Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-25, 19:45   #2971
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak leci w ciepłą stronę, to odpuszczam, chyba że będę miała okazję zobaczyć na żywo
Dla mnie Misty absolutnie nie uderza w ciepłe tony, na mnie wychodzi całkiem konkretny chłodziak
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:49   #2972
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dla mnie Misty absolutnie nie uderza w ciepłe tony, na mnie wychodzi całkiem konkretny chłodziak

U mnie tez jest chłodny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 19:56   #2973
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Normalną skręcającą dość mocno w kierunku suchej/odwodnionej. W najmniejszym stopniu nie jest tłusta ani nawet mieszana, a LG nie uczynił mi żadnej krzywdy, wręcz przeciwnie Bardzo ładnie wydobywał te nowe, zdrowe warstwy naskórka, a przynajmniej tak to sobie wizualizowałam Rano skóra wyglądała na zdrową, miała ładniejszy koloryt i - uwaga - nie była przesuszona, a wręcz wydawała się nawilżona (dla mnie to kosmos, jak to się działo). A LG to był mój pierwszy kontakt z jakimikolwiek kwasami.
Ale co przypadek, to inna historia, wiadomo
To na pewno
Dzięki za info. Ja mam mieszaną, ale bez większych problemów.
Jak skończę Pixi i płatki Nip+Fab na pewno pomyślę o wypróbowania LG
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 20:26   #2974
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dla mnie Misty absolutnie nie uderza w ciepłe tony, na mnie wychodzi całkiem konkretny chłodziak
Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
U mnie tez jest chłodny
Dziękuję Jest dla mnie nadzieja no i pewnie wiele zależy od tonacji skóry.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 20:56   #2975
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z założenia, że każdy róż (w każdym odcieniu) do czegoś się przyda, więc kolekcjonuję coraz to nowe odcienie (poza pomarańczowymi).

Ja również kolekcjonuję różne odcienie. Nawet lekko pomarańczowe, bo niektóre nawet mi pasują.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 21:07   #2976
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James
mam pytanko odnosnie tej kredki do konturowania burberry
ktory masz kolor? zimny jest czy cieplak? i powiedz, ze absolutnie mi to niepotrzebne

edit: juz znalazlam, ze masz jasniejsza
Mam jasniejsza, ale chyba dokupie ciemniejsza. Daje u siebie kilka warstw, aby osiagnac zadowalajacy efekt. To dla mnie minus. No i znika z buzi, ale moze to wina mojej skory i podkladu, nie wiem. Zawsze zreszta mialam problem z utrzymaniem rozu czy bronzera.

Nie wiem czy Ci kredka do konturowania podpasi. Kredke do brwi wez za to koniecznie. Swietna jest.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Przywloklam sie wlasnie z pracy. Nie pamietam kiedy wygladalam tak zle. Toudi z Gumisiow to przy mnie Eva Longoria. Cere mam paskudna dzieki testowanemu podkladowi. Podkreslil nieistniejace suche skorki na nosie. Do tego zaakcentowal w paskudny sposob pory. Koszmar, slowo daje. Dawno nie spotkalam sie z tak fatalnym podkladem jakim jest Remarcable Marca Jacobsa.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 22:38   #2977
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
jaki dostałyście prezent niespodziankę w Douglasie ??
Shiseido krem na noc przeciwzmarszkowy, 10ml.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 02:12   #2978
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Mam naprawde duze cienie jakby mnie ktos regularnie bil
Pomogl mi krem Sylveco jest lepiej
Iwonko, korektor moim sprzymierzencem nie moge doczekac sie korektora z MJ
Madziu wierzę na słowo bo ja widzę coś innego


Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
a ja kostkę do stóp relaks...



