Problem z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 18:13   #1
12ewa34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57

Problem z cerą


Witam wszystkie forumowiczki
Od pewnego czasu borykam się z problemami z cerą na twarzy. Mam na niej czerwone plamy, swędzące, skóra w niektórych miejscach mi schodzi jak po opalaniu. Wybrałam się do dermatologa, który stwierdził, że to nic poważnego. Przepisał mi Zyrtec na odczulenie i zalecił kupic Cetaphil MD i emulsję. Czy którejś z Was to pomogło? Sama nie wiem jak z tym świństwem dalej walczyc
12ewa34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 17:09   #2
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Problem z cerą

Cytat:
Napisane przez 12ewa34 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki
Od pewnego czasu borykam się z problemami z cerą na twarzy. Mam na niej czerwone plamy, swędzące, skóra w niektórych miejscach mi schodzi jak po opalaniu. Wybrałam się do dermatologa, który stwierdził, że to nic poważnego. Przepisał mi Zyrtec na odczulenie i zalecił kupic Cetaphil MD i emulsję. Czy którejś z Was to pomogło? Sama nie wiem jak z tym świństwem dalej walczyc
Powinnaś iść do innego dermatologa żeby się upewnić co dokładnie Ci dolega,bo jak lekarz mówi, że to nic takiego to już wiadomo, że to słaby lekarz, który olewa sprawę. Nie wiem jak dokładnie wygląda Twoja twarz ale może to łojotokowe zapalenie skóry...ja to mam w głowie...też kilku lekarzy mnie olewało i mówiło,że to "zwykły" łupież, a mi nic nie pomagało!!!Dopiero niedawno postawiono słuszną diagnozę.Być może, że to łzs.
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.