Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-31, 13:48   #4471
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no wypisz wymaluj - ja!!!
zgadzam się co do opinii o mleczku całkowicie, a cera i przedział wiekowy takie same mamy
a nie lubisz psikać od razu na paszczę? bo mi szkoda tego toniku na wacik , a spray jest tak dobry, że idealnie nadaję się do aplikacji bezpośrednio na twarz potem tylko lekko wklepać i gotowe.

Szkoda mi trochę tego toniku, ale jednak siła przyzwyczajenia jest wielka - mam wrażenie, że wacikiem z tonikiem zmywam ostatnie resztki makijażu (choć przedtem bardzo skrupulatnie robię demakijaż) - to po prostu trochę taki rytuał Ale może mi się uda przestawić.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Santaverde na fb rozdaje próbki kremów (ilość ograniczona). Co prawda jest to tylko jedna próbka do wyboru, ale można wypróbować krem bez zakupów Ja wzięłam wersję Light.
Dzięki za info Poprosiłam o wersję rich.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dostalam wczoraj iherba a tam tonik i krem Reviva Labs oraz szampon Avalon bede testowac.
i musze napisac ze zamowilam pakiet probny Pai z ich strony i bardzo sluzy mi ich krem Macadamia i Roza dla skory suchej .. co prawda mam mieszana ale cera jest odprezona po nocy, nie przetluszcza sie .. jestem bardzo zadowolona krem jest dosc gesty
Twój opis kremu brzmi bardzo ciekawie Podasz mi link

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Maseczka lekko podszczypuje, ale potem nie miałam żadnych podrażnień, a ładnie oczyściła, nie wysuszyła, peelinguje i wygładza, no i można mieszać do woli z czym się chce, a to tygryski uwielbiają Ma naturalny zapach suszonej róży i kolorek też ciekawy. Może cudów nie robi, ale za 12 zł to naprawdę warto.

Co do toniku, można go odkręcać. Ja swój już odkręcałam ( tylko ten "jedwab królewski", różanego na razie nie ruszam), aby przelać trochę do maseczki

Mnie na razie Verima bardziej się podoba niż Bioturm. Bioturm mam wrażenie, że jest mniej luksusowy, ma takie zwyczajne konsystencje, a do tanich nie należy.
A no widzisz, może sobie będę po prostu odkręcać, nie próbowałam na razie, bałam się że coś zepsuję.
Maseczkę różaną zamówię przy okazji jakichś innych zakupów
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:54   #4472
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czujcie się winne tym zakupom!
Śliczności
Też się chwalę, ino bez fotek, bo nie mam jak pyknąć. Dostałam wczoraj od męża Xingu i tonik, taki, jak Klolcia Kochany jest...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2013-08-31 o 14:15 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:00   #4473
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

ale oczywiście wiecie, że ja mam z verimy tonik JEDWAB KRÓLEWSKI
teraz dopiero widzę, że jest jakiś tonik z wodą różana, z zielonym napisem - to jakiś inny.
wyjaśniłam, bo być może wprowadziłam kogoś w błąd pisząc o toniku różanym on po prostu różą wali.....

i wciąz się nim zachwycam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:10   #4474
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale oczywiście wiecie, że ja mam z verimy tonik JEDWAB KRÓLEWSKI
teraz dopiero widzę, że jest jakiś tonik z wodą różana, z zielonym napisem - to jakiś inny.
wyjaśniłam, bo być może wprowadziłam kogoś w błąd pisząc o toniku różanym on po prostu różą wali.....

i wciąz się nim zachwycam
A ja mam ten różany
Ten Twój to ma skład prawie jak krem ; może dlatego tak działa
No to teraz oczekujemy z napięciem rezultatów- pelling+maska+tonik
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:13   #4475
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale oczywiście wiecie, że ja mam z verimy tonik JEDWAB KRÓLEWSKI
teraz dopiero widzę, że jest jakiś tonik z wodą różana, z zielonym napisem - to jakiś inny.
wyjaśniłam, bo być może wprowadziłam kogoś w błąd pisząc o toniku różanym on po prostu różą wali.....

