Skrzypovita - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy nadaje sie do spożycia..
Tak 36 65,45%
Nie 0 0%
Możesz spróbować 15 27,27%
ja bym nie ryzykowała/ł 4 7,27%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 16:29   #121
LoczuSiek5
Raczkowanie
 
Avatar LoczuSiek5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 345
Dot.: Skrzypovita

Cytat:
Napisane przez Atena1409 Pokaż wiadomość
No właśnie sie zagłębiłam, i znalazłam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ab.html&next=1
jak narazie używam wersji w sprayu, ale jak tylko kończyć mi się będzie szampon to następny kupie z tej lini. Polecam.
Na drugim miejscu ma silikon zmywalny mocnymi detergentami. Musisz o tym pamiętać
__________________
Koniec.
LoczuSiek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 12:30   #122
sylvcia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Skrzypovita

Ja brałam Skrzypowitę 40 dni kuracji (czasem się zapominałam i małam przerwy) i mi pomogła. Miałam włosy zniszczone rozjaśnianiem i codziennym prostowaniem, a paznokcie po tipsach i nakładaniu żelu wyglądały strasznie, były giętkie i łamliwe, co najgorsze łamały się wzdłuż paznokcia a nie wszerz. Po 2 tygodniach brania Skrzypowity (1 x dziennie) zauważyłam efekty, teraz mam mocne paznokcie, a nie kupowałam więcej opakowań, włosy też już mi się nie rozdwajają i nie wypadają w takich ilościach jak wcześniej. Na pewno kupie w najbliższym czasie jeszcze jedno opakowanie, bo wiem, że prostując i rozdwajając włosy mogą one wrócić do poprzedniego stanu.
Chodziłam na solarium biorąc tabletki i nie zauważyłam różnicy (raz w tygodniu na solarze).

Edytowane przez sylvcia90
Czas edycji: 2011-04-20 o 12:32
sylvcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 18:24   #123
muchowa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Exclamation Skrzypo Vita

Wiatam. Mam pewien dylemat pod względem tabletek ze skrzypo vity. kupiłam je .. właśnie nie pamiętam kiedy ale około 2 lata i mam pytanie czy jeszcze nadają sie do spożycia.. ? jak myślicie?
muchowa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 19:02   #124
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Skrzypo Vita

Sprawdź datę ważności po prostu
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 22:20   #125
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Skrzypo Vita

Cytat:
Napisane przez muchowa13 Pokaż wiadomość
Wiatam. Mam pewien dylemat pod względem tabletek ze skrzypo vity. kupiłam je .. właśnie nie pamiętam kiedy ale około 2 lata i mam pytanie czy jeszcze nadają sie do spożycia.. ? jak myślicie?
A poza sprawdzeniem daty zastanów się, czy nie były narażone na wysoką temperaturę/nie stały na świetle słonecznym/w zbyt dużej wilgoci. Jeśli trzymałaś je w suchym i chłodnym miejscu, a data jest ok to można śmiało łykać.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 20:39   #126
eminemowa
Przyczajenie
 
Avatar eminemowa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 2
Dot.: Skrzypovita

Ja zakupiłam dziś tą skrzypovitę. 80 tabletek za 21.15 zł o zaczynam kurację. Szczególnie zależy mi na poprawie kondycji włosów bo popsułam je prostownicą a teraz problem z odbudową... No zobaczymy czy coś dadzą te tabletki. Mam nadzieję, że tak.
eminemowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 20:59   #127
ladydove
Przyczajenie
 
Avatar ladydove
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Skrzypovita

biorę skrzypovitę gdzieś od połowy września, regularnie (mialam moze trzy dni przerwy między opakowaniami) mam tą wersję w tabletkach a nie kapsułkach, zdecydowałam się na skrzypovitę po tym jak dwóch różnych fryzjerów mi powiedziało, że strasznie mi włosy wypadają i powiedzieli żebym coś brała na wzmocnienie, fryzjerka powiedziała mi zeby brać skrzyp przynajmniej trzy miesiące i oczywiście regularnie, żeby były efekty, po nie całych dwóch miesiącach widzę bardzo dużą poprawę jeśli chodzi o paznokcie, są bardzo twarde, jak nigdy wczesniej, włosy dalej mi wypadają choć zrezygnowałam z farbowania i nie robię tego już od pół roku (przez co wyglądam jak chodzące straszydło) zobaczymy jak to będzie dalej, mam plan ściąć włosy na krótko moze to je wzmocni i przynajmniej pozbędę się odrostów bo bardzo ciężko jest zejść z koloru
ladydove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 21:20   #128
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Skrzypovita

