Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-10, 19:36   #3931
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no oby doszła, oby chociaż dali znać co z nią to bym się nie wkurzała

ostatnio malowałam 30 października. Mocno nie zjaśniał o dziwo, nieźle się trzyma, ale nie jest już taki żywy.
Nie wiem czy całe włosy, raczej odrost + malaks

spróbuję coś cyknąć na dniach
a wtedy tez 8,2?
cyknij koniecznie
ciekawie sie bo sama teraz jak zrobilam londa 18 to kusi mnie taki ciemniejszy znaczy poziom 8
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:37   #3932
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Caskada współczuję sytuacji z pieskiem, moja raz mi się też tak wyślizgnęła z obróżki ale na szczęście nie było żadnej drogi w okolicy...

Bunny masz śliczne włosy!! na pewno na żywo lepsze niż na fotcea te cm odrosną ani się obejrzysz!!

Kitka ja miałam raz sytuację, że zamówiłam krem, a gościu miał same pozytywy, nie wysłał mi tego kremu, zaczęły pojawiać się negatywy, zgłosiłam sprawę do allegro ale w końcu sprawa się rozmyła po kościach następnym razem zgłoszę jak Kylie na policję, wtedy nie wiedziałam jak to się załatwia bo byłam świeża w allegro...kasy oczywiście nie odzyskałam...ale to trzeba poczekać ok. miesiąc i dopiero można zgłaszać
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:38   #3933
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
a wtedy tez 8,2?
cyknij koniecznie
ciekawie sie bo sama teraz jak zrobilam londa 18 to kusi mnie taki ciemniejszy znaczy poziom 8
no tak, pisałam Ci już przecież, bo pytałaś czy będę farbować samym 8,2 znowu

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kitka ja miałam raz sytuację, że zamówiłam krem, a gościu miał same pozytywy, nie wysłał mi tego kremu, zaczęły pojawiać się negatywy, zgłosiłam sprawę do allegro ale w końcu sprawa się rozmyła po kościach następnym razem zgłoszę jak Kylie na policję, wtedy nie wiedziałam jak to się załatwia bo byłam świeża w allegro...kasy oczywiście nie odzyskałam...ale to trzeba poczekać ok. miesiąc i dopiero można zgłaszać
nie pocieszacie mnie...

nie wiem teraz czy zamawiać farby u kogoś innego czy co przecież muszę farbnąć na święta
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:41   #3934
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czesc dziewczyny Jakis czas temu zrobilam sobie ombre uzylam rozjasniacza po ktorym moje koncowki maja odcien podobny do tego z 1 szego zdjecia chcialabym jednak miec bardziej wyrazisty jasniejszy i chodniejszy odcien koncowek cos w stylu koncowek z 2 ego zdjecia Jakiej farby powinnam uzyc ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre-hair-color-2012.jpg (47,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loral_zajaw.jpg (14,4 KB, 14 załadowań)
roxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:43   #3935
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

wiem wiem pytałam czym teraz a wtedy wlasnie znalazłam ze 8,2
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:44   #3936
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no tak, pisałam Ci już przecież, bo pytałaś czy będę farbować samym 8,2 znowu

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------


nie pocieszacie mnie...

nie wiem teraz czy zamawiać farby u kogoś innego czy co przecież muszę farbnąć na święta
poczekaj jeszcze kilka dni, jak nie przyjdzie ani nie pokażą Ci potwierdzenia odbioru to zamów u kogoś innego np tak jak mówiłaś z odbiorem w Gdyni
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:54   #3937
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a gdzie to było?
nie widziałam ale i tak mają karnego kuta** za nieodbieranie telefonów, maili, nie odpisywanie i nieoddzwanianie no i komentarze też mnie przestraszyły

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------


będę miała nauczkę, a następnym razem będę po prostu jeździła odebrać osobiście od jednego użytkownika z Gdyni bo na nerwicę padnę
na ich stronie o mnie- wiesz, kolorowa czcionka i w ogole... mysle ze maja mlyn i stad od razu dali info kupujacym... nie mozna ich winic, dobrze ze cos takiego napisali.
pewnie tez nie odbieraja celowo bo ludzie ich je*ią a wiesz, czasem od firmy malo zalezy jak sie sajgon przedswiateczny zrobi...

