Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 23:23   #3361
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

robkas dziekuje za komplement wlasnie o takaim kolorku mniej wiecej marzylam, cieply zlocisty blond - karmel. Jestem naturalna bliondynka, mam cienkie wlosy i naprawde dekoloryzacja nie zniszczyla ich tak bardzo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:32   #3362
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mogę Ci tylko powiedzieć żebyś się nie bała. Ja też się bałam że mogą mi włosy wylecieć bo mam dość wrażliwą skóra na głowie i owszem bardzo mnie szczypało ale warto było bo uzyskałam cudowny kolor dokładnie taki jaki chciałam,a włosy wcale tak bardzo się nie zniszczyły uzywam odzywki do farbowanych i znów są piękne
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:09   #3363
Looolek666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A jakie odżywki do włosów Waszym zdaniem są najlepsze?
Looolek666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:25   #3364
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja mam taki swoj sposob na szybkie zmywanie sie koloru. Jak mialam ostatnio rozjasniane to codziennie mylam wlosy szamponem maribel to wlosow rozjasnianych zeby pozby csie zolci. Zolc byla ale za to czarna farba splywala z woda tylko ze ja go trzymalam dosc dlugo na wlosach
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:01   #3365
Motylek1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
witam dołaczam się do tego tematu ponieważ JEST możliwe przejscie z czarnych farbowanych włosów do jasnego platynowego blondu i nie jest prawdą ze jest to tylko możliwe w salonie fryzjerskim po niszczącej dekoloryzacji Ja to zrobiłam sama w domu w przeciągu trzech dni do tego włsoy nie są zniszczone wiadomo przesuszone ale nie ma efektu ciągniecia sie włsow czy nadmiernego wypadania mysle iz kilka kompresów z oliwy z oliwek i bedzie ok.Włosy farbowałam od kilku lat ze wzgledu na pojawienie sie w bardzo wczesnym wielu siwych a ze moje naturalne to bardzo ciemny szatyn wiec farbowałam czarno Zamarzyłam byc jasna blondynką pytałam w 3 salonach stwierdzili ze nie jest to mozliwe całkowicie a jesli juz to nie reczą za wyłysienie Ale je jestem uparta poczytałam poczytałam w necie i znalazłam profesjonalny nowej generacji rozjasniacz firmy LEO poprosiłam pania telefonicznie sprzedała mi jeden wyczytałam od dziewczyn na forum ze dobra jest garnier 111 farba i tak postanowiłam zaryzykowac w czwartek pierwszenałozenie rozjasniacza włosy mam sciete na Boba efekt białe u nasady potem żółto pomaranczowawe jasno zadnego rudego ten rozjasniacz eliminuje odcienie czerwieni na drugi dzien drugie nałozenie efekt biało jasnozóltawo pomaranczowy ale coraz jasniejeszy no i sobota mysle albo blondi albo łysa nałozyłam czekam zmywam włosy ok kolor biło jasno zółtawy minimalnie na to od razu garnier jasny popielaty blond i w efekcie jestem jasna blondynka biało platynową włsoy nie wypadaja pokazałam w salonie to dotykali czy tonie peruka bo wierzyć nie chcieli powiedziałą pani ze dziwne iz nie są zniszczone a ja niema bog wie jak silnych włosów2 poprostu zrobiłam to profesjonalnym kosmetykiem teraz zastanawiam sie czym oni robia w tych salonach ze kobiety potem pisza popalili mi włsoy albo wyszłam z zółtymi itd itd dlaczego nie kupią sobie takiego dobrego rozjasniacza przeciesz jest dostepny mam go pół kilo czyli na hohoho do tego ten garnier albo nawet garniera nie trzeba bo jak juz bedemiała swoje włosy to sam rozjasniacz w momencie daje kolor bieli do tego szampon z tej samej firmy silver kosztuje pół litra 10 zł a rozjasniacz 50 zł ale jest pół kilo woda utleniona 9% jakie 9 zł i jest na pare lat moze na same odrosty i ten rozjasniacz to nowej generacji jest bez amoniaku i zadne dekoloryzacje bog wie czym!!!!!ze kobiety wychodza z salonow bez włosów sam rozjasniacz działa jako dekoloryzator ale jest bezpieczny mi to takiej dawce nei wypadaja włsoy nie łamia sie ani nic i kolor idealny
Edytko(Edytkaa1)!
Zamówiłam sobie ten Rozjaśniacz LEO, który polecałaś. Do tego też wode utlenioną Leo 9%. Mam nadzieje, że mi wybieli te włoski, bo marze o tym żeby być ruda. I jestem po części... powiem jak do tego doszło.
Tak przy głowie jestem ruda, a raczej pomarańczowo- żółto-czerwona(?). wynika to z tego, że dwa dni temu zakupiłam i użyłam dekoloryzator firmy Loreal. Mimo, że strasznie się bałam, że zniszczy mi bardzo włosy(gdyż oczytałam sie opini wielu dziewczyn) moje włosy bardzo na tym nie ucierpiały(być moze dlatego, że nałożył bardzo dużo odżywek, po zabiegu), mam tylko troche wysuszone końcówki. zdecydowałam sie na ten zabieg gdyż z natury jestem ciemną blondynką ale kiedys coś mi strzeliło do głowy i zaczęłam malować włosy czekoladowym brązem(właściwie wygląda jak czarny- same dziewczyny wiecie) firmy pallet-a jakże by inaczej; szamponem, bo szamponem ale jakoś kolor mi sie nie zmywał. Farbowałam nim około 3 lat, co miesiąc lub dwa. Wiec bardzo długo. Teraz bardzo chce być ruda. Ale po tym dekoloryzatorze z loreala jestem tylko pare centymetrów, reszte włosów mam brązowo-bordowych wygląda to... ciekawie Mimo to chciałabym jednak mieć włosy wszystkie w jednym kolorze, bo masakra
Edytko(Edytkaa1) powiedz mi czy ten produkt firmy LEO wybieli mi te włoski? Prosze odpisz jak najszybciej.
Gorąco pozdrawiam
Motylek1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 22:35   #3366
edzia515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

