Kolejna randka! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 12:26   #1
CharlotteC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35

Kolejna randka!


Sobota, godzina 18:00
Dzisiaj jest mój dzień!
W końcu zaprosił mnie na randkę. Hura! Wicie, przecież muszę wyglądać bosko. Doskonały makijaż to krok, żeby czuć się pewnie i pięknie. Plan jest taki... oczarować!
O nie, nie.... bez bazy pod makijaż ja dzisiaj nie ruszam. Makijaż musi się trzymać cały wieczór. Teraz czas na podkład rachu ciachu i cera gładziutka, jeszcze ciut korektora na przebarwienia i już potem z górki. Nic nie może się świecić, przy użyciu pędzla omiatam twarz pudrem. Teraz odrobina różu na policzki. Wy też robicie przy tym "rybią minkę"? Haha.
Malowanie oczu to oddzielna historia. Maluję oczy pędzlami na "sexy bomb", czarny cień, potem brązowy, rozświetlić kąciki oczu i łuk pod brwiami. Teraz brwi starannie zaznaczone, przyciemnione. Na koniec rzęsy, niestety natura mi poskąpiła długich "firan" więc doklejam kilka kępek, pociągam tuszem i jestem gotowa na podbój. Prawie... szminka w kolorze nude to mój trik na sexy usta i mogę ruszać.
Trzymajcie kciuki!
__________________




CharlotteC jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.