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Niestety doskonale Was rozumiem bo Beauty mi wpadła pod auto na moich oczach mieszkam w centrum miasta i odbiło mi cos i wzięłam ja do sklepu... a ona jak schody śliskie widzi to sie czasem zapiera pazurami i nie chce wejść bo ma futro pod podusiami i się ślizga a ja jak debil ją zaczęłam ciągnąć bo nie chciałam cyrków przed sklepem odwalać i mi się wyśliznęła z szelek zdążyłam tylko krzyknąć "Beauty stój" i ją pieprznęło w ostatniej chwili padła na ziemie bo się wystraszyła i chyba to ją trochę uratowalo bo fakt faktem odrzuciło ja na chodnik ale gdyby stała na łapkach pewnie by poleciała dalej ehh.. dobrze że tyle futra ma i nic się nie stało poważnego bo była mocno poobijana i funkcje wątroby się poprzestawiały..wymiotowa ła takim brązowym płynem i strasznie ciężko stękała podejrzewam z bólu wierzcie mi traume mam do dzisiaj mimo że to już chyba ponad 4 lata temu było. Jak przychodzi mi iść z nią gdzieś przez ulicę to serce mi chce z piersi wyskoczyć


Bunny śliczne włosiska ale bym już chciała takie długie i zdrowe!

Dziewczyny jak Wam coś opowiem to padniecie tak się nawaliłam na imprezie w sobotę że wykorbiłam na śniegu i rozwaliłam gębę. Tż grał w Lublińcu i się z Nim zabrałam no i drink za drinkiem aż mi się film urwał nienawidzę tego u siebie że czasem pije jak chłop i nic mi nie jest a czasem dwa drinki i nie wiem co się dzieje ale wstyd! Wyszlismy z klubu juz nad ranem wsiedliśmy do auta i Tż poleciał sie wylać jeszcze a mi cos odbilo i na tych obcasach wylazłam z auta a ślisko było i tak wyrżnęłam na buzie że się rozryczałam. Udało mi się pozbierać jakoś Tż przyleciał i się mnie pyta co się stało i czy ktoś mnie uderzył a ja mu mówię że poleciałam z nóg na buzie prosto krew mi z nosa leciała i mam obdarte czoło i kinol ja ☠☠☠☠☠☠☠e. Dzięki Bogu się nie połamałam
jaka masakra... dobrze ze ci przezyla, ale ja bym tez traume miala... dlatego ja na lolke nad wyraz uwazam i mysle za nia 100x nim cos postanowi mi wymyslec na spacerze.

a z tym wyjazdem to przypal z ciebie dobrze ze nic sie powaznego nie stalo
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no oby doszła, oby chociaż dali znać co z nią to bym się nie wkurzała

ostatnio malowałam 30 października. Mocno nie zjaśniał o dziwo, nieźle się trzyma, ale nie jest już taki żywy.
Nie wiem czy całe włosy, raczej odrost + malaks

spróbuję coś cyknąć na dniach
zaloze sie ze do konca tego tygodnia bedziesz miec swoja farbke

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Caskada współczuję sytuacji z pieskiem, moja raz mi się też tak wyślizgnęła z obróżki ale na szczęście nie było żadnej drogi w okolicy...

Bunny masz śliczne włosy!! na pewno na żywo lepsze niż na fotcea te cm odrosną ani się obejrzysz!!

Kitka ja miałam raz sytuację, że zamówiłam krem, a gościu miał same pozytywy, nie wysłał mi tego kremu, zaczęły pojawiać się negatywy, zgłosiłam sprawę do allegro ale w końcu sprawa się rozmyła po kościach następnym razem zgłoszę jak Kylie na policję, wtedy nie wiedziałam jak to się załatwia bo byłam świeża w allegro...kasy oczywiście nie odzyskałam...ale to trzeba poczekać ok. miesiąc i dopiero można zgłaszać
dziekuje pocieszacie mnie co rusz, juz mi sie oczy nie szkla jak mysle o tych paskudach

Cytat:
Napisane przez roxx Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Jakis czas temu zrobilam sobie ombre uzylam rozjasniacza po ktorym moje koncowki maja odcien podobny do tego z 1 szego zdjecia chcialabym jednak miec bardziej wyrazisty jasniejszy i chodniejszy odcien koncowek cos w stylu koncowek z 2 ego zdjecia Jakiej farby powinnam uzyc ?
farby? chyba rozjasniacza platinum i potem tonowanie koloru farba...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 19:59   #3938
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jaka masakra... dobrze ze ci przezyla, ale ja bym tez traume miala... dlatego ja na lolke nad wyraz uwazam i mysle za nia 100x nim cos postanowi mi wymyslec na spacerze.