i wciąz się nim zachwycam
aaaaaaaaa...... to może dlatego działa tak bosko
Ja mam zwykły tonik różany Verimy, ale też jest bardzo fajny tylko może nie tak bogaty
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:23   #4476
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42557530]Nie czytałam wcześniej tej recenzji, ale rzeczywiście robi mu niezłą reklamę
Ja osobiście pocę się dość intensywnie i, jak do tej pory , nie znalazłam nic naturalnego, co mogłoby temu zaradzić- zobaczymy; będę relacjonować na bieżąco
Kupowałam na all, ale mój jest w kremie w słoiczku, a ktoś wcześniej podawał linka do jakiegoś zagranicznego sklepu i tam był w kulce chyba [/QUOTE]

jest gdzieś w necie skład tego deo?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:29   #4477
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42558048]A ja mam ten różany
Ten Twój to ma skład prawie jak krem ; może dlatego tak działa
No to teraz oczekujemy z napięciem rezultatów- pelling+maska+tonik [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaa...... to może dlatego działa tak bosko
Ja mam zwykły tonik różany Verimy, ale też jest bardzo fajny tylko może nie tak bogaty
czyli dobrze, że się wytłumaczyłam ze swojego skrótu myślowego
przepraszam, nie chciałam Was zmylić
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 14:50   #4478
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
czyli dobrze, że się wytłumaczyłam ze swojego skrótu myślowego
przepraszam, nie chciałam Was zmylić
Przyznam, że pozazdrościłam Ci, jak napisałaś, że nie musisz po nim używać kremu (albo coś w tym stylu - ja tak to zapamiętałm), ale pomyślałam, że masz taką fajną cerę


Zamówiłam jeszcze ostatni produkt z wyprzedaży w minejo Verima Balance krem odżywczy za 24 zł - z opisu powinien być dobry dla mojej mamy, mam nadzieję, że jej podpasuje + tę Maseczkę z płatków róży.
Mam nadzieję, że minejo uzupełni zapas produktów Verimy. Ja się przywiązuję do dobrych produktów
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:55   #4479
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Przyznam, że pozazdrościłam Ci, jak napisałaś, że nie musisz po nim używać kremu (albo coś w tym stylu - ja tak to zapamiętałm), ale pomyślałam, że masz taką fajną cerę


Zamówiłam jeszcze ostatni produkt z wyprzedaży w minejo Verima Balance krem odżywczy za 24 zł - z opisu powinien być dobry dla mojej mamy, mam nadzieję, że jej podpasuje + tę Maseczkę z płatków róży.
Mam nadzieję, że minejo uzupełni zapas produktów Verimy. Ja się przywiązuję do dobrych produktów
ano nie
verima jest dostępna w innych sklepach jakby co ale takich wyprzedaży niestety nie ma.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 15:05   #4480
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ano nie
verima jest dostępna w innych sklepach jakby co ale takich wyprzedaży niestety nie ma.....
o, własnie zobaczyłam, że Verima jest w Skarbcu Natury. Jeśli okaże się, że przez następny miesiąc kremy działają tak jak teraz to i regularna cena jest ok. W porównaniu np. z P&R to i tak niska. Jakoś od razu Verima podbiła moje serce
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 15:09   #4481
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o, własnie zobaczyłam, że Verima jest w Skarbcu Natury. Jeśli okaże się, że przez następny miesiąc kremy działają tak jak teraz to i regularna cena jest ok. W porównaniu np. z P&R to i tak niska. Jakoś od razu Verima podbiła moje serce
tylko w razie czego uważaj, bo na skarbcu tez są te z datą do końca października tylko nie aż tak przecenione
też myslę, że po regularnej cenie warto
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 15:14   #4482
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tylko w razie czego uważaj, bo na skarbcu tez są te z datą do końca października tylko nie aż tak przecenione
też myslę, że po regularnej cenie warto
Już zauważyłam ale dzięki za ostrzeżenie Mają na czerwono zaznaczone "promocje" przy niektórych produktach Verimy z datą ważności do października lub listopada, ale ceny jak na taką krótką ważność wysokie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 15:15   #4483
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Znowu kuszenie się zaczyna, nie mogę z Wami Ta Verima to niemiecka marka?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 15:19   #4484
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Znowu kuszenie się zaczyna, nie mogę z Wami Ta Verima to niemiecka marka?
tak
VERIMA


Małgosiu, ja chętnie zamówię coś z BU. Dam Ci znać jutro co bym chciała. Kiedy będziesz zamawiać?

