Lubicie się... przytulać? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-19, 20:44   #1
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700

Lubicie się... przytulać? ;)


Nie mówię o przytulaniu z partnerem , chodzi mi o znajomych. Praktykujecie takie spontaniczne uściski czy raczej trzymacie dystans?

Ja jestem zdecydowanie z tych zdystansowanych i ostatnio znajoma zarzuciła mi, że jestem zimna ;-) Prawdą jest, że nie mam żadnej potrzeby przytulać się z kimkolwiek, tak samo nie cierpię zwyczaju buziaków (mój największy koszmar - wchodzisz na imprezę i z każdym musisz się cmoknąć, bo takie mają zwyczaje).

A Wy jak macie?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 20:48   #2
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Nienawidzę i nie praktykuję. Kiedyś się zmuszałam, żeby nie wychodzić na dziwaka, ale szczęśliwie dorosłam i mam już to w bardzo głębokim poważaniu.

W ogóle nie lubię bliskiego kontaktu ani przypadkowego dotyku ze zdecydowaną większością ludzi, nawet włączając w to znajomych i rodzinę.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 21:03   #3
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Nie mówię o przytulaniu z partnerem , chodzi mi o znajomych. Praktykujecie takie spontaniczne uściski czy raczej trzymacie dystans?

Ja jestem zdecydowanie z tych zdystansowanych i ostatnio znajoma zarzuciła mi, że jestem zimna ;-) Prawdą jest, że nie mam żadnej potrzeby przytulać się z kimkolwiek, tak samo nie cierpię zwyczaju buziaków (mój największy koszmar - wchodzisz na imprezę i z każdym musisz się cmoknąć, bo takie mają zwyczaje).

A Wy jak macie?
Tez tak mam!
Te buziaczki i niedźwiedzie że znajomymi. Bleeee
Muszę się sporo napi żeby się na luzie że znajomymi przytułac.
A najbardziej bolesne było dla mnie od dzieciństwa obcalowywanie starych ciotek i wujkow. Najgorszy moment wszystkich wizyt.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 21:05   #4
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Ostatnio zaczęłam lubić i częściej praktykować.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 21:35   #5
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Przytulanie tylko i wyłącznie z partnerem. W stosunku do pozostałych lubię mieć pewien dystans.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 21:55   #6
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Bardzo lubię. Z najbliższymi przyjaciółkami okazujemy sobie sporo czułości (platonicznie), przytulamy, całujemy, spontaniczne uściski, klepanie/głaskanie po plecach, itd.

Ogólnie w grupie znajomych uścisk albo buziak na powitanie jest czymś częstym.

Ale znam osoby, które po prostu tego nie lubią - nie uważam, że są zimne, po prostu nie lubią i już, więc do nich nie pcham sięz łapami.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 22:34   #7
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Z mężem- uwielbiam (i praktykuję kiedy się da, również publicznie).
Z synem- uwielbiam (i praktykuję kiedy się da).
Poza tym lubię często dotykać, głaskać, trzymać za rękę czy stopę, gładzić po wlosach bliskich (męza, syna i kota). Lubię chodzenie za rękę z mezem/ synem. Lubię jak syn przychodzi i mnie spontanicznie głaszcze po brzuchu, albo caluje w brzuch (aktualnie jestem w ciąży i tak się "wita" z siostrą).

Nie cierpię za to buziaków na powitanie/ pożegnanie z rodziną, wręcz mam ochotę "całować w uszy" jesli wiecie o co mi chodzi- takie puszczanie calusow w przestrzeń bez fizycznego stykania się z kimś.

Miśki/ przytulasy z bliskimi znajomymi- spoko. Mogą być, ale całowanie jest okropne.