a z tym wyjazdem to przypal z ciebie dobrze ze nic sie powaznego nie stalo
Nauczka na cale życie i w jednym jak i w drugim przypadku całe szczęście nikomu się nic poważnego nie stało ale jak sobie pomyślę że połamałabym sobie kinol przed Świętami i Sylwkiem to jestem na siebie wściekła mogło się to skończyć wstrząsem nawet.. No cóż buzia się zagoi a ja z pewnością będę ostrożniejsza
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-12-10 o 20:00
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:59   #3939
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na ich stronie o mnie- wiesz, kolorowa czcionka i w ogole... mysle ze maja mlyn i stad od razu dali info kupujacym... nie mozna ich winic, dobrze ze cos takiego napisali.
pewnie tez nie odbieraja celowo bo ludzie ich je*ią a wiesz, czasem od firmy malo zalezy jak sie sajgon przedswiateczny zrobi...


jaka masakra... dobrze ze ci przezyla, ale ja bym tez traume miala... dlatego ja na lolke nad wyraz uwazam i mysle za nia 100x nim cos postanowi mi wymyslec na spacerze.

a z tym wyjazdem to przypal z ciebie dobrze ze nic sie powaznego nie stalo

zaloze sie ze do konca tego tygodnia bedziesz miec swoja farbke


dziekuje pocieszacie mnie co rusz, juz mi sie oczy nie szkla jak mysle o tych paskudach


farby? chyba rozjasniacza platinum i potem tonowanie koloru farba...
hmm tylko ze ja juz uzywalam rozjasniacza musze go uzyc 2 raz? teraz nie da rady farba uzyskac takiego efektu?
roxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 20:05   #3940
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez roxx Pokaż wiadomość
hmm tylko ze ja juz uzywalam rozjasniacza musze go uzyc 2 raz? teraz nie da rady farba uzyskac takiego efektu?
nie da rady.
masz zolty poziom 9 po rozjasniaczu, ta zolc bedzie bardzo ciezko wybic, a na drugim foto masz bialy blond poziom 11.0.
takze i sam rozjasniacz raczej nie podola i pozniej trzeba jeszcze bedzie tonowac farba...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 21:03   #3941
enchantresss
Rozeznanie
 
Avatar enchantresss
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 763
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej Dziewczyny,

W załączniku fota mojego aktualnego koloru włosów na zdjęciu nr 1 (czarną krechą oddzielone włosy jeszcze z resztkami rozjaśniacza), a zdjęcie nr 2 przedstawia odrost na którym można zobaczyć moje naturalki (co prawda odrost nieaktualny, no ale o sam kolor chodzi) . Włosy na długości farbowane aktualnie L'oreal Recital Preference 92. Kolor bardzo szybko mi się ociepla (2 tygodnie?), ale mimo wszystko podoba mi się, natomiast te po-rozjaśniaczowe końce są na tyle wytrawione, że farba spływa z nich mega szybko i robią się szaro-białe Obcięłam już prawie 15 cm tych po-rozjaśniaczowych włosów i będę chciała całkiem z niego zejść, ale póki co zależy mi żeby jakoś wyrównać kolor włosów .. i tu moja prośba Czym to farbnąć, żeby odrost chwycił i całość była jako tako jednolita ? Może być blond na poziomie 9, byle nie żóły/rudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1691.jpg (46,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4009.jpg (68,7 KB, 31 załadowań)
__________________


Gabrysia

04.06.2011
<3




enchantresss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 21:10   #3942
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jakies foto...?
Zrobiłam, ale przy sztucznym świetle niewiele widać. Włosy na długości są równomiernie pofarbowane bardzo jasne, jedynie ok. 5cm odrostu po wczorajszym farbowaniu się różni, jest cieplejsze podchodzi pod rudy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0706.jpg (69,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0705.jpg (98,7 KB, 17 załadowań)
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 21:46   #3943
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kupiłam jeszcze mgiełkę termoochroną mariona używał ktoś? zapach ładny
Ja używałam, nawet ok ale mnie bardziej podpasowało ich serum ochronne
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
proszę suknia moich marzeń
sukienka cudowna, prosty krój ale te zdobienia, piękne

Cytat:
Napisane przez enchantresss Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

