Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 14:11   #4801
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
na locri może będzie....
fajna jest kokosowa piekny, delikatny, naturalny zapach kokosu i mam wrażenie, że lepiej nawilża niż moroccan. Ale z kolei moroccan bardziej odżywcza.
Ale wiem, wiem, szukasz bez protein.
bez protein i bez kokosa - takie rzeczy powodują masakre na moich włosach
weszłam na H&B, jest promocja "buy one get one half price" ale niestety odżywka arganowa jest niedostępna
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:19   #4802
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja często widzę tą włoską markę Phytorelax, ale jak ceny balsamów do ciała (Karite) jeszcze ok, to np. ceny produktów do włosów z olejkiem arganowym zaczynają się od 59 zł, więc jakoś cieżko mi się skusić w ciemno. Jednak spojrzę na nie jeszcze raz

Buffy postrach wampirów
No ja właśnie pamiętam, że ceny mnie trochę wtedy odstraszyły.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
iivii


odżywka moroccan bardzo dobra wyraźny zapach cynamonu, taki trochę ostry
odżywianie super, nawilżanie bardzo dobre, włosy dobrze się rozczesują są gładkie i lśniące tak jak z manuka - muszę z nią uważać, bo przedawkowanie = obciążenie.


Planuję jeszcze nabyć szampon manuka, odżywkę argan. Ciekawi mnie również ten szampon aloesowy. A ty jeszcze wyskakujesz, że kokosowa odżywka fajna
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:19   #4803
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

jak zwykle brzmi obiecująco
skuszę się...tylko nie wiem czy czekać aż pojawi się na locri czy może chciałby ktoś dołączyć do zamówienia z H&B...?

miała któraś z Was olej z zielonej kawy? tak jakoś mnie zaciekawił i się zastanawiam czy mógłby się nadawać dla tłuściochów...
Dawno mnie tu nie było ale czasem podczytuje.
Ja mam z zielonej kawy wzbogaciłam nim mus karmel capuccino organic shop i ukręciłam z nim krem pod oczy.jest dosyć ciężki ale ładnie się wchłania.Spóbuję dać go dzisiaj na pyszczek i dam Tobie znać.
Może jednak podeśle Ci teraz paczuszkę,zrobię jakąś odleweczkę???

Przepraszam że nie dałam znać o Ariva ale zorientowałam się o 23.00 że o północy kończy się promo -10$ i szybciutko kliknełem.
Tonik będzie z powrotem za ok.30-45dni i możliwe że będą mieli to serum z vit.C bo z tego co zrozumiałam to zamówili.Mają mi dać znać jak będą mieli już ten tonik to z pewnością coś domówie i dam Tobie cynk

namiar do ziel.wyślę wieczorkiem
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:31   #4804
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

ja testuję krem love me green i jestem zachwycona :love Moja buzia jest super nawilżona

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
No ja właśnie pamiętam, że ceny mnie trochę wtedy odstraszyły.
mnie jeszcze coś w tych składach nie pasowało, ale muszę iść i zerknąć jeszcze raz.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 15:05   #4805
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja testuję krem love me green i jestem zachwycona :love Moja buzia jest super nawilżona

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



mnie jeszcze coś w tych składach nie pasowało, ale muszę iść i zerknąć jeszcze raz.
mi prawdopodobnie też bo jednak nic wiecej do włosów nie kupiłam...ale tyle tego oglądałam, że już nie pamiętam co i jak...

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było ale czasem podczytuje.
Ja mam z zielonej kawy wzbogaciłam nim mus karmel capuccino organic shop i ukręciłam z nim krem pod oczy.jest dosyć ciężki ale ładnie się wchłania.Spóbuję dać go dzisiaj na pyszczek i dam Tobie znać.
Może jednak podeśle Ci teraz paczuszkę,zrobię jakąś odleweczkę???