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z założenia, że każdy róż (w każdym odcieniu) do czegoś się przyda, ...
Hahaha, Ola jakie podejście


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja mam jeden róż i ciagle tkwię w nieustannym zachywycie jak cudownie urody dodaje cale lata zylam w przekonaniu, ze roze nie dla mnie przez moje naturalne, naczynkowe rumieńce
Ale juz widze w nim dno i z radościa kupie sobie jakis nowy
Beatko ja polecam Maca i Bobbi Brown
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 06:02   #2979
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kupiłam podkład Givenchy, cień w kremie Burberry Mink i żel do brwi Benefit. Korcił mnie jeszcze kohl Burberry, kredka do brwi Sephory, podkład Burberry i coś tam jeszcze, ale się opanowałam i będzie dopisane do listy na przyszłość.
Sto lat nie kupowałam w Sephorze. Jakie próbki badziewne...żeby jeszcze chociaż damskie były, ale nie

Corii, neath, ten podkład Marca do w przyszłym miesiącu, co? I proponuję zaczekać na -20% na francuskiej stronie.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------


Też mam tą maskę. Witaj w klubie, już myślałam, że coś ze mną nie tak Wszędzie same zachwyty, a mnie ani ziębi, ani grzeje, choć trochę poużywałam. Wręcz mam wrażenie, że zaognia cerę - wiem, że to kwasy, ale bywają różne i w tym wydaniu mnie nie zauroczyły. Za to cena wystrzałowa. Pokornie wróciłam do sprawdzonego duetu Phenome, peeling enzymatyczny + maska oczyszczająca.

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------


Będziesz testować? 11, czy 12? Daj znać Sama jestem ciekawa i Fresh, i Cashmere.

Oj, niestety nie powiem Ci, na jakim poziomie, bo mazałam się wszystkim, co wpadło mi w ręce z Burberry i aż tyle czasu nie poświęciłam na analizę odcienia podkładu Moją uwagę przykuł kremowy cień Mink (kliknięty już) i wet&dry 002 Nude Jakość tych kosmetyków rzuca się w oczy.
A Laura to taki typowy krem tonujący, krycie można budować, aczkolwiek jest małe. Mi pasował, bo ładnie, świeżo wyglądał calutki dzień, co rzadko się u mnie zdarza, poza tym dobrze pielęgnował, nie zapychał, kolor jak dla mnie na lato w sam raz, filtr 20. Wykończenie "dewy", takie lepkie trochę. Na codzienny "zdrowy", delikatny makijaż idealny, choć na pewno w użytku razem z korektorem.
Tez się skusilam na cień w kolorze mink i do tego szminka w kolorze oxblood. Ten cień nude tez mnie kusi ale stwierdzilam ze kupie przy innej okazji.

Mogę dołączyć do zamówienia z francuskiej Sephory? Nie koniecznie ten podkład ale może korektor i jeszcze coś .

James mam jeszcze pytanie o izotek: czy w trakcie kuracji uzywalas ciemnych matowych szminek? Słyszałam że podczas brania leku ma się uczucie wysuszonych ust ale jestem ciekawa czy widać to jak się nalozy pomadke.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 08:15   #2980
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tez się skusilam na cień w kolorze mink i do tego szminka w kolorze oxblood. Ten cień nude tez mnie kusi ale stwierdzilam ze kupie przy innej okazji.

Mogę dołączyć do zamówienia z francuskiej Sephory? Nie koniecznie ten podkład ale może korektor i jeszcze coś .

James mam jeszcze pytanie o izotek: czy w trakcie kuracji uzywalas ciemnych matowych szminek? Słyszałam że podczas brania leku ma się uczucie wysuszonych ust ale jestem ciekawa czy widać to jak się nalozy pomadke.
Też odłożyłam zakup Nude na przyszłość Daj potem znać, czy jesteś zadowolona z tych produktów
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 08:48   #2981
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
James mam jeszcze pytanie o izotek: czy w trakcie kuracji uzywalas ciemnych matowych szminek? Słyszałam że podczas brania leku ma się uczucie wysuszonych ust ale jestem ciekawa czy widać to jak się nalozy pomadke.
Rzadko da sie uzyc jakiejkolwiek pomadki. Nie powiedzialabym, ze "podczas brania leku ma się uczucie wysuszonych ust ". Popekane usta tak, ze leci krew to raczej nie "uczucie".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 08:58   #2982
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja mam jeden róż i ciagle tkwię w nieustannym zachywycie jak cudownie urody dodaje cale lata zylam w przekonaniu, ze roze nie dla mnie przez moje naturalne, naczynkowe rumieńce
Ale juz widze w nim dno i z radościa kupie sobie jakis nowy
To musisz koniecznie zdradzić tejemnicę, co to za cudo