Ja kupiłam 80 tabletek w Rossmanie za 20 zł. Biore regularnie dopiero około 10 dni po dwie tabletki dziennie i już widze, że paznokcie są mocniejsze. we włosach i cerze jeszcze nie widze różnicy, może musze jeszcze cierpliwie poczekać.
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 13:55   #129
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Skrzypovita

Ja kupiłam w aptece skrzypowite- tabletki 42 dni kuracji. No i jestem ciekawa jakie będą efekty... Mam nadzieję, że włosy i paznokcie troszkę "odżyją".
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:01   #130
PaulaAra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 17
Dot.: Skrzypovita

Hej!

Zawsze śmieszyła mnie reklama tego suplementu- "Jesteś piękna, skrzypovitaaaa", hah ale... biorę Skrzypovitę od tygodnia. I jestem naprawdę zadowolona, może to trochę dziwne, ale ja już widzę efekty. Z paznokciami nigdy nie miałam problemu, z cerą raczej też nie. Mam 22 lata i jedyne kłopoty z cerą to te podczas miesiączki Kupując Skrzypovitę myślałam głównie o włosach- są długie, farbuję je od jakiegoś czasu, lekko się falują, a przy tym puszą. Po umyciu na szczotce zawsze zostawała mi kępka włosów, a teraz, co prawda po tygodniu, jestem pełna podziwu, ponieważ tych włosów jest o 80% mniej! Naprawdę jestem bardzo zadowolona i czekam na dalsze efekty

Dodam jeszcze, że kupiłam Skrzypovitę w Rossmannie- 80 kapsułek (40 dni) za 17,99 zł

Polecam!
PaulaAra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 12:10   #131
ffingolfin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Skrzypovita

.

Edytowane przez ffingolfin
Czas edycji: 2012-04-30 o 18:53
ffingolfin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 21:36   #132
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Skrzypovita

Witam może ktoś tu jeszcze jest ja dzis kupiłam skrzypovite gdyż zaczynam zapuszczać włoski i dbam o nie z każdej storny. kiedys juz ją brałam alew kapsułakch teraz mam tabletki nie wiem czy po za forma czyms sie róznia ale skuszona cena w superpharm 9:99 zł;p kupiłam, mam nadzieję, że moje włoski ją polubią. pozdrawiam
__________________
ćwiczę od listopada 2011 r.
robię kaloryfer na wakacje
zapuszczam włosy od lutego 2012
olejuje włoski i o nie dbam
Waga było 67 kg -.- -->jest 63 --> 61 cel --> 58
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 10:06   #133
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Skrzypovita

Hej dziewczyny,
jakiś czas temu kupiłam po dłuuugiej przerwie skrzypovitę, brałam ją ostatnio ze 3 lata temu. Czy skład się zmienił, czy to moja reakcja na skrzypovitę - ok 15 min. po połknięciu tabletki (łykam po posiłku, raz dziennie) jestem osłabiona, czuję, że "przewraca" mi się w żołądku, mam mdłości. Któraś zanotowała coś podobnego? Jakieś rady?
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 11:04   #134
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Skrzypovita

hej ja biorę skrzypovitę już ponad miesiąc i najlepsze efekty widze na paznokciach sa twarde i białe końcówki ślicznie zadowolona jestem strasznie;] włosy bardziej błyszcza i są miękkie
rochelle nie mam pojęcia czemu tak teraz masz. skład się chyba nie zmienił ale może otoczka ? ja kiedys brałąm to było w kapsułakch teraz są tabletki może to Ci nie odpowiada? trudno powiedziec.. albo bierzesz inny suplement i masz nadmiar witamin? ja kiedyś miałąm nudnosci przy nadmiarze wit z grupy b
__________________
ćwiczę od listopada 2011 r.
robię kaloryfer na wakacje
zapuszczam włosy od lutego 2012
olejuje włoski i o nie dbam
Waga było 67 kg -.- -->jest 63 --> 61 cel --> 58
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:47   #135
Kociomilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Skrzypovita

Pod wpływem postów kupiłam dzisiaj i zobaczymy
Kociomilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 20:46   #136
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Skrzypovita

