Mam problem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 17:06   #1
Irethh
Raczkowanie
 
Avatar Irethh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 155
Angry

Mam problem...


...z dobraniem dla siebie ubrań,pasujących do mojej figury.Czego mam unikać,aby zatuszować niedoskonałości a co podkreślać?
Mój opis:
-szerokie ramiona
-mały ale zgrabny biust
-wąska talia
-szerokie biodra
-krótkie nóżki

Prosze o radę
Irethh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 17:37   #2
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Question Dot.: Mam problem...

chybe lepeij byloby określić jak jest za pomoca fotki. Twdy wszystko widać jak
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 17:55   #3
Irethh
Raczkowanie
 
Avatar Irethh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 155
Dot.: Mam problem...

niestyty nie mam fotki
Irethh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 18:14   #4
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Mam problem...

Irethh, widzę, że mamy podobne figury... Chociaż co do tego biustu, to ja nie mam odczucia, że jest mały, może dlatego, że mam dopiero 15 latek...
a co ubierać? dla mnie to też zawsze problem i nie wiem czy mam rację w tym, co robię, ale żeby wydłużyć nogi najlepiej zakładać spodnie w pionowe prążki, buciki na obcasiku, nie biodrówki...co do ramion...ja się tym jakoś nie przejmuję, zakładam co mi się podoba i w czym wygodniej, ale podobno najlepiej unikać bufiastych rękawków, poduszek w marynarkach, dekoldów łódek i bluzek na ramiączkach.
a szerokie biodra i wąska talia to mi się podobają w sumie (no, biodra mogłabym mieć ciut węższe, ale co tam), dlatego najlepiej podkreślać talię i zakładać lekko obcisłe rzeczy
nie jestem styliską więc nie wiem czy mam rację, tak mi się przynajmniej wydaje
pozdr.
pa

ps. podbijam temat, bo chętnie posłucham innych rad
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 18:30   #5
Irethh
Raczkowanie
 
Avatar Irethh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 155
Dot.: Mam problem...

hm... a ja tak lubie nosić bluzki na ramiączkach ogólnie to ja też lubię swoją wąską talię ale biorda są w rozmiarze XXL chciałabym je jakoś "zmniejszyć" do tego wszystkiego dodam,że jestem niziutka,nieco ponad 160cm.Co do spodni w pionowe prążki się zgadzam,ale co jeśli bede chciała założyc dżinsy.Zawsze jak chodze do sklepu to mam problem bo jak wejde w jakieś spodnie to w pasie mi odstaje a biodrówki też nie pasują przez te krótkie nóżki
Irethh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 20:35   #6
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Mam problem...

ja mam 155 wzrostu i jakoś żyję...wolałabym być wyższa, ale cóż..life is life...bioder xxxl nie mam ale szerokie no są...a dżinsy biodrówy raz kupiłam - nieprzemyślana decyzja...i nie jestem w ogóle zadowolona, a jedne mam takie fajne z wyższym z stanem (ale nie za wysokim) i wyglądam w nich bardzo dobrze, a jeszcze jak założę buciki na lekkim obcasie to już jest ok
małe jest piękne podobno
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 21:08   #7
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Mam problem...

SZerokie ramiona: nos bluzki w dekold łódka i na szerokich ramiączkach, sprobuj z t-shirtami, ktore maja szyte rękawki od dekoldu(nie wiem, czy wiesz o co mi chodzi... )
Mały, ale zgrabny biust: mozesz spróbowac z bluzkami, ktore mają marszczenia na lini biustu, lub pokombinowac z kolorami.
Wąska talia... hmmm moim zdaniem waska talia to atut a przy wiekszych biodrach wygrala sie jak prawdziwa kobieta. Noś bluzki, ktore podkleslaja talie, mozesz nawet nosic pasek na bluzce
A co do krotkich nog, to tak jak powiedziala jedna wizazanka, prążki i moze mały obcasik. Nie podkreslaj jeszcze bardziej bioder kupujac jeansy, ktore są bardzo cieniowane, tzn przecierane na udach, czy pupie. Najlepiej jednolite
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 21:50   #8
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Mam problem...

Jeśli chodzi o nogi, to nie uważam, żeby biodrówki je jakoś strasznie skracały. Ja mam podobną figurę (może poza tym małym biustem) i wzrost i w biodrówkach nie wyglądam źle, trzeba po prostu przymierzyć i zobaczyć. Najlepiej, by miały chociaż lekko rozszerzane nogawki, nawet dzwonowate, bo to z kolei zwęża wizualnie biodra.
Jeśli już wysoki stan, to koniecznie bluzki zakrywające przynajmniej połowę pupy.
Przy małym biuście fajnie wyglądają wszelkiego rodzaju golfy, prezentują się znacznie zgrabniej niż na dużym.
Szerokie ramiona- dobre zą bluzki z ramiączkami wiązanymi za szyją, na kształt trójkąta, ale to oczywiście na lato. Jesienią i zimą unikaj przede wszystkich poduszek w marynarkach i bluzkach.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:11   #9
Irethh
Raczkowanie
 
Avatar Irethh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 155
Dot.: Mam problem...

Dziękuje pięknie za rady

a może ktoś wkleiłby jakieś zdjęcia z ubrankami dla takich figurek?
Irethh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.