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Niestety wychodzę z podobnego założenia ...
Potem wywalam spurchlałe róże za niemałą kasę, których użyłam kilka razy
Ale cóż, przyjemność polowania na nie i pozachwycania się jest chyba jednak warta ciężko, własnoręcznie zarobionych na nie pieniędzy
Ja chyba jeszcze żadnego różu nie wywaliłam. Jak mi się któryś znudzi, to wydaję, a jak lubię, to aż tak nie patrzę na datę ważności , chyba, że byłby to róż w kremie.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jak leci w ciepłą stronę, to odpuszczam, chyba że będę miała okazję zobaczyć na żywo
Aż tak bardzo nie leci . Dla mnie on jest różem po cieplejszej stronie mocy w zestawieniu np. z MJ Outspoken czy MAC Sakura. Poza tym nadal jestem ciut bardziej opalona, niż normalnie o tej porze, więc to może i tego kwestia .
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dla mnie Misty absolutnie nie uderza w ciepłe tony, na mnie wychodzi całkiem konkretny chłodziak
U mnie on się troszkę ociepla na skórze po chwili, podobnie jak działo się z Diorowym Rosy Glow i Chanelowym Ultra Rose, które choć już w ogóle typowo chłodne (bardziej niż Misty), na mnie się ocieplały.
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Ja również kolekcjonuję różne odcienie. Nawet lekko pomarańczowe, bo niektóre nawet mi pasują.
No, jakby wybrać odpowiedni odcień pomarańczu, to pewnie też dałoby radę, może spróbuję .
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hahaha, Ola jakie podejście
Najgorzej, że to samo podejście mam przy szminkach, cieniach itd.

Co do dalszych moich "przygód" z MJ - na razie zbyt wiele w mojej opinii o nim się nie zmieniło. Bezpośrednio po nałożeniu naprawdę miło spogląda mi się w lustro - nadal widzę efekt jak po fotoszopie (na podkład daję sypki puder). W ciągu dnia widać lekkie osadzanie się w porach, ale - jak już pisałam - nie rzuca się to w oczy, jest zauważalne tylko z bliska, a przy tym na pewno nie ma to miejsca w rozmiarze większym niż w innych podkładach.
MJ dobrze trzyma się skóry, ale ciężko go zmyć choćby z palców, choć nakładam go jajem BB.
Mnie MJ nie podkreśla suchych skórek, za to wczoraj na nosie jakby nieco się zwarzył . Może to kwestia tego, że krem nie dość dobrze przed mejkapem rozsmarowałam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 09:11   #2983
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To musisz koniecznie zdradzić tejemnicę, co to za cudo
Oj, tak. Koniecznie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 09:37   #2984
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ale mi dzisiaj wyszedł super makijaż w brązach Naked Smoky - cieszę się, ze skusiłam sie na ta paletkę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 09:45   #2985
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Haha nie wiem czy takie cudo , bo nie mam innych do porówniania
Używam Rosy Glow Diora. Bardzo lubie, ale juz mi sie odrobinę nudzi co byscie polecily w podobnej kolorystyce ?
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2015-09-26 o 09:48
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 10:18   #2986
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Haha nie wiem czy takie cudo , bo nie mam innych do porówniania
Używam Rosy Glow Diora. Bardzo lubie, ale juz mi sie odrobinę nudzi co byscie polecily w podobnej kolorystyce ?
Iced Lotus od Clinique.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 10:52   #2987
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Haha nie wiem czy takie cudo , bo nie mam innych do porówniania
Używam Rosy Glow Diora. Bardzo lubie, ale juz mi sie odrobinę nudzi co byscie polecily w podobnej kolorystyce ?
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52904503]Iced Lotus od Clinique.[/QUOTE]

Iced Lotus jest cudowny, jeden z moich ukochanych różów. Również bardzo bardzo polecam
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 10:53   #2988
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 11:02   #2989
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52901090]Mam jasniejsza, ale chyba dokupie ciemniejsza. Daje u siebie kilka warstw, aby osiagnac zadowalajacy efekt. To dla mnie minus. No i znika z buzi, ale moze to wina mojej skory i podkladu, nie wiem. Zawsze zreszta mialam problem z utrzymaniem rozu czy bronzera.