Bardzo nie lubię sytuacji gdy trzeba komuś złożyć życzenia-zawsze mam obawy, że ta osoba bedzie chciała się przytulić/całować.
Jest opcja, żebh jakoś kulturalnie dac znać, że się całowania/ obściskiwania nie lubi?
Zebh nikoho nie urazić. Ale mieć spokoj.
Bardzo nie lubię skladać zyczen na wigilię- calowanie idzie w komplecie.
Urodzinowe - zależy komu, ale staram się telefonicznie/internetowo, żeby wlasnie ominąć to niezręcznie dotykanie. Fuj.
Ogolnie ludzi nie lubię dotykać(poza dwojką moich mężczyzn), za to wszystkie koty świata moglabym zaprzytulać na śmierć.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2018-01-19 o 22:36
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-20, 06:09   #8
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Tylko z bardzo bliskimi osobami typu partner, bardzo dobry przyjeciel, rodzina. Nie przepadam ze znajomymi, czuje sie niekomfortowo. Nie lubie zaburzania mojej przestrzeni osobistej
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 08:18   #9
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Przytulanie tylko z partnerem. Ze znajomymi czy bliższymi osobami nie lubię i nie praktykuję. Nie czuję takiej potrzeby.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 09:19   #10
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Ja nie mam nic przeciwko, ale ze znajomymi jakoś często się nie przytulamy i nie całujemy. Ewentualnie wtedy, kiedy długo się nie widzieliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 11:12   #11
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Ze znajomymi nie znoszę, z rodziną się zmuszam żeby nie wyjść na buraka Jedyne przytulanie jakie lubie i toleruje to te z TŻ
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-20, 12:24   #12
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Uwielbiam, jednak nie robię tego z byle kim czy z każdym znajomym - chyba, że są to wieloletni znajomi, którym ufam, ale nie jesteśmy na tyle blisko żeby się określić mianem przyjaciół. Podczas spotkań w większym gronie nie lepię się do każdego na przywitanie. Z bliższą przyjaciółką, rodzicami, partnerem - owszem. Aczkolwiek buziaki zostawiam sobie tylko dla partnera. Na co dzień najbardziej "cierpi" właśnie mój TŻ, bo z nim najczęściej się widuję Poza standardowym przylepem uwielbiam mieć jakiś kontakt fizyczny - czy to trzymanie za rękę, kolano czy chociaż położenie ręki na biodrze, brzuchu, ramieniu. Ale tu świetnie się dobraliśmy z TŻ, bo on też to lubi i tego potrzebuje.
Czasami jest tego za dużo i TŻ musi mi mówić żebym dala mu chwilę odetchnąć (głównie jak mam PMS i robię się takim sennym, leniwym, łasym na czekoladę i przytulanie misiem), ale po kilku minutach on sam z powrotem szuka tego kontaktu
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 17:30   #13
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 19:01   #14
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Ja lubię się przytulać z moim facetem, z innymi mam problemy, nawet z przyjaciółką mi ciężko, choć oczywiście jest dla mnie bardzo ważna. No ale staram się przełamać, bo to nie jest do końca tak, że nie chcę, ale bardziej jakaś blokada, ale jak już się przytulę do bliskiej osoby to jest miłe, poprawia nastrój, więc staram się czasem przełamać. Co innego buziaki w policzek tego nigdy nie lubiłam i robię to niechętnie, a jak ktoś to robi, zwłaszcza, gdy nie mam ochoty to nic nie mówię, ale nie jestem zadowolona.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 19:23   #15
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Ojej, miałam kiedyś znajomą, która jak stała na przystanku, to nie wsiadala w zatłoczony autobus, żeby inni jej nie dotykali, czekała na taki z mniejszą ilością osób. Albo jak podchodzilam do niej o coś zapytać, a ona akurat stała tyłem, więc dotknęłam jej palcami bardzo delikatnie po ramieniu, to robiła strasznie krzywą minę i niezadowolona mówiła, żeby jej nie dotykać.

Dla mnie to jest akurat ciężka osobowość by znaleźć wspólny język, bo ja na przykład jestem bardzo kontaktowa i lubię się przytulać do bliskich osób, zarówno rodziny jak i przyjaciół, bliższych koleżanek.

Natomiast nie widzę konieczności witania się na imprezie buziakiem czy przytulakiem z obcymi/prawie obcymi ludźmi
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 06:47   #16
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

"Intensywne" przytulanie - tylko z moim TŻ. Okazjonalne, typu na powitanie, podczas składania życzeń itp. tylko z rodzicami, bratem, babcią i dziadkiem. Natomiast nienawidzę, jak np. podczas zakupów ocierają się o mnie obcy ludzie, brrrr....
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 09:13   #17
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Przytulać się lubię tylko do faceta, rodziców i rodzeństwa - przy całej reszcie nie uskuteczniam i nie mam wyrzutów sumienia. W pracy mówię wprost, że wolę same życzenia, bez przytulasków. Mam w sobie sporo asertywności w tym temacie, bo zawsze byłam raczej zamknięta, a nadal w głowie mam "przywitaj się z ciocią" i przymus dawania buziaka obcym dla mnie właściwie osobom. Brrr...
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 10:57   #18
Kathareo
Raczkowanie
 
Avatar Kathareo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Svea
Wiadomości: 315
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Bardzo, ale tylko do ludzi, których znam i lubię. I nikogo nie zmuszam .
__________________
Only the dead fish follow the stream.
Kathareo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:48   #19
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Nie.

Z nikim.

Nigdy.

__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 14:23   #20
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Przytulam się z koleżankami, kolegami. Czy to lubię? Raczej jest mi obojętne. Ot, zawsze jakoś na powitanie/pożegnanie tak robimy. Tylko z jednym kolegą szczególnie lubię się przytulać, ale to pewnie przez to, że mamy ze sobą bardzo dobry kontakt, ufamy sobie i te przytulasy często są powiązane ze śmiechem i wygłupami.
Oprócz tego przytulamy się z rodziną, głównie na jakiś świętach, urodzinach. Za tym nie przepadam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 14:40   #21
201802121129
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Przytulam się z bliskimi osobami na powitanie, nie przeszkadza mi to. Nie lubię za to cmokania, nie praktykuję. Niestety w Hiszpanii witają się tak z każdym, z obcymi też, więc będąc tam czułam się dość niekomfortowo :p
201802121129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:16   #22
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Lubicie się... przytulać? ;)

Nie lubie i trzymam dystans. Nie cierpie dotyku nieznajomych ludzi...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-29 22:16:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.