Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 11:59   #4051
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz, choć nie do Ciebie skierowane pytanie to jednak może masz rację. Wobec tego albo effalock albo babyliss, bo jakoś tondeo czy gama mnie nie przekonuja. Podobno nie stykaja im sie płytki i czasem szarpia włosy?
przed decyzja o zakupie tondeo przeczytalam prawie wszystko, co jest dostepne na ten temat, tak jak juz wczesniej napisalam, zadawalam pytania wielu fryzjerom, niemieckim tez (prostownice kupilam w niemczech, bo bylam akurat u przyjaciolki a tondeo jest tam ponad 90zl tansza-inne zreszta tez). wiec nie byl to pochopny wybor.
tez dotarlam do jakiejs wypowiedzi na forum, ze komus sie tam plytki nie stykaly i szarpala wlosy, ale ta dziewczyna napisala pozniej, ze jej sprzet byl po rpostu wadliwy, oddala, dostala nowa i jest jak MARZENIE
wszystkim moze sporadycznie cos nie wyjsc, prawda?
a babyliss jest podobno duzo bardziej awaryjny wiec dalam sobie spokoj.
wlosy po tondeo sa po prostu boskie. ale babyliss pro tez ma bardzo dobre opinie, tylko bylo duzo wiecej przypadkow awarii.
moja wlosow nie szarpie, plytki idealnie gladkie, wrecz jak lustro, wszystko idzie gladko i przyjemnie.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:00   #4052
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

To w takim razie od dzisiaj zbieram na Tondeo mam nadzieję, że mi to wyjdzie a na razie będę musiała się jeszcze użerać z moim sianem.Dzięki joannamaria83
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:04   #4053
Agnes09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
hej, ja polecalabym Ci tondeo, gdyz sama taka posiadam, estem bardzo zadowolona. tez wahalam sie miedzy tondeo i babyliss pro wet&dry, ale po miesiecznym studiowaniu wszystkiego w necie na ten temat i zadawaniu pytan nawet niemieckim fryzjerom na forach, doszlam do wniosku, ze tondeo wygrywa. swoje tondeo kupilam wlasnei w niemczech, gdyz jest tam o prawie 90zl tansze. kupilam za 49,5 euro, czyli nieco ponad 190zl, a na allegro najtansza taka kosztuje 279zl.
jesli chodzi o wersje wet&dry to paru fryzjerow mi ja odradzilo, nie chodzi o marke babyliss pro, bo jest swietna, tylko o fakt, ze podobno prostowanie wilgotnych wlosow jest bardziej problematyczne i trwa wiadomo dluzej, wiec znajac siebie i tak uzywalabym jej tylko na wlosy suche, wiec jak juz to lepsza bylaby babyliss pro 35mm newtech. podobno swietna, ale duzo bardziej awaryjna niz tondeo. no a ze kupowalam ja w niemczech to zalezalo mi bardzo na bezawaryjnosci. no ale generalnie pd koniec moich poszukiwan najwiecej punktow zebrala tondeo. no i ja wreszcie mam. jest ABSOLUTNIE CUDOWNA
aa, wlosy mam tez rozjasniane, ale raczej normalne, nie jakies grube, ale tez nie cienkie. pozdrawiam i zycze Ci udanego zakupu!!!
dziękuję Ci bardzo, szczerze mówiąc nie spodziewałam sie tak wyczerpującej odpowiedzi, też się skłaniałam do tondeo a Ty mnie do kończ przekonałaś. Jeszcze raz dzięki, na pewno ją kupię.