Nie wiem czy Ci kredka do konturowania podpasi. Kredke do brwi wez za to koniecznie. Swietna jest.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Przywloklam sie wlasnie z pracy. Nie pamietam kiedy wygladalam tak zle. Toudi z Gumisiow to przy mnie Eva Longoria. Cere mam paskudna dzieki testowanemu podkladowi. Podkreslil nieistniejace suche skorki na nosie. Do tego zaakcentowal w paskudny sposob pory. Koszmar, slowo daje. Dawno nie spotkalam sie z tak fatalnym podkladem jakim jest Remarcable Marca Jacobsa.[/QUOTE]
Ja idę jutro po próbki. Jestem ciekawa czy mi podejdzie.
Długo musisz jeszcze brać Izotek? Jak ćwiczenia?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 11:13   #2990
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Haha nie wiem czy takie cudo , bo nie mam innych do porówniania
Używam Rosy Glow Diora. Bardzo lubie, ale juz mi sie odrobinę nudzi co byscie polecily w podobnej kolorystyce ?
A, to mam
Na mojej durnej skórze niestety się ociepla .
Super, że jesteś z niego zadowolona . Fajnie jest mieć takiego jednego ulubieńca

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Iced Lotus jest cudowny, jeden z moich ukochanych różów. Również bardzo bardzo polecam
To jeden z moich pierwszych różów. Wtedy miałam może ze 2 sztuki, więc nawet udało mi się w nim denko uwidocznić . Gdzieś tam resztki nawet jeszcze mam, trzymam z sentymentu, bo bardzo go
lubiłam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 11:31   #2991
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To jeden z moich pierwszych różów. Wtedy miałam może ze 2 sztuki, więc nawet udało mi się w nim denko uwidocznić . Gdzieś tam resztki nawet jeszcze mam, trzymam z sentymentu, bo bardzo go
lubiłam.
Ja wcześniej kompletnie nie zwracałam uwagi na róże Clinique, ale Iced Lotus był wszędzie polecany dla osób będących Chłodnym Latem (czyli dla mojego typu), więc w końcu się skusiłam i potwierdzam, że pasuje idealnie Uwielbiam też jego konsystencję i trwałość, naprawdę porządny kosmetyk.

A czasy, kiedy miało się 1-2 róże, echhh... Kiedyś miałam tylko 1 jedyny róż Bourjois. I - uwaga - udało mi się zużyć go do końca! Ten kamienny twór! Ale czasy dziarskiego robienia denek zdecydowanie odeszły w zapomnienie

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-26 o 11:32
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 11:38   #2992
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja idę jutro po próbki. Jestem ciekawa czy mi podejdzie.
Długo musisz jeszcze brać Izotek? Jak ćwiczenia?
Jak zwykle zaliczylam swoj dol cwiczeniowo-zywieniowy. Wytrzymalam dwa dni i dupa. To moj odwieczny problem.

A Izotek jeszcze troche. Musze wlaczyc kalkulator i policzyc. Na oko ze dwa miesiace jeszcze. Nie narzekam mimo wszystko, bo widze, ze jest efekt.

Mam nadzieje, ze podklad Ci przypasuje. Ze mnie zrobil paszczaka tysiaclecia. Givenchy Balm czy Chanel Velvet bija go na glowe. Nawet True Match L'oreala. Dawno nie widzialam takiego bubla, wiec polecam wstac wczesniej, zebys miala czas na zmycie go ewentualnie . Ja nie mialam i poszlam do pracy straszyc ludzi .

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A, to mam
Na mojej durnej skórze niestety się ociepla .
Na mojej tez .

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Kurka, dumam nad nowa tapeta od Burberry, bo przydalaby mi sie jakas kryjaca szpachla, ale obawiam sie troche brac w ciemno bez testowania.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-09-26 o 11:34
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 12:00   #2993
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Hej. Nie wiem, czy było ale w S.przy zakupach za min.150 zł miniatury TOO FACED w prezencie. Kod fun15
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 12:05   #2994
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52905148]



Jak zwykle zaliczylam swoj dol cwiczeniowo-zywieniowy. Wytrzymalam dwa dni i dupa. To moj odwieczny problem.

A Izotek jeszcze troche. Musze wlaczyc kalkulator i policzyc. Na oko ze dwa miesiace jeszcze. Nie narzekam mimo wszystko, bo widze, ze jest efekt.