czesc dziewczyny ja tez popelnilam niestety ten błąd... jestem z natury blondynka a mam teraz czarne farbowane wlosy i postanowilam czekac za odrostami... nie malowalam wlosow ponad 2 miesiace moje odrosty maja prawie 3... i chce sie scianc na krotko... ale juz mnie powoli dobijaja te odrosty stosuje wszystko co sie tylko da zeby mi zaczely szybciej rosnac... juz trudno zetne sie na chlopaka ale nawet te 3 cm to przeciez za malo.. moze zetne je i pomaluje sobie koncowki chociaz na jasniejszy zeby sie nie rzucalo tak w oczy? jak myslicie? przerabiala ktoras z Was to samo?
edzia515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 00:43   #3367
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

-mozesz probowac rozjasniac pasemkami lub cale
-mozesz np malowac odrost na braz napewno bd ci to wygladalo nic blond odrost (teraz pisze o tym co ja sama robilam z moimi wlosami, tez pomalowalam na czarno a swoje mam blond otoz wlasnie pomalowalam raz na czarno i nie malowalam juz wiecej na ten kolor i teraz ci powiem ze sie bardzo z tego powodu ciesze . kiedy mialam juz jakies 4 cm odrostu pomalowalam te odrosty na ciemny braz joanna i potem malowalam jeszcze 2 razy na ten sam kolor. teraz minelo juz 10 miesiecy ;O jak nie malowalam na czern. aktualnie mam wlosy brazowo czarne z tym ze czerni mam juz niewiele bo mam bardzo mocno zcieniowane wloski. ale na dlugosc nie tne nic bo zapuszczam. i teraz narazie nic nie bd z nimi robic bo chce zeby te zcieniowane wloski odrosly przynajmniej 3-4 cm. ale tez chce wrocic do blondu. i teraz pewnie rozjasnie za jakies 2 miesiace ((ale juz jak sie na to zdecyduje to przed tym zcieniuje wloski znowu zeby mniej czrni bylo do rozjasnienia)) i wtedy nawet jak nie rozjasni mi bardzo czerni to i tak nie bd inngo koloru niz blondziku duzo wiec wiesz a pozatym jak narazie moje wloski mi sie podobaja,. od gory wloski sa prawie brazowe . mam takie pasemka fajnie to wyglada a czern tylko u dołu