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-08-31 o 15:21
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 15:48   #4485
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
tak
VERIMA


Małgosiu, ja chętnie zamówię coś z BU. Dam Ci znać jutro co bym chciała. Kiedy będziesz zamawiać?
Jakoś w 1wszym tyg września planuje zamówić. Zapraszam

Muszę się przyjrzeć tej Verimie. Już mi odbija coraz bardziej i coraz więcej rzeczy eliminuję ze składów :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 16:33   #4486
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A ja pokuszę jeszcze sylveco. Będąc w sklepie pani nie miała lekkiego brzozowego więc wzięłam ten zwykły. I ten krem jest cudowny. Trochę przypomina mi Gaię lecz jest od niej lepszy bo nic mnie nie zapycha. Po Gai miałam pozapychane skronie. Nakładam go na noc. Budzę się z odżywioną, gładką i nawilżoną buzią. Super sprawdza się jako ratunek na suche miejsca. Często wklepuje go w usta zamiast pomadki. Na sezon grzewczy będzie idealny.
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 16:38   #4487
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
A ja pokuszę jeszcze sylveco. Będąc w sklepie pani nie miała lekkiego brzozowego więc wzięłam ten zwykły. I ten krem jest cudowny. Trochę przypomina mi Gaię lecz jest od niej lepszy bo nic mnie nie zapycha. Po Gai miałam pozapychane skronie. Nakładam go na noc. Budzę się z odżywioną, gładką i nawilżoną buzią. Super sprawdza się jako ratunek na suche miejsca. Często wklepuje go w usta zamiast pomadki. Na sezon grzewczy będzie idealny.
Mnie zapychał, więc nakładałam tylko od czasu do czasu, bo mimo to lubiłam, fajnie się sprawdzał u syna, do dłoni stóp też.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 16:43   #4488
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie zapychał, więc nakładałam tylko od czasu do czasu, bo mimo to lubiłam, fajnie się sprawdzał u syna, do dłoni stóp też.
a lekkiego próbowałaś?
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 16:45   #4489
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Śliczności
Też się chwalę, ino bez fotek, bo nie mam jak pyknąć. Dostałam wczoraj od męża Xingu i tonik, taki, jak Klolcia Kochany jest...
Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
A ja pokuszę jeszcze sylveco. Będąc w sklepie pani nie miała lekkiego brzozowego więc wzięłam ten zwykły. I ten krem jest cudowny. Trochę przypomina mi Gaię lecz jest od niej lepszy bo nic mnie nie zapycha. Po Gai miałam pozapychane skronie. Nakładam go na noc. Budzę się z odżywioną, gładką i nawilżoną buzią. Super sprawdza się jako ratunek na suche miejsca. Często wklepuje go w usta zamiast pomadki. Na sezon grzewczy będzie idealny.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie zapychał, więc nakładałam tylko od czasu do czasu, bo mimo to lubiłam, fajnie się sprawdzał u syna, do dłoni stóp też.
Mówicie o tym brzozowym z betuliną?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 16:47   #4490
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
A ja pokuszę jeszcze sylveco. Będąc w sklepie pani nie miała lekkiego brzozowego więc wzięłam ten zwykły. I ten krem jest cudowny. Trochę przypomina mi Gaię lecz jest od niej lepszy bo nic mnie nie zapycha. Po Gai miałam pozapychane skronie. Nakładam go na noc. Budzę się z odżywioną, gładką i nawilżoną buzią. Super sprawdza się jako ratunek na suche miejsca. Często wklepuje go w usta zamiast pomadki. Na sezon grzewczy będzie idealny.
dobrze wiedzieć
ciesze się, że Ci pasuje
ja ma teraz ten tłusty, ale z nagietkiem i własnie szykowałam się następnym razem kupić czysty brzozowy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 16:49   #4491
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
a lekkiego próbowałaś?
Mam taki zamiar kiedys w przyszłości, ale tłuścioszka traktowałam raczej jako kompres, niż krem do codziennej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mówicie o tym brzozowym z betuliną?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 17:18   #4492
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jakoś w 1wszym tyg września planuje zamówić. Zapraszam

Muszę się przyjrzeć tej Verimie. Już mi odbija coraz bardziej i coraz więcej rzeczy eliminuję ze składów :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ok, to jutro wieczorem wślę Ci swoją mini-listę BU.

