depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 09:15   #1
aligator 333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15

depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław


gdzie można wykonać w przystępnej cenie taka depilacje? nie cała twarz ale baki, wąsy i brwi nie wierze że to musi być tak drogie ok.400zł?? nie ma gabinetów z cenami jak w Łodzi?? około 150zł??
aligator 333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:22   #2
ckolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

aligator 333,
nie wiem jak to wyglada w Krakowie i Łodzi, ale we Wrocławiu udało mi się trafić na przystępne ceny. Ja robiłam sobie bikini i zapłaciłam (ze znizką studencką -20%) za zabieg 264zł no i czwarty i kolejne zabiegi będą mnie kosztowały -50% ceny normalnej .

jestem zadowolona bo zapłaciłam tyle za głębokie bikini, a inne salony liczą osobno za linię bikini i za wzgórek, co daje w rezultacie dwa razy tyle .

sprawdź sobie cennik na stronie salonu LASERBEAUTY, mieści sie na ul. Pretficza we Wrocławiu
ckolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:50   #3
aligator 333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

boze to cudownie ze bikini tak tanio Ci wyszło, ja mam problem na twarzy niestety a tu ceny naprawde szaleją
aligator 333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:56   #4
ckolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

kurcze, fajnie byc studenetm fakt, zapisz sie na jakieś zajęcia na uczelni chociaż pod katem tych promocji
ckolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:03   #5
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Cytat:
Napisane przez ckolka Pokaż wiadomość
aligator 333,
nie wiem jak to wyglada w Krakowie i Łodzi, ale we Wrocławiu udało mi się trafić na przystępne ceny. Ja robiłam sobie bikini i zapłaciłam (ze znizką studencką -20%) za zabieg 264zł no i czwarty i kolejne zabiegi będą mnie kosztowały -50% ceny normalnej .

jestem zadowolona bo zapłaciłam tyle za głębokie bikini, a inne salony liczą osobno za linię bikini i za wzgórek, co daje w rezultacie dwa razy tyle .

sprawdź sobie cennik na stronie salonu LASERBEAUTY, mieści sie na ul. Pretficza we Wrocławiu
A jakie sa efekty po tej epilacji? Jaki % Ci włosków zniknęło?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 15:48   #6
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

polecam LASERBEauty z Wrocławia.
mają tanio i bardzo solidnie. ciągnie się to co prawda, bo zabiego irzeba powtarzać, ale powiem , że zrobiłam pachy- 6 zabiegów i nic mi włosków nie zostało!!!! teraz robię wąsik- jest co prawda bardziej bolesny, ale nie tak bardzo bolesny jak bikini głębokie!!!! ceny nie zatrważają, mają stronę w necie, można sprawdzić!
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 22:12   #7
ckolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
A jakie sa efekty po tej epilacji? Jaki % Ci włosków zniknęło?
powiem ci Dog-Rose, że madame tissot ma troche większe doświadczenie "w te klocki " ja jestem po trzecim zabiegu.
Ppo pierwszym zabiegu to był szok, gładziutko (no kilka włosków wyrosło ale jak coś to mają przecież poprawki) jak nigdy przez jakieś 2-3 miesiące, a było się czego pozbyć , potem wyrasta kolejna partia włosków i wtedy powtarza sie zabieg i tak się to wszystko dzieje ok 6 razy.

procentowo nie mam już ja wiem może jakieś 30% może nawet troche więcej i z każdym kolejnym zabiegiem będzie ich mniej.

Teraz przynajmniej jak człowiek moge sie na basenie pokazać a nie jak małpka albo jak biedronka w kropki po normalnym goleniu maszynką

nie jest to może najtańsza forma pozbycia sie włosków ale jak dla mnie najlepsza na długi czas
ckolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 22:22   #8
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Cytat:
Napisane przez madame tissot Pokaż wiadomość
polecam LASERBEauty z Wrocławia.
mają tanio i bardzo solidnie. ciągnie się to co prawda, bo zabiego irzeba powtarzać, ale powiem , że zrobiłam pachy- 6 zabiegów i nic mi włosków nie zostało!!!! teraz robię wąsik- jest co prawda bardziej bolesny, ale nie tak bardzo bolesny jak bikini głębokie!!!! ceny nie zatrważają, mają stronę w necie, można sprawdzić!
szkoda tyko ze laser maja tam aleksandrytowy, a nie diodowy, bo tak by przejechalam sie do Wroclawia. Ceny maja dobre, szczegolnie dla studentek