hmm a ty jezeli nie zapuszczasz to cieniuj je i od gory i na dlugosc tylko to cieniowanie rob mocne. bd miala wtedy malo wloskow chyba ze masz ich naprawde duzo
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 20:21   #3368
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez edzia515 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ja tez popelnilam niestety ten błąd... jestem z natury blondynka a mam teraz czarne farbowane wlosy i postanowilam czekac za odrostami... nie malowalam wlosow ponad 2 miesiace moje odrosty maja prawie 3... i chce sie scianc na krotko... ale juz mnie powoli dobijaja te odrosty stosuje wszystko co sie tylko da zeby mi zaczely szybciej rosnac... juz trudno zetne sie na chlopaka ale nawet te 3 cm to przeciez za malo.. moze zetne je i pomaluje sobie koncowki chociaz na jasniejszy zeby sie nie rzucalo tak w oczy? jak myslicie? przerabiala ktoras z Was to samo?
nie scinaj to za krótko!!! powoli wracaj pasemkami, ja tak robię i jestem już blisko celu :d swoje mam średni blond a zachciało mi się czekoladowego brązu (wygląda jak czarny) jeśli nie zależy Ci na czasie to zrób pasemkami jakieś 3 farbowania a potem niech fryzjer nałoży Ci farbę identyczną z Twoim naturalnym odcieniem włosów i po kłopocie nie martw się!! dasz rade, tylko nie ścinaj!!
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:17   #3369
moniqa16
Zadomowienie
 
Avatar moniqa16
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 072
GG do moniqa16
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

To tak. Dzisiaj byłam na dekoloryzacji. I jestem zadowolona. Przez prawie 1,5 roku miałam czarne, teraz jak widać : brązowo - miedziane. Nie jest dokładnie tak jak miało być, kolor jest trochę nierówny, ale mimo to efekt mi się bardzo podoba. Włosy też - przynajmniej jak na razie są ładne, nie mam wrażenia że mi połowa wypadła a druga połowa wypadnie wkrótce. Jestem naprawdę zadowolona
Załączam zdjęcia.(pierwsze robione rok temu - jednak takie same miałam jeszcze wczoraj - z tym że farby było tylko na włosach więcej, drugie z dziś)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0237.jpg (102,3 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1146.jpg (151,8 KB, 265 załadowań)
__________________
PCOsiak pełną gębą.
moniqa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:29   #3370
Pusiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Pusiolinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Arrow Proszę o radę :) Co lepsze farba czy rozjaśniacz ? :)

Witajcie Prosze poradźcie... mam swoje naturalne ciemne włosy (taki szary myszowaty brąz) farbuje obecnie na bardzo jasny brąż prawie blond, chciałabym całkiem przejść do koloru blond (taki średni nie za jasny) ale czym lepiej uzyskać taki kolor... farbą z określonym odcieniem blond czy samym rozjaśniaczem ? Kilka lat temu używałam fabry blond (w salnie fryzjerskim był to chyba Revlon i Loreal) ale po pewnym czasie bardzo włosy żółkły, używałam profesionalnych szamponów do włosów blond płukanek ale mimo wszystko kolor zmieniał się, były bardziej zółty a od spodu ciemniejszy, niejednolity może lepiej używać samego rozjaśniacza bez farby ? Może rozjaśnione włosy nie będą tak szybko zmieniać koloru ? Mam mocne włosy, nie wypadają, używam odżywek tak, że nie boje się rozjaśniania. Chcę aby włosy wyglądały ładnie, nie zmieniały koloru
__________________
Pusiolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 22:20   #3371
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Proszę o radę :) Co lepsze farba czy rozjaśniacz ? :)