Zastanawiam się jeszcze nad środkiem ochronnym jaki należy kupić do prostowania, może mi coś polecisz.\
Agnes09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:08   #4054
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez rambo2277 Pokaż wiadomość
To w takim razie od dzisiaj zbieram na Tondeo mam nadzieję, że mi to wyjdzie a na razie będę musiała się jeszcze użerać z moim sianem.Dzięki joannamaria83
nie ma sprawy
ja tak mam ze wszystkim ogladam, chodze, czytam i wybieram to, co wg mnie jest akurat najlepsze dla mnie
nie to, ze jesli mam w sklepie do wyboru cos za 50 zl i cos za 100zl to koniecznie musze wybrac to drozsze, nie o to przeciez chodzi, chodzi o to, zeby sie zorientowac co i jak i wybrac lepsza opcje, bo przeciez czesto sie zdarza, ze mozna cos haniebnie przeplacic, nie?
np. do rozjasniania wasika kupilam sobie wode utleniona w zelu za 7zl i sprawuje sie idealnie, nakladam na ok 5 min. i juz widze efekty-tzn. nie widze wasika . a moglam przeciez kupic sally hansena za 40zl i miec ten sam efekt-czyli rozjasnienie wasika, nie?
ale w przypadku prostownic w cuda nie wierze-sa technologie, za ktore trzeba po prostu zaplacic, chocby mi posiadaczki remingtona za 80 zl wmawialy, ze jest idealny i moze nawet lepszy od tondeo. maluch to nie mercedes.
buziaki
P.S. ale babyliss pro tez polecam bardzo, bardzo, tez sie zastanawialam, tylko wizualnie mi sie tondeo bardziej podoba, oprocz tego, ze z babyliss podobno wiaze sie wieksza awaryjnosc-ale zawsze przeciez wymieniaja na nowa, tylko ze trzeba wtedy poczekac
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:17   #4055
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Agnes09 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo, szczerze mówiąc nie spodziewałam sie tak wyczerpującej odpowiedzi, też się skłaniałam do tondeo a Ty mnie do kończ przekonałaś. Jeszcze raz dzięki, na pewno ją kupię.
Zastanawiam się jeszcze nad środkiem ochronnym jaki należy kupić do prostowania, może mi coś polecisz.\
ja zakupilam sobie jedwab biosilka na allegro, od niejakiego vw_audi (863), tez czytalam wszystkie opinie przed zakupem i tez sprzedawca nie mial zadnego negatywa za sprzedaz podrobek albo dolewanie alkoholu do butelek itd. a wielu jak sama popatrzysz ma albo duzo takich niepochlebnych opinii albo kilka, ale zawsze rzuca to jakis cien podejrzenia. ten sprzedawca nic takiego nie ma, ale luknelam teraz na allegro i nie ma on akurat nic wystawionego
wcieram troche tego jedwabiu w wilgotne wlosy po umyciu wieczorkiem i tak mi sobie schna naturalnie, bo nie chce ich meczyc suszarka. rano mam baranka na glowie, ale wtedy idzie w ruch moje tondeo . do prostowania trzeba miec idealnie suche wlosy zeby ich nie "ugotowac".oprocz tego zamierzam kupic w tym tygodniu krysztalki alpafar, maja tez duzo pochlebnych opinii.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:20   #4056
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A właśnie mam jeszcze pytanie joannamaria czy używasz jakichś kosmetyków wygładzających czy coś i jakiego rodzaju masz włosy.Ja np. mam do ramion i jak nie pojde spac w kucyku po umyciu ich to mam siano i fofalowane.Ostatnio jak bylam u fryzjerki to mi powiedziała, że ja chyba cały czas prostuję włosy jak ja wcale nie prstuję!!Więc to mnie utwierdziło że skoro mam siano to wszystko jedno czy będe prostować i się zniszczą skoro nawet jak nie prostuję to wyglądają tak jak wygladają.Na dodatek druga fryzjerka powiedziała że mam taki gatunke włosa - suchy z otwartymi łuskami co wcale wody nie wchłania i żebym sobie kupiła prostownicę z jonizacją tylko czy ta jonizacja naprawde coś daje?Ty jaką masz tą tondeo joannamaria?
