no narazie taki moj maly plan. No i od dzisiaj mam odwyk od slodyczy no i zdrowe jedzenie " ??
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:43   #27
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: piękne do wakacji ;)))

KOchane... a dla mnie jeszcze się miejsce znajdzie??
U mnie to jest tak, że ja już "zeszłam" z 72 do 50 kilo obecnie, ale chciałabym jeszcze tak ze 2-3 żeby dobrze wyglądać i się czuć, no i ostatnio mi się tak zaniedbało troszkę.... dziś sobie kupiłam hula hop, zabieram sięostro od jutra!!
No i mom problemem jest nadmiar skóry, chcę ujędrnić ciałko, co by w te tytułowe wakacje śmigaćbez skrępowania po plaży.. ech.. sięrozmarzyłam!! to co przyjmujecie mnie?
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:44   #28
Maartynaa
Raczkowanie
 
Avatar Maartynaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 130
Dot.: piękne do wakacji ;)))

A jakie to cwiczenia na boczki? Z chęcią i ja je bym robiła
__________________

Maartynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:49   #29
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: piękne do wakacji ;)))

hmm to pozwole sobie wkleic obrazek i opis tego cwiczenia ewki.mnk
Połóż się na boku, nogi wyprostowane. Ręka od strony na której leżysz wyciągnięta do góry, druga ręką z przodu podpierasz się o podłogę. Powoli unoś nogi 20cm nad ziemię (złączone i wyprostowane), wytrzymuj kilka sekund, powolutku opuszczaj. Zrób tak 10 razy na każdym boku, po 3 serie. Efekty po pewnym czasie są widoczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cwiczenie na boczki.jpg (12,2 KB, 68 załadowań)
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:50   #30
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: piękne do wakacji ;)))

suzuranko ) przyjmujemy ;*
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.