Ważna informacja dla tych ktore mają zamiar zrobić sobie depilację laserową w Krakowie! Otóż przeprowadziłam badanie ofert krakowskich centrow medycyny estetycznej, które wykonują taki zabieg i umieszczam tu informację o ich cenach na depilację bikini (to co mnie interesowało, podkreślam że ceny są podane dla depilacji bikini w całości razem z głebokim, więc jak was interesuje jakaś partia, to oczywiście będzie taniej), laser który stosują i ewentualne studenckie zniżki i zniżki przy kolejnych zabiegach.
1. Bonadea - 420zl, po 4m zabiegu zniżki (nie podają jakie), laser diodowy Light Sheer. Ogólnie mają zniżki dla studentów, ale teraz trwa promocja (która jest uwzględniona w tej cenie) i dla wszyscych ceny są takie same. Chociaz jeśli by działała zniżka studencka, to kosztowało by to tylko 350zł.
2. Dermed - 640zł (normalna cena 800zl, ale ze zniżką - już nie pamiętam czy związaną z jakąs promocją, czy studencka - 640),laser diodowy Light Sheer, po 4m zabiegu zniżka 50%
3. Consensus - 1000zł, bez zniżek studenckich, kolejne zabiegi kosztują tyle samo, laser aleksandrytowy
4. Nowomed - 400zł (razem ze zniżką studencką), po 4m zabiegu zniżka 50%, ,laser diodowy Light Sheer
5. Nowy wymiar - 500zł - brak studenckich zniżek, po 4m zabiegu zniżka 50%, ,laser diodowy Light Sheer
6. Dermiss - 290zł, laser IPL
7. Metamarfoza - 400zł, laser IPL
8. Kleopatra - 560zł, chyba też IPL (ale nie pamiętam dokładnie)

Dla siebie wybrałam Nowomed za rozsądną cenę i laser Lightsheer + nie ma tam dużych kolejek, więc można spokojnie się zapisać na wygodny termin
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 11:09   #9
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

ja wam powiem, że IPL jest zajefajny do naczynek///
babka mi strzeliła w płatki nosowe, bo od za przeproszeniem ciśnięcia różnych wągrów itp, porobiły mi się małe czerwone niteczki....

i najpierw mi to ściemniało, trochę sie skichałam ze starchu, że mi tak zostanie...
dostałam krem z filtrem UV 50 i smarowałam...
po tygodniu strupek odleciał a ja mam blady śliczny nosek!!!!
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 11:11   #10
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

poza tym patrze, ze dermapuls z wrocka jest sponsorem forum, sorry, ale bez przesady....

mają tam takie ceny, już nie wspomnę o podejściu do klienta przez dr Kaniowską....

nie polecam zdecydowanie!
mają drogo, klinika we wstrętnej dzielnicy, gdzie kradną radia od aut, albo urywają lusterka. ciemno tam i brzydko!
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 12:12   #11
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247167

i średnie ceny dla depilacji laserowej w Krakowie - proponuję porównać z bardzo ciekawą inicjatywą Dog-Rose i ew. jeszcze raz dobrać średnią
http://depilacjalaserowa.wroclaw.pl/...aserowa-krakow
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 17:30   #12
kudelka125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

ja zdecydowałam się na zabieg w Dermique przy Galerii KAzimierz. Mają fajną promocję do końca września 40% rabatu na pierwszy zabieg, na drugi i trzeci zabieg 15% a 4i 5 to 50% zniżki. za pełne bikini zapłaciłam 480 zł(cena wyjściowa 800zl) a za pachy 240zł (cena wyjściowa 400zł). Znieczulenie gratis. I szybki fajny laser diodowy Milesman. Naprawde jestem zadowolona mam dużo włosów mniej są cieńsze i wolniej odrastają! Naprawde polecam
kudelka125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 00:54   #13
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Chetnie usunęłabym owłosienie pod pachami, jestem ciemna brunetka i koncowki odrastjacych wloskow widac juz po kilkunastu godzinach;/ Obawiam sie tylko, czy laser nie ma negatywnego wplywu na węzły chłonne pod pachami? Czy ewentualny problem moze pojawic sie po kilkunastu latach? W koncu lasery sa popularne i bardziej dostepne dop od kilku lat, wiec nie mozna do konca powiedziec, ze nie maja zadnych nastepstw.
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:56   #14
karczocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Dzięki za polecenie LaserBeauty! Jest naprawdę super - miło, profesjonalnie, wszystko wytłumaczone przed zabiegiem. Robiłam pachy i już po pierwszym zabiegu widać efekty!
karczocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 12:37   #15
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

ja jestem po pierwszym zabiegu usuwania włosów na łydkach.
szkoda,że nie wiedziałam o bolesności tego zabiegu.
ciekawa jestem kiedy zaczną wypadać włosy.to mój drugi dzień po zabiegu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 12:24   #16
progresywna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 63
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