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:23   #4057
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A uzywa któraś z was balsamu wygładzającego Goldwell?Kosztuje chyba 42 zł i podobno jest dobry ale lepiej uzyskać opinię kogoś kto go stosował.Z tymi kosmetykami to już nieważne joannamaria bo nie zauważyłam wcześniej Twojej odpowiedzi
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 12:28   #4058
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez rambo2277 Pokaż wiadomość
A właśnie mam jeszcze pytanie joannamaria czy używasz jakichś kosmetyków wygładzających czy coś i jakiego rodzaju masz włosy.Ja np. mam do ramion i jak nie pojde spac w kucyku po umyciu ich to mam siano i fofalowane.Ostatnio jak bylam u fryzjerki to mi powiedziała, że ja chyba cały czas prostuję włosy jak ja wcale nie prstuję!!Więc to mnie utwierdziło że skoro mam siano to wszystko jedno czy będe prostować i się zniszczą skoro nawet jak nie prostuję to wyglądają tak jak wygladają.Na dodatek druga fryzjerka powiedziała że mam taki gatunke włosa - suchy z otwartymi łuskami co wcale wody nie wchłania i żebym sobie kupiła prostownicę z jonizacją tylko czy ta jonizacja naprawde coś daje?Ty jaką masz tą tondeo joannamaria?
ja mam wlosy takie, ze jak umyje i pojde spac z wilgotnymi to mam niby ladnie krecone ale mi wogole nie pasuje to do twarzy, oprocz tego wlosy sa troche sianowate, to fakt. wlosy myje nivea blond-mam taki jakis mysi kolor z rozjasnianymi pasemkami i faktycznie, ladniej mi lsnia i sa mieciutkie jak kaczuszka, hehe. potem na wilgotne wlosy nakladam jedwab biosilk-wyzej napisalam o nim, ide spac z wilgotnymi albo z prawie suchymi, bo dlugo laze po nocy po domu no i rano tondeo
a teraz musze sobie chyba kupic te krysztali alpafar, bo widze, ze zbieraja duzo pozytywow
a wlosy mam za lopatki, takie niby troche wycieniowane-w wersji prostej wygladaja ladnie, ale krecone tak se.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:33   #4059
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez rambo2277 Pokaż wiadomość
A właśnie mam jeszcze pytanie joannamaria czy używasz jakichś kosmetyków wygładzających czy coś i jakiego rodzaju masz włosy.Ja np. mam do ramion i jak nie pojde spac w kucyku po umyciu ich to mam siano i fofalowane.Ostatnio jak bylam u fryzjerki to mi powiedziała, że ja chyba cały czas prostuję włosy jak ja wcale nie prstuję!!Więc to mnie utwierdziło że skoro mam siano to wszystko jedno czy będe prostować i się zniszczą skoro nawet jak nie prostuję to wyglądają tak jak wygladają.Na dodatek druga fryzjerka powiedziała że mam taki gatunke włosa - suchy z otwartymi łuskami co wcale wody nie wchłania i żebym sobie kupiła prostownicę z jonizacją tylko czy ta jonizacja naprawde coś daje?Ty jaką masz tą tondeo joannamaria?
slepota ze mnie
mam tondeo eco cerion z regulacja temp.-nie ta z aktywna jonizacja. moja ma jonizacje dzieki temu pokryciu krystalicznemu. uwazam, ze faktycznie jakby "odmladza" wlosy, choc pod mikroskopem nie widzialam
a, i do Twoich wlosow polecalabym Ci 1-2 razy w tygodniu robic sobie maske z henna wax treatment-w aptece mozna dostac, takie bialo czarne opakowanie, malego nie kupuj, nie oplaca sie, tylko duze, za ok. 25 zl. doprowadzilam moje wlosy do normalnosci po pasemkach, naprawde moge Ci ja polecic, super odzywka. nazywa sie henna ale nie ma nic wspolnego z farbowaniem
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:35   #4060
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A co ta są te kryształki, jak one działają i ile kosztują?