Przepraszam że nie dałam znać o Ariva ale zorientowałam się o 23.00 że o północy kończy się promo -10$ i szybciutko kliknełem.
Tonik będzie z powrotem za ok.30-45dni i możliwe że będą mieli to serum z vit.C bo z tego co zrozumiałam to zamówili.Mają mi dać znać jak będą mieli już ten tonik to z pewnością coś domówie i dam Tobie cynk
namiar do ziel.wyślę wieczorkiem

czekam na relacje o oleju z kawy
skusiłaś się na -10%? właśnie chyba się skończyło minus 15 % na wszystko
fajnie że toniku nie wycofali bo tez mam na niego ochote, nie widziałam jeszcze składu tego serum z wit C (bo tylko dostałam na maila info, że wchodzi taka nowość) ale jestem pewna, że będzie mi sie podobało
zastanawiam się czy dobrze rozumiem...pierwszą część paczki już wysłali....dadzą Ci cynk jak będą mieli tonik i wtedy chciałabyś coś domówić tak by puścili to w jednej paczce razem z tonikiem?...tez myślałam, że mi się to uda, ale jak napisałam do nich w tej sprawie to odpisali, żebym nie mieszała i złożyła nowe zamówienie co się równa opłacenie kolejnej przesyłki
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 15:13   #4806
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

jak zwykle brzmi obiecująco
skuszę się...tylko nie wiem czy czekać aż pojawi się na locri czy może chciałby ktoś dołączyć do zamówienia z H&B...?
jeśli Ci się nie spieszy, to możesz poczekać na Anulę i na mnie, bo my czekamy na ponowną promocję 1 produkty a drugi za 1/2 ceny
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:40   #4807
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ale się obłowiłaś szczęściaro
byłam wczoraj w TK max i widziałam całe mnóstwo balsamów do ciała korresa o krótszych składach niż wklejone powyżej (24 zł) ale nie kupiłam bo akurat nie potrzebuję

skusiłam się za to na oczyszczającą maskę do włosów zupełnie mi nieznanej włoskiej firmy http://www.kcareshop.com/Phytorelax-...419&doit=order
skład jest bardzo bogaty, kosztowała 30 zł, testy w najbliższy weekend

od tygodnia też mamy małą pociechę w domu, ma 2 miesiące i gryzie wszystko na potęgę, ale wystarczy, że ta mała głupizna spojrzy na mnie tymi swoimi ślipiami i wybaczam mu wszystko...
Dziś odezwę się w sprawie zakupów.
Eh zazdroszczę. Ostatnio byłam w Poznaniu, ale nie udało mi się wejść do ŻADNEGO sklepu. Mąż czuwał.... Kurcze, mogłam powiedzieć, że to nie dla mnie
Marzy mi się piesek, ale moja Nada by go chyba zakochała na śmierć...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 16:44   #4808
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42738120]Mając porównanie kieleckiego z krakowskimi, to w Kielcach można dużo więcej fajnych rzeczy upolować , chociaż w Krakowie też czasem jest na czym oko zawiesić (mam na myśli M1, bo tam bywam najczęściej); ale jest dokładnie tak jak mówisz- trzeba mieć trochę szczęścia
Słodziak, owszem- jak już się zmęczy rozrabianiem..., dzięki [/QUOTE]