Mam nadzieje, ze podklad Ci przypasuje. Ze mnie zrobil paszczaka tysiaclecia. Givenchy Balm czy Chanel Velvet bija go na glowe. Nawet True Match L'oreala. Dawno nie widzialam takiego bubla, wiec polecam wstac wczesniej, zebys miala czas na zmycie go ewentualnie . Ja nie mialam i poszlam do pracy straszyc ludzi .



Na mojej tez .

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Kurka, dumam nad nowa tapeta od Burberry, bo przydalaby mi sie jakas kryjaca szpachla, ale obawiam sie troche brac w ciemno bez testowania.[/QUOTE]
Fajnie, że widzisz efekt. Na czas testów zostaje w domu
Ja już nic nie kupię w ciemno, bo u mnie się takie zakupy nie sprawdzają.
Jak przyjdzie twój dietetyczny czas to i motywacja się znajdzie.
Ja dojrzałam w końcu do drastycznej zmiany diety i o dziwno łatwo mi to przyszło.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2015-09-26 o 12:07
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 12:08   #2995
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Wie ktos jak dodac dwa kody robiac zamowienie w S? Moge dodac tylko jeden. Jak dodaje drugi to zastepuje ten pierwszy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 12:08   #2996
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Haha nie wiem czy takie cudo , bo nie mam innych do porówniania
Używam Rosy Glow Diora. Bardzo lubie, ale juz mi sie odrobinę nudzi co byscie polecily w podobnej kolorystyce ?
Od dawna chcę go przetestować, ale jakoś mi się nie udaje
Ja mam dwa róże.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 12:11   #2997
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52905482]Wie ktos jak dodac dwa kody robiac zamowienie w S? Moge dodac tylko jeden. Jak dodaje drugi to zastepuje ten pierwszy.[/QUOTE]

Bo tylko jeden kod można wpisać, w S nie da się połączyć kodów.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 12:13   #2998
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Fajnie, że widzisz efekt. Na czas testów zostaje w domu
Ja już nic nie kupię w ciemno, bo u mnie się takie zakupy nie sprawdzają.
Jak przyjdzie twój dietetyczny czas to i motywacja się znajdzie.
Ja dojrzałam w końcu do drastycznej zmiany diety i o dziwno łatwo mi to przyszło.
Martwie sie, ze nigdy nie dojrzeje. Zawsze mialam problemy z jedzeniem. Jadlam bardzo duzo. Jem dalej duzo. Bardzo. Potrafie zjesc wiecej niz przecietny facet.
Jem bardzo duzo i nawet nie jestem glodna.
Poza tym ciezko mi zjesc cos niskokalorycznego, bo od ponad 25 lat nie jadam praktycznie warzyw. Gotowane miesa jest dla mnie jak styropian. Nie wierze, ze to pisze, ale zazdroszcze ludziom, ktorzy sa w stanie zjesc salatke. Ostatnio za to mam faze na steki, z ktorych leci jeszcze krew.

A moglabys wrzucic, nawet na PW jak tu nie chcesz, swoj przykladowy jadlospis?

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bo tylko jeden kod można wpisać, w S nie da się połączyć kodów.
Tez tak myslalam, ale gdzies na Wizazu mignal mi wpis, ze ktos ostatnio polaczyl kody. Nawet chyba tutaj.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 12:23   #2999
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52903676]Rzadko da sie uzyc jakiejkolwiek pomadki. Nie powiedzialabym, ze "podczas brania leku ma się uczucie wysuszonych ust ". Popekane usta tak, ze leci krew to raczej nie "uczucie".[/QUOTE]

No właśnie moja koleżanka narzekała że czuje wysuszenie ust. Żadnego krwawienia nie miała. Porażka. Nie lubię bez malowania ust wychodzić.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 12:25   #3000
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

James ja jestem na "prawie paleo" nie przeżyłabyś ani dnia.
Dzisiaj przez cały dzień jest azjatycką zupę z warzywami, wołowiną i rybą.
Nie mam czegoś takiego jak jadłospis, ale jem wszystko to czego nie lubisz.
Ja też myślałam, że nie dam rady żyć bez nabiału, a żyję i mam się dobrze.


Ja miałam w S jedno niezapłacone zamówienie, dzisiaj zrobiłam drugie i S mi te zamówienia połączyła. Kiedyś tak nie było
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.