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:47   #4061
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez rambo2277 Pokaż wiadomość
A co ta są te kryształki, jak one działają i ile kosztują?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...C&produkt=7359
pokrecilam jak zwykle nazwe, nie alpafar, tylko alfaparf
poczytaj sobie ten link, zreszta tez z wizazu.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 12:51   #4062
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Z recenzji wynika że jest super tylko nie wiem czy na moje włosy by podziałało bo fryzjerka mi powiedziała że moim włosom zadne odżywki nie pomogą nawilżające itp. więc nie ma sensu nawet kupywać.Ale może to byłoby dobre na moje siano.
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 13:05   #4063
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A jeszcze joannamaria nie napisałaś jaką masz ta prostownicę TONDEO.Bo właśnie sa spekulację czy lepsza jest z regulowaną temp. czy z aktywną jonizacją.
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 13:05   #4064
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez rambo2277 Pokaż wiadomość
Z recenzji wynika że jest super tylko nie wiem czy na moje włosy by podziałało bo fryzjerka mi powiedziała że moim włosom zadne odżywki nie pomogą nawilżające itp. więc nie ma sensu nawet kupywać.Ale może to byłoby dobre na moje siano.
ja tez mam siano ale wole cos kupic bo to na pewno cos pomoze, taka mam przynajmniej andzieje, a jesli nawet nie pomoze w sensie odzywienia to zabezpieczy wlosy przed wysoka temperatura, bo takie tez ma zadanie. pozdrawiam
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 13:10   #4065
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez rambo2277 Pokaż wiadomość
A jeszcze joannamaria nie napisałaś jaką masz ta prostownicę TONDEO.Bo właśnie sa spekulację czy lepsza jest z regulowaną temp. czy z aktywną jonizacją.
mam z regulacja temp. choc slyszalam, ze a aktywna jonizacja tez jest super. ale wole sama decydowac o etmp. a w tej z aktywna jonizacja masz ustawione na jedna temp. ok 190st. ja w mojej tondeo uzywam 180 najpierw a jajkie spoprawki 160st. dlaq mnie jest to wygodne ale sa tez dziewczyny, ktore i tak prostuja na jednej temp. wiec im polecam ta druga.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 13:15   #4066
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Bo mi fryzjerka radziła z jonizacją, ale juz mniejsza o to ja już się zbieram i dzięki jeszcze raz joannamaria 3mcie kciuki żebym uzbierała kasę a nie wydała ją w barze !!
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 13:27   #4067
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja też dziekuje joannamaria, wreszcie otrzymałam odpowiedz. Wiem juz co kupie, tylko jeszcze nie wiem gdzie ???
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:05   #4068
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez rambo2277 Pokaż wiadomość
Bo mi fryzjerka radziła z jonizacją, ale juz mniejsza o to ja już się zbieram i dzięki jeszcze raz joannamaria 3mcie kciuki żebym uzbierała kasę a nie wydała ją w barze !!
no, zbieraj tam grzecznie, do baru pojdziesz juz z wyprostowanymi wloskami, hehe. papapa
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:09   #4069
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Ja też dziekuje joannamaria, wreszcie otrzymałam odpowiedz. Wiem juz co kupie, tylko jeszcze nie wiem gdzie ???
no ja kupilam w niemczech, ale gdybym akurat nie jechala do przyjaciolki to kupilabym pewnie na allegro u grabcia79 czy jakos tak. ten sprzedawca ma przystepna cene i pozytywne opinie. duzo dziewczyn na forach wizazu go poleca.http://www.allegro.pl/item166708201_...grabcia78.html
http://www.allegro.pl/item166708284_...grabcia78.html
zobacz sobie te linki
pozdrawiam
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 14:17   #4070
Agnes09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
ja zakupilam sobie jedwab biosilka na allegro, od niejakiego vw_audi (863), tez czytalam wszystkie opinie przed zakupem i tez sprzedawca nie mial zadnego negatywa za sprzedaz podrobek albo dolewanie alkoholu do butelek itd. a wielu jak sama popatrzysz ma albo duzo takich niepochlebnych opinii albo kilka, ale zawsze rzuca to jakis cien podejrzenia. ten sprzedawca nic takiego nie ma, ale luknelam teraz na allegro i nie ma on akurat nic wystawionego
wcieram troche tego jedwabiu w wilgotne wlosy po umyciu wieczorkiem i tak mi sobie schna naturalnie, bo nie chce ich meczyc suszarka. rano mam baranka na glowie, ale wtedy idzie w ruch moje tondeo . do prostowania trzeba miec idealnie suche wlosy zeby ich nie "ugotowac".oprocz tego zamierzam kupic w tym tygodniu krysztalki alpafar, maja tez duzo pochlebnych opinii.