Ja mam bliżej na śląsk

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
miała któraś z Was olej z zielonej kawy? tak jakoś mnie zaciekawił i się zastanawiam czy mógłby się nadawać dla tłuściochów...
Miałam, nadaje się, oczywiście nie na co dzień, ale bardzo przyjemny, nie za lekki, nie za ciężki, ładnie się obchodzi z cerą, wali trawskiem.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 17:05   #4809
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Spieszę Wam donieść, że moje długie poszukiwania naturalnego eyelinera zostały wreszcie zakończone i uwieńczone pełnym sukcesem
Szukałam czegoś w kamieniu, ostatecznie w kremie, dlatego, że te w płynie dawały - u mnie akurat - zbyt mocny efekt (i nie dały się rozetrzeć), a zależało mi na bardziej naturalnym ; używałam więc cieni naturalnych w kamieniu w kolorach czarnym i ciemnografitowym, ale one często osypywały się pod oko, a to nie był oczywiście efekt przeze mnie oczekiwany...
No i wreszcie zakupiłam na promocji czarny cień LL Witchypoo, który nakładam bardzo małym i płaskim pędzelkiem (do ust bodajże, który dostałam kiedyś jako gratis w Douglasie - Nouba chyba...) przy samej nasadzie rzęs, co daje bardzo naturalny efekt powiększenia oka
Jeśli więc któraś z Was szuka takiego właśnie efektu, to ten cień idealnie się do tego nadaje (nie osypuje się i wytrzymuje cały dzień)
A doczytałam jeszcze, że można go również stosować na mokro, jeśli ktoś woli efekt eyelinera w płynie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-09-11 o 17:20
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 17:19   #4810
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42752044]Spieszę Wam donieść, że moje długie poszukiwania naturalnego eyelinera zostały wreszcie zakończone i uwieńczone pełnym sukcesem
Szukałam czegoś w kamieniu, ostatecznie w kremie, dlatego, że te w płynie dawały - u mnie akurat - zbyt mocny efekt (i nie dały się rozetrzeć), a zależało mi na bardziej naturalnym ; używałam więc cieni naturalnych w kolorach czarnym i ciemnografitowym, ale one często osypywały się pod oko, a to nie był oczywiście efekt przeze mnie oczekiwany...
No i wreszcie zakupiłam na promocji czarny cień LL Witchypoo, który nakładam bardzo małym i płaskim pędzelkiem (do ust bodajże, który dostałam kiedyś jako gratis w Douglasie - Nouba chyba...) przy samej nasadzie rzęs, co daje bardzo naturalny efekt powiększenia oka
Jeśli więc któraś z Was szuka takiego właśnie efektu, to ten cień idealnie się do tego nadaje (nie osypuje się i wytrzymuje cały dzień)
A doczytałam jeszcze, że można go również stosować na mokro, jeśli ktoś woli efekt eyelinera w płynie [/QUOTE]


ja mam dużą ochotę na cień lavery bajeczka róż, bo widziałam go na żywo nie spodziewałam się, że jest taki ładny
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 17:33   #4811
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ja mam dużą ochotę na cień lavery bajeczka róż, bo widziałam go na żywo nie spodziewałam się, że jest taki ładny
U mnie najlepiej wyglądają róże, ale tylko te wpadające w łososia i w dodatku matowe Znalazłam taki jedynie u Alverde (Lavera ma bodajże tylko perłowe, a takie uwydatniają u mnie zmarszczki- nawet tam gdzie ich nie mam )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 17:52   #4812
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42752618]U mnie najlepiej wyglądają róże, ale tylko te wpadające w łososia i w dodatku matowe Znalazłam taki jedynie u Alverde (Lavera ma bodajże tylko perłowe, a takie uwydatniają u mnie zmarszczki- nawet tam gdzie ich nie mam )[/QUOTE]

ja od dawna mam swoje ulubione kolory i odcienie różu, to coś co kocham (na szczęście tylko w makijażu )
nie wierzę, że masz zmarszczki
susabee, co masz w planach na najbliższy czas czy idziesz (ze mną) na wątek odwykowy?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 18:28   #4813
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja testuję krem love me green i jestem zachwycona :love Moja buzia jest super nawilżona