Jesteś nową Wizażanką i dlatego radzę zapoznać się z wyszukiwarką
Zakładanie nic nie wnoszących wątków zaśmieca forum, pytania możesz zadawać w odpowiednim tematycznie wątku.
Na temat dekoloryzacji jest obszerny wątek Zachęcam do lektury, na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i jeszcze więcej
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 23:02   #3372
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Drogie Panie, zakupiłam już dekoloryzator elgon 3 komplety, mimo włosów raczej krótszych, ale niezwykle gęstych. Włosy mam bardzo zdrowe, lśniące, naprawdę ładne, tylko, że w kolorze ciemny brąz. Marzy mi się jasny brąz albo ciemny blond. Dodam, że włosy mam bardzo podatne na zabiegi typu rozjaśnianie, nie wiem jak z dekolorem, bo to mój pierwszy raz. Po dekoloryzacji chciałabym zafarbować włoski na kolor piaskowy blond wymieszany z jasnym blondem. Czy wyjdzie mi chociaż ciemny blond, jak myslicie? Czytałam, że po dekoloryzacji włosy i tak nie są zbyt jasne...
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:57   #3373
Pusiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Pusiolinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Proszę o radę :) Co lepsze farba czy rozjaśniacz ? :)

Sorry ;(
__________________
Pusiolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 23:05   #3374
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Proszę o radę :) Co lepsze farba czy rozjaśniacz ? :)

dziewcyzny pomocy ! ehh ja zawsze musze cos wykombinowac cały czas mialam blond wlosy no i dzis zamarzylam sobie pasemka ciemnie, zatem moj nałozyl czepek nalozyl farbe i wlosy mam czarne kurde nie wiem jakim sposobem bo wyciagnol pol tylko jutro mam fryziera i zastanwiam sie cyz jak znow nalozy czepek i wyianie mi znow polowe słosow ale tych farbonawych na czarno naloze rozjasniacz potryzmam go z 40 minut potem umyje wlosy i naloze blond farbe czy bed emiala jakis jasniejsyz odcien ? oczywscie pozniej pasemka !!acha wlosy wczesniej mialam tlenione -prosze o pomoc
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:56   #3375
Motylek1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów


Założyłam sobie dekoloryzator firmy LEO i w tym woda utleniona 9%.
Po prostu przez cały czas jak miałam go na głowie, miałam nogi jak z galarety. Czułam jak zachodzą na mej głowie jakieś reakcje chemiczne, bo grzało mi dobrze w łebek pewnie to woda utleniona... .
Na pewno nie trzymałam go pełne pół godziny (mimo, że tak pisało na opakowaniu), bo wpadłam w panikę. Coś mi chyba włosy rozjaśniło ale na pewno nie wybieliło, ani nawet blondu nie mam(miałam czarne-farba pallet) może powinnam sie cieszyć ale dalej strasznie sie boje. Nałożyłam mase odżywek i cóż...
poczekam zobaczę. Trzymajcie kciuki
ja chce być ruda!
Motylek1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 17:13   #3376
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jesli masz zdj to wrzuc chciałaby zobaczyc jakie masz teraz wloski po rozjasnieniu
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 17:33   #3377
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Motylek1900 Pokaż wiadomość

Założyłam sobie dekoloryzator firmy LEO i w tym woda utleniona 9%.
Po prostu przez cały czas jak miałam go na głowie, miałam nogi jak z galarety. Czułam jak zachodzą na mej głowie jakieś reakcje chemiczne, bo grzało mi dobrze w łebek pewnie to woda utleniona... .
Na pewno nie trzymałam go pełne pół godziny (mimo, że tak pisało na opakowaniu), bo wpadłam w panikę. Coś mi chyba włosy rozjaśniło ale na pewno nie wybieliło, ani nawet blondu nie mam(miałam czarne-farba pallet) może powinnam sie cieszyć ale dalej strasznie sie boje. Nałożyłam mase odżywek i cóż...
poczekam zobaczę. Trzymajcie kciuki
ja chce być ruda!
...........
a użyłaś jakiegoś neutralizatora po tym dekoloryzatorze?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:08   #3378
Motylek1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów


