Dziwna zmiana skórna w miejscu intymnym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 00:28   #1
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751

Dziwna zmiana skórna w miejscu intymnym


Witajcie!

Jakiś czas temu zauważyłam, że poniżej wejścia do pochwy pojawiła mi się dziwna zmiana, coś co przypominało małe ziarenko grochu którego się nie da wycisnąć, tak jakbym pod skórą miała małą kuleczkę ( ciężko określić położenie gdyż jest to między wejściem do pochwy, a odbytem na ściance- mam nadzieję, że zrozumiale wytłumaczyłam). Ostatnio zafundowałam sobie dłuższą jazdę na rowerze, przez co ta mała zmiana nagle zaczęła piec, boleć oraz powiększyła się- wydaje mi się, że może to odparzyłam? Jestem dodatkowo w czasie miesiączki, ale nie myślę, żeby to miało wpływ na powiększenie się tej zmiany skórnej, bo wcześniej nawet w czasie miesiączki tak jakby było to mniejsze. Jak na razie smaruje maścią na odparzenia dla dzieci, co jeszcze mogę zrobić? Oczywiście jeśli nadal tak będzie wybiorę się do lekarza - ale jakiego ginekologa czy dermatologa?
Może któraś z was miała coś takiego i jest w stanie mi powiedzieć co to moze być?
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-29 01:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.