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------


mnie jeszcze coś w tych składach nie pasowało, ale muszę iść i zerknąć jeszcze raz.
strasznie się cieszę, że love me green Ci pasuje
czyli to nie tylko moje wrażenie ich krem na noc zrobił na mnie ogromne wrażenie
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
bez protein i bez kokosa - takie rzeczy powodują masakre na moich włosach
weszłam na H&B, jest promocja "buy one get one half price" ale niestety odżywka arganowa jest niedostępna
my z Beeets czekamy na następna promocję, myślę, że za jakiś czas będzie znowu.
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42752618]U mnie najlepiej wyglądają róże, ale tylko te wpadające w łososia i w dodatku matowe Znalazłam taki jedynie u Alverde (Lavera ma bodajże tylko perłowe, a takie uwydatniają u mnie zmarszczki- nawet tam gdzie ich nie mam )[/QUOTE]
a w mineralnych różach szukałaś????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 19:12   #4814
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja od dawna mam swoje ulubione kolory i odcienie różu, to coś co kocham (na szczęście tylko w makijażu )
nie wierzę, że masz zmarszczki
susabee, co masz w planach na najbliższy czas czy idziesz (ze mną) na wątek odwykowy?
Wierzę, że przyczyną moich zmarszczek jest wyłącznie śmiech, bo przecież nie nieodpowiednia pielęgnacja , a tym bardziej upływający czas
Bardzo chciałabym iść z Tobą na odwyk, ale właśnie skończył mi się szampon pomarańcza i chili, a bardzo go ostatnio polubiłam ;- nawet fryzjerka, do której wreszcie dotarłam, długo przyglądała się moim włosom i najpierw stwierdziła, że to niemożliwe, żeby aż tyle urosły od ostatniego strzyżenia, a potem koniecznie chciała wiedzieć, jakiej odżywki używam - ja na to, zgodnie z prawdą zresztą, że ostatnio żadnej, bo jakoś rano nigdy nie mam czasu (już nie chciałam jej mówić o sesie, którą czasami stosuję na noc, bo jak kiedyś u innej fryzjerki zaczęłam coś nawijać o olejkach, to widziałam w lustrze, jak jej oczy robią się coraz to większe ze zdziwienia )
A swoją drogą to ja też się wtedy zdziwiłam, bo przecież olejki są stosowane przez fryzjerów jako metoda pielęgnacji, a jedna firma, o której ja wiem, to ma nawet certyfikowany (Matrix)
Planuję jeszcze kupić krem do stóp NS, micel SO BIO lub Phenome, trochę mocznika i chyba vit.C do serum, bo to z Amazona jest chyba niedostępne , a zresztą chyba wszyscy chętni się wykruszyli i raczej będę musiała sobie coś ukręcić
A potem już mogę iść z Tobą na odwyk (taki od kremów, toników i serum, i kremów pod oczy, ale jeszcze tylko muszę zapytać- chyba bleedingsun o jeden krem- Anti-cuperose z Organique-czy nie powoduje on świecenia; ale ona ma chyba suchą skórę)

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a w mineralnych różach szukałaś????
Tak, ale jakoś nie umiem ich obsługiwać- jestem cała zapaćkana nimi, ale przypomniałaś mi, że mam ich kilka, to teraz spróbuję z innym pędzlem
Ale ten Alverde jest całkiem zacny

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-09-11 o 19:14
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 19:15   #4815
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42754814]Wierzę, że przyczyną moich zmarszczek jest wyłącznie śmiech, bo przecież nie nieodpowiednia pielęgnacja , a tym bardziej upływający czas
Bardzo chciałabym iść z Tobą na odwyk, ale właśnie skończył mi się szampon pomarańcza i chili, a bardzo go ostatnio polubiłam ;- nawet fryzjerka, do której wreszcie dotarłam, długo przyglądała się moim włosom i najpierw stwierdziła, że to niemożliwe, żeby aż tyle urosły od ostatniego strzyżenia, a potem koniecznie chciała wiedzieć, jakiej odżywki używam - ja na to, zgodnie z prawdą zresztą, że ostatnio żadnej, bo jakoś rano nigdy nie mam czasu (już nie chciałam jej mówić o sesie, którą czasami stosuję na noc, bo jak kiedyś u innej fryzjerki zaczęłam coś nawijać o olejkach, to widziałam w lustrze, jak jej oczy robią się coraz to większe ze zdziwienia )
A swoją drogą to ja też się wtedy zdziwiłam, bo przecież olejki są stosowane przez fryzjerów jako metoda pielęgnacji, a jedna firma, o której ja wiem, to ma nawet certyfikowany (Matrix)
Planuję jeszcze kupić krem do stóp NS, micel SO BIO lub Phenome, trochę mocznika i chyba vit.C do serum, bo to z Amazona jest chyba niedostępne , a zresztą chyba wszyscy chętni się wykruszyli i raczej będę musiała sobie coś ukręcić
A potem już mogę iść z Tobą na odwyk (taki od kremów, toników i serum i kremów pod oczy, ale jeszcze tylko muszę zapytać- chyba bleedingsun o jeden krem- Anti-cuperose z Organique-czy nie powoduje on świecenia; ale ona ma chyba suchą skórę) [COLOR="Silver"]

