Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 19:08   #1
libresse12
Przyczajenie
 
Avatar libresse12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22

Pomocy


Nie wiem czy dobrze wybrałam wątek, ale mam pewien problem.
Otóż z 2 godziny temu poszłam na solarium, nie miałam okresu ani nic z tych rzeczy. Ogólnie nawet ostatnio straszliwie mi się waha, ale przechodze mnóstwo stresów. Otóż już podczas seansu rozbolała mnie głowa i poczułam się słabo. Po seansie było coraz gorzej. Przychodze do domu, patrzę .. A tu dostałam krwiścieczerwonego okresu ! Co nie zdarzyło mi się chyba od 2 lat. Nie czuję się najlepiej, dodatkowo mam strasznie ponure myśli. Co mam zrobić? Nie sądziłam że dostane okresu, a podobno można zemdleć po solarce w czasie okresu. Mam coś zjeść ? Jakieś buraki czy stek? xd

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

okej, zjadłam grejpfruta, jakoś się trzymam. Ale co potem??
libresse12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 19:09   #2
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Pomocy

Cytat:
Napisane przez libresse12 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze wybrałam wątek, ale mam pewien problem.
Otóż z 2 godziny temu poszłam na solarium, nie miałam okresu ani nic z tych rzeczy. Ogólnie nawet ostatnio straszliwie mi się waha, ale przechodze mnóstwo stresów. Otóż już podczas seansu rozbolała mnie głowa i poczułam się słabo. Po seansie było coraz gorzej. Przychodze do domu, patrzę .. A tu dostałam krwiścieczerwonego okresu ! Co nie zdarzyło mi się chyba od 2 lat. Nie czuję się najlepiej, dodatkowo mam strasznie ponure myśli. Co mam zrobić? Nie sądziłam że dostane okresu, a podobno można zemdleć po solarce w czasie okresu. Mam coś zjeść ? Jakieś buraki czy stek? xd

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

okej, zjadłam grejpfruta, jakoś się trzymam. Ale co potem??
może czekoladę?
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.