W załączniku fota mojego aktualnego koloru włosów na zdjęciu nr 1 (czarną krechą oddzielone włosy jeszcze z resztkami rozjaśniacza), a zdjęcie nr 2 przedstawia odrost na którym można zobaczyć moje naturalki (co prawda odrost nieaktualny, no ale o sam kolor chodzi) . Włosy na długości farbowane aktualnie L'oreal Recital Preference 92. Kolor bardzo szybko mi się ociepla (2 tygodnie?), ale mimo wszystko podoba mi się, natomiast te po-rozjaśniaczowe końce są na tyle wytrawione, że farba spływa z nich mega szybko i robią się szaro-białe Obcięłam już prawie 15 cm tych po-rozjaśniaczowych włosów i będę chciała całkiem z niego zejść, ale póki co zależy mi żeby jakoś wyrównać kolor włosów .. i tu moja prośba Czym to farbnąć, żeby odrost chwycił i całość była jako tako jednolita ? Może być blond na poziomie 9, byle nie żóły/rudy
ale masz śliczne włosy, pierwsze zdjęcie

Kitka ja też myślę, że farbę dostaniesz. Kurcze a dzisiaj rano wróciłam z Wrocławia i nawet byłam niedaleko tej firmy, jakbym wiedziała, że takie z nimi problemy to bym tam wpadła i ich pogoniła

Bunny ja tam widzę tylko, że masz o wiele ładniejsze końcówki, takie równiutkie a na długości nawet nie widać, że krótsze
Nie ma co rozmyślać, szybko odrosną

A ja...wczoraj założyłam bloga, pierwszy raz w życiu, zbierałam się od dawna ale jakoś nigdy nie byłam przekonana. Ciekawe na jak długo wystarczy mi zapału
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 21:49   #3944
enchantresss
Rozeznanie
 
Avatar enchantresss
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 763
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

ale masz śliczne włosy, pierwsze zdjęcie
Dziękuję, tylko niech no kolor będzie jednolity, a będzie idealnie Jakby któraś miała pomysł jak to wyrównać to będę baaardzo wdzięczna
__________________


Gabrysia

04.06.2011
<3




enchantresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 21:58   #3945
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny
Nie ma co płakać wciąż są długie, tylko dodatkowo jeszcze ładniejsze. Teraz to już w ogóle będziesz mogła fakolca pokazać, jak Ci któraś powie, że masz trociny czy jeszcze coś innego na głowie, o!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 22:08   #3946
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

[QUOTE=blond bunny;38064754]ale scielam to na raz myslalam ze bedzie lzej, teraz mam 57cm
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
da rade tylko mow mu ze na same odrosty, i po ok 40 minutach niech dolozy na dlugosci, potrzymaj z 5 minut i zmywaj.
wyjdzie ci chlodny bardzo jasny srebrzysty blond.


ech...szkoda ze na nich trafilas




nie ma co pokazac... do cyckow tylko siegaja

Załącznik 5017369Załącznik 5017370Załącznik 5017371
Bunny durna babo Toć nadal masz piekne włosy
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no i pięknie, też tak będę robić, puszczę ich z torbami jak będzie trzeba

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------


Bunny, najgorsze jest to, że w tych negatywach właśnie piszą wszystko to, o czym zdążyłam się przekonać - że ze sprzedającym zero kontaktu, że jak już się uda do kogoś dodzwonić to ciągle mówią, że wysyłali a nic nie idzie i tak co chwilę, albo że jak już przyjdzie po 3 tygodniach to jest nie to co miało być

http://allegro.pl/loreal-majirel-far...830666209.html
Ja u nich kupowałam kiedyś i wszystko było ok
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 22:17   #3947
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale scielam to na raz myslalam ze bedzie lzej, teraz mam 57cm

nie ma co pokazac... do cyckow tylko siegaja

Załącznik 5017369Załącznik 5017370Załącznik 5017371
Jak dla mnie nie ma prawie w ogóle różnicy Cudne masz włosy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tylko nawet nie wiadomo czy oni w ogóle tę przesyłkę wysłali i to jest najgorsze, dzwonię i nic

nienawidzę poniedziałków, nie dość, że z tym allegro takie przeboje to jeszcze zajrzałam pod łóżko w sypialni Rodziców i poznałam tajemnicę jednego prezentu tzn. trochę, widziałam pudło a nie zawartość, ale niespodzianka już będzie mniejsza
Ty niedobra Popsułaś całą zabawę