[/QUOTE]

Matrix ma olejek do włosów z eco cert
Muszę rzucić robotę, bo nie nadążam z nowościami

ja też jeszcze muszę kupić cień lavery, balsama do ciała kokosowy lavery i szampon migdałowy lavery, a potem mogę iść na odwyk
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 20:33   #4816
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

to Wasze przechodzenie na odwyk jest całkiem zabawne


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dziś odezwę się w sprawie zakupów.
Eh zazdroszczę. Ostatnio byłam w Poznaniu, ale nie udało mi się wejść do ŻADNEGO sklepu. Mąż czuwał.... Kurcze, mogłam powiedzieć, że to nie dla mnie
Marzy mi się piesek, ale moja Nada by go chyba zakochała na śmierć...


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mam bliżej na śląsk



Miałam, nadaje się, oczywiście nie na co dzień, ale bardzo przyjemny, nie za lekki, nie za ciężki, ładnie się obchodzi z cerą, wali trawskiem.

cery mamy w miarę podobne więc jest szansa, że u mnie się sprawdzi. miałaś ten z mazideł? on niestety od dawna niedostępny...ale spotkałam stacjonarnie ten z planeta organica i tak nad nim dumam...
http://triny.pl/pl/p/Planeta-Organic...Kawy-30-ml/419
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 21:29   #4817
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Anula, zamówiłam 3 pudełka owsianki na iHerbie Jak chcesz to ci dam znać czy ta druga wersja smakowa jest równie dobra.
Chyba się skuszę na ten witaminowy szampon Green people
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 21:55   #4818
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

cery mamy w miarę podobne więc jest szansa, że u mnie się sprawdzi. miałaś ten z mazideł? on niestety od dawna niedostępny...ale spotkałam stacjonarnie ten z planeta organica i tak nad nim dumam...
http://triny.pl/pl/p/Planeta-Organic...Kawy-30-ml/419
Tak, mazidłowy, z tego co pamiętam płaciłam dość sporo za niego, bo za 5 ml chyba coś ok 10zł. Ten z planety zapowiada się fajnie, organiczny i w ogóle W moim odczuciu jest dość podobny do konopnego, ale lżejszy, bo nie miałam po nim rozszeżonych porów tak jak to bywało po konopnym. Pamiętam, że kupowałam kawowy i jeszcze z pestek malin wtedy. Zdecydowanie lepiej się sprawdził u mnie, głębiej, konkretniej działał, niż ten malinowy, który jak dla mnie był także przyjemny, ale za delikatny w działaniu. Jeśli jednak miałabym być do końca szczera, to kawowy na pewno nie jest moim hitem olejowym, ale uważam go za godny wypróbowania.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-09-11 o 21:57
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 22:14   #4819
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Bleedingsun, czy ten krem do skóry wrażliwej z Organique powoduje u Ciebie błyszczenie, czy wchłania się do matu ; jest raczej z tych cięższych czy może z lżejszych kremów?(wiem, że masz suchą skórę, ale czy masz też skłonności do rozszerzonych naczynek i czy on się sprawdza ew. pod tym względem?)
A mogłabyś wkleić skład, bo na stronie firmowej nie ma
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 22:51   #4820
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem sypnęło mi się jej trochę za dużo i ciężko się nakładała, a wczoraj dałam mniej, tak, że powstała konsystencja typowego peelingu w zawiesince z mleczka do mycia twarzy i w takiej formie o wiele bardziej mi się podoba jak na razie, nie jako maseczka, a właśnie peeling.
No ja właśnie napaćkałam na twarz tak dużo (zrobiłam gęstą papkę), a peeling zrobiłam podczas zmywania.