dziewczyny zdjęcie wrzuce za jakiś czas, bo w tej chwili nie mam aparatu w domu.
Więc tak... mam śliczne rude kosmyki
Jeżeli myślicie o kupnie jakiegoś dekoloryzatora to polecam po prostu zakupić przez internet; Ja zamawiałam z salony fryzjerskiego uradka.pl, jest tam mnóstwo firm, dobrych kosmetyków. Wybrałam firme LEO, bo juz wcześniej Edyta(Edytkaa) polacała. Zaufałam jej i wcale nie żałuje. Gdybym potrzymała na głowie tyle ile było napisane na opakowaniu(30-35minut) pewnie teraz miała bym blondzik
Ale tak jak pisałam wcześniej troszke wpadłam w panike, bo jak już sie nałoży tą papke dekoloryzatora na głowe to zaczyna sie kruszyć, z włosów robą sie suche dredy i strasznie to wszystko grzeje! to wszystko(dość tragiczne) spowodowało, że trzymałam krócej. Ale jak widać dziewczyny nie było sie czym stresować. Ja naprawdę juz myślałam, że niczym nie zmyje tej tragicznej czarnej farby pallet
A teraz jestem zachwycona. W tej firmie uradka, można również zamówić odżywki po dekoloryzacji ale ja osobiście preferuje maski do włosów VAX- jest do różnych rodzajów wlosów, wystarczy wybrać. No i stosuje też różne odżywki i już
Chodź jak na razie widze, że mam jedynie przesuszone końcówki, które łatwo sie zregenerują - tyle zniszczeń.
Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie.
Możecie mi też polecić jakieś odżywki, mam kręcone i teraz troche suche włoski
P.S. Może na razie nie bede na te włosy kładła żadnej farbki rudej żeby włosy odpoczęły, po za tym kusi mnie żeby jeszcze zarzucić ten dekoloryzator za jakis czas i się zrobic do blondu hehe. Zobacze. Bo tego produktu jest naprawdę bardzo dużo, i większa część mi jeszcze została
Motylek1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:09   #3379
goosiaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
rozjasnianie

hej dziewczynki poradzcie mi farbowalam wlsoy na czarny kolor od 2 lat jednak znudzil mi sie i zapragnelam zmienic kolor, nie na blond lecz na wisniowy mniej w iecej taki jak ponizej. mam wlosy gdzies do ramion i doradzcie mi czym rozjasnic?? i o ile tronow rozjasniaczem prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Multi-Color-Effect-Wisniowa-czerwien-20540-big.jpg (100,8 KB, 37 załadowań)
goosiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 10:26   #3380
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: rozjasnianie

Polecam użyć wyszukiwarki
Jest ogromny wątek o dekoloryzacji!
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 12:41   #3381
Motylek1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 10
Dot.: rozjasnianie

Cytat:
Napisane przez goosiaczeq Pokaż wiadomość
hej dziewczynki poradzcie mi farbowalam wlsoy na czarny kolor od 2 lat jednak znudzil mi sie i zapragnelam zmienic kolor, nie na blond lecz na wisniowy mniej w iecej taki jak ponizej. mam wlosy gdzies do ramion i doradzcie mi czym rozjasnic?? i o ile tronow rozjasniaczem prosze o pomoc
zobacz powyżej napisałam co polecam
Motylek1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:35   #3382
goosiaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: rozjasnianie

Cytat:
Napisane przez Motylek1900 Pokaż wiadomość
zobacz powyżej napisałam co polecam
czyli mowisz ze te rozjasniacze leo sa dobre?? nie potrafie sie na zaden zdecydowac bo nie znam firm;/ a rozjasniacze np z loreala nie sa pakowane w saszetki wiec nie wiem co zamowic
goosiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 16:12   #3383
WielbiciekaSzpilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Smile Rozjaśniacz który nie niszczy włosów!

Czy istnieje rozjaśniacz który nie spali moich czarnych włosów? Bo tak czytam te wszystkie komentarze że jednej spaliło połowe głowy, drugiej wszystkie wypadły a trzecia miała żółte pasemka. Chciałabym bardzo, bardzo uzyskać cudny kolorek karmelowy a że jeszcze nigdy nie rozjaśniałam włosów w moim życiu to przez was boję się jeszcze bardziej Już jedna dziewczyna powiedziała mi że nie warto do fryzjera bo mi pasemka zrobi... a może dać sobie spokój i dbać o te czarne długie włosy?

P.S aż Wam pokażę włosy moich marzeń, Czy jest to możliwe moje kochane?
http://images.celeb9.com/blog/wp-con...ssica_alba.jpg
__________________
Dobra, dobra... wiem że brakuje "L" w moim nicku
WielbiciekaSzpilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:24   #3384
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Rozjaśniacz który nie niszczy włosów!

Jeśli chcesz rozjaśnić czarne włosy to ja naprawdę radziłabym iść do dobrego fryzjera.
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:40   #3385
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Rozjaśniacz który nie niszczy włosów!