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale mialam dopiero przygode wyszlam z psem a on widzac innego ktory zaczal szczekac , tez sie rzucil , ja trzymalam swojego na smyczy ale niewiem jakim cudem obroza przeszla mu przez glowe i uciekl mi do tego psa z przodu a to centrum ,samochodow pelno , ruchliwa ulica , dobrze ,ze gosc z tym psem stal w miejscu ,to ja swojego moglam dorwac, mimo ze gryzli sie , a tamtem to jakis labrador bo inaczej wpadlby mi pod samochod kuzwa mac !!!ale mnie wkurzyl i przestaszyl teraz na spacer dodatkowo zakladam szelki , bo obroza moze przejsc przez glowe

mam nadzieje ze skladnie to napisalam , bo az rece mi sie trzesa ze zdenerwowania.
Ale masakra Dobrze że nic gorszego się nie stało...

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale mario to było jednak najlepsze
Ooo tak, uwielbiam/łam tą grę

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja odpukac malo na all kupuje, moze dopiero mialam z 20 zamowien na rozne rzeczy...nigdy mnie nic zlego nie spotkalo, ale ja nie kupuje jak nie maja 100-98% pozytywnych.
no i nie kupuje jak zdzieraja na przesylce albo wysylaja np 2x w tyg.- musza wysylac w ciagu 48h i priorytet polecony o!
robię tak samo na szczęście nie miałam jeszcze żadnej wpadki z nieuczciwym sprzedawcą.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wam coś opowiem to padniecie tak się nawaliłam na imprezie w sobotę że wykorbiłam na śniegu i rozwaliłam gębę. Tż grał w Lublińcu i się z Nim zabrałam no i drink za drinkiem aż mi się film urwał nienawidzę tego u siebie że czasem pije jak chłop i nic mi nie jest a czasem dwa drinki i nie wiem co się dzieje ale wstyd! Wyszlismy z klubu juz nad ranem wsiedliśmy do auta i Tż poleciał sie wylać jeszcze a mi cos odbilo i na tych obcasach wylazłam z auta a ślisko było i tak wyrżnęłam na buzie że się rozryczałam. Udało mi się pozbierać jakoś Tż przyleciał i się mnie pyta co się stało i czy ktoś mnie uderzył a ja mu mówię że poleciałam z nóg na buzie prosto krew mi z nosa leciała i mam obdarte czoło i kinol ja ☠☠☠☠☠☠☠e. Dzięki Bogu się nie połamałam
Imprezowiczka pełną parą Uważaj na siebie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 22:32   #3948
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez enchantresss Pokaż wiadomość
Dziękuję, tylko niech no kolor będzie jednolity, a będzie idealnie Jakby któraś miała pomysł jak to wyrównać to będę baaardzo wdzięczna
Ja Ci niestety nie pomogę, nie znam się niestety.

Ale szał na sukienki ślubne a ja mimo, że też w przyszłym roku w wakacje biorę ślub, to nawet się szczególnie nie zastanawiałam nad kreacją Wiem tylko, że jak będzie sam ślub cywilny bez planów na kościelny, to chciałabym coś podobnego jak w załączniku, ew. troszkę krótsza, tak przed kolano. Lubię proste ubrania, niezbyt dobrze czułabym się w jakiejś ekstrawaganckiej sukience, mimo, że na innych często takie rzeczy mi się podobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (39,5 KB, 31 załadowań)
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 23:19   #3949
kaja_008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Mam do was ogromną prośbę, potrzebuję jakąś farbę która wyrówna mi kolor włosów. Moje włosy mają pozostałości po rozjaśniaczu, gdy jeszcze farbowałam u fryzjerki, następnie zaczęłam sama farbować odrosty Alfapraf 11.20, ale część włosów ma dalej kolor praktycznie biały. Chciałabym tą część zafarbować na taki kolor jak moje końcówki tylko nie wiem jaką farbę wybrać. Najlepiej taką ze sklepu bo dostęp do hurtowni będę miała dopiero za około miesiąc. Wstawiam 3 zdjęcia aby lepiej ukazać mój aktualny kolor. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (103,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (81,4 KB, 44 załadowań)
kaja_008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 06:14   #3950
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a gdzie to było?
nie widziałam ale i tak mają karnego kuta** za nieodbieranie telefonów, maili, nie odpisywanie i nieoddzwanianie no i komentarze też mnie przestraszyły

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------


będę miała nauczkę, a następnym razem będę po prostu jeździła odebrać osobiście od jednego użytkownika z Gdyni bo na nerwicę padnę


Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Niestety doskonale Was rozumiem bo Beauty mi wpadła pod auto na moich oczach mieszkam w centrum miasta i odbiło mi cos i wzięłam ja do sklepu... a ona jak schody śliskie widzi to sie czasem zapiera pazurami i nie chce wejść bo ma futro pod podusiami i się ślizga a ja jak debil ją zaczęłam ciągnąć bo nie chciałam cyrków przed sklepem odwalać i mi się wyśliznęła z szelek zdążyłam tylko krzyknąć "Beauty stój" i ją pieprznęło w ostatniej chwili padła na ziemie bo się wystraszyła i chyba to ją trochę uratowalo bo fakt faktem odrzuciło ja na chodnik ale gdyby stała na łapkach pewnie by poleciała dalej ehh.. dobrze że tyle futra ma i nic się nie stało poważnego bo była mocno poobijana i funkcje wątroby się poprzestawiały..wymiotowa ła takim brązowym płynem i strasznie ciężko stękała podejrzewam z bólu wierzcie mi traume mam do dzisiaj mimo że to już chyba ponad 4 lata temu było. Jak przychodzi mi iść z nią gdzieś przez ulicę to serce mi chce z piersi wyskoczyć


Bunny śliczne włosiska ale bym już chciała takie długie i zdrowe!

Dziewczyny jak Wam coś opowiem to padniecie tak się nawaliłam na imprezie w sobotę że wykorbiłam na śniegu i rozwaliłam gębę. Tż grał w Lublińcu i się z Nim zabrałam no i drink za drinkiem aż mi się film urwał nienawidzę tego u siebie że czasem pije jak chłop i nic mi nie jest a czasem dwa drinki i nie wiem co się dzieje ale wstyd! Wyszlismy z klubu juz nad ranem wsiedliśmy do auta i Tż poleciał sie wylać jeszcze a mi cos odbilo i na tych obcasach wylazłam z auta a ślisko było i tak wyrżnęłam na buzie że się rozryczałam. Udało mi się pozbierać jakoś Tż przyleciał i się mnie pyta co się stało i czy ktoś mnie uderzył a ja mu mówię że poleciałam z nóg na buzie prosto krew mi z nosa leciała i mam obdarte czoło i kinol ja ☠☠☠☠☠☠☠e. Dzięki Bogu się nie połamałam
oj sierotko,sierotko
ale ja mialam ostatnio tez "maly" smieszny wypadek
Stary dzbanek mojej ciotki spadl mi na glowe z kartonu ktory chowalam na szafe i mialam guza jak ode mnie do wrocławia

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o kurka, też bym się zdenerwowała

mam nawet ustawione dzwonek z mario jako dzwonek przychodzącej wiadomosci ooo dokladnie ten http://www.zedge.net/ringtone/1490964/?cep=1
poza tym polecam strone jesli chodzi o dzwonki, tematy spojrzcie sobie na pierwsza strone jakie widoki http://www.zedge.net/ zaraz sciągnę sobie cos swiatecznego
o ja
zaraz sobie posciagam te cudenka
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Nie ma co płakać wciąż są długie, tylko dodatkowo jeszcze ładniejsze. Teraz to już w ogóle będziesz mogła fakolca pokazać, jak Ci któraś powie, że masz trociny czy jeszcze coś innego na głowie, o!
Amen
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 08:26   #3951
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dodzwoniłam się do tych fiutków, Boże jaki mają bajzel, no zarąbiście.
Dzwonię po tygodniu, a babka mi mówi, że mają tylko jedną tubkę mojej farby i co teraz kpiny
to ja mówię, żeby wysłali tą jedną, a za resztę niech zrobią zwrot pieniędzy to ja sobie zamówię u innych niby w tym tygodniu mają to jeszcze wysłać, ale jak tego nie zrobią to ich rozjadę walcem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 08:28   #3952
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się do tych fiutków, Boże jaki mają bajzel, no zarąbiście.
Dzwonię po tygodniu, a babka mi mówi, że mają tylko jedną tubkę mojej farby i co teraz kpiny
to ja mówię, żeby wysłali tą jedną, a za resztę niech zrobią zwrot pieniędzy to ja sobie zamówię u innych niby w tym tygodniu mają to jeszcze wysłać, ale jak tego nie zrobią to ich rozjadę walcem
O takich rzeczach powinni na bieżąco informować
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 08:51   #3953
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć

