Jaką piankę do męskich krótkich włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-17, 14:00   #1
Kamill21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6

Jaką piankę do męskich krótkich włosów?


Cześć, szukam jakiejś dobrej pianki do włosów która uniesie moje włosy ponieważ normalnie bez pianki są takie oklapłe :p Aktualnie korzystam z syoss i jestem zadowolony, ale jest jeden problem i nie wiem czy z każdą pianką tak jest czy tylko ta tak działa, a może źle stosuję? Tym problemem jest to, że jak jest wilgotne powietrze na zewnątrz(Gdy nie jest słonecznie tak trochę zimno itp.) to sklejają mi się włosy. Normalnie w domu są takie lekkie i gdy po nich przejadę dłonią to fryzura się nie psuję ani nic i to mi odpowiada, bo są naturalne w dotyku itp. ale w taki pochmurny dzień po chwili czuję jakbym nałożył TONĘ pasty do włosów po prostu są takie sklejone i za nic nie da się ich ułożyć jeden lekki ruch ręką dotykając włosów i już się zmienia fryzura jednak po wejściu do budynku jakiegoś wszystko wraca do normy i włosy są już normalne :p Teraz aktualnie coraz rzadziej jest taka pogoda, ale na przyszłość wolę wiedzieć. No, więc czy to pianka jest do bani? Może to ja za dużo nakładam tej pianki(Wielkość mandarynki, może trochę więcej)? Polecicie mi coś z allegro do 30/40 zł?(Na allegro po prostu są lepsze produkty, a w sklepach tylko te popularne jak syoss itp.) Chciałbym żeby unosiły mi włosy (Są dość krótkie) i nie sklejały podczas pochmurnej pogody.
Kamill21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 15:00:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.