Każdy rozjaśniacz, nawet fryzjerski niszczy włosy. Choć zabieg przeprowadzony przez dobrego fryzjera minimalizuje ryzyko uszkodzenia włosów.
Karmelowy kolor nie wyjdzie po samym rozjaśnianiu. Konieczne jest jeszcze nałożenie farby.
Na temat różnych rozjaśniaczy poczytaj w wątku o dekoloryzacji.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:59   #3386
monisiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a ja mam takie pytanko ... chcialabym sama sprobowac rozjasnic sobie wlosy tzn nie sama mama by mi to nalozyla a wielokrotnie farbowala wlosy i chcialabym kupic ten rozjasniacz http://www.leo.com.pl/?dzial=produkty&kat=3 ten super plus i wode utleniona 9% http://www.leo.com.pl/index.php?dzia...y&kat=9#woda_4
a na tej stronce sa napisane proporcje jak treba uzyc http://www.e-hairstyle.eu/product_in...roducts_id=515 i mam takie pytanko czy to sie odnosi do czesci wody utlenionej o pojemnosci 1000 ml czy 85 ??? prosze o porady ...
monisiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 20:32   #3387
Motylek1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja stosowałam LEO Super Intensywny Rozjaśniacz do Włosów SUPER PLUS 500g i wode utelnioną w kremie też LEO(leo - to firma Gosiu) 9%.
Jeżeli chodzi o mieszanie składników(wody i tego proszku rozjaśniacza) to na opakowaniu pisze jedynie żeby było dwa razy wiecej proszku niż utlenionej Ale dziewczyny to bardzo łatwo same zauważycie jakie powinny być proporcje wiem co mówie.
Loreala - dekoloryzatora nie polecam. Śmierdzi, totalnie i masakralnie, trzeba go trzymać bardzo długo na głowie. A i efekty są do bani (jakieś dwa tygodnie temu robiłam to mi po czarnych wyszły wiśniowo czarne, a przy głowie kurczak)
Ten rozjaśniacz LEO nie ma w składzie amoniaku, wiec i całkiem znośnie pachnie. Do tego po około 15 minutach(powinno sie trzymać 30 minut) zauważyłam już efekty.
Także dziewczyny polecam.
Wczoraj robiłam i wyszły mi ciemno marchewkowe, dziś powtórzyłam zabieg na kilka minutek i mam śliczne miedziane. Takie jak chciałam
pozdrawiam
Motylek1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 22:31   #3388
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

.......
rozjaśniacze Leo są bardzo fajne,zwłaszcza,ze jest ich spory wybór,np SILVER nie rozjasni bardzo mocno włosów do platyny,ale za to zawiera barwnik niwelujący zółty odcien i nadaje się do średnich popielatych blondów,natomiast Leo Blond Special i Platinum nazywamy ''whiterami'' potrafią rozjasnić włosy do koloru mleka <oczywiście nie mówię o rozjasnianiu czerni do platyny>ale takiemu sredniemu naturalnemu blondowi dadzą radę .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 15:27   #3389
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Unhappy cóż począć??

witam, chciałam się poradzic co zrobic, wiem, że mnie nie poprzeciecie, ale zapytac zawsze warto ... Otóż mam czarne włoski i chciałabym miec inne :P tzn. najbardziej chciałabym miec blond lub taki gmmm wisniowy, ale nie wiem czym tzn, jakimi środkami mogłabym rozjaśnic te włosy??? rozjasniaczem?? chyci mi wogole jak do tej pory farbowałam paleta? wiem wiem, powinnam iśc do frzyjera,a le mam mało kaski i niestety taki wypad jest niemozliwy, co mam począć??
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 15:51   #3390
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: cóż począć??

jedynie moja droga rozjasniacz bo innego wyjscia niema aczkolwiek musisz wiedziec,ze niszczy on wlosy ale dla upragnionego kolorku czemu nie ja równiez jak Ty farbowałam na czarno i teraz własnie siedze z rozjasniaczem na glowie ale moj cel to rudy
aaa i jeszcze jedno do blondu to pewnie daleka droga ale warto spróbowac i miec troszke inny kolorek
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.