Ja szukam jeszcze jakiejś typowo odżywczo-nawilżającej maseczki, ale na razie nic mi nie wpadło w oko.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42737634]Hej, co tu tak cicho
Zobaczcie, co udało mi się wczoraj wyhaczyć w TK maxx-ie (zdj.1);
dzisiaj przyszło już moje zamówienie z Galilu (zdj.2), a na zdj. nr 3 obiecany wcześniej domowy pupil [/QUOTE]
Piękne ale najfajniejszy domowy pupil
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 07:36   #4821
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

w poniedziałek o 21:00 do rana do 8:00 trwa mega nocna wyprzedaż na perfumeria.pl.
a mają tam Put&Rub, więc może coś będzie w super promocji
http://www.perfumeria.pl/obszar,news_pro1.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 07:43   #4822
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42759020]Bleedingsun, czy ten krem do skóry wrażliwej z Organique powoduje u Ciebie błyszczenie, czy wchłania się do matu ; jest raczej z tych cięższych czy może z lżejszych kremów?(wiem, że masz suchą skórę, ale czy masz też skłonności do rozszerzonych naczynek i czy on się sprawdza ew. pod tym względem?)
A mogłabyś wkleić skład, bo na stronie firmowej nie ma [/QUOTE]

Jest raczej lekki, nie świecę się po nim Czuję, że naprawdę koi moją skórę, znika uczucie ściągania i nawilżenie trwa aż do wieczora (co w moim wypadku jest sukcesem). Chyba wyrzuciłam już opakowanie (zaraz poszukam w koszu, może jeszcze jest ), ale zamówiłam nowy, więc na pewno będę mieć go w przyszłym tygodniu.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 07:48   #4823
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Jest raczej lekki, nie świecę się po nim Czuję, że naprawdę koi moją skórę, znika uczucie ściągania i nawilżenie trwa aż do wieczora (co w moim wypadku jest sukcesem). Chyba wyrzuciłam już opakowanie (zaraz poszukam w koszu, może jeszcze jest ), ale zamówiłam nowy, więc na pewno będę mieć go w przyszłym tygodniu.
to ja pomogę

ANTI COUPEROSE CREAM Organique
WZMACNIAJĄCO-ŁAGODZĄCY KREM DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I NACZYNIOWEJ

INGREDIENTS (INCI): WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, MYRISTYL MYRISTATE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, AZELAIC ACID, PHYTOSTEROLS, LECITHIN, HYPOXIS ROOPERI RHIZOME EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, ALLANTOIN, PANTHENOL, BISABOLOL, ETHYLHEXYL STEARATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SODIUM ISOSTEARATE, ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HELICHRYSUM ITALICUM (IMMORTELLE) FLOWER EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, POTASSIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, 2-(4-TERT-BUTYLBENZYL)PROPIONALDEHY DE (LILIAL), HEXYL CINNAMALDEHYDE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, LIMONENE, ISOEUGENOL, CITRAL
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 08:08   #4824
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to ja pomogę

ANTI COUPEROSE CREAM Organique
WZMACNIAJĄCO-ŁAGODZĄCY KREM DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I NACZYNIOWEJ

INGREDIENTS (INCI): WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, MYRISTYL MYRISTATE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, AZELAIC ACID, PHYTOSTEROLS, LECITHIN, HYPOXIS ROOPERI RHIZOME EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, ALLANTOIN, PANTHENOL, BISABOLOL, ETHYLHEXYL STEARATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SODIUM ISOSTEARATE, ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HELICHRYSUM ITALICUM (IMMORTELLE) FLOWER EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, POTASSIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, 2-(4-TERT-BUTYLBENZYL)PROPIONALDEHY DE (LILIAL), HEXYL CINNAMALDEHYDE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, LIMONENE, ISOEUGENOL, CITRAL
Dużo dziwnych nazw, szkoda, że się na tym nie znam
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:23   #4825
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Anula, zamówiłam 3 pudełka owsianki na iHerbie Jak chcesz to ci dam znać czy ta druga wersja smakowa jest równie dobra.
Chyba się skuszę na ten witaminowy szampon Green people
chcę
skuś się, skuś
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:39   #4826
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Anula, zamówiłam 3 pudełka owsianki na iHerbie Jak chcesz to ci dam znać czy ta druga wersja smakowa jest równie dobra.
Chyba się skuszę na ten witaminowy szampon Green people