We wrocławskim Laser Beauty faktycznie ceny są konkurencyjne, a wachlarz zabiegów szeroki. Każdy znajdzie coś dla siebie, ja znalazłam i jestem zadowolona, pewnie dlatego, że długo szukałam odpowiedniego salonu
progresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 14:32   #17
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Ja jestem w trakcie usuwania włosków pod pachami. Robiłam w Der-Med w Katowicach (ale mają też oddziały we Wrocławiu i w Krakowie - zresztą ktoś już o tym pisał) i powiem Wam, że spokojnie mogę polecić. Co mnie zaskoczyło to to że najpierw miałam konsultację lekarską, żeby sprawdzić czy w ogóle jest sens to robić - naturalnie jestem blondynką, wiec włoski są jaśniejsze. Myślałam, że nie ma to znaczenia.

Miałam już dwa zabiegi i na pierwszy poszłam bez znieczulenia, bo naczytałam się w necie głupot, że to niby nie boli - jasne! Jest to nieprzyjemne uczucie, wiec jak sie mam męczyć, to wole wydać stówę na maść i siedzieć tam spokojnie.

Na pierwszy zabieg poszłam w promocji, ale standardowo płaci się ok. 350 zł - choć pewnie to zależy od osoby.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 15:15   #18
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

och.byłam na drugim zabiegu w mojej miejscowości i mam porównanie.
zabieg nie musi być bolesny-PRŚCIE O ŻEL ZNIECZULAJĄCY !!niektore zakłady ich nie dają w ramach oszczędności-NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ-TO NIE MUSI BOLEĆ!
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:03   #19
bettikarianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

dołączam się do polecających Laserbrauty, sama robiłam tam i depilację, i peeling na twarzy - oba zabiegi zrobiono fachowo, w miłej atmosferze i za naprawdę konkurencyjną cenę
bettikarianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 07:39   #20
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

heh ja tez tam robie piling - pirogronowy. masakruje twarz generalnie- w sensie odizera ją ze wszystkich warstw ochronnych, ale za to jak już buziuchna dojdzie do siebie, to ekstra...tylko musze uważać na podrażnienie- o to łatwo. ale piling nie doś, że spłyca zmarszczki, to jest idealny do mojej cery, w ekspresowym tempie eksmituje wszelkie małe i upierdliwie siedzące syfy
ale ta lekarka co tam siedzi, jest spoko, dość dobrze doradza i w ogóle. ja już jestem po 3- co 7 tygodni, można wydac te 200, uważam, że żadnen domowy piling nie da tego efektu...
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 07:53   #21
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

W tym momencie studio Estetica przy Sławkowskiej ma promocję na depilację laserową (ale nie IPL tylko Light Sheer - dużo skuteczniejszy sposób i mniej bolesny zabieg), na wszystkie okolice - górna warga kosztuje do 140 zł, zabieg powtarza się co trzy miesiące, to już indywidualna sprawa, ile zabiegów potrzeba, żeby pozbyć się owłosienia na stałe.
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 18:48   #22
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

teraz w der-medzie w Katowicach jest "brazlijski miesiąc" i trwa promocja na depilację laserową:
ŁYDKI zamiast 450 PLN jest 315 PLN
UDA 540 PLN - 378 PLN

BIKINI podstawowe 360 PLN - 252 PLN

więc tym razem idę na łydki
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 13:48   #23
daga0z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Orientujecie się może jak działa laser Nd:YAG i czy można takie zabiegi stosować również do twarzy? Ile takich zabiegów będę potrzebowała? Bo właśnie przeglądam cenniki w Krakowie i zastanawiam się, czy na pewno mnie na to stać. Boję się, że pójdę 3 razy i okaże się, że nie widać efektu...
daga0z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 11:54   #24
lejjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