zalogowałam się na swojego bloggera i nie widzę żadnych obserwowanych blogów blogger radzi mi pododawać sobie do obserwowania sprawdziłam i np. u Kitki jestem subskrybentem, co oni znowu poj☠bali?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 08:54   #3954
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

zalogowałam się na swojego bloggera i nie widzę żadnych obserwowanych blogów blogger radzi mi pododawać sobie do obserwowania sprawdziłam i np. u Kitki jestem subskrybentem, co oni znowu poj☠bali?
u mnie też tak było, poczekaj chwilę, świrują tak czasami
przez godzinę tego nie widziałam, ale już jest
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:04   #3955
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
u mnie też tak było, poczekaj chwilę, świrują tak czasami
przez godzinę tego nie widziałam, ale już jest
oo dziękuję za info, poczekam, nie będę nic dodawać na nowo.

A z tymi farbami to niezłe kongo mają ja w ogóle bym zrezygnowała z nich i żądała zwrotu pieniędzy

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

no, już jest

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

ooo efekt koloryzacji po nowej a10
http://babskaprzystan.blogspot.com/2...aty-blond.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:12   #3956
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez enchantresss Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

W załączniku fota mojego aktualnego koloru włosów na zdjęciu nr 1 (czarną krechą oddzielone włosy jeszcze z resztkami rozjaśniacza), a zdjęcie nr 2 przedstawia odrost na którym można zobaczyć moje naturalki (co prawda odrost nieaktualny, no ale o sam kolor chodzi) . Włosy na długości farbowane aktualnie L'oreal Recital Preference 92. Kolor bardzo szybko mi się ociepla (2 tygodnie?), ale mimo wszystko podoba mi się, natomiast te po-rozjaśniaczowe końce są na tyle wytrawione, że farba spływa z nich mega szybko i robią się szaro-białe Obcięłam już prawie 15 cm tych po-rozjaśniaczowych włosów i będę chciała całkiem z niego zejść, ale póki co zależy mi żeby jakoś wyrównać kolor włosów .. i tu moja prośba Czym to farbnąć, żeby odrost chwycił i całość była jako tako jednolita ? Może być blond na poziomie 9, byle nie żóły/rudy
zafarbuj sobie ten jasny dol lorealem 9(tylko rozciencz mu lekko utleniacz kranowka), a pozniej jak bedziesz robic odrosty naloz farbe na odrosty i na ostatnie 10 minut na dlugosci- kolor powinien wyjsc rowny.
Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Zrobiłam, ale przy sztucznym świetle niewiele widać. Włosy na długości są równomiernie pofarbowane bardzo jasne, jedynie ok. 5cm odrostu po wczorajszym farbowaniu się różni, jest cieplejsze podchodzi pod rudy.
musisz jeszcze raz nalozyc jakas popielata farbe jasny blond na odrosty...

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Hej

Ja używałam, nawet ok ale mnie bardziej podpasowało ich serum ochronne

sukienka cudowna, prosty krój ale te zdobienia, piękne


ale masz śliczne włosy, pierwsze zdjęcie

Kitka ja też myślę, że farbę dostaniesz. Kurcze a dzisiaj rano wróciłam z Wrocławia i nawet byłam niedaleko tej firmy, jakbym wiedziała, że takie z nimi problemy to bym tam wpadła i ich pogoniła

Bunny ja tam widzę tylko, że masz o wiele ładniejsze końcówki, takie równiutkie a na długości nawet nie widać, że krótsze
Nie ma co rozmyślać, szybko odrosną

A ja...wczoraj założyłam bloga, pierwszy raz w życiu, zbierałam się od dawna ale jakoś nigdy nie byłam przekonana. Ciekawe na jak długo wystarczy mi zapału
dziekuje do zycze wielu tematow do blogowania
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Nie ma co płakać wciąż są długie, tylko dodatkowo jeszcze ładniejsze. Teraz to już w ogóle będziesz mogła fakolca pokazać, jak Ci któraś powie, że masz trociny czy jeszcze coś innego na głowie, o!
oooo jaki wrzut

[QUOTE=czekoladowoo;380739 94]
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale scielam to na raz myslalam ze bedzie lzej, teraz mam 57cm

Bunny durna babo Toć nadal masz piekne włosy


Ja u nich kupowałam kiedyś i wszystko było ok
dziiekuje, dzis mi przeszlo i juz je lubie