Jesteś boska, zaoszczędziła chyba dużo czasu dzięki Tobie , o kryształkach nie słyszałam, poczytam. Dzięki
Agnes09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:21   #4071
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Agnes09 Pokaż wiadomość
Jesteś boska, zaoszczędziła chyba dużo czasu dzięki Tobie , o kryształkach nie słyszałam, poczytam. Dzięki
hehe, dzieki
te krysztalki to alfaparf, pokrecilam nazwe, tu masz linkahttp://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?sort=recASC&p rodukt=7359
pozdrawiam
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:22   #4072
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...C&produkt=7359

o, teraz
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 14:24   #4073
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez rambo2277 Pokaż wiadomość
Bo mi fryzjerka radziła z jonizacją, ale juz mniejsza o to ja już się zbieram i dzięki jeszcze raz joannamaria 3mcie kciuki żebym uzbierała kasę a nie wydała ją w barze !!
ta co ja mam tez ma jonizacje, tylko ze ta z aktywna jonizacja ma niby jakos mocniejsza czy cos. nie wiem, nie uzywalam tamtej nigdy, ale tondeo eco cerion z regulacja na pewno ma tez jonizacje. buziak
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 19:41   #4074
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
w zyciu nie kupilabym sobie prostownicy tanszej niz 200zl. nie naleze do grona zadnych snobow itd. albo ludzi, ktorzy dla zasady musza miec cos drozszego, ale wierze w jedno-nikt ci nie da nic za darmo, a juz napewno niczego dobrej jakosci nie dostaniesz za cene, ktora nijak sie ma do cen produktow naprawde dobrej jakosci. i taka jest prawda, drogie dziewczyny, wiele moich kolezanek z roku ma wlosy w oplakanym stanie po traktowaniu wlosow tanimi sprzetami, wiadomo, nie widac tego po krotkim stosowaniu, ale z kazdym prostowaniem jest tylko GORZEJ. ja po mojej tondeo zauwazam, ze wrecz jakby odzywilam mi wlosy-i nie patrze na efekt po prostowaniu, bo po kazdej prostownicy wlosy lsnia pieknie-ale po umyciu i wysuszeniu w reczniku lub suszarka. kilka dziewczyn, ktore maja wlasnie wigo, nie moze obecnie odpuscic wlosom choc raz i ich nie prostowac, bo gdy chca ulozyc sobie wlosy bez prostownicy wygladaja, jakby je ktos psu z gardla wyjal-jasniejsze, slabe, przesuszone koncowki. i wcale nie stosowaly jej codziennie od poczatku-wiadomo, czas zrobil swoje. moja fryzjerka natomiast ma tondeo i sama sobie nia prawie codziennie prostuje wloski juz dobre 2 lata a wlosy ma w nienaruszonym stanie. pewnie, ze moglam kupic sobie prostownice wczesniej-nie mialam jednak wystarczajaco kasy, wiec odczekalam troszke i juz mam cos, co mnie w pelni zadowala i nie niszczy wlosow tak, jak te pseudo oslawione wigo i remingtony. o euroluxach i innych badziewiach nie wspominajac.
mój remington kosztował 180 zł., więc chyba niewiele poniżej 200zł.?? prostuje włosy od prawie dwóch lat i nie są zniszczone!! nie wypowiadaj się, jeśli się nie orientujesz, bo chyba nie używałaś prostownic, które wymieniasz. prostownice z metalowymi płytkami są kiepskie i niszczą włosy, to fakt. ale myślę, że za 150 zł. można kupić dobrą prostownicę. trwałość prostowania zależy też od włosów, podobnie "skłonności" do niszczenia się włosów. więc myślę, że takie uogólnienia są bez sensu. z twojej wypowiedzi wynika, że tylko twoja prostownica jest dobra. wybacz, ale myślę że stwierdzenia typu "tylko prostownice za powyżej 200 zł są dobre" jest trochę dziwne..