Kupiłam Skrzypovitę pod wpływem chwili i zażywam już ją od dwóch tygodni.
Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się żadnych efektów, więc tym bardziej jest to miła niespodzianka.
Od dawna miałam problem ze strrrasznie suchą skórą na nogach. Smarowałam się różnymi kremami, balsamami i tak dalej. Co z tego, skoro skóra na moich łydkach była tak sucha, że choć mam 20 lat, wydawało mi się, że patrzę na nogę 50latki. Teraz moja skóra wygląda zdecydowanie lepiej.
Zauważyłam też, że Skrzypovita działa na moje włosy. Właściwie trudno stwierdzić czy polepszenie ich stanu to wynik odstawienia prostownicy, stosowania Skrzypovity czy też jednego i drugiego. Tak czy inaczej jeszcze dwa tygodnie temu moje włosy nie wyglądały zbyt dobrze. Zniszczyłam sobie końcówki przeróżnymi zabiegami fryzjerskimi. Już po umyciu włosów, na połowie długości robił mi się lekki skołtuniony baran . Teraz nie mam takiego problemu. Owszem, włosy nie wyglądają pięknie, alete nieszczęsne końcówki nie wyglądają tak źle jak wcześniej. No i są zdecydowanie bardziej gładkie.
Jeśli chodzi o paznokcie, to zawiodłam się najbardziej. Gdy zaczynałam stosować Skrzypovitę najbardziej zależało mi właśnie na tych nieszczęsnych paznokciach (suchą skórę i włosy spisałam już na straty ). Nie zauważyłam, żeby zaczęły szybciej rosnąć, nie wydają się też twardsze. Ba, dzisiaj jeden z paznokci się złamał, a na trzech zauważyłam rozdwajającą się płytkę. Jestem tym bardziej zawiedziona, że od ponad tygodnia stosuję także olejek rycynowy, którym zachwycały się Wizażanki.
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 12:45   #137
Cavallo150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Skrzypovita

Skrzypovite biorę od niecałych 3 miesięcy i napewno nie żałuję. Pamiętam że stan moich paznokci poprawił się już po niecałych 2. tygodniach, a uwierzcie że były w fatalnym stanie, rozdwajały się łamały... Jeśli chodzi o włosy to większych zmian nie zauważyłam (możliwe że zaczęły szybciej rosnąć o.o) podobnie ze skórą, chociaż skórę miałam i mam w dobrym stanie
Jestem w trakcie 2 (dużego) opakowania i napewno z nich nie zrezugnuję.
Zdecydowanie polecam (najbardziej na paznokcie)

Na marginesie dziewczyny nie macie może sposobów czy nie znacie jakichs odżywek, tabletek skutecznych na łamliwe i rzadkie włosy? Podkreślam że odżywiam się bardzo dobrze (warzywka, owoce, owsianka... )
Bo ostatnio kestem załamana stanem moich włosów, głównie tym jakie są rzadkie :/
Cavallo150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 08:40   #138
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Skrzypovita

Cytat:
Napisane przez Cavallo150 Pokaż wiadomość
Na marginesie dziewczyny nie macie może sposobów czy nie znacie jakichs odżywek, tabletek skutecznych na łamliwe i rzadkie włosy? Podkreślam że odżywiam się bardzo dobrze (warzywka, owoce, owsianka... )
Bo ostatnio kestem załamana stanem moich włosów, głównie tym jakie są rzadkie :/
Spróbuj laminowania (możesz poczytać na ten temat na stronie głównej wizażu).
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 17:15   #139
kansas66
Przyczajenie
 
Avatar kansas66
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Skrzypovita

biorę skrzypowite od miesiąca, i nie widzę poprawy na paznokciach dalej sie rozdwajają. Tylko włosy troche mniej wypadają. Ostrzegam żeyby nie chodzić do solarium w trakcie kuracji, ja dostałam czerwonej wysypki na szyji przedramionach i dekolcie wygladała jak piegi. wszystko zeszło po 2 tyg ale kuracji nie przerwalam bo efekty widać po 6 miesiącach -(moja mama stosowala skrzypowite, zawsze miala cienkie i suche wlosy a teraz ma długie i gęste
kansas66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 12:47   #140
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Skrzypovita

Mnie od SkrzypoVity strasznie obsypało na twarzy. Dwa tygodnie z tym walczyłam :/ Skutecznie oduczyło mnie to brania tego typu suplementów
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 07:54   #141
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: Skrzypovita

Widzę nie tylko mnie wysypało po skrzypovicie… szajs. Nie pomaga na paznokcie i wlosy, a dodatkowo obsypuje cie jak muchomora. Pewnie dlatego się teraz ratuja i w prezencie dorzucają „super” masę-odżywkę ;D
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 08:54:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.