A dlaczego eliminujesz tak składy? Coś Cię uczula? czy tak z założenia?


Kusicie kremami Sylveco, na pewno kiedyś się na nie skuszę
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:58   #4493
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

chciałam wrzucić zdjęcia, ale mam 'Upload of file failed.'

znacie może dobry zmywacz naturalny (oprócz Sante)?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:20   #4494
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A dlaczego eliminujesz tak składy? Coś Cię uczula? czy tak z założenia?
dużo rzeczy mnie podażnia, ale to chyba co innego; raczej dostaję lekkiej paranoi

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kusicie kremami Sylveco, na pewno kiedyś się na nie skuszę
jak coś, to na Opaczewskiej w aptece jest duży wybór. Uprzejmie donoszę.

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
chciałam wrzucić zdjęcia, ale mam 'Upload of file failed.'
może masz za dobrą jakość w aparacie ustawioną. U mnie czasem mąż przestawia na najlepszą i wtedy wizaz fotek nie przyjmuje właśnie.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:24   #4495
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

moje nabytki z minejo i żel z rosyjskich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (61,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-31-591.jpg (69,2 KB, 25 załadowań)
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:32   #4496
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ishani, mhm0808
Skład deo Lavilin
Ingredients: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil & Hydrogenated Castor Oil & Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Zinc Oxide, Potato Starch (modified), Talc (pharma), Triethyl Citrate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Glycine Soya, Calendula Officinalis Flower Extract, Arnica Montana Flower Extract, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Lactose, Milk Protein, Bifida Ferment Lysate, Fragrance, O-Cymen-5-Ol
To chyba to ma tak działać...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-31 o 19:34
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:35   #4497
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42563077]Ishani, mhm0808
Skład deo Lavilin
Ingredients: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil & Hydrogenated Castor Oil & Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Zinc Oxide, Potato Starch (modified), Talc (pharma), Triethyl Citrate, Chamomilla Recutita (Marticaria) Extract, Glycine Soya, Calendula Officinalis Flower Extract, Arnica Montana Flower Extract, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Lactose, Milk Protein, Bifida Ferment Lysate, Fragrance, O-Cymen-5-Ol
To chyba to ma tak działać...[/QUOTE]
no ja raczej obstawiam talk i zinc oxide

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
moje nabytki z minejo i żel z rosyjskich
super
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:35   #4498
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Muszę powiedzieć, że po nocy z tonikiem i żelem regenerującym Santaverde moja cera była super Skóra miękka i przyjemna w dotyku, wygładzona, niespodzianki też się pochowały. Wrażenia mam podobne jak anula po toniku Verimy Nie wiem tylko jeszcze czy to zasługa samego toniku czy żelu.

natkaa, gratuję koniecznie opisuj wrażenia i napisz co dokładnie masz z serii Xingu.

soph, mi zdjęcia powyżej 2MB nie wchodzą. Może o rozmiar chodzi.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:40   #4499
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Szkoda mi trochę tego toniku, ale jednak siła przyzwyczajenia jest wielka - mam wrażenie, że wacikiem z tonikiem zmywam ostatnie resztki makijażu (choć przedtem bardzo skrupulatnie robię demakijaż) - to po prostu trochę taki rytuał Ale może mi się uda przestawić.


Dzięki za info Poprosiłam o wersję rich.


Twój opis kremu brzmi bardzo ciekawie Podasz mi link


A no widzisz, może sobie będę po prostu odkręcać, nie próbowałam na razie, bałam się że coś zepsuję.
Maseczkę różaną zamówię przy okazji jakichś innych zakupów
http://europe.paiskincare.com/index....products_id=11

prosze
kosztuje 6 euro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:12   #4500
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no ja raczej obstawiam talk i zinc oxide

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------


super
Wg mnie one tylko pochłaniają wilgoć, podobnie jak skrobia ziemniaczana (również zawarta w składzie), a Bifidus Ferment może oznaczać rodzaj bakterii probiotycznych działających na zasadzie konkurencyjnej eliminacji bakterii (quorum sensing) podobnie do działania płynów probiotycznych eliminujących przykre zapachy u ludzi, zwierząt i w gosp. domowym- ale mogę się mylić
Na biomanii mają całą serię tych produktów

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-31 o 20:14
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.