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 07:29   #4075
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ok. juz wiem że kupię u Grabci, chcę babyliss tylko teraz wacham sie pomiędzy babyliss pro 35mm, którą gaga zachwalała na poczatku wątku ( choć na zamieszczonym przez nia zdjęciu jest prostownica o wymiarach 24mm, więc nie wiem czy to ta sama tylko o mniejszym rozmiarze?) a wystawiona "nowość" babyliss pro z turmalinami 24mm. Nie wiem która bedzie lepsza, czy ta mniejsza (bo mam grzywkę i włosy za ramiona) czy większa . Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale obiło mie się o uszy ze ta 35mm ma powłokę ceramiczną, natomiast ta z turmalinami turmalinowo - ceramiczną ( czy wobec tego nie ma mniejszej tej warstwy caeramiki i nie zniszczy się szybko)
PROSZĘ o pomoc, poniewrz wim ze macie drogie Wizarzanki wieksze rozeznanie w tych sprawach a zamówić chcę ją już dzis.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 07:51   #4076
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez molka_1 Pokaż wiadomość
mój remington kosztował 180 zł., więc chyba niewiele poniżej 200zł.?? prostuje włosy od prawie dwóch lat i nie są zniszczone!! nie wypowiadaj się, jeśli się nie orientujesz, bo chyba nie używałaś prostownic, które wymieniasz. prostownice z metalowymi płytkami są kiepskie i niszczą włosy, to fakt. ale myślę, że za 150 zł. można kupić dobrą prostownicę. trwałość prostowania zależy też od włosów, podobnie "skłonności" do niszczenia się włosów. więc myślę, że takie uogólnienia są bez sensu. z twojej wypowiedzi wynika, że tylko twoja prostownica jest dobra. wybacz, ale myślę że stwierdzenia typu "tylko prostownice za powyżej 200 zł są dobre" jest trochę dziwne..
przeciez nikt nie nakazuje Ci kupowac prostownicy za wiecej niz 200 zl. ja mowie tylko o wlasnych odczuciach. nie zyjemy na bialorusi i mam prawo wypowiadac sie tak, jak chce, oczywiscie nie raniac innych. nie sadzilam, ze moja wypowiedz Cie zaboli . ale zdania nie zmienie, choc Ty, jak kazdy czlowiek, masz prawo miec inne.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 08:06   #4077
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Ok. juz wiem że kupię u Grabci, chcę babyliss tylko teraz wacham sie pomiędzy babyliss pro 35mm, którą gaga zachwalała na poczatku wątku ( choć na zamieszczonym przez nia zdjęciu jest prostownica o wymiarach 24mm, więc nie wiem czy to ta sama tylko o mniejszym rozmiarze?) a wystawiona "nowość" babyliss pro z turmalinami 24mm. Nie wiem która bedzie lepsza, czy ta mniejsza (bo mam grzywkę i włosy za ramiona) czy większa . Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale obiło mie się o uszy ze ta 35mm ma powłokę ceramiczną, natomiast ta z turmalinami turmalinowo - ceramiczną ( czy wobec tego nie ma mniejszej tej warstwy caeramiki i nie zniszczy się szybko)
PROSZĘ o pomoc, poniewrz wim ze macie drogie Wizarzanki wieksze rozeznanie w tych sprawach a zamówić chcę ją już dzis.
jesli masz grzywke i wlosy do ramion to proponuje ta wezsza. sama mam dlugie wlosy, ale wszyscy fryzjerzy, do jakich chodzilam-zanim kupilam sobie swoja tondeo -uzywali na moich wlosach waskich plytek-ok. 2,5cm. im wlosy krotsze tym plytki powinny byc wezsze bo szeroka plytka masz zmniejszone pole manewru, zwlaszcza, jesli w gre wchodzi jeszcze grzywka.
