Yasminelle- prośba o Waszą pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 19:22   #1
hell_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Arrow

Yasminelle- pomoc i opinie !!!


Witam Was, mam pytanie a dokładnie prośbę- kończę w przyszłym tygodniu brać Yasminelle, to mój pierwszy blister. Zauważyłam jednak u siebie pogorszenie cery- na plecach wyszło mi kilka wieelkich pryszczy, na twarzy też powyskakiwały. Oprócz tego moje piersi są... prawie dwa razy wieksze- wczesniej miałam małe... Nie wiem czy to normalne czy moze powinnam je odstawić w te pędy? Ginekolog stwierdził,iż jeśli mam problems z trądzikiem to one mi nawet pomogą, nie przytyję po nich (a coś drgnęło w masie jednak- boczki i brzuch)... Kochane nie wiem co mam mysleć i robic... kazdej zalezy na wygladzie a ja nie chce tyc i miec pryszczy... Prosze o radę... Pozdrawiam ...



Edytowane przez hell_girl
Czas edycji: 2010-08-27 o 19:32
hell_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:36   #2
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Yasminelle- pomoc i opinie !!!

Cytat:
Napisane przez hell_girl Pokaż wiadomość
Witam Was, mam pytanie a dokładnie prośbę- kończę w przyszłym tygodniu brać Yasminelle, to mój pierwszy blister. Zauważyłam jednak u siebie pogorszenie cery- na plecach wyszło mi kilka wieelkich pryszczy, na twarzy też powyskakiwały. Oprócz tego moje piersi są... prawie dwa razy wieksze- wczesniej miałam małe... Nie wiem czy to normalne czy moze powinnam je odstawić w te pędy? Ginekolog stwierdził,iż jeśli mam problems z trądzikiem to one mi nawet pomogą, nie przytyję po nich (a coś drgnęło w masie jednak- boczki i brzuch)... Kochane nie wiem co mam mysleć i robic... kazdej zalezy na wygladzie a ja nie chce tyc i miec pryszczy... Prosze o radę... Pozdrawiam ...


Mi osobiście cera bardzo się polepszyła w czasie brania yasminelle. Może spróbuj wziąć jeszcze jedno opakowanie? Jak problem dalej będzie to idź do lekarza i poproś go żeby zmienił na inne.
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 20:55   #3
xxyyzz
Raczkowanie
 
Avatar xxyyzz
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 35
Dot.: Yasminelle- prośba o Waszą pomoc!

yasmienelle to moje 4 pigulki (rodzaj) biore je obecnie, w zadnym przypadku nie zauwazylam tycia, pogorszenia cery, nastroju, jedyny minus spadek libido. powinnas jednak skonsultowac to z lekarzem..
xxyyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 22:11   #4
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Yasminelle- prośba o Waszą pomoc!

To dlatego, że dopiero zaczynasz brać hormony, organizm reaguje. Tez miałam podobnie.
Poczekaj, bo mi się cera naprawdę BAAAARDZO poprawiła po Yasminelle, tycia nie ma (to raczej woda, nie utyłaś tylko organizm magazynuje wodę, która zejdzie z niego przez to, że Yasminelle ma składnik lekko moczopędny, zapobiega puchnięciu, ale dopiero, jak ciało przywyknie). No a co do piersi, to często przy hormonach rosną, mi z dużego C urosły do D i tak zostało.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 08:20   #5
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: Yasminelle- prośba o Waszą pomoc!

Ja nie zauważyłam poprawy cery od tabletek antykoncepcyjnych , dopiero jak odstawiłam słodycze zobaczyłam efekty - ani jednego wyprysku . Jak zjem coś słodkiego to od razu kilka wyrasta
Tabletki same w sobie nie powodują tycia , tylko zwiększa Ci się apetyt a potem są skutki .
Moje libido przy jasminelle wynosi 0 . Mężczyżni mogą nie istnieć dla mnie
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:56   #6
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Yasminelle- prośba o Waszą pomoc!

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam poprawy cery od tabletek antykoncepcyjnych , dopiero jak odstawiłam słodycze zobaczyłam efekty - ani jednego wyprysku . Jak zjem coś słodkiego to od razu kilka wyrasta
Tabletki same w sobie nie powodują tycia , tylko zwiększa Ci się apetyt a potem są skutki .
Moje libido przy jasminelle wynosi 0 . Mężczyżni mogą nie istnieć dla mnie
u mnie było na początku tak samo + krwawienie przez 19 dni....koszmar.ale ogólnie tabletki te przyjmuje mój organizm dobrze,więc jestem zadowolona.
*do autorki:
i bardzo proszę tu masz zbiorczy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276712
__________________
1. my
2. Kult!

Edytowane przez Seeensi
Czas edycji: 2010-08-29 o 13:57
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.