Cytat:
Napisane przez kaja_008 Pokaż wiadomość
Mam do was ogromną prośbę, potrzebuję jakąś farbę która wyrówna mi kolor włosów. Moje włosy mają pozostałości po rozjaśniaczu, gdy jeszcze farbowałam u fryzjerki, następnie zaczęłam sama farbować odrosty Alfapraf 11.20, ale część włosów ma dalej kolor praktycznie biały. Chciałabym tą część zafarbować na taki kolor jak moje końcówki tylko nie wiem jaką farbę wybrać. Najlepiej taką ze sklepu bo dostęp do hurtowni będę miała dopiero za około miesiąc. Wstawiam 3 zdjęcia aby lepiej ukazać mój aktualny kolor. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
pofarbuj 8 z loreala na pol z 8.13.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się do tych fiutków, Boże jaki mają bajzel, no zarąbiście.
Dzwonię po tygodniu, a babka mi mówi, że mają tylko jedną tubkę mojej farby i co teraz kpiny
to ja mówię, żeby wysłali tą jedną, a za resztę niech zrobią zwrot pieniędzy to ja sobie zamówię u innych niby w tym tygodniu mają to jeszcze wysłać, ale jak tego nie zrobią to ich rozjadę walcem
no to niezle chamy kolejni co sprzedaja towar ktorego nie maja

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

zalogowałam się na swojego bloggera i nie widzę żadnych obserwowanych blogów blogger radzi mi pododawać sobie do obserwowania sprawdziłam i np. u Kitki jestem subskrybentem, co oni znowu poj☠bali?
czasem tez mi sie tak robi, ale to samo sie naprawia.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo dziękuję za info, poczekam, nie będę nic dodawać na nowo.

A z tymi farbami to niezłe kongo mają ja w ogóle bym zrezygnowała z nich i żądała zwrotu pieniędzy

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

no, już jest

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

ooo efekt koloryzacji po nowej a10
http://babskaprzystan.blogspot.com/2...aty-blond.html
i link do bloga bunny
widzialam babska pisala do mnie czy moze mnie wykorzystac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:14   #3957
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i link do bloga bunny
widzialam babska pisala do mnie czy moze mnie wykorzystac
widziałam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:20   #3958
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Milka to świetnie, że założyłaś bloga poprosimy więc o link, będziemy spamować

Buahhot ale ładnie jej wzięło, jak u Bunny

Bunny dokładnie, chamiska no nic, zobaczymy czy prześlą chociaż jedną i czy zwrócą kasę, będę walczyć o swoje, nie dam się
a poproszę TŻ, żeby w Gdyni mi odebrał w razie co zapasowe tubki

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

o Buahhot, u mnie znowu nie widać obserwowanych
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:22   #3959
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Milka to świetnie, że założyłaś bloga poprosimy więc o link, będziemy spamować

Buahhot ale ładnie jej wzięło, jak u Bunny

Bunny dokładnie, chamiska no nic, zobaczymy czy prześlą chociaż jedną i czy zwrócą kasę, będę walczyć o swoje, nie dam się
a poproszę TŻ, żeby w Gdyni mi odebrał w razie co zapasowe tubki
wiesz co kitka ja wiem, ze może mam zaj*ba... ale ja np zawsze w domu mam farby na składzie na 4 farbowania do przodu nie wyobrazam sobie wyczekiwac na farbe tydzien przed farbowaniem i przyjdzie czy tez nie, chyba bym oszalala ze strachu co zrobie jak nie przyjdzie
tez mysle ze babskiej calkiem ladnie wyszlo, tylko moze dla niej za malo popielato...
ja znow robie odrosty w przyszly weekend po 2 tygodniach ale na swieta pieknym trza byc nie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:41   #3960
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz co kitka ja wiem, ze może mam zaj*ba... ale ja np zawsze w domu mam farby na składzie na 4 farbowania do przodu nie wyobrazam sobie wyczekiwac na farbe tydzien przed farbowaniem i przyjdzie czy tez nie, chyba bym oszalala ze strachu co zrobie jak nie przyjdzie
tez mysle ze babskiej calkiem ladnie wyszlo, tylko moze dla niej za malo popielato...
ja znow robie odrosty w przyszly weekend po 2 tygodniach ale na swieta pieknym trza byc nie?
bez kitu też tak zacznę robić, czegoś mnie przynajmniej ta sytuacja nauczy

oczywiście, że trza być pięknym
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.