K. mineralne - przydatne rekomendacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-30, 07:26   #1
Agnieszka16076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27

K. mineralne - przydatne rekomendacje


hej Jestem tu nowa. Zainteresował mnie temat kosmetyków mineralnych. Czy ktoś może orientuje się w jakich przedziałach cenowych się one znajdują? I czy naprawdę są lepsze? Może ktoraś z was próbowała i chciałaby się podzielić swoimi doświadczeniami
Agnieszka16076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 09:41   #2
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: K. mineralne - przydatne rekomendacje

Cytat:
Napisane przez Agnieszka16076 Pokaż wiadomość
hej Jestem tu nowa. Zainteresował mnie temat kosmetyków mineralnych. Czy ktoś może orientuje się w jakich przedziałach cenowych się one znajdują? I czy naprawdę są lepsze? Może ktoraś z was próbowała i chciałaby się podzielić swoimi doświadczeniami
kosmetyki mineralne na tym forum znajdziesz w przedziale cenowym między ok. 40zł a 140zł. Być może gdzieś są wątki z jeszcze droższymi, jak się dobrze poszuka

czy są lepsze musisz ocenić ty i twoja skóra. ja i moja skóra uważamy, że są dużo lepsze

każda dziewczyna z tego działu forum "kosmetyki mineralne" próbowała jakiś minerałów (tak mi się przynajmniej wydaje). proponuję poczytać "najgorętsze posty", gdzie są prowadzone dyskusje, dowiesz się więcej a nikt nie będzie musiał tu powtarzać czegoś po raz enty
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 11:51   #3
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: K. mineralne - przydatne rekomendacje

Hm w sumie temat przydatny dla os całkowicie zielonej :d
Generalnie minerały wychodzą cenowo i tak bardzo korzystnie, bo to twór piekielnie wydajny. jeżeli zużywasz podkład (big) w miesiąc, to robisz to źle Cenowo całkiem spoko, Najkorzystniejsze cenowo wydaje mi się jest Annabelle Minerals. Amilie, Ecolore też przystępnie.
Ja swoją przygodę zaczynałam od Annalbelle, nie ogarniając tematu nawet, wyszłam dobrze bo Annabelle ma największe próbki i spokojnie można sobie potestować i obyć się z kosmetykiem. zapewnie też to zależy od cery, ale chyba AM najlepiej kryją, ale też najbardziej się ważą, stąd wiele dziewczyn celuje w inne firmy.
Lili Lolo nie polecam na pierwszy podkład, chociaż go nie miałam, ale czytając można wywnioskować, że słabo kryje i można się zrazić, z drugiej strony dobre to do ćwiczeń, bo krzywdy sobie nie zrobimy No ale niestety tu już mamy woreczki i mniej podkładu jak w większości.
Amilie ma całkiem fajne formuły, ale tu niestety gorzej trafić z kolorem, chociaż w miarę się dopasowują. Więc może to lepiej, że próbka to mały woreczek
Piexie jest jednym z droższych podkładów, ale często są promocje. Mają bardzo fajną gamę kolorystyczną i są całkiem fajne w obyciu mimo, ze są dość pylaste (mam wysoki 'kociołek' to tak tego nie odczuwam ). Próbka w woreczku, ale starczy na dłuższą chwile
Z wyższej półki też Clare Blanc są. Mają przyjemne żółciaki i podobno są dośc kremowe, więc fajne w obyciu. Podkładu jeszcze nie kupowałam, ale mam korektory i róż i są super
Ja jeszcze używałam Neauty, chociaż nie jest z tych 'hot topic'. Bardzo fajny, mimo że z tych słabiej kryjących i też całkiem przystępny w cenie.
No i to tyle z mojego obycia, bo reszty nie używałam/nie czytałam o nich ;D
Polecam bardzo serie Ewy o kosmetykach mineralnych http://mademoiselleevebloguje.blogsp...mineralne.html bo całkiem fajnie opisuje co i jak.
Oczywiście wszystko zależy od cery. Jeżeli masz bardzo suchą i odwodnioną cerę, najpierw zadbaj o jej nawilżenie, bo minerały same w sobie wysuszają i po protu zrazisz się na wstępie. Generalnie minerały większości służą, ale wiadomo są wyjątki w regule
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 20:14   #4
Agnieszka16076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: K. mineralne - przydatne rekomendacje

Dziękuję za nakierowanie
Agnieszka16076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-31 21:14:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.