co do babyliss pro 35mm to jest ona na 100% pelnoceramiczna a nie pokryta tylko jej warstwa, tu masz linka do niemieckiej stronki, na polskim rynku panuje chaos co do tego, ktory sprzet ma plytki pelnoceramiczne, a ktory tylko plytki pokryte, za to niemcy sa konkretni i nie ma mieszania, wiele prostownic, ktore polscy posrednicy zachwalaja jako pelnoceramiczne, na niemieckich stronach opisane jest jako pokryte warstwa ceramiczna. babyliss pro 35mm na pewno jest VOLLKERAMIK:
http://www.superhaar.de/shop/glaette...sen-35-mm.html
co do tej z warstwa turmalinowa, to jest podane tylko, ze plytki pokryte sa turmalinem, nie ma czy pelnoceramiczne, czy nie.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 09:14   #4078
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
jesli masz grzywke i wlosy do ramion to proponuje ta wezsza. sama mam dlugie wlosy, ale wszyscy fryzjerzy, do jakich chodzilam-zanim kupilam sobie swoja tondeo -uzywali na moich wlosach waskich plytek-ok. 2,5cm. im wlosy krotsze tym plytki powinny byc wezsze bo szeroka plytka masz zmniejszone pole manewru, zwlaszcza, jesli w gre wchodzi jeszcze grzywka.
co do babyliss pro 35mm to jest ona na 100% pelnoceramiczna a nie pokryta tylko jej warstwa, tu masz linka do niemieckiej stronki, na polskim rynku panuje chaos co do tego, ktory sprzet ma plytki pelnoceramiczne, a ktory tylko plytki pokryte, za to niemcy sa konkretni i nie ma mieszania, wiele prostownic, ktore polscy posrednicy zachwalaja jako pelnoceramiczne, na niemieckich stronach opisane jest jako pokryte warstwa ceramiczna. babyliss pro 35mm na pewno jest VOLLKERAMIK:
http://www.superhaar.de/shop/glaette...sen-35-mm.html
co do tej z warstwa turmalinowa, to jest podane tylko, ze plytki pokryte sa turmalinem, nie ma czy pelnoceramiczne, czy nie.
Dziekuje i znów problem bo lepsz węższa, ale to szersza ma płytki pełnoceramiczne. Mimo wszystko dziekuje Ci za wyczerpujacą odpowiedz
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 09:35   #4079
Maharet-Lessta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ostatnio kupiłam prostownicę na stadionie od wietnamczyka za 30 zł. Wcześniej miałam Philipsa za 180zł. Nie widzę najmniejszej różnicy w jakości prostowania. Nawet muszę przyznać że chińska jest lepsza, gdyż jest o wiele lżejsza, mniejsza i bardziej poręczna Na allegro można kupić tego typu prostownice za 35-45 zł ("firma" EuroMax). Wydaje mi się, że zrobienie prostownicy nie jest zbyt dużą filozofią, dwie płytki ceramiczne, kabel i jakieś grzałki, wieć mówienie o tym, że markowe są znacznie lepsze jest przesadzone.
Osobiście staram się kupować jak najmniej markowych rzeczy i dobrze na tym wychodzę.
Maharet-Lessta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 09:36   #4080
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A i jeszcze jedno pytanie do JOANNAMARIA bo na pudełku toneo z regulacją (którą Ty masz) pisze "profi glatteisen- keramik" czyli nie "volkeramik", a wiec o ile się dobrze domyślam pokryte sa powłoką krystaliczno- ceramiczna. Ja po prostu mam ochote kupic tego babylissa 24mm z powłoką ceramiczno - turmalinową (jonizuje) bo jest węższa od 35mm, ale boje sie ze ta powłoka jest do niczego. Po prostu szukam kogos kto mnie utwierdzi czy robię dobrze, a widzę ze jestes w tych sprawach bardzo dobrze poinformowana.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.