A słyszała któraś z was o pani Aleksandrze Szlachcic z krakowskiego Osteomedu? Też chcę zrobić laserową depilację bikini, a przy okazji zapytać o możliwość usunięcia laserem blizn po trądziku :/ Dlatego zależy mi na dobrym dermatologu…
lejjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 09:55   #25
dominika10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

byłam w osteomedzie już dwa razy i za dwa tygodnie idę znowu. myślę, że jeszcze raz będę musiała iść. ale czego się nie robi, żeby dobrze wyglądać! a u pani Aleksandry byłam na konsultacjach przed zabiegiem - bez obaw możesz się do niej wybrać.
dominika10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 12:26   #26
lejjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

No to może się odważe. Problem jest na tyle stresujący, że wolałabym nie denerwować się dodatkowo wizytą u lekarza, a mam za sobą dosyć niemiłe doświadczenia… wiec mam nadzieje, ze tym razem będzie inaczej
lejjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 20:47   #27
xara83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
szkoda tyko ze laser maja tam aleksandrytowy, a nie diodowy, bo tak by przejechalam sie do Wroclawia. Ceny maja dobre, szczegolnie dla studentek

Ważna informacja dla tych ktore mają zamiar zrobić sobie depilację laserową w Krakowie! Otóż przeprowadziłam badanie ofert krakowskich centrow medycyny estetycznej, które wykonują taki zabieg i umieszczam tu informację o ich cenach na depilację bikini (to co mnie interesowało, podkreślam że ceny są podane dla depilacji bikini w całości razem z głebokim, więc jak was interesuje jakaś partia, to oczywiście będzie taniej), laser który stosują i ewentualne studenckie zniżki i zniżki przy kolejnych zabiegach.
1. Bonadea - 420zl, po 4m zabiegu zniżki (nie podają jakie), laser diodowy Light Sheer. Ogólnie mają zniżki dla studentów, ale teraz trwa promocja (która jest uwzględniona w tej cenie) i dla wszyscych ceny są takie same. Chociaz jeśli by działała zniżka studencka, to kosztowało by to tylko 350zł.
2. Dermed - 640zł (normalna cena 800zl, ale ze zniżką - już nie pamiętam czy związaną z jakąs promocją, czy studencka - 640),laser diodowy Light Sheer, po 4m zabiegu zniżka 50%
3. Consensus - 1000zł, bez zniżek studenckich, kolejne zabiegi kosztują tyle samo, laser aleksandrytowy
4. Nowomed - 400zł (razem ze zniżką studencką), po 4m zabiegu zniżka 50%, ,laser diodowy Light Sheer
5. Nowy wymiar - 500zł - brak studenckich zniżek, po 4m zabiegu zniżka 50%, ,laser diodowy Light Sheer
6. Dermiss - 290zł, laser IPL
7. Metamarfoza - 400zł, laser IPL
8. Kleopatra - 560zł, chyba też IPL (ale nie pamiętam dokładnie)

Dla siebie wybrałam Nowomed za rozsądną cenę i laser Lightsheer + nie ma tam dużych kolejek, więc można spokojnie się zapisać na wygodny termin
Ja zrobiłam bikini w Active Woman za 300zł. Do zabiegu dostałam mrożący okład, Pani Kasia była bardzo cierpliwa i zrobiła mi dokładnie całe bikini jestem po 4 zabiegach i mam spokój!! polecam i pozdrawiam! Sa niedaleko centrum, a ceny super i serdeczna obsługa
xara83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 11:06   #28
traszka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Ja osobiście korzystałam z depilacji laserem diodowym, jestem po pierwszym zabiegu na pachy i widzę, że faktycznie włosów jest mniej. Zabieg robiłam w Klinice Idealnie w Gliwicach, mają teraz fajną promocję, pierwszy zabieg depilacji pach za 9,99 zł
traszka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:33   #29
traszka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Gdyby któraś z Was była zainteresowana podaję link do ich strony internetowej www.idealnie.eu
traszka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:55   #30
parenta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Hej ja takze chcialam sie podzielic opinia na temat nowootwartego "Idealnie" w Gliwicach. Otoz ceny - jedne z najnizszych w okolicy, salon - nowo wyremontowany a obsluga bardzo przyjemna. Sam zabieg takze uwazam za dobrze przeprowadzony, bo Pani przyklada ten pistolet dokladnie i troche to trwalo, ale licze, ze bedzie to skutkowalo lepszymi efektami i tak jak mi Pani Joasia powiedziala, wystarczy ok. 6 zabiegow, aby wloski juz w ogole nie rosly. Na razie jestem pare dni po zabiegu i nic nie odrasta, ale zobaczymy co bedzie dalej. Na razie jestem zadowolona
parenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-02 14:47:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.