A podasz link do tej co miałaś i do tych, które wzięłaś?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:05   #4827
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

w sklepie Naturnika Linia Lavera Basis Sensitiv do 10% taniej
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:33   #4828
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Jest raczej lekki, nie świecę się po nim Czuję, że naprawdę koi moją skórę, znika uczucie ściągania i nawilżenie trwa aż do wieczora (co w moim wypadku jest sukcesem). Chyba wyrzuciłam już opakowanie (zaraz poszukam w koszu, może jeszcze jest ), ale zamówiłam nowy, więc na pewno będę mieć go w przyszłym tygodniu.
Dzięki za opinię
A masz rozszerzone naczynka? Bo on właściwie, oprócz tego że jest do cery suchej i wrażliwej, to ma pomagać na trądzik różowaty (wyciąg z kocanki włoskiej i kwas azelainowy)

Szkoda, że zawiera również phenoxyethanol

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to ja pomogę

ANTI COUPEROSE CREAM Organique
WZMACNIAJĄCO-ŁAGODZĄCY KREM DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I NACZYNIOWEJ

INGREDIENTS (INCI): WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, MYRISTYL MYRISTATE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, AZELAIC ACID, PHYTOSTEROLS, LECITHIN, HYPOXIS ROOPERI RHIZOME EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, ALLANTOIN, PANTHENOL, BISABOLOL, ETHYLHEXYL STEARATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SODIUM ISOSTEARATE, ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HELICHRYSUM ITALICUM (IMMORTELLE) FLOWER EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, POTASSIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, 2-(4-TERT-BUTYLBENZYL)PROPIONALDEHY DE (LILIAL), HEXYL CINNAMALDEHYDE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, LIMONENE, ISOEUGENOL, CITRAL

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-09-12 o 11:02
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:59   #4829
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, mazidłowy, z tego co pamiętam płaciłam dość sporo za niego, bo za 5 ml chyba coś ok 10zł. Ten z planety zapowiada się fajnie, organiczny i w ogóle W moim odczuciu jest dość podobny do konopnego, ale lżejszy, bo nie miałam po nim rozszeżonych porów tak jak to bywało po konopnym. Pamiętam, że kupowałam kawowy i jeszcze z pestek malin wtedy. Zdecydowanie lepiej się sprawdził u mnie, głębiej, konkretniej działał, niż ten malinowy, który jak dla mnie był także przyjemny, ale za delikatny w działaniu. Jeśli jednak miałabym być do końca szczera, to kawowy na pewno nie jest moim hitem olejowym, ale uważam go za godny wypróbowania.
a cio jest Twoim hitem olejowym?
testuje obecnie olej z uczepu trójlistkowego i oczyszcający kremik gaia...narazie bez szału, gaia w ogóle sie we mnie nie wchłania...

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-09-12 o 12:01
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 12:04   #4830
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A podasz link do tej co miałaś i do tych, które wzięłaś?

Miałam taką:
http://www.iherb.com/McCann-s-Irish-...5-g-Each/30391
A zamówiłam jeszcze taką:
http://www.iherb.com/McCann-s-Irish-...3-g-Each/30390


Dodawałam sobie jakieś 2-3 łyżki płatków owsianych górskich i miałam więcej Bo to co w saszetce to za mało dla takiego głodomora jak ja.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42764233]Dzięki za opinię
A masz rozszerzone naczynka? Bo on właściwie, oprócz tego że jest do cery suchej i wrażliwej, to ma pomagać na trądzik różowaty (wyciąg z kocanki włoskiej i kwas azelainowy)

Szkoda, że zawiera również phenoxyethanol
[/QUOTE]

Mam niestety. Usuwałam laserowo, ale znowu się pojawiły To chyba rodzinne, moja mama też ma i też polubiła ten krem

A co to takiego ten phenoxyethanol?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.